Ne radi mi centralni zvučnik od 5.1 zvučnika?

poruka: 8
|
čitano: 3.800
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ne radi mi centralni zvucnik od 5.1 zvucnika?

Naime kupio sam creative live player 5.1 zvucnu karticu, i zvucnike creative p560. Kada u creativivom softveru za podesavanje kartice stisnem test cuje se zenski glas koji nabraja zvucnike po redu i kada dodje do centralnog fino se cuje "center" na njemu medjutim prilikom reprodukcije mp3ica ili filmova on jednostavno ne radi. U medju vremenu sam uzeo logitech x 530 5.1 zvucnike gdje mi je centralni ujedno i najjaci 21w, ali jednostavno ne radi. U cemu je problem?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne radi mi centralni zvucnik od 5.1 zvucnika?

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.6.2010 14:13 (70R4N).
16 godina
offline
Ne radi mi centralni zvučnik od 5.1 zvučnika?

Blago tebi, moj lovi nekakvu jadnu radio stanicu.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ne radi mi centralni zvučnik od 5.1 zvučnika?

Voodooman kaže...

Naime kupio sam creative live player 5.1 zvucnu karticu, i zvucnike creative  p560. Kada u creativivom softveru za podesavanje kartice stisnem test cuje se zenski glas koji nabraja zvucnike po redu i kada dodje do centralnog fino se cuje "center" na njemu medjutim prilikom reprodukcije mp3ica ili filmova on jednostavno ne radi. U medju vremenu sam uzeo logitech x 530 5.1 zvucnike gdje mi je centralni ujedno i najjaci 21w, ali jednostavno ne radi. U cemu je problem?

 
ma to se moze sredit u aplikaciji koju dobis sa driverom(tamo di ti je nabrajala zvucnike ona zenska Smijeh  ).

idi  tamo  di  mos  mjenjat  efekte(hall,pipe  room,sewer.....)i  ako  imas  stavi  na  generic.

tako  sam  ja  na  svojoj  aureon  5.1  fun!  zvucnoj  i  svi  zvucnici  su  mi  se  culi  u  winampu.

nisam  siguran  dal  ces  i  ti  imat  taj  efekt  jer  dosta  zvucnih  ga  nema.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2008 19:13 (hammer).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne radi mi centralni zvučnik od 5.1 zvučnika?
Scorpyo kaže...

Blago tebi, moj lovi nekakvu jadnu radio stanicu.....

to  ti  zvucnici  love  signale(i  moji  isto  Cool  ).
rjesenje:pojacaj  zvucnike  do  polovine  ili  vise  i  smanji  ton  u  volume  controlu  i  nece  vise  hvatat. 
16 godina
offline
Ne radi mi centralni zvučnik od 5.1 zvučnika?

Meni jednom nije radio desni zvucnik 5.1.

Kad sam promijenio maticnu proradio je, tako da maticna nije bila 100% kompatibilna sa zvucnicima. Mozda je to problem i kod tebe.

 

Edit: aha imas zvucnu, mozda ti zvucna nije 100% kompatibilna. :P

AMD Athlon X2 6000+ @3Ghz
HD3850 512 Mb OC
2Gb DDR2 Dual Channel 800 Mhz
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2008 19:19 (Psiho246).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ne radi mi centralni zvučnik od 5.1 zvučnika?

Probaj malo pogledat po sofweru zvucne kartice, ili ako imas neki softwear od zvucnika, potrazi opciju swap center/subwoofer ili nekaj slicnog, ja mislim da bi to trebalo biti to


PC RULES!!!!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne radi mi centralni zvucnik od 5.1 zvucnika?
Imal sam iti problem, dakle iskopcaj ondaj narandjasti kabel iz subwoofera, i bez njega probaj, meni tako proradilo

pozz
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice