Novi miš(Razer,Logitech!?)

poruka: 36
|
čitano: 5.801
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Mislim kupit novi miš, htio sam razer mambu, ali je preskup, tako da bi htio nešto jeftinije do 600 kn. Najrađe bi razer. Neznam koji je bolji Deathadder, Diamond ili Coperhead, a od Logitecha bi uzimao G9 ili G5. Dajte mi neke savjete, nemora niti biti neki od ovih miševa samo mi je važno da je dobar za igre, tj. CoD4 sa dosta dpi. I da je raspoloživ u Ve milu ili Hg spotu jer sam iz pule,... Uz to bi jos neku podlogu za miš, neku od razera.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Ja imam Logitech G9. Odlican miš. Preporučujem ti ga. A što se podloge tiče, ja imam Razer  Destructor, također odlična.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2009 19:23 (Spyware).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Ideš u trgovinu i vidiš koji ti od svih tih miševa najbolje leži u ruci i njega uzmeš. Imao sam Copperhead i miš je bio i više nego dobar, ali od svih koje si naveo ja bih ipak najrađe uzeo Deathadder koji je nije simetričan kao većina Razer miševa nego je prilagođen dešnjacima. Ostatak karakteristika mu je zaista odličan ergonomija, težina, kvaliteta izrade itd. Što se podloge tiče uzmi ProSolution ProPAD.

''I have seen the promised land, but I may not get there with you.'' - Martin Luther King Jr.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi miš(Razer,Logitech!?)

po meni...uzmi logitech G9 ili razer DeathAdder...otidi u najblizu poslovnicu i vidi koji ti bolje lezi u ruci...koji god odaberes nemozes pogrijesit...jer su kvaliteta,izgled,performanse vrhunski.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Novi miš(Razer,Logitech!?)

a sto se tice podloge uzmi Razer Gholiatus ili Razer ExactMat(naravno i ProSolution ProPad je zakonCool)

15 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Ja sam isto trebao novi miš za oko 600 kn pa su mi ljudi preporucili da cekam Logitech G500.

 

Logitech G500 Logitech G500
KIša je padala cijeli dan tri dana
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Imao sam jedno vrijeme Copperhead i mis je stvarno dobar,nemogu se zalit (naravno razer podloga) ali vjerovali ili ne,nije koristen za igranje nego za posao xD

uglavnom sad razmisljam da uzmem Logitech MX Revolution (ne za igranje)

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Ja imam Razer Deahadder, perfekcija. Probaj Diamondback 3G i Lachesis.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Uzmi si razer deathadder isti ti je ko i razer mamba.. samo sto je mamba teza od addera zato sto ima bateriju, i ima vise dpi-a no oblik misa ti je isti...

Be NooB To Be Cool...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Ja imam Razer Diamondback prvu verziju već 3 godine i mogu reći samo pohvale. Prije toga sam imao mx518 koji mi nikako nije legao, valjda imam premalu ruku za njega.

 

Da sada uzimam vjerojatno bi uzeo ili DeathAdder ili Diamondback 3g. Copperheada preskoči pogotovo ako voliš podić miš od podloge kad igraš, jer navodno zna jako trznuti.

 

Po meni ti je najbolje da odeš u dućan i probaš koji ti najbolje leži u ruci jer što se kvalitete tiče razer i logitech su ti jednako dobri.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Razer Deathadder za nekih 350 Kn + Razer Golithus podloga (Speed ili Control, ovisno koja ti treba) za oko 150 Kn.

 

Ili Logitech MX 518 250 Kn + Rocat Sense 150 Kn.

 

Ako hoćeš jeftinije a isto dobro proći pogledaj:

Sharkoon Fireglider 200 Kn + Sharkoon Xurface 5-u-1 60 Kn

 

Samo miš: Roccat Kone 619 Kn ili NZXT Avatar 403 Kn.

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Ja imam ovaj mis vec godinu dana i probao sam i razer deathadder i druge ali za ove novce mis rastura i razer i logitech,

kvalitetan je ko i oni (jos ga nisam uspio izlizat, teflonske nozice su i dalje ko prvi dan kada sam ga kupio)

tako da ove mambo jumbo s*anja oko logitecha i razera mos zaboravit ovaj mis ih oboje razbije i mogli bi malo naucit o kvalitetnom proizvodu s razumnom cijenom.

 

Uz njega imam i razer goliathus speed edition standard i mogu recu da zajedno rade super.

 

http://www.hgspot.hr/Article.aspx?aid=151699

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

ROCCAT MIŠ Kone Laser 3200dpi gamerski miš 600 kn vemil

znam da nije logitech ili razer ali je dobar

ili

RAZER MIŠ Lachesis 4000dpi

vemil

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.9.2009 19:45 (xnight_hunterx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Lol pa gle ovo roccat kone ima 3200 dpia kosta 600 kn,

Trust game GM-4800 ima isto 3200 dpia kosta 220 kn, ima skoro istu konstrukciju ko roccat kone (znaci pase desnjacima i igracima koji imaju malo vecu ruku).

Ali odluka je na tebi jer ti preporucam da prvo odes u hgspot ili vemil i isprobas par miseva pa vidis koji ti najbolje pase u ruci i njega uzmes.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi miš(Razer,Logitech!?)
Backdraft kaže...

Lol pa gle ovo roccat kone ima 3200 dpia kosta 600 kn,

Trust game GM-4800 ima isto 3200 dpia kosta 220 kn, ima skoro istu konstrukciju ko roccat kone (znaci pase desnjacima i igracima koji imaju malo vecu ruku).

Ali odluka je na tebi jer ti preporucam da prvo odes u hgspot ili vemil i isprobas par miseva pa vidis koji ti najbolje pase u ruci i njega uzmes.

Neka samo ne gleda koji štarok ima više DPI-a jer to i nije toliko bitno, po meni sve preko 1800 je previše. Uzmi onog koji ti najbolje odgovara u ruci, nećeš pogriješiti jer su to svi kvalitetni štakori, bilo Logitech, Roccat ili Razer. I naravno, pokušaj ako imaš love uzeti i neku kvalitetnu podlogu. Ja imam Razer Goliathus, oko 80 krznenih sam ju platio u HgSpot-u.

Najbrži put do čovjekova srca je pomoću šake Chucka Norrisa. ...:::www.lan-wars.com:::...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi miš(Razer,Logitech!?)

Osobno sam koristio g9 i mogu reci da se isplati svaka kuna koja se ulozi...

neču nikad više pogoditi razrednicu papiričem u glavi i derati se headshout -:)
15 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

DeathAdder ftw!

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi miš(Razer,Logitech!?)
HD4870 kaže...

...do 600 kn...Deathadder, Diamond ili Coperhead...Logitecha bi uzimao G9 ili G5....da je raspoloživ u Ve milu ili Hg spotu jer sam iz pule...podlogu za miš, neku od razera.

S obzirom na sve uvjete koje si gore pobrojao Logitech G9 u HG Spotu.

Trenutno je tamo na akciji po 499kn, a inace je cijena tog misa preko 600kn.

 

G9 sam isprobao na hard (func 1030, razer exactmat) i cloth (razer goliathus control) podlogama i najbolje mi odgovara Goliathus.

Stvar osobnog ukusa, tj. da li vise volis hard ili cloth podloge.

16 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

ma uzmi log t9. 500kn. a s ostatkopm novca, ajde na čevape :D

 

 

ISPRAVAK: G9, ne t9 :))

Djevojke postaju žene kada duboko u sebi osjete čvrsti razlog za to. :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2009 14:39 (puma1400).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Deathadder + kvalitetna podloga po izboru... ja imam termaltake ne znam tocno ime... podloga je ogromna ali mis lijepo klizi po njoj i jako je precizna... cca 75kn u vemila

 

http://vemil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=1010691

 

deathadder je jedno vrijeme bio u tehnomaxa najjeftiniji... u linksa je oko 325kn neznam jel ga ima gdje jeftinije...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

sta mislite sta je bolje Logitech MX Revolution ili DeathAdder,nije za igre...ali volim radit npr. sa Copperhead,ali hocu ergonomican mis...

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Novi miš(Razer,Logitech!?)
xxtoni kaže...

sta mislite sta je bolje Logitech MX Revolution ili DeathAdder,nije za igre...ali volim radit npr. sa Copperhead,ali hocu ergonomican mis...

Ukoliko nije za igre (moze posluziti i za igre, ali nije bas za online FPS) onda MX Revolution bez razmisljanja.

Mis je naprosto fenomenalan za rad, najbolji mis kojeg sam ikada probao. Jedino je malo poveca cijena.

15 godina
offline
RE: Novi miš(Razer,Logitech!?)
HD4870 kaže...

Mislim kupit novi miš, htio sam razer mambu, ali je preskup, tako da bi htio nešto jeftinije do 600 kn. Najrađe bi razer. Neznam koji je bolji Deathadder, Diamond ili Coperhead, a od Logitecha bi uzimao G9 ili G5. Dajte mi neke savjete, nemora niti biti neki od ovih miševa samo mi je važno da je dobar za igre, tj. CoD4 sa dosta dpi. I da je raspoloživ u Ve milu ili Hg spotu jer sam iz pule,... Uz to bi jos neku podlogu za miš, neku od razera.

Samo da kažem, kad igras Cod4, treba ti manje dpi, ja igram sa 400 dpi, veci dpi= brze, tj. teze, tj. vrlo neprecizno, eto mora san rec, mogu i ja 2000 dpi, ali sta ce mi :D.

Btw, nabavi koji ti bolje lezi u ruci, neznam ja nebi bas dao previse para za mis, tj. govorim za G9, G5 bi najvjerojatnije uzeo ili G500, od Razera neznam, drazi mi je Logitech, jer nikad nisam imao problema.

Btw, ja imam MX518 bez ikakve podloge, i savrsen mi je.

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.9.2009 19:28 (markoal).
16 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Imam ja Razer DiamondBack 3G... nije baš nešto....oima dobar odaziv i lijepo klizi....ali jednostavno je prelagan....

da bar ima utege kao G5 ili G9...preporučam ti G5 jer je stvarno odličan miš(radio sam na njemu)...

 

[url=http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=687844][img]http://valid.canardpc.com/cache/banner/687844.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

evo da mi je jos netko da misljenje

znaci trazim mis za rad (mozda nekad malo igrica,ali nije vazno) i razmisljam između Deathadder-a i MX Revolution...znaci vazna mi je ergonomicnost,da mogu dugo radit sa njim bez problema...radio sam do sad sa Copperhead i prilicno sam zadovoljan...

Pa eto pomazite,a jos nesto,ako imate vi neke druge prijedloge (osim ova dva) dobrodoslo je...)

"Ako nekoga mrzi mnogo ljudi, to mora da je dobar čovjek."
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

ja imam DeathAdder i pre dobar je ako si desnjak  naravno macro mu je dobro rijesen i izvrsno lezi u ruci s tim jos je i jako lagan ako ga uzmes neces pogrijesiti a za podlogu ja ti imam goliathus isto od razera  nece ti kliziti po stolu  a gornja strana je glatka tako ako os podlogu za brzinu ona ce ti izvrsno posluziti uzmes to dvoje i razer lycosu i pre zadovoljan si vjeruj mi znam

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

Za rad Logitech MX 1100.

Razer neću kupiti iz principa. Ne mare za arahnofičnu i ofidijofobičnu rulju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

ja prekjučer nabavio Logitech MX Air i samo pohvale zasad...

+ prilično velika prednost je to kaj je rechargable

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Novi miš(Razer,Logitech!?)
xxtoni kaže...

evo da mi je jos netko da misljenje

znaci trazim mis za rad (mozda nekad malo igrica,ali nije vazno) i razmisljam između Deathadder-a i MX Revolution...znaci vazna mi je ergonomicnost,da mogu dugo radit sa njim bez problema...radio sam do sad sa Copperhead i prilicno sam zadovoljan...

Pa eto pomazite,a jos nesto,ako imate vi neke druge prijedloge (osim ova dva) dobrodoslo je...)

Ja imam logitech MX revolution neke 2 godine.

 

1.preskup je

 

2.ako nemaš kvalitetnu podlogu badava ti teflonske nožice (ja osobno imam razerovu)

 

3.kvari se, naime, nakon cirka godinu dana lijevo uho je dupliciralo ili tripliciralo stisak, ili je pak klik otpuštao dok sam npr vukao nekakav item preko desktopa ili u aplikaciji, svejedno.Istina, kad sam ga odnio u logitech servis "bogu iza nogu" (na žitnjaku), zamijenili su ga novim nakon jednog dana (pohvalno).No iako sam dobio potpuno novi primjerak, čak novije generacije, izgleda da se opet nakon otprilike godinu dana počeo pojavljivati isti problem, zasada u blagom obliku, ali tako je bilo i prvi puta.Za tako skup miš ovo je nedopustivo, a za mene "isključujuća greška".Nakon ovog više od mene neće vidjeti love.

 

4.premala razlučivost (800 dpi).Miš je poprilično neprecizan, u grafici je to očito naročito sa opcrtavanjem objekata, i radnjama gdje je točnost imperativ.I nakon nepreciznosti još dolazi i do osjećaja da miš pri finijim pokretima pliva, neugodno mi je reći da je npr trustov bežićni miš za 100 kuna i star oko 2 godine precizniji od logitechovog čeda za 600-700 kuna.Nevjerovatno.

 

5.jedina dobra stvar su multifunkcionalni "gumbi", i microgear kotačić.Nenadmašna kombinacija koju nema niti jedan drugi miš na tržištu.U svakom programu može se iskonfigurirati svaki "gumb" za različite funkcije.Stvarno je konfigurabilan, a ima ravno 11 mogućih "pritisaka" ili konfigurabilnih gumbića + dva kotaćića, naravno na svaki "gumb" može se pridodati jedno "hiljadu raznih komandi".Naravno, loše je to što će te se na sve te funkcije naučiti, pa če vam svaki drugi miš biti "hendikepirani siromak".

 

Zaključak  je slijedeći.Miš sa sigurnošću radi barem godinu dana (nakon toga dobijete ganc novog koji opet bez greške radi još godinu, što je dobra stvar, štoviše plus) namjenjen je za sve, osim za ozbiljne igrače FPS-a i ostale poslove gdje je preciznost imperativ.A i ne treba izostaviti "cool faktor" koji je znatan, a proizlazi iz činjenice da će ljudi koji ga vidjeti na stolu i čuju koliko ste platili za njega reagirati na dva načina.Ili će naglas misliti kako je cool taj miš, ili će u sebi misliti da ste ste kreten što ste sasipali za toliko za miša, ali će vam svejedno naglas reći da je miš cool.

Kad je bal, nek je maskenbal.
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2009 20:43 (Baotica).
14 godina
neaktivan
offline
Novi miš(Razer,Logitech!?)

razer deathadder definitivno (350kn)

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice