Molim savjet za gamin miš

poruka: 33
|
čitano: 8.293
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš

Molio bih lijepo savjet za gaming miš pošto idem u novu investiciju pa me zanimaju vaše preporuke i iskustva.

 

Unaprijed hvala svima.

 

Pozdrav

 

Alen

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Molim savjet za gamin miš

Za početak daj novčanu cifru kojom raspolažeš i recimo ime trgovine/trgovina (ako ne može Links).

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Molim savjet za gamin miš

cca 500 mlohavih čuna :) Mogu links nije daleko :)

12 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš

što kažeš na Sharkoon FireGlider ? cijena solidan,ali miš je odličan..imam ga i preporučujem ti ga :)

Ja sam ja! Ti si ti a Vi ste Vi :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Molim savjet za gamin miš

Roccat Kova ili Logitech G500.

 

edit:

Ni taj Sharkoon nije loš, također uzmi i njega u odabir.

Novac ne može kupiti sreću, ali je ugodnije plakati u Ferrariju nego na biciklu...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 14:17 (Pero Dinamit).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš
Moj PC  
0 6 hvala 0
16 godina
online
Molim savjet za gamin miš

Joj što izmišljate, ako ima 500 Kn ne treba tražiti dalje od

Cooler Master Storm Sentinel Advance

 

Ako uzme Sentinela bez oznake Advance, taman ostane dovoljno novca i za kupnju dobre podloge.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Molim savjet za gamin miš
Za te novce bi bilo pametno razmotriti i RAT 5.
16 godina
offline
Molim savjet za gamin miš
Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 14:47 (Danny_HR).
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Molim savjet za gamin miš

kova imamo ista imena :P tj nadimak moj

R.A.T.

Razer scII

Logitech

 

Ev me danny preduhitrio :P

ALKOHOL JE ČOVJEKOV NAJVEČI NEPRIJATELJ? BIBLIJA LJEPO KAŽE: LJUBITE SVOGA NEPRIJATELJA :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 14:50 (nul-3).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš

Hvala svima koji su se javili, ako se ko šta jos sjeti nabacit slobodno još cu koji dan malo studirat :)

 

Buđet je cca 500 kn al ako je nes dobro moze i malicno više

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Molim savjet za gamin miš
Iskreno, osim predloženih nemaš šta dalje tražiti. Osobno mislim da je G700 za pola koraka ispred ostatka, a Cooler Master Storm Sentinel Advance odmah iza njega.

Ostali tak-tak.
Tolerancija mi nije jača strana, svi drugi griješe a ja sam bez mana.
13 godina
protjeran
offline
Re: Molim savjet za gamin miš

Najbolji Logitech G700.

 

Osim sto je za gaming odlican, on je i scroll mish tako da je surf na njemu, zgodniji i bolji nego kod miseva samo za to pravljenih a to je bitno.

Ako ti treba da menjas oruzije ili da prelistas 100 strana za 2 sec sve se resava dugmetom jednim.

Imas 3 brzine koje podesis u toku igre, korisne dugmice pored,...veliki, tezak, precizan, lep, ozbiljan, ...

 

 

 

http://youtu.be/0LQWJxav7z0
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.11.2011 15:24 (Vlada011).
15 godina
offline
Re: Molim savjet za gamin miš
Zaista,od ovdje predlozenih nemas sta dalje traziti. Tvoje je samo da isprobas kako ti koji lezi u ruci jer je to ipak najbitnije pri odabiru misa. Dzabe ti sve dzidje ako ti ne odgovara.
16 godina
offline
Molim savjet za gamin miš

ja sam se dvoumio između g500 i g400, nakraju sam ipak piknul g400, iskreno najbolji miš uloženo-dobiveno...

mrakky
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš

Ja imam logitech g700, mis je bas extra, dok sam imao roccat kone nekad me ruka zaboli nakon 2h na kompu.
ali sad je sve za 5+ mis je bas extra od kvalitete,izgleda,i udobnosti... Extra je za palm grip

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.11.2011 12:19 (Logigamer).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš

G700 koji ti je kolega preporucio, strava mis, k tome i bezican.

Ofc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Molim savjet za gamin miš

Ja ti bas nebi preporucio g700 sta ce ti mis kojem baterija traje 5 dana{#}

http://www.bug.hr/forum/topic/periferija/logitech-g700-review-by-pranja/128765.aspx

Ja ti preporucam g500 a i g300 mi je ok ja sam ga rezerviro kad je bila akcija 25% popusta na logi miseve ali cu isprobat i g500 pa cu vidjet koji mi bolje lezi u ruci!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Molim savjet za gamin miš
Dino.Randic kaže...

Ja ti bas nebi preporucio g700 sta ce ti mis kojem baterija traje 5 dana{#}

http://www.bug.hr/forum/topic/periferija/logitech-g700-review-by-pranja/128765.aspx

Ja ti preporucam g500 a i g300 mi je ok ja sam ga rezerviro kad je bila akcija 25% popusta na logi miseve ali cu isprobat i g500 pa cu vidjet koji mi bolje lezi u ruci!!!!

Pa bar G700 ima punjivu bateriju, samo spojis kabel i nastavis, slicno kao PS3 kontroler.

Ofc.
14 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš

Moja preporuka za te pare:

Razer Deathadder (svaki cigo svog konja hvali, al ovaj konj je fakat dobar {#})

RAT 5 (imao sam RAT 7 (praktički isti miš), ali mi nije pasao u ruku, ali inače bolesno dobar miš)

G500 (logi je logi, nema se tu šta puno reći).

 

Bottom line, probaj u ruku, ako možeš posudi od frenda pa probaj na par dana, pa odluči sukladno dojmovima.

 

Za kvalitetu i preciznost se ne moraš bojat kod tih miševa.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Molim savjet za gamin miš

Ja bi za te pare rade onda uzeo g9x, sta ce ti bezicni kad ga moras svako tolko punit !!!!

Ali i mislim da se ne isplati dat tolke pare za mis ja bi max dao 350 kn vise nikako.

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.1.2012 15:52 (Dino.Randic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš

G400 il G500

 

Najeftiniji su za te preformanse pogotovo ako upceas akciju neku

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Molim savjet za gamin miš
Dino.Randic kaže...

Ja bi za te pare rade onda uzeo g9x, sta ce ti bezicni kad ga moras svako tolko punit !!!!

Ali i mislim da se ne isplati dat tolke pare za mis ja bi max dao 350 kn vise nikako.

Prestanite ljudima govorit da sta ce im bezicni mis i da ga svako tolko moraju puni. Ispada kao da je prazna svakih 2 sata.

Baterija na Performance i G700 traje i preko tj dana normalnog koristenja. Ako je skroz prazna puni se 2-3 sata no za 5 min moze biti dovoljno puna za koristenje sljedecih dva+ sata..to je naravno ukoliko vam smeta kabel.

U svakom slucaju ne brinite da cete ikada ostati bez struje, u pet godina koristenja bezicnog misa to mi se nikada nije dogodilo. Cak ni na Revolutionu koji je imao bazu za punjenje.. {#} 

The best way to be boring is to leave nothing out.
13 godina
odjavljen
offline
Molim savjet za gamin miš

Citaj gore sta sam napiso da baterija traje 5 dana za razliku od drugih bezicnih kojima vise, pa je onda po meni bolje za te pare uzet g9x koji je bolji od g700!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Molim savjet za gamin miš
Sale_ds kaže...

Prestanite ljudima govorit da sta ce im bezicni mis i da ga svako tolko moraju puni. Ispada kao da je prazna svakih 2 sata.

Baterija na Performance i G700 traje i preko tj dana normalnog koristenja. Ako je skroz prazna puni se 2-3 sata no za 5 min moze biti dovoljno puna za koristenje sljedecih dva+ sata..to je naravno ukoliko vam smeta kabel.

U svakom slucaju ne brinite da cete ikada ostati bez struje, u pet godina koristenja bezicnog misa to mi se nikada nije dogodilo. Cak ni na Revolutionu koji je imao bazu za punjenje.. {#}

  Normalno korištenje sedam dana je pola sata svaki dan, a ne 24 sata dnevno surfanja.

 

Ali da, ja sam za bežićnost, ostavite ga da se puni dok spavate.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Molim savjet za gamin miš
Mentalist kaže...

  Normalno korištenje sedam dana je pola sata svaki dan, a ne 24 sata dnevno surfanja.

 

Ali da, ja sam za bežićnost, ostavite ga da se puni dok spavate.

Ne, na Revolution mi je baterija trajala 7-10 dana uz 3-4 sata intenzivnog koristenja, na Performanceu je nesto manje ali sve je to tu negdje. Za G700 nemogu tocno reci koliko traje ali sam siguran 100% da ne traje manje od 5 dana uz svakodnevno igranje od 2-3 sata. 

Za mene je to normalno koristenje, a ono nenormalno bi bilo da roknes neku igru 24 sata u komadu. U tom slucaju kada zavrsis mozes ocekivati da je prazan ;) 

 

Ali da, i ja sam za bezicnost, pa makar ga trebao puniti svaki dan. No uzmite u obzir da sa logitechom to nije slucaj..

The best way to be boring is to leave nothing out.
14 godina
protjeran
offline
Re: Molim savjet za gamin miš
Sale_ds kaže...

Ne, na Revolution mi je baterija trajala 7-10 dana uz 3-4 sata intenzivnog koristenja, na Performanceu je nesto manje ali sve je to tu negdje. Za G700 nemogu tocno reci koliko traje ali sam siguran 100% da ne traje manje od 5 dana uz svakodnevno igranje od 2-3 sata. 

Za mene je to normalno koristenje, a ono nenormalno bi bilo da roknes neku igru 24 sata u komadu. U tom slucaju kada zavrsis mozes ocekivati da je prazan ;)

  Kako kažeš ispade da koristiš miš samo kad surfaš.

 

Na raspustu moj ne prođe bez 8 sati letanja.

Pogledate li količinu mojih zvjezdica, vidjet ćete da ih nema mnogo. Dobio sam ih mnogo više već što ih imaju oni s 5, ali vrijednost im spoznao nisam i izgubih ih. Sada tražim ih u bezdanu foruma.
13 godina
neaktivan
offline
Molim savjet za gamin miš

Performance - 8 sati na dan - 4 dana, 3 bez problema :)

 

Slobodan sam od petka u napunio sam ga da prije tako da mi bude pun za vikend. Sutra idem raditi i punit ce se opet veceras. Znaci 5 dana jahanja po njemu i intenzivnog punosatnog igranja :) dobro osim subote, tad sam drapio mozda nekih sat vremena samo. {#}

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Molim savjet za gamin miš

Moze li netko preporucit mis do 400 kuna ? gamerski žični je uvjet

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice