Logitech G9 oprema

poruka: 9
|
čitano: 2.000
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Logitech G9 oprema

Pozdrav .Kupio sam G9 prije 5 mjeseci i sada zelim kupiti podlogu.Koja je najbolja za njega (cijena nije bitna ali da nije vise od 600kn :P)Koja je najbolja.I jel zna netko kada ce izaci gripovi novi.Volio bi ih kupiti kada izadu.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 oprema

ja imam podlogu razer exact mat speed/control + rest. mogu samo reći da sam prezadovoljan. nikad nikakvih problema. u linksu ti košta 299 kn.

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 oprema

Baci pogled na Destructor. http://www.feniks-kompjutori.hr/index.php?&module=proizvodi_opsirnije&id=49304&kateg=1131

Goliath speed i control je u dolasku pa ako ti se ne zuri, mozes to pricekati.

SteelSeries QcK+ i Everglide Titan su odlicne. Ja imam FUNC F10.s i zadovoljan sam.

Vae victis!
16 godina
neaktivan
offline
Logitech G9 oprema

Ja ga vozim po steel 4D i odlicno ide :)

A tebi preporucam ako ti vec lova nije problem Steel 5L ili Steel SP

May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Logitech G9 oprema

Kakve su SteelSeries SX i Raptor Gaming P2 Mousepad

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.7.2008 11:58 (ShadoW).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Logitech G9 oprema

imam wow podlogu iz linksa s likom taurena i g9 fino klizi... ne kao na npr razer mantis speedu, koju sam imao prilike isprobati, ali svejedno jako dobro

FOR THE HORDE!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 oprema

Da li mi netko može reći gdje se mogu kupiti dodatne maske i teflnoske nožica za G9 (naravno osim da se direktno kupi sa proizvođačeve web strane)?Inače konstanto koristim glatku masku jer je šira od hrapave,a to mi bolje leži u ruci.Jedino je šteta što nema te glatke (znači šire) u hrapavoj izvedbi.

Failure is never an option
16 godina
neaktivan
offline
RE: Logitech G9 oprema
MegaMass 2000 kaže...

Da li mi netko može reći gdje se mogu kupiti dodatne maske i teflnoske nožica za G9 (naravno osim da se direktno kupi sa proizvođačeve web strane)?Inače konstanto koristim glatku masku jer je šira od hrapave,a to mi bolje leži u ruci.Jedino je šteta što nema te glatke (znači šire) u hrapavoj izvedbi.

 dodatnih maski zasad još nema
15 godina
offline
Logitech G9 oprema

Zna li netko di ima za kupit Razer goliathus u hr?I kakva je ako ju je imao priliku isprobati ili ju koristi.

Hvala

 

Edit: ne treba vise, kupio sam exactmat + exactrest

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2008 23:17 (ShadoW).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice