Koji gamepad?

poruka: 44
|
čitano: 25.672
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Koji gamepad?
marjag kaže...

bok,da pitam za savjet...kupio bi bežićni gamepad za pc,

uglavnom za FPS..pošto sam "starija" generacija bilo bi lijepo da nije previše kompliciran i da dobro "leži" u ruci...

koja je "best buy" opcija?

hvala

 

http://www.links.hr/?naziv=gamepad-ms-industrial-console-3in1-wireless-bezicni-za-pc-ps2-i-ps3&option=artikl&id_artikl=102.010.111

 

ima netko ovog mozda?

 Radije idi na Trust koji ima 3 godine garancije. Ali najbolji izbor bi bio Logitech F710 jer je najkvalitetniji ali je i dosta skuplji.

13 godina
offline
Koji gamepad?

Da li je netko kupovao od ovog lika? Čini mi se ok cijena

 

LINK

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji gamepad?

ja misim da svaki puta kada se misli prešparat nešto nakraju izađe puno skuplje plus se čovjek sav iznervira kada samo jedanput te zezne dok igras jer zasteka i gotovo, tu mislim na ovaj MS.... ja iman Logitech f710 i samo zbog tih razloga sam dao malo više al sam na miru.

15 godina
online
Re: Koji gamepad?
David87 kaže...

Da li je netko kupovao od ovog lika? Čini mi se ok cijena

 

LINK

 Šta ćeš sa garancijom onda?

Ak kupiš kod nas u trgovini dobiješ 36 mjeseci što je mnogo.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji gamepad?
AmonZero kaže...
Magibagi kaže...

Zašto xboxov ne odgovara? Pitam jer ja planiram uzet tv za mjesec dana uz 2 xbox gamepada, naravno sve spajam na komp, da možemo prašit u dvoje kad dođe ekipa. I isto planiram "tabačine", platformere, pes2015 igrat.

 Ljudi se žale na D-pad koji i nije baš pogodan za fighter igre

 Posjedovo sam xbox 360 i gamepad je bio savršen, naviko se na njega u svega 10 minuta i nisam imao nikakve zamjerke a igralo se i tučnjave na njemu  Mislim da ću uzet ta 2 i miran sam. 

15 godina
online
Re: Koji gamepad?

Evo ovako je objašnjenje za d-pad:

"

The reason why xbox360 gamepad is not good for fighting games, is that the chance of "missclicking" diagonally with the Dpad is high.

You want a gamepad where there are clear "arrows" to up, down, left and right. And nothing in between these directions. For example: The DualShock controllers."

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koji gamepad?

Sve ja to razumijem, i hvala na informaciji, cijenim to. Ali za višestruku namjenu i izdržljivost mislim da će ova 2 od xboxa bit odlični, pogotovo jer sam ih već imao 

13 godina
neaktivan
offline
Koji gamepad?

hvala na savjetima..pod "fighting games" se ne misli na fps vec u stilu gta,ili?meni je za fps"BO2,MW2 i RO2" i eventualno neke trke...drugo ne igram..

uzeo sam i "malu" tipkovnicu od logitecha koju koristim za surfanje itd tako da bi mogao uzet i wireless misa i stvar bi bila rijesena al iskreno me "WASD+SHIFT" itd brzo "umori".. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.3.2015 10:51 (marjag).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji gamepad?

Ima li više različitih PS2/3 gamepadova za PC?

 

Primjetio da se puno ljudi bune na xbox dpad. Za PS gamepad sam čuo da je dosta dobar. Ne mogu koristiti gljive jer sam se od malena naučio na dpad.

PS3 je bolji od PS2?

 

Ima li različitih dizajna?

 

Ja tražim neki koji ima utisnute i oble tipke.

Evo ovdje imam par primjera: https://dl.dropboxusercontent.com/u/68869363/WP_20150503_17_16_10_Pro.jpg

 

Ovaj u sredini ima tipke kakve želim.

Dpad mi je bolji od playstationa, makar mi je do sada bio bolji ovaj okrugli. Ali počeo sam ga mrziti jer je teško stisnuti npr. dolje+desno gdje ja uvijek dodatno inputam dijagolanu.

 

Evo, ove tipke izgledaju ok: http://www9.pcmag.com/media/images/281429-madcatz-mlg-pro-circuit-controller-for-playstation-3-angle.jpg

Dizajn gamepada mi je makar malo čudan.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2015 17:22 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koji gamepad?

Imaš dobrih modela u svijet medija:

https://www.svijet-medija.hr/gg/50/igraci-kontroleri-volani

 

Ja sam naručio ovaj, stiže sljedeći tjedan pa ćemo vidjeti: https://www.svijet-medija.hr/art/igraci-kontroler-speed-link-strike-fx-pc-ps3-bezicni-crni/65014

Tražio sam da je bežičan i da je izgledom najsličniji PS2/PS3 kontroleru koji mi je najbolji.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.5.2015 20:29 (bill_jobs).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji gamepad?

i mene interesuje kako se ponasa ovaj ms control 3in1 bezicni gamepad? jer planiram da ga kupim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji gamepad?

Može netko objasniti koja je razlika između 100kn i 400kn gamepada? Npr, xbox vs neki običan iz trgovine. Ako ne uzimamo u obzir kučište i dizajn. Koja je razlika u kvaliteti? Zanima me zašto bi koristio skuplji u usporedbi sa jeftinijim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji gamepad?

Baš to, kvaliteta. Svoj xbox-ov ''silujem' već skoro 4 godine, radi i ponaša se kao i prvi dan dok bi neki Trust ili MS Industrial iz iskustva već davno bio u smeću.

---Life is ours, we live it our way---
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.6.2015 16:40 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji gamepad?

Ja imam Havit HV-G61. Izgledom PS2 klon, dva komada na zajedničkom USB-u za 100kn. Rade bez drivera i za tu smiješnu cijenu su iznenađujuće robustni. Moj se napadao po podu i preživio desetak sezona master lige u PES-u i za sad još ni jedno dugme ne šteka. Problem je šta će rijetko po defaultu radit kako treba. U većini igara treba remapirat tipke, ako se uopće nudi ta mogućnost. To je i razlog zašto postam ovdje - ne znam da li je prikladno mjesto, ali uspio sam ga danas natjerat da radi u Left4Dead/L4D2 pa ako još nekom vlasniku Havita zatreba, ovdje je konfiguracijski file s uputama. Nisam testirao, ali ista šema uz eventualne manje preinake bi trebala funkcionirat i za ostale igre bazirane na Source engine-u (HL2, Portal1&2, TF2, CS:GO...).

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2016 23:08 (aerDNA).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice