Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn

poruka: 10
|
čitano: 5.297
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka gamerske tipkovnice do 500 kn

Evo u naslovu sve pise ...

Želim tipkovnicu do 500 (+50 kn ) ako treba .

Predlozite mi tipkovnicu koja je po vamam najudobnija , dobra za igre ( tipa CoD ili BF ) i koja ima pozadinsko osvjetljenje .

Hvala unaprijed !!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn
We Are Anonymous We Are Legion We Do Not Forgive We Do Not Forget
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn

SteelSeries 6Gv2 nema pozadinsko osvjetljenje ali je mehanička što ju čini najboljom tipkovnicom do 600 Kn.

Prodajem RAGE za PS3: http://www.bug.hr/forum/topic/igre-accounti-igrama/prodaja-igra-rage-playstation-3/129629.aspx?page=0&jumpto=2529211&sort=asc&view=flat
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn

  evo da se i ja istrčim   igram fps igre recimo 7 godina i prva tipkovnica koju sam koristio je logitech 160 pro tipkovnica nije striktno gejmerska pa sam se nakon 4 kodine odlučio okušat u full gejmerskoj tipkovnici tipa roccat valo ,Valo je velika tipkovnica sa bezbroj mogućnosti i eto da ne duljim ove godine nakon 2 godine igranja na njoj dop..o mi je što sam je puno platio cca 760 kn slova su se ogulila nakon 1 mj reklamirao i poslali mi druga slova redovito se   resetirala jačina svjetla na zaslonu i tipkovnici i tako te gluposti da bi ponovno stavio ponovno običnu tipkovnicu chicony za cca 35 kn   stvar radi isto kao TIPKOVNICA za 100 eur. igre:bf2,bf3,Poslušaj moj savjet ne troši lovu na tipkovnicu neće ti bit ništa bolje ,ako već ideš na tu soluciju logitech je sigurno bolji izbor (moja logitech 160 pro još radi nakon 7 godina i ni jedno slovo nije obrisano sa tipkovnice){#}

TUBA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn

Ja imam istu tipkovnicu već 6 godna. Ni jedna tipka (slovo ili broj) se nije izlizala i radi u perfektnom stanju (kao da sam ju jučer kupio).

Najbolja stvar je što je to neka MS tipkovnica. Ja bi za tipkovnicu dao max 200kn jer za moje potrebe mi ni ne treba skuplja.

Sve ovisi za što ti točno treba tipkovnica.

League Of Legends EUW IGN: slinA ...ONE SHOT, ONE KILL, NO LUCK JUST SKILL!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn
I ja imam :D, isto neizlizana :D
486 PWNZU! http://www.speedtest.net/result/1456936834.png
13 godina
offline
Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn

Posto trazis neku kvalitetniju i s pozadinskim osvjetljenjem onda uzmi: Logitech G105 , Logitech G110 ili Saitek Cyborg V.7 !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn

Evo gledam na internetu ovu logitech g 510 pa sto mislite o njoj ili je bolje uzeti roccat isku

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn

Iako sam fan Logitecha , mislim da bih uzeo Isku jer mi se na prvi pogled vise sviđa !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka gamerske tipkovnice do 500kn

Imam Logitech G510 već skoro pola godine i jako sam zadovoljan, jedino se bijeli print na tipkama (Č,Ć,Ž,Š,Đ nisu osvjetljeni, nego su isprintani pokraj simbola koji se inaće nalaze na tip tipkama) može izbrisati (Y print na Z tipki mi je skroz nestao), ali to i nije neka mana.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice