Preporuka A3 laserskog pisaca u boji

poruka: 3
|
čitano: 7.498
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka A3 laserskog pisaca u boji

Evo ovako. Ima li tko za preporuciti neki dobar A3 laserski printer u boji. Bitno je da ima posebno ladicu za A3 i A4, da ne treba micati pa stavljati papir po potrebi. Treba da moze isprintati i donekle dobre fotografije (nista posebno, na obican papir). Dobra bi opcija bila ako je printer i mrezni, da ne ovisi o nekom drugom kompjuteru. Moze li netko nesto preporuciti iz iskustva do recimo max. 20-25 000 kn (naravno ne treba biti max cijena, ako postoji neki dobar za manju cijenu). Uređaj ne treba biti multifunkcijski, vec da dostojno moze zamjeniti stari. Mozda bi cak i neki inkjet printer dobro dosao, ali treba imati posebno ladicu za A4 i A3.

 

Dosad smo imali (tj. jos je u upotrebi) HP OfficeJet Pro K8600 , koji je tesko smece od printera. On je stvarno brz (kad radi), ali cesto mu se dogodi da zgnjeci papir, slabo uvlači papir i sl.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Preporuka A3 laserskog pisaca u boji

ovo definitvno ulazi u izbor

 

po meni najbolji izbor što ti tražiš je ovaj

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Preporuka A3 laserskog pisaca u boji
strahec.luka kaže...

ovo definitvno ulazi u izbor

 

po meni najbolji izbor što ti tražiš je ovaj

Tako nešto bi bilo ok, ali treba nam u boji. Evo max. cijena bi bila do 40 000 kn

 

 

Malo sam gledao po netu sto se nudi i nasao 2 zanimljiva po specifikacijama (a da li je tako u praksi, nemam pojma):

 

Lexmark c935DN , DTN i HDN (nemam pojma u cemu je tocno razlika, mozda samo ladice ili?)

HP LaserJet 5500DN  (kod ovog HP-a jedino mi rezolucija 600x600 izgleda mala u usporedbi sa gornjim)

 

Ima li mozda netko tko ima iskustva sa ovim  gore?

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.11.2010 15:12 (ist).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice