Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

poruka: 12
|
čitano: 3.253
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

Pozdrav svima!


Dakle prije par dana sam u HG Spotu u Osijeku kupio ovu tipkovnicu. Prilično mi se sviđaju tipke, iako je lagana, čini se dosta kvalitetnom - i dosta je tiha što mi je bitno :)

Moj problem je u tome što multimedia tipke ne rade, a od stare tipkovnice (koja je išla na PS/2, neka MS Industrial tipkovnica, starija) su radile bez problema, bez instalacije drivera ni ičega. No, na K200 ne rade. Napomena, K200 se spaja preko USB-a, jel možda u tome kvaka? Na Logitechovoj stranici kažu da nema posebnih drivera za ovu tipkovnicu, već su Windowsovi defaultni driveri dovoljni za njeno korištenje. Ne znam što misliti.

OS je Windows XP SP2.


Hvala na pomoći!

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

Koristim K200 na Windowsima 7. Media tipke su proradile isprve, bez ikakvih problema... Ili je do OS-a, ili tipkovnica nije ispravna. Za ovo prvo, kontaktiraj Logitech, a za drugo HGspot {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

Eh, zbog prirode posla ne mogu sada testirati ni W7, a bogme niti riskirati prijeći na XP SP3. Sve što znam jest da je stara tipkovnica super radila, uključujući media tipke...

 

 

Hvala na odgovoru, doduše.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade
EvilDragon kaže...

Eh, zbog prirode posla ne mogu sada testirati ni W7, a bogme niti riskirati prijeći na XP SP3. Sve što znam jest da je stara tipkovnica super radila, uključujući media tipke...

 

 

Hvala na odgovoru, doduše.

Zasto je rizik instalirati sp3 ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

Imam visoko optimiziranu verziju XPa za audio produkciju, instaliranje SP3 bi zeznulo dosta toga i izgubio bih par dana na ponovno namještanje svega vrlo vjerojatno. No radije - ako mi je stara tipkovnica (PS/2) radila 100% ok uključiv media tipke, i to na SP2, zašto nova (USB) ne surađuje? Ne vidim neku logiku... zar je zbilja do vrste konektora? Čisto sumnjam, isti driver su koristile...

13 godina
neaktivan
offline
Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

Ikakvih drugih ideja? Itko?

 

 

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

Zbilja nitko više? :(

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade
EvilDragon kaže...

Zbilja nitko više? :(

ajde probaj setpoint

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
neaktivan
offline
Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

Već jesam, nula bodova. Ne prepoznaje mi uopće tipkovnicu. Probao sam sve USB portove koje imam, ništa.

 

Usput, SetPoint ima jedan od debilnijih installera koje sam vidio. Ne stavlja trenutna događanja u prvi plan, pa sam tako 15 minuta čekao dok je stajala poruka da "instalacija može potrajati nekoliko minuta", a u pozadini je zapravo sve već bilo gotovo. Da nisam slučajno alt-tabbao ne bih to ni otkrio već bih ubio installer preko Ctrl+Alt+Del. Strašno.

 

 

Probat ću još jednom SetPoint, ali mislim da nikakve vajde od tog.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2011 20:11 (EvilDragon).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

Evo ga nanovo instalirao SetPoint, i opet je installer bio retardiran i ostao visiti nakon završetka instalacije, tako da sam ga morao ubiti preko Task Managera.  >_>

 

SetPoint mi ne daje apsolutno nikakve opcije za podešavanje media tipki, apsolutno ništa vezano za moju tipkovnicu, a kaže da su driveri najsvježiji. Također sam primijetio nevjerojatno usporavanje cijelog sustava nakon instalacije ovih "drivera". Uninstall...

 

 

 

Ikakva druga rješenja? Zašto mi ne radi ovo čudo? :/

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

neznam meni se normalno instaliraju, doduse drugacija verzija za x64 ali bi trebalo sve raditi...nekuzim u cemu je problem i da meni su media tipke radile i bez toga jedino nisam mogao namjestiti player koji zelim i tako...

Moje najdraze stranice:http://adf.ly/Then i http://adf.ly/ThfF
13 godina
neaktivan
offline
Logitech K200 tipkovnica - media tipke ne rade

Zbilja mi nije jasno... ajd nije bila neka skupa tipkovnica, jebeš 120 kn. Al da barem RADI sve što je na njoj... Kontam si da neću uzimati skuplje Logitechove tipkovnice, i to poglavito zbog ovog govneta od drivera. Mislim kakav je to način... Strašno nešto. A super su mi tipke i ful je udobno za raditi s ovom tipkovnicom. Baš mi je žao...

 

 

Ajd ak se još netko sjeti nečega nek viče. Hvala.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice