Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.651.009
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Reef kaže...

Fulao sam onu akciju na mall.hr kada su Cloud Stinger bile 235 kn, jel ima kakva preporuka ili informacija da će negdje biti opet na akciji. Ili da.sad uzmem ta cca 400 kuna? U pitanju je poklon ispod bora pa ako ima kakva preporuka, please!

 Da probam još jednom, jel ima trenutno što isplativije od ovog? Ili je negdje bolja cijena.

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Reef kaže...
Reef kaže...

Fulao sam onu akciju na mall.hr kada su Cloud Stinger bile 235 kn, jel ima kakva preporuka ili informacija da će negdje biti opet na akciji. Ili da.sad uzmem ta cca 400 kuna? U pitanju je poklon ispod bora pa ako ima kakva preporuka, please!

 Da probam još jednom, jel ima trenutno što isplativije od ovog? Ili je negdje bolja cijena.

 

 http://www.makromikrogrupa.hr/slusalicemikrofon-spirit-of-gamer-pc-gaming-71-xpert-h1-blackred-usb/093047003/product/

 

ovo su reklamirali na bug odijeljku pod nazivom i tata bi sine...7.1 sluske without breaking the bank...mislim da ih ima nac i jeftinije, ali nemam pojma kakve su niti da li je bug bio placen za taj clanak...

13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Reef kaže...
Reef kaže...

Fulao sam onu akciju na mall.hr kada su Cloud Stinger bile 235 kn, jel ima kakva preporuka ili informacija da će negdje biti opet na akciji. Ili da.sad uzmem ta cca 400 kuna? U pitanju je poklon ispod bora pa ako ima kakva preporuka, please!

 Da probam još jednom, jel ima trenutno što isplativije od ovog? Ili je negdje bolja cijena.

 

 nisam pratio cijene već neko vrijeme, ali za te novce, mislim da ni ne možeš uzet nešto bolje 

 

ove s.o.g. sluške  sa posta iznad

osobno su mi ružne u pm, zvukom sigurno nisu na razini singera, i stereo majka, kakvi 7.1. bilo stvarni u slušalicama ili virtualni, fuj to...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 21:18 (matija656).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Reef kaže...
Reef kaže...

Fulao sam onu akciju na mall.hr kada su Cloud Stinger bile 235 kn, jel ima kakva preporuka ili informacija da će negdje biti opet na akciji. Ili da.sad uzmem ta cca 400 kuna? U pitanju je poklon ispod bora pa ako ima kakva preporuka, please!

 Da probam još jednom, jel ima trenutno što isplativije od ovog? Ili je negdje bolja cijena.

 

 

Ako ne mozes nabacit jos kojih 125kn za HyperX Cloud Core onda uzmi te.

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
protjeran
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

http://www.spiritofgamer.com/fr_xpert-h1_gamingheadset/

 

bas isao na njihov sajt da vidim specs...111dB, mislim da je polijetanje mlaznog aviona oko 120-150dB

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Uzeti Cloud Core polovne sa garancijom po dobroj cijeni ili probat čekati neke božićne popuste?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Uzmi to sa garancijom
Ako su novci mali, idealno za kupiti
Dobro su napravljene, sumnjam da će im se što dogoditi van garancije
A da će se neki popust nać, sumnjam, ali to nikad ne znaš
battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

http://www.mediamarkt.de/de/category/_headsets-462753.html

 

uletio mi bon od 30 eura za mediamarkt pa sam mislio uzet neke bezicne sluske ali cini mi se da im je izbor daleko manji od npr. saturna.. ako ima tko da se razumije pa da baci oko pa veli da uzmem kaj ili da samo uzmem neki usb stick ili sl da ne propadne bon. 

 

trazim bezicne slusalice, 7.1 zvuk ili sta vec.. ono, da znam tocno od kuda pucaju na mene u pubg-u. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
7.1 zvuk je virtualni i nist bolji od stereo ako su slusalice dobre. Imam CloudX i cujem lika na sto metara gdi kopa nos iza zida bez 7.1.
Taj 7.1 samo smeta i nakon testiranja par sati sam maknul jer je nist korist.
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

nemam pojma koje su to,kaj je virtualni 7.1, zato pitam ovdje. sad imam logitech g230, neznam dali su toliko lose ili sam ja ih sjebo koliko puta sam zapeo kablom. pa trazim nesto bez kabla i namjenjeno shooterima. nisam se nicim ove godine pocastio od hardwera,zahebala me vega, pa da bar uzmem headset. pa trazim neko odobravanje na jednostavno idem na najskuplje,da se ne osjecam da bacam lovu na gluposti radi igrica :p

11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Jel itko imao iskutva sa Turtle Beach 50p... Napravljene su za PS4, ali rade dobro i na PC-u... Kod nas ih ima za 250 kuna i citam po internetu da se isplate dosta s obzirom na ulozeno/dobiveno... Jel imao neko iskustva s njima (prvenstveno na PS4 konzoli)?

ll
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
phnx kaže...

nemam pojma koje su to,kaj je virtualni 7.1, zato pitam ovdje. sad imam logitech g230, neznam dali su toliko lose ili sam ja ih sjebo koliko puta sam zapeo kablom. pa trazim nesto bez kabla i namjenjeno shooterima. nisam se nicim ove godine pocastio od hardwera,zahebala me vega, pa da bar uzmem headset. pa trazim neko odobravanje na jednostavno idem na najskuplje,da se ne osjecam da bacam lovu na gluposti radi igrica :p

Logitech g230 su dobre slusalice. Probaj popravit taj kabel ili dat na servis ak je isplativo.

 

Inace bezicne slusalice se ne koriste za gaming, jer im kasni zvuk puno vise nego kod zicnih (npr. kod muzike i komunikacije to kasnjenje nije toliko bitno pa se u slicne svrhe i koriste, za gaming se uvijek koriste zicne).

 

Sto se tice 7.1 kanala, probat cu kratko objasniti:

Najcesce se koriste mono, stereo, 2.1, 5.1 i 7.1 kanalni zvcni signal

 

mono: Isti zvucni signal ide na sve spojene zvucnike, tj. svi zvucnici (ili slusalice) ce reproducirati isti zvuk...

u prjevodu, za slusalice to znaci da ces na lijevo i desno uho imati isti zvuk, te neces moc imati nikakav dojam sorround efekta ni orijentacije u gamingu, gledanju filmova itd.

 

stereo: Postoje 2 zvucna signala, pa se mogu reproducirati dva razlicita zvuka (tj. lijevi i desni zvucnik ne moraju imati isti zvuk). Stereo koriste vecina slusalica i zvucnika

 

surround system (5.1, 7.1, 9.1 itd.): Postoji vise zvucnih signala, pa se mogu reproducirati vise razlicitih zvukova (npr. za 5.1 postoji 5 kruzno postavljenih zvucnika i jedan subwoofer koji mogu reproducirati razlicite zvukove). Cilj je postizanje efekta stvarnosti. Sjedis u sobi i oko tebe su u krug postavljeni zvucnici, pa kad gledas film ili igras igricu, imas bolji osjecaj smjera iz kojeg dolazi zvuk i bolju orijentaciju.

 

 

Sto se tice virtualnog 7.1., to je zapravo velika glupost. Imas dva zvucnika na slusalicama, a nekakvim sofverima su simulirali 7.1 zvuk (sto je zapravo nemoguce na dva zvucnika).

Kod virtualnog 7.1 zapravo i nije primjetljiva nikakva razlika u odnosu na obicni stereo zvuk.

 

 

Nadam se sad da je jasnije ovo sto se tice virtualnog 7.1.

Nisu bas najtocnija objasnjenja jer sam pokusao sto jednostavnije objasniti...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 19:17 (nix111).
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
nix111 kaže...
phnx kaže...

nemam pojma koje su to,kaj je virtualni 7.1, zato pitam ovdje. sad imam logitech g230, neznam dali su toliko lose ili sam ja ih sjebo koliko puta sam zapeo kablom. pa trazim nesto bez kabla i namjenjeno shooterima. nisam se nicim ove godine pocastio od hardwera,zahebala me vega, pa da bar uzmem headset. pa trazim neko odobravanje na jednostavno idem na najskuplje,da se ne osjecam da bacam lovu na gluposti radi igrica :p

 

 

 

Sto se tice virtualnog 7.1., to je zapravo velika glupost. Imas dva zvucnika na slusalicama, a nekakvim sofverima su simulirali 7.1 zvuk (sto je zapravo nemoguce na dva zvucnika).

Kod virtualnog 7.1 zapravo i nije primjetljiva nikakva razlika u odnosu na obicni stereo zvuk.

 

 

Nadam se sad da je jasnije ovo sto se tice virtualnog 7.1.

Nisu bas najtocnija objasnjenja jer sam pokusao sto jednostavnije objasniti...

Nema ništ glupog kod virtualnih 7.1 kad se rješi softverom na kvalitetan način(to nije slučaj na Cloud II--treba se držat stereo izvedbe) i daje bolji pozicijski audio od bilo kojih stvarnih 7.1 naguranih u 2 školjke od slušalica...not to be confused sa 7.1 zvučnicima raspoređenim po prostorijama...

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
16 godina
online
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Sve imate objašnjeno u prvom postu teme, virtualni 7.1 i sve drugo!

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

a je kasnjenje zvuka na bezicnima toliko uocljivo? g230 ima 3 metra kabla ali fali mi jos metar da mogu legnut i pogledat film ili seriju bez da me gnjave iz stana ispod,iznad ili cimeri. 

 

ako je u pitanju par milisekunda, nebitno, ja sam ionako spor. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
nix111 kaže...
.....

Inace bezicne slusalice se ne koriste za gaming, jer im kasni zvuk puno vise nego kod zicnih (npr. kod muzike i komunikacije to kasnjenje nije toliko bitno pa se u slicne svrhe i koriste, za gaming se uvijek koriste zicne).

 ......

 

Sto se tice virtualnog 7.1., to je zapravo velika glupost. Imas dva zvucnika na slusalicama, a nekakvim sofverima su simulirali 7.1 zvuk (sto je zapravo nemoguce na dva zvucnika).

Kod virtualnog 7.1 zapravo i nije primjetljiva nikakva razlika u odnosu na obicni stereo zvuk.

....

 Rocket Jump Ninja, lik za kojeg se na netu govori da ima najbolje opise miševa jer primjeti svaku sitnicu, lag, loš senzor, je testirao Logitech G933 slušalice (bežićne) i veli da ne primjećuje nikakav lag.

http://www.rocketjumpninja.com/logitech-g933-review/

A lik zarađuje igranjem. Ako on ne vidi razliku, onda mislim da nitko od nas ovdje neće imati nikakvih problema s lagom na wireless slušalicama :D

 

Drugo, ako ne vjeruješ da je 7.1 moguć, objasni ovo. U igri uključiš "stereo sound" staviš slušalice na glavu.... i odjednom čuješ dal je netko ispred tebe, pored, kak daleko, dal se kreće...

E, pa to igra simulira 3D prostor (ili ti 7.1 sustav) i šalje zvuk na svaku slušalicu posebno.

To ISTO rade i 7.1 slušalice u svom softveru, pa igra ne mora računati poziciju, nego samo "šalje zvuk" kao da je izlaz 7.1 zvučnici, a ne slušalice, a driver računa svoje.

 

Sad je jedino pitanje, tko može napraviti bolji kod za taj prividan surround zvuk, developeri igre, ili firma koji se svoj cijeli životni vijek bavi razvojem audio opreme. Ako je ovo prvo, onda je to tužno.

 

Evo, jednostavno objašnjeno.

A ako te zanima stručno objašnjenje, sigutno na netu ima znanstvenih opisa simulacije prostornosti sa dva izvora zvuka :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 11:16 (CyberDemonVZ).
14 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

preporuka sluša za pubg?

ne bi da su preskupe, mislin da bi se moga razvuć' do cca 666kn.

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Fox Mulder kaže...

preporuka sluša za pubg?

ne bi da su preskupe, mislin da bi se moga razvuć' do cca 666kn.

 HyperX CLoud.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Fox Mulder kaže...

preporuka sluša za pubg?

ne bi da su preskupe, mislin da bi se moga razvuć' do cca 666kn.

 Ove.

https://www.amazon.de/HyperX-Headset-schwarz-Zertifiziert-General%C3%BCberholt/dp/B01MTVYECD/ref=sr_1_6?ie=UTF8&qid=1513337892&sr=8-6&keywords=hyper+cloud+x

500 kn s postarinom.

Kad ti dojdu stavi prek noci na neki manji jastuk da se rastegnu i imal budes najbolje slusalice ever za 500 kn. Najbolje.

 

Ako neces prek Amazona onda imas u hr

https://www.centro.hr/kingston-hyperx-cloud-gaming-headset-black-53mm-drivers-detachable-microphone-aluminium-constru.aspx?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Pazi da ne kupis one Cloud Stinger jer to nisu te.

Moja preporuka Amazon ili Amazon.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 12:40 (NEW_MAN).
13 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

neznam napravit anketu pa ajmo to old skul.

 

http://www.mediamarkt.de/de/product/_logitech-g933-artemis-spectrum-2049857.html

 

g933, koliko sam cital niste odusevljeni zvukom. ali je na akciji, 50 eura dolje pa ono...

 

http://www.mediamarkt.de/de/product/_sennheiser-g4me-one-1836799.html

 

nema recenzije na bugu, pogledao na na yt, nemaju zamjerki osim na cijenu.

 

za g933 pise da ima taj 7.1 ali za senheisenberg nista.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

pozdrav....zanima me vaše mišljenje..hyperx stinger ili hyperx cloud? dali mi se isplati dodati jos tih 100-150 kn više za cloud? jel ima neka usporedba koje su bolje sluške?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Modern kaže...

pozdrav....zanima me vaše mišljenje..hyperx stinger ili hyperx cloud? dali mi se isplati dodati jos tih 100-150 kn više za cloud? jel ima neka usporedba koje su bolje sluške?

 Da.

16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Modern kaže...

pozdrav....zanima me vaše mišljenje..hyperx stinger ili hyperx cloud? dali mi se isplati dodati jos tih 100-150 kn više za cloud? jel ima neka usporedba koje su bolje sluške?

 Isplati se.

https://medium.com/@Xander51/headphone-showdown-hyperx-cloud-stinger-vs-hyper-x-cloud-ii-x-core-etc-729b04dba2c2

 

9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
phnx kaže...

neznam napravit anketu pa ajmo to old skul.

 

http://www.mediamarkt.de/de/product/_logitech-g933-artemis-spectrum-2049857.html

 

g933, koliko sam cital niste odusevljeni zvukom. ali je na akciji, 50 eura dolje pa ono...

 

http://www.mediamarkt.de/de/product/_sennheiser-g4me-one-1836799.html

 

nema recenzije na bugu, pogledao na na yt, nemaju zamjerki osim na cijenu.

 

za g933 pise da ima taj 7.1 ali za senheisenberg nista.. 

 Ovisi o tvojim potrebama kod slušalica...Logitech je bežično riješenje sa vrlo dobrim 7.1 virtualnim softverom koji je jako koristan u igrama...Game one ima moje preporuke  za gaming heaset(sam ga i koristim) ali nije 7.1 i zahtijeva dodatno ulaganje u zvučnu karticu(iako je open back sa širokim soundstagom i dobro odrađuje posao i u stereo modu) i samim time dosta skuplja opcija...znači cijena/wireless/7.1 su na strani Logitecha a sve ostalo bi rekao da je na strani Sennheisera ako gledamo back 2 back ta dva modela IMO...taj model Logiya nisam imal prilike isprobati pa se ravnam/o po recama na netu.

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
7 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Evo upravo narucio HyperX cloud II u Linksu i sad vidim da ce uskoro izaci one nove HyperX cloud alpha koje su bolje a skoro za iste pare 

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
luka7536 kaže...

Evo upravo narucio HyperX cloud II u Linksu i sad vidim da ce uskoro izaci one nove HyperX cloud alpha koje su bolje a skoro za iste pare 

 Bez brige, nije to baš nešto drastično bolje.

Twitter: @191x7
11 godina
odjavljen
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
CyberDemonVZ kaže...

 Rocket Jump Ninja, lik za kojeg se na netu govori da ima najbolje opise miševa jer primjeti svaku sitnicu, lag, loš senzor, je testirao Logitech G933 slušalice (bežićne) i veli da ne primjećuje nikakav lag.

http://www.rocketjumpninja.com/logitech-g933-review/

A lik zarađuje igranjem. Ako on ne vidi razliku, onda mislim da nitko od nas ovdje neće imati nikakvih problema s lagom na wireless slušalicama :D

 

Drugo, ako ne vjeruješ da je 7.1 moguć, objasni ovo. U igri uključiš "stereo sound" staviš slušalice na glavu.... i odjednom čuješ dal je netko ispred tebe, pored, kak daleko, dal se kreće...

E, pa to igra simulira 3D prostor (ili ti 7.1 sustav) i šalje zvuk na svaku slušalicu posebno.

To ISTO rade i 7.1 slušalice u svom softveru, pa igra ne mora računati poziciju, nego samo "šalje zvuk" kao da je izlaz 7.1 zvučnici, a ne slušalice, a driver računa svoje.

 

Sad je jedino pitanje, tko može napraviti bolji kod za taj prividan surround zvuk, developeri igre, ili firma koji se svoj cijeli životni vijek bavi razvojem audio opreme. Ako je ovo prvo, onda je to tužno.

 

Evo, jednostavno objašnjeno.

A ako te zanima stručno objašnjenje, sigutno na netu ima znanstvenih opisa simulacije prostornosti sa dva izvora zvuka :)

Kako se samo usuđuješ spomenit išta drugo osim svetog imena "Hyper X yz" u ovoj svetoj hyper x club temi... Ne pratim odavno ovu temu, otkad sam uzeo ove strix wireless zapravo, i tako prekršio 1. zapovijed ove teme: Ja sam jedina slušalica, nemaj drugih slušalica osim mene.

 

Al šta ćeš, hyperice nemaju bežičnu verziju, a ja samo to tražio. Inače, fakat kad god dođem u temu, "hyper x" me izbode u oči da mi se ogadilo lol. A sad fakat, zar nema ništa šta konkurira hyper x-u u određenom cijenovnom rangu? Baš ono ništa?

 

Što se tiče wireless sluški, nisam pro, al imam podosta igračkog staža, i prelazak na wireless je bio bezbolan... ali primjetan, pošto nemam više onih gadljivih liganja oko vrata, pasa, ruke, ramena... preporod. Kablovi su mi noćna mora. Ove staviš preko noći da se pune i to je to. Traju i traju na batki, zvuk jako dobar, iako sama zvučna/wireless dongle ne iskorištava same slušalice. Kad ih spojim preko kabla na matičnu, zvuk ubija jer je onboard zvuk na ovoj asusici bolesno dobar, nebo i zemlja naspram gigine z97 gaming 7 koju sam imao prije, a nije da je ona neki low-mid end proizvod. No pošto nisam spreman opet trpit kabal, nije mi problem trpit malo lošiji zvuk. 

 

Malo kvalitetnija (čitaj skuplja) wireless periferija danas nema veze s lagom. Robot to neće primjetit. A ovo o 7.1 "umjetnom" surroundu... Igrao par puta, ništa spektakularno. Možda je precizniji direkcijski signal ali da ćeš zbog toga imat beneficije, nećeš.

 

PS kojeg vraga hyperX ne izda neku bežičnu verziju?

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
eywa33 kaže...
 

 

Malo kvalitetnija (čitaj skuplja) wireless periferija danas nema veze s lagom. Robot to neće primjetit. A ovo o 7.1 "umjetnom" surroundu... Igrao par puta, ništa spektakularno. Možda je precizniji direkcijski signal ali da ćeš zbog toga imat beneficije, nećeš.

 

PS kojeg vraga hyperX ne izda neku bežičnu verziju?

 Heh izbacili bi oni wireless kad bi znali da će bit tražena roba...imali su dobar proboj na tržište sa rebrandom i tu dominiraju u prvom planu cjenom i zvukom/stereo...još muku muće sa virtualnim djelom razvoja a i sve dalje više košta/ju...kaj se 7.1 virtualki tiče tu je čušpajz jer svako gura svoje a i tip slušalica bitno mjenja zvučnu sliku/barem meni...open back majka surrounda.

https://i.redd.it/e18f8931ul5y.gif
11 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Odlucio sam ipak da bih uzeo slusalice bez mikrofona koje ce posluzit za PS4 i za tu i tamo malo muzike na laptopu i tako.. Pretpostavljam da cu tako i proc heftinije nego da uzimam headset jer mi mikrofon ustvari nije ni potreban... Moze li neke preporuke do cca 400 kuna za slusalice koje ce pristojno posluziti i za gaming (PS4) i za glazbu, youtube i tako.. 

EDIT: zaboravio sam napomenit da trazim over ear slusalice i po mogucnosti da su zatvorene (da blokiraju vanjski zvuk)... Jesu li mozda Sennheiser HD 205 ili 206 dobar izbor ili ima bolje do 400 kuna za ovo sto trazim?
https://www.hgshop.hr/proizvod/slusalice-sennheiser-hd-205-ii-3-5-mm-crne/215786
https://edigital.hr/hifi-slusalice/sennheiser-hd-206-slusalice-p514156?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

https://www.protis.hr/products/details/slusalice-roccat-cross-stereo-pcmacps4xbox-onesmartphone-gamerske-crne/117395
Ima li neko iskustva s ovim slusalicama?? Po ovome sto citam ovo bi trebao bit pun pogodak za mene pošto vidim da rade dobro na PS4, moze se micat mikrofon, dobre su za muziku itd...

ll
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.12.2017 17:20 (ILoxD).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice