[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

poruka: 50
|
čitano: 15.270
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
toxic kaže...
volegradele kaže...

Dugo su izdržale!

 meni su na isti način pukle Asus 7.1 Gaming Strix

 AKG 540 su do sad pukle 6 puta,ali sam ih sam zakrpio svih 6 puta,razočaran sam kvalitetom izrade i plastike,ali zvuče 5 puta bolje od bilo kojeg Logitecha!!

AUDIOFIL
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ZGamer kaže...

 ...sve si rekao smanji malo filmove i gangsta spike,nemoram ja nikam dolaziti jer od svega na kaj sam se osvrnuo u zadnja 3 posta govorim iz osobnog iskustva,očito si loše upućen za jednog znalca/prodavača nebitno i dosta neinteligentan kad ne shvaćaš već iz dva posta poantu jednoga...čitaj tekst sa razumijevanjem puno će ti pomoći 

Op sad si mi rekao. Sad mi molim te prevedi ovu baljezgariju na hrvatski jer sumnjam da ga imalo znas, kao i to da sam lose upucen ako sve te slusalice sam isprobao i govorim iz stvarnog osobnog iskustva, ne tvojeg fiktivnog koji ni jedne od spomenutih nije vidio vlastitim ocima. Internet se ne racuna. Za izvuci poantu da su Logitech slusalice smece nije ti potrebna apsolutno nikakva inteligencija, trebas samo sluh i to je to. Neupucen prodavac... ne, iz razloga jer fanboychinama nista ne mozes objasniti/dokazati. I zato sam dobar prodavac, jer uz minimum truda imam ovchetine koje ce trositi na gluposti makar im se objasni i da savjet sto bi bilo najbolje ulozeno/dobiveno.

 

A sada za ozbiljno. Kada ljudi vide/cuju Cloudice i posle toga ove Logitech G Plastikaner Skripuci 633, sami izaberu Cloud... i vracaju se zadovoljni po jos...

 

 

 

 

9 godina
online
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ukay1000 kaže...
ZGamer kaže...

 ...sve si rekao smanji malo filmove i gangsta spike,nemoram ja nikam dolaziti jer od svega na kaj sam se osvrnuo u zadnja 3 posta govorim iz osobnog iskustva,očito si loše upućen za jednog znalca/prodavača nebitno i dosta neinteligentan kad ne shvaćaš već iz dva posta poantu jednoga...čitaj tekst sa razumijevanjem puno će ti pomoći 

Op sad si mi rekao. Sad mi molim te prevedi ovu baljezgariju na hrvatski jer sumnjam da ga imalo znas, kao i to da sam lose upucen ako sve te slusalice sam isprobao i govorim iz stvarnog osobnog iskustva, ne tvojeg fiktivnog koji ni jedne od spomenutih nije vidio vlastitim ocima. Internet se ne racuna. Za izvuci poantu da su Logitech slusalice smece nije ti potrebna apsolutno nikakva inteligencija, trebas samo sluh i to je to. Neupucen prodavac... ne, iz razloga jer fanboychinama nista ne mozes objasniti/dokazati. I zato sam dobar prodavac, jer uz minimum truda imam ovchetine koje ce trositi na gluposti makar im se objasni i da savjet sto bi bilo najbolje ulozeno/dobiveno.

 

A sada za ozbiljno. Kada ljudi vide/cuju Cloudice i posle toga ove Logitech G Plastikaner Skripuci 633, sami izaberu Cloud... i vracaju se zadovoljni po jos...

 

 

 

 

Kakav lik,da sad stavim tri hedseta ispred sebe i slikam ih prešao bi na tvoj način razmišljanja...ajde spavat dečko i ozbiljno smanji malo filmove!

DigitaLife/EotS
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2016 19:27 (ZGamer).
15 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ukay1000 kaže...
ZGamer kaže...

 ...sve si rekao smanji malo filmove i gangsta spike,nemoram ja nikam dolaziti jer od svega na kaj sam se osvrnuo u zadnja 3 posta govorim iz osobnog iskustva,očito si loše upućen za jednog znalca/prodavača nebitno i dosta neinteligentan kad ne shvaćaš već iz dva posta poantu jednoga...čitaj tekst sa razumijevanjem puno će ti pomoći 

Op sad si mi rekao. Sad mi molim te prevedi ovu baljezgariju na hrvatski jer sumnjam da ga imalo znas, kao i to da sam lose upucen ako sve te slusalice sam isprobao i govorim iz stvarnog osobnog iskustva, ne tvojeg fiktivnog koji ni jedne od spomenutih nije vidio vlastitim ocima. Internet se ne racuna. Za izvuci poantu da su Logitech slusalice smece nije ti potrebna apsolutno nikakva inteligencija, trebas samo sluh i to je to. Neupucen prodavac... ne, iz razloga jer fanboychinama nista ne mozes objasniti/dokazati. I zato sam dobar prodavac, jer uz minimum truda imam ovchetine koje ce trositi na gluposti makar im se objasni i da savjet sto bi bilo najbolje ulozeno/dobiveno.

 

A sada za ozbiljno. Kada ljudi vide/cuju Cloudice i posle toga ove Logitech G Plastikaner Skripuci 633, sami izaberu Cloud... i vracaju se zadovoljni po jos...

 

 

 

 

Te Cloud slušalice su ništa posebno, prestani ih hvalit. Ja ti velim da asus strix 7.1 daju bolje.. probaj javi..

 

 

16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
toxic kaže...

 

 

 

 Te Cloud slušalice su ništa posebno, prestani ih hvalit. Ja ti velim da asus strix 7.1 daju bolje.. probaj javi..

 

 

Cloudice su bolje od svih Logitech sluska koje postoje i za cijenu kolko kostaju su najbolji odabir ulozeno/dobiveno. Ne zanima me cijenovni rang od 1500-2000kn. Tu je Sennheiser apsolutni car.

Ponasate se ko nabrijana djecurlija "prestani ih hvaliti, idem te mami sada reci"...

Najbrzi je priznao da je fanboy i to je ok. On je zadovoljan jer ima sve od Logitecha. Da li postoji bolje za manje? Da. I to vam govorim.

 

 

15 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ukay1000 kaže...
toxic kaže...

 

 

 

 Te Cloud slušalice su ništa posebno, prestani ih hvalit. Ja ti velim da asus strix 7.1 daju bolje.. probaj javi..

 

 

Cloudice su bolje od svih Logitech sluska koje postoje i za cijenu kolko kostaju su najbolji odabir ulozeno/dobiveno. Ne zanima me cijenovni rang od 1500-2000kn. Tu je Sennheiser apsolutni car.

Ponasate se ko nabrijana djecurlija "prestani ih hvaliti, idem te mami sada reci"...

Najbrzi je priznao da je fanboy i to je ok. On je zadovoljan jer ima sve od Logitecha. Da li postoji bolje za manje? Da. I to vam govorim.

 

 

Bilo koje audio slušalice u cjenovnom rangu do 800 kn će pregaziti bilo koje gaming slušalice.. ukljucujuci i ove strixice, logitech pa i hyperx..

glupo je uopce govoriti da se cloudice bolje od logitecha i obrnuto te usporedivati.

 

niti su svakom te cloudice dobre. na primjer meni nisu niti su logitech sluske svakom dobre, na primjer tebi nisu, no nisu niti meni.. 

a bogami niti ove strixice koje imam nisu bog zna što..

Da ove House of Marley sluske nisu tako "neudobne" nosio bih po cijele dane.

 

Davno sam imao kombinaciju superluxica i to je bilo najbolje od najboljeg i to ne kosta vise od 300 kn.. kakve gaming sluske.

jedino je fora sto vecina gaming slusalica imaju "5.1 ili 7.1" virtualni zvuk, neke poput ovih strixica imaju bas pravi 7.1 zvuk i svoju zvucnu.. sav taj silni sw, svijetli ovako pa onako se naplacuje i ugrađeni mic.

 

Opet se vracam na to da ne mozes uvijek reci cloudice su bolje, na kraju krajeva se korisnik pita sto zeli.

Realnu razliku u zvuku niti neces skuzit Cloud Vs ove Logitech, ono sto ti mozes skuzit je prvi dojam i tu ove Logitech moras priznat izgledaju odlicnu i imaju dobar support i dobar sw.. druga prica je sada sto ne vrijede taj novac...

Pitanje je da li ista vrijedi taj novac koji mi platimo..

16 godina
odjavljen
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Imam sony MDR XB700 slušalice, rekao bih audiofilske i stvarno kvalitetn. Nabivio ih jeftino a inače su koštale dosta, i sad polovne idu po 285$ Klik i imam logitech G430 pa uspoređujući zvuk tazlika uopče nije velika nakon što ih staviš na glavu pša slušaš desetak minuta, privikneš se na zvuk jednih i drugih iako na prvu se skuži odnamh. Također Logitechove imaju virtualni 7.1 preki usb zvučne i softver su tu dosta popravio, čak nudi i dva moda. Želim reč da je od razlike u zvuku bitnija udobnost istih pa bi preporučio da kupujete najudobnije a razlike u zvuku kod kvalitenijih sslušalica su male ili postanu manje bitne nakon navike. Ono na kaj se nemožeš naviknuti je ako su neudobne.

 

Birajte slušalice sa memori pjenom kao podlokom za uši, ove sony to imaju i to je jednostavno fenomenalnao...onak ko dva jastuka na svakom uhu uz izvrsno prijanjanje i maksimalnu ugodu. I po mogućnosti par slušalica, jedne dobre gamerske i dobre audiofilske tko može 

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
toxic kaže...

 

 

Bilo koje audio slušalice u cjenovnom rangu do 800 kn će pregaziti bilo koje gaming slušalice.. ukljucujuci i ove strixice, logitech pa i hyperx..

glupo je uopce govoriti da se cloudice bolje od logitecha i obrnuto te usporedivati.

 

niti su svakom te cloudice dobre. na primjer meni nisu niti su logitech sluske svakom dobre, na primjer tebi nisu, no nisu niti meni.. 

a bogami niti ove strixice koje imam nisu bog zna što..

Da ove House of Marley sluske nisu tako "neudobne" nosio bih po cijele dane.

 

Davno sam imao kombinaciju superluxica i to je bilo najbolje od najboljeg i to ne kosta vise od 300 kn.. kakve gaming sluske.

jedino je fora sto vecina gaming slusalica imaju "5.1 ili 7.1" virtualni zvuk, neke poput ovih strixica imaju bas pravi 7.1 zvuk i svoju zvucnu.. sav taj silni sw, svijetli ovako pa onako se naplacuje i ugrađeni mic.

 

Opet se vracam na to da ne mozes uvijek reci cloudice su bolje, na kraju krajeva se korisnik pita sto zeli.

Realnu razliku u zvuku niti neces skuzit Cloud Vs ove Logitech, ono sto ti mozes skuzit je prvi dojam i tu ove Logitech moras priznat izgledaju odlicnu i imaju dobar support i dobar sw.. druga prica je sada sto ne vrijede taj novac...

Pitanje je da li ista vrijedi taj novac koji mi platimo..

Štima, ali... ja sam primarno usporedil Logitech G633 sa ostatkom ergele. Jasno da ce audiofilske biti bolje, ali ovdje ne govorimo o tome. Takodjer, build quality je odvratno los kod Logitecha. Znam, stavis ih na glavu i nije bitno dal skripe, dal su plasticno smece, dal pucaju... ali ne govorimo cisto o zvuku. Cloudice sam izvukel u ovaj kontekst jer su fakat najbolje ulozeno/dobiveno. E sada kaj nekome pase nekome ne to nije za diskusiju jer 100 ljudi, 100 cudi. Zato Najbrzeg respektiram jer je rekel tipa "ja ocu sve od Logitecha i nije me briga kaj morem za te pare dobiti bolje..." I to je ok. 

16 godina
odjavljen
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Također tko god priča kako je virtualni 7.1 bezveze ne shavaćam ga ozbiljno. Bio je, barem sa starim softverom ali trenutno na mojim g 430 je to milina u igrama. Npr. WOT kad kružiš kamerom i približiš se drvetu čuješ šum lišča, iz kojeg pravca ti dolazi tenk, čuješ 100 stvari koje na 2.0 ne čuješ i imaš filng da si u središtu akcije. Sad se igram isključivo preko priložene USB zvučne a u početku je nisam mogao smisliti i mislio sam da ju nikad nebudem koristio. Naravno za muziku ju makneš. Ili npr. filmovi koje ne gledam prek kompa i prek slušalic ali baš sam probao..unutar dvdesetak sekundi odmah skužiš bitnu razliku u odnosu na 2.0. Npr. žubor potoka iza desnog uha i sl. Također više nema problema sa glasnočom zvuka, sad to radi dalekoooo bolje iako su i dalje glasnije prek dobre zvučne, ali onda mogu biti i pre galsne.

 

Vjerujem da je na ovim skupljim logitech sluškama to još i za nijansu bolje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 12:00 (XXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G

O tome i pričam već 2 stranice kad spominjem Logitech,7.1 soft. na G serijama/nebitno koji model mislim da ide od G430 pa nadalje/novi-stari audio procesor a ne o build qualityu,udobnosti i sveopćoj isplativosti ali ljudi jednostavno ne čitaju postove.Nisam još probao u igrama novi DTS X od kad sam prešel na sennice ali i stari Dolby 7.1 je imao jako dobar positional audio.

DigitaLife/EotS
12 godina
neaktivan
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

1500kn za tzv gaming slusalice... ljudi moji i treba nas netko resetirati.. 

xfact
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
online
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
=xfact= kaže...

1500kn za tzv gaming slusalice... ljudi moji i treba nas netko resetirati.. 

 50K$$$ headset 

...Čisti BSOD 

DigitaLife/EotS
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 13:21 (ZGamer).
16 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
ukay1000 kaže...
Najbrzi je priznao da je fanboy i to je ok. On je zadovoljan jer ima sve od Logitecha.

Lažov! Nagodinu još samo volan G29.

 

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2016 15:13 (Najbrži).
13 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Upiknuo sam si s Amazona G933 za nekih 800kn i meni su sasvim ok. Htio sam bežićno i da bez problema radi na PS4, pa reko ajd. Nisam posebno zahtjevan, ali ne vidim šta fali zvuku. Surround je jeben u The Last of Us koji trenutno igram, baterija drži dovoljno, samu kvalitetu izrade mi je teško komentirati kad nisam imao dosad ništa tog cjenovnog razreda, ali ne izgleda mi da će se raspasti svako malo. Ne znam dal onaj metalni dio ide kroz cijele slušalice, ali ne vidim kak bi to moglo samo tako puknuti.

 

I ne mogu reći da su neudobne. Taman mi prekriju uši, nisu teške i kad se uživim u neku igru jako brzo zaboravim da su mi uopće na glavi. A i moja iskustva sa Logitech periferijom su kroz godine bila samo i isključivo pozitivna. Daju i tri godine garancije na mehanički kvar pa sam i s te strane miran.

 

Dal vrijede 1500kn, sigurno ne. Barem ne meni jer neću koristiti sve što pružaju. Dal sam za 800kn možda mogao proći bolje da sam si dao više truda i isprobao razne modele? Lako moguće. Dal mi je zasad žao ijedne lipe koju sam dao? Definitivno nije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Samo kaj ti ne radi 7.1 zvuk na ps4 a to pise i na njihovoj stranici tako da nista od surround zvuka u tlou

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
Dacho223 kaže...

Samo kaj ti ne radi 7.1 zvuk na ps4 a to pise i na njihovoj stranici tako da nista od surround zvuka u tlou

 Ne radi full 7.1, ali definitivno možeš razlučiti dal se netko/nešto šulja iza tebe i s koje strane dolazi zvuk. Naravno, na PC-u je to sve puno jebenije.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Ajd ti nisi platil sluse 1600 nego upola manje pa nije toliki bed ali opet mogli su slozit da radi 7.1 zvuk na ps4 bar na tim slusama a ne samo da ovise o svom softu na pc. Dobio na poklon neki dan sony gold (koje usput i prodajem jer sam si narucio Astro a40 a bolja polovica to nije znala) zvuk je puno bolji i korake cujes na kilometar a i radi 7.1 pa to daje puno bolji dojam gdi je tko.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
[RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G933

Samo da napišem moj kartki osvrt na g633 headset, a da ne otvaram temu. Kupio sam ih prije malo više od mjesec dana, onaj headband cushion se odlijepio 90% i skoro otpao, odnesem ih na jamstvo u Links, dobio nove, cini se da ce biti isti problem samo sto ove jos plus toga škripe..Sta da radim, izludit cu sa ovih sran*em od headseta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G

pozdrav.

jesu jos zive slusalice - koliko su izdrzale kakvo je stanje?

lp

 

13 godina
offline
Re: [RECENZIJA] Logitech G633 Artemis Spectrum / G
Moje su i dalje žive, ali nije baš da imaju puno radnih sati.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice