Logitech G5

poruka: 5
|
čitano: 1.318
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Logitecg G5

Imam miš Logitech G5 koji uredno radi ali kada palim računalo neče da upali sa mišem kada je uključen u USB. Kada isključim miš sve se normalno odvrti i Windowsi se dignu uljučim miš i sve radi. Možete li mi ikako pomoč jer če mi otič USB na mišu nakon svako malo ištekavanja i uštekavanja i to me užasno živcira radim svako malo prije paljenja. Miš sam odnio u prijatelja i njemu je normalno sve odradilo sa mišom uljučenim za vrijeme paljenja. Konfiguracija je ECS P965T-A E6600 2GB RAM Kingmax 9600GT GS

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitecg G5

Pogledaj jel ti u bios-u ona opcije s usb portovima na enable ili probaj instalirati drivere ako dosada nisi....

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Logitecg G5

Imao sam isti problem i onda sam slucajno u BIOS-u (kad sam vec otpisao misa na neko vrijeme, jer dosadi ga stalno ustekavati i istekavati kad se pali komp) ugledao opcije: USB mouse (enable-disable) i USB keyboard (enable-disable) i problem rijesen,  sada radi sve ok, drivere nisam nikad ni instalirao,  samo ga ustekam i radi, ali ako ti ne pomogne to, pokusaj s onim Logitechovim driverima sto si dobio s misem ili skini novije...

I like it! I like it,big time!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitecg G5

MA u Biosu je podešen USB Mouse Enabled i neče da digne sustav. Zamrze uvik nakon sto provjeri graficku prije bootanja. Stvarno više ne znam šta da napravim. Pokvarit ču miš isključivanjem uključivanjem stalnim

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logitecg G5

Hvala Ljudi riješio sam. Disable sam stavio u Biosu za mouse i radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice