[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

poruka: 50
|
čitano: 15.253
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

UVOD

Logitech je švicarska tvrtka koja se bavi proizvodnjom računalnog hardvera te uslugama na području informacijskih tehnologija.

Najpoznatiji proizvodi je periferna oprema za računala, kao što su tipkovnice i miševi, slušalice, web-kamere.

Logitech je vodeća tvrta u svijetu u segmentu bežične periferne opreme za računala.

Izvor: wikipedia

 

PRVI DOJAM

 

Petak 13. dolazim na Reboot Infogamer i na ADM štandu imam priliku isprobati Logitech G633. Pustio Skrillex s jubito da čujem što gaming slušalice nude. Znam da nije dobar primjer i da sam n00b, suxer, nimrod i drugi pripadajući nazivi za nekog nevještog u audio-svijetu, but that's not the point. Mlađi buraz je bio došao isti dan na sajam sa svojim or'cima iz srednje te kad smo se našli, skupa išli opet na štand da i on isproba. Obojma nam se svidjelo. Naravno, prethodno mi je rekao da nam trebaju slušalice jer je stari (tata nikad nije kriv) razbio, strgao, šuknuo u zid ili što već, nvm. Pitam tamošnjeg za štandom le chefa: jaran pošto ti je ovo čudo tehnike na što odgovara 200€. *puh* 'ebate ovo k'o grumen zlata vrijedi. Rek'o buraz budem vidio ovih dana dal' ću uzeti, komešao se oko već starih G430 sluški koje sam već imao u planu uzeti, a ove nove izašle taman k'o zec na roštilju.

 

PAKIRANJE

  • kutija
  • 3.5 & USB kabl
  • neki čudan komad papira, piše "manual"...kaj im je to, mjenjač?
  • eh da, tu su i G633 slušalice

 
 
 

TEHNIČKE SPECIFIKACIJE

Razlika između G633 i G933 je samo u WiFi čipu, pogledaj sliku zemljak

 

 

LGS aka Logitech Gaming Software 8.75.30

 
 

EQ gdje namještate zvuk za:

  1. FPS - frames per second - veoma bitno za FHD, 2k, 4k gaming!
  2. MOBA - kad šalješ mo'be za posao, a odgovor dobiju tvoji praunuci
  3. Drop the Bass - najbolji mod, ono kad želiš se kurčiti ekipi kaj si kupil
  4. Cinematic Gaming - erm, žena gleda film na telki a ne želiš da je tvoj gaming uznemiruje, prvenstveno da ne dođe do neželjenog efekta svima znan - PMS (pi'mat'strin')
     

Surround Sound Mixer 7.1 za koji pojma nemam čemu služi.

 

Commands iliti macro - pimper? Hint: pročitati prethodnu izjavu.

 

Custom Lighting posebno za tunere koji žele prčkati po LED osvjetljenju, biti in, trendy, noob or wtf te služi za tjeranje zlih duhova što se vole nasaditi na vrat.

 

 

ARX CONTROL

Dodatak cijeloj periferiji kako bi ženu trollo dok sluša youtube, gleda recepte za sendviče i dr.

- prebacivanje pjesama, pauziranje, stopiranje...

 

 

 

IZRADA I OSTALE ZNAČAJKE

Isti komentar što sam frendu i bratiću rekao za svoju Logitech G440 podlogu, high-tech karton tj. u ovom slučaju plastika. Omjer matirano 80%-20% glossy

 
 

 

 

PREDNOSTI

  • visoka kvaliteta izrade

  • LED osvjetljenje

  • dužina USB kabla

  • opleteni 3.5mm kabl

  • PC/3.5mm izbor

  • ignoriranje žene

  • 3 godine jamstva

 

NEDOSTACI

  • cijena 1.500kn
  • olako skliznu s glave ili je problem moje premale tikvare
  • nakon dužeg nošenja osjeti se pritisak od slušalica
  • siromašan sadržaj kutije, da su bar dodali Logitech naljepnice bio bih zadovoljan
  • LGS stare verzije 8.72 i 8.74, za sve probleme oko toga pogledajte službeni Logitech Gaming headset forum
  • Kablove USB/3.5mm treba malo jače  ugurati u slušalicu ili inače LGS ne prepoznaje slušalice, a na 3.5mm vam se lagano iskopča - mislio sam da je za 3.5mm hardware u pitanju, al' bila je moja omlatovita ruka u pitanju

 

Vanjske recenzije:

http://www.pcgamer.com/logitech-g633-artemis-spectrum-review/

http://www.anandtech.com/show/9563/logitech-announces-artemis-spectrum-g633-g933-audio-headsets

http://www.tomsguide.com/us/logitech-g633-artemis-spectrum,review-3178.html

 

 

 

 

BONUS - 300kn nemojte davati za WiFi mogućnost! Šta da vam komšija preko Kali Linux-a provali i pušta cajke na vaše high-tech slušalice? Nemojte ljudi biti ovce.

Za kolege forumaše koji su u Varaždinu ili okolici, možete mi poslati PM da dođete vidjeti, isprobati, komentirati...

Peace. Over 'n' out

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 9:53 (Najbrži).
Moj PC  
12 0 hvala 6
14 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Ne vredi to te pare. a visoku kvalitetu izrade kod logijevih novih modela ćeš vidjeti kada ti prvi put ispadnu.

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 8:49 (Pislje).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
Pislje kaže...

Ne vredi to te pare. a visoku kvalitetu izrade kod logijevih novih modela ćeš vidjeti kada ti prvi put ispadnu.

Slažem se da ne vrijedi tolike novce i vjerujem da ima boljih slušalica za te novce, samo eto kod mene je cijela periferija od Logitech Gaming, zato sam i uzeo te slušalice. 100€ ne bi dao za G430, jedino da sam ih uzeo još prije dok su bile rabljene na oglasniku za 300kn.

 

Slušalice mi lako skliznu s glave, baš sam sinoć duže vrijeme koristio i čim se malo nagnem unazad slušalice krenu spadati. Možda mi glava mala. Budem googlao o izdržljivosti ako se da naći kakav članak. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

 ja sam se na g35 dosta razocarao kako su pukle, doduše njih sam par puta povukao za kabal i srusio. ove su bežične pa je možda takav gaf i manje vjerovatan a valjda su i doskočili tom bolno plastičnom zglobu koji puca kao kokica.

 

I vidim da su odustali od one imitacije kože na jastučićima što je super, jer kad se ono krene ljuštiti nakon par godina bude ti puna kosa i uši nekakvih crnih komadića.

 

http://imgur.com/a/QdMhu

Dirty dosen
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 10:08 (Pislje).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
odjavljen
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Vidim da se često ponavlja to sa pucanjem zgloba. Na to me i prodavač upozoravao kada sam uzimao G230 ali pošto sam imao popust a u toj trgovini, a tada su imali još samo Roccat Kave XTD 2.0 koji sam isto probao i glavu mi je jako stiskalo čak i kada je do kraja opušten a ostali su headseti bili svi lošiji od ovoga. Tako da je izbor pao na G230, dosta sam zadovoljan s njima s obzirom na cijenu i pale su mi nekoliko puta ali za sada se još drže i ništa nije puklo.

 

Nego da pitam ako tko zna,  pokriva li garancija to pucanje zgloba?

No Guts, No Glory.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
D.N.R. kaže...
Nego da pitam ako tko zna,  pokriva li garancija to pucanje zgloba?

 Izgleda da pokrivaju i taj problem:

https://forums.logitech.com/t5/Logitech-G-Headsets/Warranty-on-G35-headsets/td-p/1433863

 

https://forums.logitech.com/t5/Logitech-G-Headsets/G35-G930-replacement-parts/td-p/1151575

 

We don't sell internal or external components for the G35 Surround Sound Headset or the Wireless Gaming Headset G930. This is because both of these products include a 3-year limited hardware warranty that covers hardware failures. Let me suggest contacting our Support team either by Phone or by Email for further assistance.

 

Limited Hardware Warranty

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 10:30 (Najbrži).
12 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Definitivno ne vrijede tih novaca, jedino sto se isplati uzeti je wireless G933 zbog pomanjkanja kabela. A meni koji nemoze zamisliti kabele to je jedino rijesenje nakon G930.

Za žičanu varijantu definitivno uzeti Superlux HD681 EVO.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
VandaL.pr! kaže...

Definitivno ne vrijede tih novaca, jedino sto se isplati uzeti je wireless G933 zbog pomanjkanja kabela. A meni koji nemoze zamisliti kabele to je jedino rijesenje nakon G930.

Za žičanu varijantu definitivno uzeti Superlux HD681 EVO.

Slažem se s boldanim. Naime imam ~100% kompletnu Logitech Gaming periferiju (fali još G2x volan), zato sam i uzeo te sluške. Trenutno 300kn više mi se ne daje za samo WiFi mogućnost, što mogu svakako, unutar mjesec dana od dana kupnje, otići i zamijeniti za G933 te naravno nadoplatiti razliku.

 

By using USB, you will bypass your PC's sound card, which should be superior to any existing obnoard or PCI options.

Sound quality aside, USB is what really allows the G633 to meet its full potential.

 

3.5mm kabl je dužine cca 1.5m što bi moglo biti problem oko uštekivanja u pozadinu PC do slušalica.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2015 16:53 (Najbrži).
9 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

1200 kuna u Swiss shopovima s obzirom da su friško izašle nije puno, tak se sve bežićne kreću prema tome ko voli nek izvoli!ovo o upitnoj kvaliteti i pucanju plastike nezz ima svakakvih glava i naravi... kad bi pale sa metar- dva možda bi se nekaj i odlomilo ali nisu niti jedne g-shock rated tak da im to nije primarna namjena...moje su stvarno sve i svašta prošle(nisu padale sa stropa) i još uvijek su ko nove /G430!

The Time is always righT
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ZGamer kaže...

1200 kuna u Swiss shopovima

1100kn kod babe na placu, da se cjenkati. Mislim uspoređivanje cijena u ne-EU članicama državama i prekooceanskim ('murica) gdje je cijena G633 ~150$, a G933 ~200$ je sasvim nepotrebno. I ja bi volio švicinu/irsku/njem. plaću te malo jeftinije proći na tehniku.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
9 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G

to je čisto jer su swisss made pa sam tak stavil a i sam posjećujem/kupujem/naručujem od tamo hw pa eto nije za babice s placa slažem ali nabavna cjena je tolika!

The Time is always righT
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ZGamer kaže...

to je čisto jer su swisss made pa sam tak stavil a i sam posjećujem/kupujem/naručujem od tamo hw pa eto nije za babice s placa slažem ali nabavna cjena je tolika!

Truth to be told, kupio sam gaming sluške u links trgovini radi Logitech nagradne igre gdje se može osvojiti G29 volan (prva nagrada) kupnjom bilo koje Logitech Gaming periferije. Samo mi još Logijev volan nedostaje od cijele gaming periferije

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
16 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Ne znam da li konkurencija ili prošli Logitech modeli imaju ovakvu mogućnost da okačiš slušalice oko vrata. Meni odgovara kada mi dojadi nošenje na glavi. 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Nakon 17 dana skužio zašto su mi se slušalice imale slab zvuk, kao da su radile na 70% glasnoće. Krivac je mini volume control

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G

meni se nedavno valjda sam od sebe resetirao advanced eq i sve postavke i to je bilo dosta primjetno u igrama i glazbi do te mjere da sam poceo traziti nove po shopovima da bi nedavno bacio pogled na malo  i vratio sve u normalu ...ovak meni digne kvalitetu zvuka bar za 25% 

The Time is always righT
15 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Razmisljam vrijedi li prodati moje g930 i zamijeniti za 933. Bi li se isplatilo?

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
acarnoje kaže...

Razmisljam vrijedi li prodati moje g930 i zamijeniti za 933. Bi li se isplatilo?

 Ako dobiješ 900-1000kn za njih, uzmi G933 za ~1250kn u Alzashop dok traje akcija

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Jel valjaju te sluske po kvaliteti zvuka, da li opravdavaju barem po zvuku ovu visoku cijenu? 

Najbolji program za zaradu na internetu -> https://outloud.us/landingpage/8192
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
DommY kaže...

Jel valjaju te sluske po kvaliteti zvuka, da li opravdavaju barem po zvuku ovu visoku cijenu? 

 Nisam probao nijedne druge slušalice, ali po preporukama svi uzimaju hyperx. Bolju kvalitetu ćeš dobiti tamo ili od sennheisera za uloženu lovu. U mene je kompletna periferija Logitech stoga i da je nešto drugo i bolje i jeftinije ne budem uzimao jer nema Logitech logo na sebi

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
15 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
Najbrži kaže...

 Nisam probao nijedne druge slušalice, ali po preporukama svi uzimaju hyperx. Bolju kvalitetu ćeš dobiti tamo ili od sennheisera za uloženu lovu. U mene je kompletna periferija Logitech stoga i da je nešto drugo i bolje i jeftinije ne budem uzimao jer nema Logitech logo na sebi

Jako sam razočaran tom izjavom, znači da si rob jedne marke (ograničen) i da nikad nećeš upoznati pravu kvalitetu.

 

Nakon što su mi pukle Plantronics 780 slušalice (tvornička greška na svim slušalicama tog modela), mislio sam ponovno kupiti kojekakve gaming slušalice tipa HyperX Gaming Cloud II. Međutim nekako sam došao na Sennheiser HD 598 Special Edition, i jednostavno sam ih odlučio kupiti s talijanskog amazona. Nisam požalio, sada znam: da su 7.1 surround emulacije marketinški trik, šta je prava udobnost i dobar zvuk. Najbolje što još nemam ni pravu zvučnu karticu ili DAC, ali SupremeFX je solidan za početak.

 

Baš gledam, Logitech G933 koštaju 1530kn, a ove Sennheiserice sam platio 990kn ilitiga 132€ (kod nas 1500kn). Boljih Sennheiserica skoro i nema do HD600/HD650 koje koštaju 2-3 puta više, a ne nude i toliko bolji zvuk. Poslije HD 598 ranga svaki mali pomak se jako skupo plaća. Dobra alternativa su vam i HD 518 za 585kn na akciji u extreme digital. Iz iste serije su kao i HD598 i HD 558. HD518 imaju malo lošiji i neprecizniji zvuk sa više bassa, nemaju velour jastučiće i sintetičku kožu, ali zato koštaju duplo manje.

 

Ili ćete flashy bassy gaming slušalice ili prave slušalice za skoro istu cijenu. Your choice.

Fortune favours the brave
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
Hyperion kaže...

Jako sam razočaran tom izjavom, znači da si rob jedne marke (ograničen) i da nikad nećeš upoznati pravu kvalitetu.

 Istina, taj sam. Pogledaj pod moj PC, sve logitech.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
Hyperion kaže...
Najbrži kaže...

 Nisam probao nijedne druge slušalice, ali po preporukama svi uzimaju hyperx. Bolju kvalitetu ćeš dobiti tamo ili od sennheisera za uloženu lovu. U mene je kompletna periferija Logitech stoga i da je nešto drugo i bolje i jeftinije ne budem uzimao jer nema Logitech logo na sebi

Jako sam razočaran tom izjavom, znači da si rob jedne marke (ograničen) i da nikad nećeš upoznati pravu kvalitetu.

 

Nakon što su mi pukle Plantronics 780 slušalice (tvornička greška na svim slušalicama tog modela), mislio sam ponovno kupiti kojekakve gaming slušalice tipa HyperX Gaming Cloud II. Međutim nekako sam došao na Sennheiser HD 598 Special Edition, i jednostavno sam ih odlučio kupiti s talijanskog amazona. Nisam požalio, sada znam: da su 7.1 surround emulacije marketinški trik, šta je prava udobnost i dobar zvuk. Najbolje što još nemam ni pravu zvučnu karticu ili DAC, ali SupremeFX je solidan za početak.

 

Baš gledam, Logitech G933 koštaju 1530kn, a ove Sennheiserice sam platio 990kn ilitiga 132€ (kod nas 1500kn). Boljih Sennheiserica skoro i nema do HD600/HD650 koje koštaju 2-3 puta više, a ne nude i toliko bolji zvuk. Poslije HD 598 ranga svaki mali pomak se jako skupo plaća. Dobra alternativa su vam i HD 518 za 585kn na akciji u extreme digital. Iz iste serije su kao i HD598 i HD 558. HD518 imaju malo lošiji i neprecizniji zvuk sa više bassa, nemaju velour jastučiće i sintetičku kožu, ali zato koštaju duplo manje.

 

Ili ćete flashy bassy gaming slušalice ili prave slušalice za skoro istu cijenu. Your choice.

 I ja sam razocaran tvom izjavom. Isprobao sam Sennheiser Gaming Zero (po nekim recenzijama najbolje sluske za te novce koje na svijetu mozes kupiti), Steelseries siberiu 350 i 800, Plantronics 388 i skoro sve Cloudice i mogu ti reci da kad gledas komplet (omjer ulozeno dobiveno, dodaci, mikrofon, zvuk) - Couldice rasturaju. 500-800kn reze visestruko skuplje sluske. A kaj se tice G633, imam ih izlozene u ducanu i kad ih dajem ljudima da isprobaju samo vrte ocima. Cak i klinci kaj vole svetlece djidje badje odu kad cuju kako su lose :)

11 godina
neaktivan
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Ja ih imam odma sam problem imao sa kablom 3 sam do sad promijenio. 

www.oklop.me
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2016 18:52 (Sceko).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

ja imam g35 i nebi ih mjenjal za nista na svijetu. je da su mi pukle i dobio druge, i te druge su pukle pa sam dobil trece. naravno i 3 su pukle ali sam ih tak zakeljil s maramicama+superbondom i izolir trakom da vise nema sanse da se kaj dogodi (vec mi traju prek 3 godine). a na ormaru imam 2 nove ganc zapakirane i jedne u djelovima. ak neko oce mjenjat 2xg35 nove za jedne te nove nek se javi na pp...

OLD FORDS NEVER DIE...THEY JUST GET FASTER /// Ride or die, remember? /// If Clarkson says that the Focus RS is brilliant, who am I to disagree..
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
Hyperion kaže...
Najbrži kaže...

 

 

Nakon što su mi pukle Plantronics 780 slušalice (tvornička greška na svim slušalicama tog modela), mislio sam ponovno kupiti kojekakve gaming slušalice tipa HyperX Gaming Cloud II. Međutim nekako sam došao na Sennheiser HD 598 Special Edition, i jednostavno sam ih odlučio kupiti s talijanskog amazona. Nisam požalio, sada znam: da su 7.1 surround emulacije marketinški trik, šta je prava udobnost i dobar zvuk. Najbolje što još nemam ni pravu zvučnu karticu ili DAC, ali SupremeFX je solidan za početak.

 

Baš gledam, Logitech G933 koštaju 1530kn, a ove Sennheiserice sam platio 990kn ilitiga 132€ (kod nas 1500kn). Boljih Sennheiserica skoro i nema do HD600/HD650 koje koštaju 2-3 puta više, a ne nude i toliko bolji zvuk. Poslije HD 598 ranga svaki mali pomak se jako skupo plaća. Dobra alternativa su vam i HD 518 za 585kn na akciji u extreme digital. Iz iste serije su kao i HD598 i HD 558. HD518 imaju malo lošiji i neprecizniji zvuk sa više bassa, nemaju velour jastučiće i sintetičku kožu, ali zato koštaju duplo manje.

 

Ili ćete flashy bassy gaming slušalice ili prave slušalice za skoro istu cijenu. Your choice.

Sve to stoji više manje ali 7.1 nije marketinški trik,bar ne kod većine poznatih brendova već softverska emulacija zvuka koju neki proizvođači naplaćuju sa svojim sluškama/Logitech recimo koji ima jednu od najboljih na svojim G serijama i recimo Kingston/Asusa i dr. pa do Razera koji ga stavlja pod free dodatak sa svojim proizvodima kroz Razer Synapse...kao kaj velim tu ima dobrih i ne baš toliko dobrih pa do očajnih 7.1 softvera ...Kaj se tiče Sennheisera i oni imaju svoju izvedbu gaming slušalica/Game One/Game Zero koje su upravo nastale od baze Hd 598 sa malo više basa tako da i tu ima alternative ako netko uz sve kaj ti se na njima svidjelo trazi open ili closed back verziju istih sa vrhunskim mikrofonom,naravno po razumnoj cijeni/nedavno bile 1.2k.

DigitaLife/EotS
9 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ukay1000 kaže...

 I ja sam razocaran tvom izjavom. Isprobao sam Sennheiser Gaming Zero (po nekim recenzijama najbolje sluske za te novce koje na svijetu mozes kupiti), Steelseries siberiu 350 i 800, Plantronics 388 i skoro sve Cloudice i mogu ti reci da kad gledas komplet (omjer ulozeno dobiveno, dodaci,mikrofon, zvuk) - Couldice rasturaju. 500-800kn reze visestruko skuplje sluske. A kaj se tice G633, imam ih izlozene u ducanu i kad ih dajem ljudima da isprobaju samo vrte ocima. Cak i klinci kaj vole svetlece djidje badje odu kad cuju kako su lose :)

... već kad trolaš radi to dovoljno kvalitetno pa bar prepiši ime proizvoda točno...Claudice su bb u svom cjenovnom rangu i iznad ali mikrofon im je u najbolju ruku prosjek...zvuk je puno bolji od tog prosjeka ali tek prodišu sa diskretnom zvučnom i kao takav paket nije usporedan stock Sennheiseru 

DigitaLife/EotS
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ZGamer kaže...
ukay1000 kaže...

 I ja sam razocaran tvom izjavom. Isprobao sam Sennheiser Gaming Zero (po nekim recenzijama najbolje sluske za te novce koje na svijetu mozes kupiti), Steelseries siberiu 350 i 800, Plantronics 388 i skoro sve Cloudice i mogu ti reci da kad gledas komplet (omjer ulozeno dobiveno, dodaci,mikrofon, zvuk) - Couldice rasturaju. 500-800kn reze visestruko skuplje sluske. A kaj se tice G633, imam ih izlozene u ducanu i kad ih dajem ljudima da isprobaju samo vrte ocima. Cak i klinci kaj vole svetlece djidje badje odu kad cuju kako su lose :)

... već kad trolaš radi to dovoljno kvalitetno pa bar prepiši ime proizvoda točno...Claudice su bb u svom cjenovnom rangu i iznad ali mikrofon im je u najbolju ruku prosjek...zvuk je puno bolji od tog prosjeka ali tek prodišu sa diskretnom zvučnom i kao takav paket nije usporedan stock Sennheiseru 

 Rugala se sova sjenici... Logitech headset imaju najgori zvuk od svih u svim cijenovnim rangovima + mikrofon im je losiji od Steelseries-a koji je poznat da stavlja smece na svoje sluske (koje imaju solidan zvuk). Ako mislis da trolam, izazivam te da dodes pa da skupa poslusamo jer jedne G633 upravo stoje 50 cm od mene. Slusalice su obicni fail, navlakusa za debile i djecu koji ne razmisljaju pri trosenju love. Build quality na ovim sluskama je toliko ocajan da se svi smiju cim ih primu u ruke kako skripe, plastika jeftikaner, pritiscu glavu da ti oci hocu ispast nakon pola sata. Cloudice su najbolje potrosena lova, pa cak i za jedan Sennheiser koji ima odlican zvuk ali kostaju previse.

GTFO sada, nemam vremena za ignorante.

12 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Dugo su izdržale!

AUDIOFIL
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
volegradele kaže...

Dugo su izdržale!

 meni su na isti način pukle Asus 7.1 Gaming Strix

9 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ukay1000 kaže...
ZGamer kaže...
ukay1000 kaže...

 Rugala se sova sjenici... Logitech headset imaju najgori zvuk od svih u svim cijenovnim rangovima + mikrofon im je losiji od Steelseries-a koji je poznat da stavlja smece na svoje sluske (koje imaju solidan zvuk). Ako mislis da trolam, izazivam te da dodes pa da skupa poslusamo jer jedne G633 upravo stoje 50 cm od mene. Slusalice su obicni fail, navlakusa za debile i djecu koji ne razmisljaju pri trosenju love. Build quality na ovim sluskama je toliko ocajan da se svi smiju cim ih primu u ruke kako skripe, plastika jeftikaner, pritiscu glavu da ti oci hocu ispast nakon pola sata. Cloudice su najbolje potrosena lova, pa cak i za jedan Sennheiser koji ima odlican zvuk ali kostaju previse.

GTFO sada, nemam vremena za ignorante.

 ...sve si rekao smanji malo filmove i gangsta spike,nemoram ja nikam dolaziti jer od svega na kaj sam se osvrnuo u zadnja 3 posta govorim iz osobnog iskustva,očito si loše upućen za jednog znalca/prodavača nebitno i dosta neinteligentan kad ne shvaćaš već iz dva posta poantu jednoga...čitaj tekst sa razumijevanjem puno će ti pomoći 

DigitaLife/EotS
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2016 17:31 (ZGamer).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice