Logitech G700

poruka: 246
|
čitano: 58.610
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Logitech G700

A jel tezak? inace igram na low sens nemogu igrat s misem od pol kile xD

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech G700
Kresho kaže...

A jel tezak? inace igram na low sens nemogu igrat s misem od pol kile xD

Pa srednje težine, uostalom koliko miš može bit težak, nije nakovanj, za potrebe mog review-a sam ga testirao i na niskom DPI-u i odizanje miš od podloge se odvijalo prirodno, kao i sa svakim drugim mišem, a možeš ga i spojit kablom pa izvadit bateriju, postane osjetno lakši, ali u oba slučaja mislim da nećeš imati problema s odizanjem miša od podloge!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
14 godina
offline
Logitech G700

Pozz, imam ponudu za kupiti g700, star mjeec dana i ne puno koristen, par puta , tako kaze prodavac.sa garancijom,  za 350 kn. Jel to ok??? Sobzirom da su opcenito cijene malo pale i po ducanima  ili ako neko zna da ima za slicnu cijenu u ducanu nekom???

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Logitech G700
Da, to je okejac.
Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G700

Odlična cijena, ali ne bi bilo loše da se nađeš s njim pa da vidiš da li ti uopće paše za ruku. Može on prodati i za 50kn ali jbš to ako ti ergonomija ne odgovara.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IN RL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Logitech G700

 

Pozz!

Imam problem s gore navedenim mišem. DAkle bočne tipke koje su bindane na broj 3 i slovo t za gejmanje mi prestanu raditi. Uaplim miš rade i onda rade neko vrijeme i onda prestanu i nema šanse ih dobit.
baterija u njemu je nova duracell, kupio neki dan, punjiva, punim je van miša u punjaču, a miš koristim na wirlessu. Ali odu samo te dvije bočne tipke, prestanu dok sve ostale rade normalno.
bočne tipke g6 i g7.

jel itko ima sličan problem?

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice