Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

poruka: 11
|
čitano: 3.915
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

zanima me Razer prvenstveno.ima li neko Razer miš da mi kaže kakav je i koji da odaberem od njih?probao sam logitech miševe i nisu mi nešto.najviše se igram counter strike 1.6 prek steama.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

Sto se razera tice, godinama sam koristio logitech i bio jako zadovoljan. Onda sam presao na razer i bio jos zadovoljniji. Zbilja su odlicni misevi za sve aspekte koristenja i pogotovo igranje. Osobno koristim Razer copperhead i lachesis i jako jako sam zadovoljan. Od drugih modela cuo sam da je jos deathadder odlican ali nisam ga koristio. A sto se tice lachesis-a i copperhead-a, nekako mi je copperhead prirasao srcu jer ga duze posjedujem. tako da svaka preporuka. A sad, izaberi onog koji ti se vise svidi. Lachesis ima vise dpi-ja, malo je veci i izasao je relativno nedavno. Copperhead je vec duze vrijeme tu. Pa se stigao dokazat dobro.

 

A sto se podloga tice, ovisi koliko novaca imas. Ako ti nije bad dato do 150 kn za podlogu, po svim podlogama koje sam koristio najvise me odusevila od razera i to mantis - speed edition. Jos uvijek je i koristim i ne mislim zamijenit tako skoro.

¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2008 9:46 (Radikal).
16 godina
offline
RE: Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

danas sam kupio razerov  mis (1.6 pro) i mogu reci da je prvi dojam odlican, doduse moram priznati da sam prije toga imao mis od 30 kn pa bas i nije usporedivo... ali mi se razer cini jako dobar...

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.4.2008 18:00 (igy).
16 godina
neaktivan
offline
Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

Imao sam DeathAdder u ruci i mogu ti reći da je miš odličan. Inače koristim Krait. Cooperhead je isto prva liga i s njim isto nemožeš pogriješiti, ali moja preporuka je DeathAdder.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

G9 mis i Razer eXactMat podloga! Najbolja kombinacija za malo vecu lovu!


BUGjunkie
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

Nakon G9 i mjesec dana sto sam ga imao vremena isprobat uopce vise ne dozivljavam logitechove miseve kao mogucu kupnju. Nakon odlicnih mx510 i mx518 u svoje vrijeme te G5 nisu napravili nista vrijedno spomena za gamere. Cak je i prva inacica g5 bila prosjecan mis. Ovo novo izdanje mi se puno vise svida. Ne vidim poantu micanja te jedne tipke na staroj verziji.


¡ʞɔǝu ɹnoʎ ʞɐǝɹq
16 godina
neaktivan
offline
RE: Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

Logitech G9 i razer exact mat + exact rest. Savršenstvo. pozdav

16 godina
neaktivan
offline
Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

ja sam jucer pospremio svoj logitech mx500 u ladicu i zamijenio ga razer death adder-om, stari logitech je bio super, ali razer je jos bolji! vrijedi svake kune, precizan, težak taman, ergonomičan, dobar dizajn... pošto ga imam tek jedan dan, vidjet ću dojmove nakon mjesec dana...


Core 2 Duo E6300 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 Pro, Gigabyte 965P-DS3, 2 x 1GB Supertalent 800 MHz, XFX Nvidia 7900 GS @ 600/800 + Accelero S1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

ja sam jucer pospremio svoj logitech mx500 u ladicu i zamijenio ga razer death adder-om, stari logitech je bio super, ali razer je jos bolji! vrijedi svake kune, precizan, težak taman, ergonomičan, dobar dizajn... pošto ga imam tek jedan dan, možda će se dojmovi promijeniti nakon mjesec dana... iako ćisto sumnjam!


Core 2 Duo E6300 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 Pro, Gigabyte 965P-DS3, 2 x 1GB Supertalent 800 MHz, XFX Nvidia 7900 GS @ 600/800 + Accelero S1
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

LOL zamalo duplikat posta iznad...

 

Inače, osobno koristim G7 bez podloge iako sam u potrazi za nekom dobrom... G7 po meni najbolji do sada miš za gaming... Možda malo subjektivno ali je tako.

 

Budući da si napisao da bi samo Razer, iako mi niti jedan ne paše nekako mi ne leži u ruci najbolje, opet samo moj doživljaj, rekao bi Copperhead, jedini koji mi se donekle dopao...

 

Don't you see their bodies burning
Desolate and full of yearning
Dying of anticipation
Choking from intoxication
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2008 10:36 (Danny_HR).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji miš i podlogu odabrati za igranje?

nesto mi se zbrejkalo dok sam editirao post. neka MOD obrise jedan post...


Core 2 Duo E6300 @ 3,0 GHz + AC Freezer 7 Pro, Gigabyte 965P-DS3, 2 x 1GB Supertalent 800 MHz, XFX Nvidia 7900 GS @ 600/800 + Accelero S1
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice