Savjetnik za izbor slušalica za potrebe gaminga izdvojena tema

poruka: 7.430
|
čitano: 1.657.733
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
ReverseFlash kaže...

 Smeće? Zar Razer nije još uvijek baja što se tiče periferije? Nisam dugo kupovao pa neznam lol

 Razer baja kod ćega, kineske jeftine plastike? loše kvalitete izrade? Prodaje magle pod bubrege?

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Kupio Razer Kraken USB, počeo igrat CS GO, pola koraka ne čujem, uvijek pred meč kažem da me obavijeste čim čuju nekoga malo dalje, naručio HyperX Cloud Alpha, idući tjedan dolaze, bježite od Razera u segmentu slušalica, imao sam i njihov stari Deathadder koji je durao 2 i pol godine i crko, nakon toga uzeo Roccat Kova miš, evo ga, 4. mu godina...
Izbjegavat Razer osim ako se želite kur**t

Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 21:44 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
playjob kaže...
..., naručio Logitech Cloud Alpha, idući tjedan dolaze, ...

mislim da od ovog nema boljeg proizvoda

zvuk i izrada odlični, a garancija za popizdit jer je logitech

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.7.2018 21:52 (matija656).
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Uzeo evo ipak ove, nemam zasad primjedbi osim kod kabla jednu koja me kod svakih žičanih sluški živciralo. Zašto se svaki prokleti kabl zafrkće u krug i automatski skraćuje?? To me je kod svakih sluški zajebavalo

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

SteelSeries Spectrum 7XB Wireless 500 kn,

Hyperx Cloud II 2 Gaming 7.1 500 kn 3 mj stare,

Steelseries Siberia Elite World Of Warcraft 620 kn

Molio bih znalce za mišljenje, korištenje uglavnom za gejming, može i neke druge oko 500 kn

hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
8 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

hvala ti

samo jeli to ista klasa sluški i imaju li 7.1?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Nije ista klasa.

Steelseries Spectrum 7XB spada u bežične slušalice. Zvukom su ispod Clouda.

Cloud II i Cloud Pro su ista klasa jer su iste slušalice.

Siberia elite je tu negdje "klasa" ali s lošijim zvukom.

 

Sve stereo slušalice imaju virtualni 7.1. Razlika je samo u tome što kod nekih "rješenje" dolazi u sklopu USB zvučne kartice (ugrađene ili odvojive), kod nekih koristiš virtualni 7.1 što ti dođe uz zvučnu (npr Dolby ili Creative CMSS3D ili Xear 3D) a kod nekih staviš 7.1 softver koji ti paše (ima ih i besplatnih kao npr Razer Surround, taj čak i OK zvučni). Samo što ti virtualni 7.1 ne treba, to ti je marketinški trik od kojeg nikakve koristi (osim placebo efekta).

Twitter: @191x7
8 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Hvala ti još jednom, nebih te više davio, znaci cloud pro gaming iz linksa najbolji izbor za te novce, i zanima me još hoće li radit kako treba radi impedancije od 60 oma, matična asus p7p 55m ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.7.2018 8:00 (forki).
5 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozz. Neki gaming headset oko 500 kn za fps igre. Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
forki kaže...

Hvala ti još jednom, nebih te više davio, znaci cloud pro gaming iz linksa najbolji izbor za te novce, i zanima me još hoće li radit kako treba radi impedancije od 60 oma, matična asus p7p 55m ?

Diskutabilno je li najbolji, ali dobar izbor jeste. Raditi će kako spada, a još bolje kada nabaviš bolju zvučnu ili amp/dac. 

 

Demozz kaže...

Pozz. Neki gaming headset oko 500 kn za fps igre. Hvala

 Kingston HyperX Cloud serija. Ako baš mora ispod 500 onda Cloud Stinger, a ako može cca 550 onda Cloud Pro.

Twitter: @191x7
9 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Ja sam 500kn dao za kraken pro v2 prosli Božić i gadno sam se zahebo, bjezite od razera pogotovo od slušalica, miš deathadder još nekako, cijele ove godine muku mučim sa zvukovima jer ne čujem protivnike kako spada. Sad bih si uzeo Cloud Alpha, pregledao sam razne trgovine, sluškse su cca 700kn jedino u Mall hr su 532kn, ali skeptičan sam u vezi tog Mall.hr strah me da da nije nešto kao Extrime Digital. Sve stvari im koštaju 30% jeftinije nego u ostalim informatičkim trgovinama... E sad je pitanje zašto... Rađe bi dao 700kn Linksu i da sam siguran da će to radit kako spada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
BeLLicus kaže...

Ja sam 500kn dao za kraken pro v2 prosli Božić i gadno sam se zahebo, bjezite od razera pogotovo od slušalica, miš deathadder još nekako, cijele ove godine muku mučim sa zvukovima jer ne čujem protivnike kako spada. Sad bih si uzeo Cloud Alpha, pregledao sam razne trgovine, sluškse su cca 700kn jedino u Mall hr su 532kn, ali skeptičan sam u vezi tog Mall.hr strah me da da nije nešto kao Extrime Digital. Sve stvari im koštaju 30% jeftinije nego u ostalim informatičkim trgovinama... E sad je pitanje zašto... Rađe bi dao 700kn Linksu i da sam siguran da će to radit kako spada.

 dobar je mall, i naravno, niti jedan ducan nije gori od extreme digitala...   

Battleog - 191silvinjo
7 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav,

trebala bih neke slusalice na usb prikljucak i bez mikrofona.
Prvenstveno za csgo. Ne trebaju biti neke ekstra performanse bitno je samo da su udobne i cjenovno sto povoljnije.

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.7.2018 17:44 (0mnia_x).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
0mnia_x kaže...

Pozdrav,

trebala bih neke slusalice na usb prikljucak i bez mikrofona.
Prvenstveno za csgo. Ne trebaju biti neke ekstra performanse bitno je samo da su udobne i cjenovno sto povoljnije.

Hvala

 

logitech h340 ili logitech h960

Salt n Pepa - Push It
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
0mnia_x kaže...

Pozdrav,

trebala bih neke slusalice na usb prikljucak i bez mikrofona.
Prvenstveno za csgo. Ne trebaju biti neke ekstra performanse bitno je samo da su udobne i cjenovno sto povoljnije.

Hvala

 HyperX Cloud II i izvadiš mikrofon. Ili neke Superlux slušalice u kombinaciji s USB zvučnom s eBaya (dobro zvuče, ali i jedno i drugo nije baš trajno ,ni te Superlux niti te zvučne).

Twitter: @191x7
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

HyperX Cloud Stinger - prevelika količina šuma na mikrofonu, odjednom krenulo, planiram ih poslati na reklamaciju, još uvijek su u garanciji. U međuvremenu razmišljam o nabavci novih, isključivo za FPS gaming (za studio imam Beyerice), po mogućnosti što bolje pozicioniranje u igrama. Sumnjam da ću ikada više uspjeti naći kvalitetu poput starih analognih Roccat Kave 5.1 sa kojima sam igrao tisuće sati i u milimetar znao otkud zvuk dolazi, ovaj Stinger me nije zadovoljio ni kvalitetom ni mogućnostima, nekako imam osjećaj da ni ostatak Cloud serije nije bolji što se pozicioniranja zvuka tiče, pa nemam namjeru davati 800 kn za njih.

 

Dakle, molim vas preporučite mi neke budget gaming slušalice a da im je pozicioniranje zvuka prihvatljivo i imaju solidan mikrofon. Čini mi se da su CORSAIR HS50 dobitna budget kombinacija ali ne uspjevam ih naći kod nas.

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
0mnia_x kaže...

Pozdrav,

trebala bih neke slusalice na usb prikljucak i bez mikrofona.
Prvenstveno za csgo. Ne trebaju biti neke ekstra performanse bitno je samo da su udobne i cjenovno sto povoljnije.

Hvala

 https://www.pcshop.hr/hp-slusalice-za-prijenosno-racunalo-crvene-w1y21aa/0381844/product/

 

mozda bi ti i ovo bilo ok

Salt n Pepa - Push It
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Pozdrav, tražim neki gaming headset do 400kn. Našao sam zasad roccat cross i steelseries siberia 200, pa me zanima jel ima nešto bolje za tu cijenu, hvala.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
XxProgameRxX kaže...

Pozdrav, tražim neki gaming headset do 400kn. Našao sam zasad roccat cross i steelseries siberia 200, pa me zanima jel ima nešto bolje za tu cijenu, hvala.

 

Mrvu se protegni i imaš za 500kn slušalice koje pariraju onima od preko 1000kn.

KLIK

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.7.2018 22:53 (Silent horror1992).
11 godina
offline
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Tražim preporuku za headset do 350kn (+/- 50kn). Iskreno, kvaliteta mikrofona mi nije najbitnija, važnije mi je da je dobro pozicioniranje u igrama (PUBG igram najvise ako je bitno). Također,  ne tražim ni najudobnije ni najkvalitetnije po pitanju izrade. Svjestan sam da za tako male novce ne mogu dobiti sve naj.
Gledao sam malo i naišao na ove i ove , a pošto se ne razumijem u to i ne znam koje bi mi bolje odgovarale, molim Vas za pomoć.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Stinger od tih dvoje, a ako se možeš protegnuti na HyperX Cloud Pro ili CLoud II ili slične onda njih.

Twitter: @191x7
11 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

brucos sa studentskom satnicom sam...i ovo mi je vec nategnuto haha

Okej, i mislio sam, a imate jos koju 3. opciju?

Mogu i narucit preko neta ako ispadne jeftinije samo da mi ostavite preporuku i siguran link 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.7.2018 17:54 (Iamdanny).
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
online
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Molim pomoc od vas koji se razumijete. Naime, htio bih kupiti bezicne slusalice. E sad, nemam pojma koje su kvalitetne i sta treba gledati. Koristio bih ih za gledanje filmova i serija, posto navecer ne mogu ukljuciti kucno kino jer bih probudio cijelu ulicu, volio bih gledati sa slusalicama, i da dozivljaj zvuka bude kvalitetan. Hvala 

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
cijena koju bi platio je?
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
djigibao kaže...
cijena koju bi platio je?

 Sad bas ne znam kako se krecu cijene, ali posto mi je zvuk jako bitan dok gledam film/seriju, isao bih do 1000-1500 kn.. Valjda se nesto moze u tom rangu naci kvalitetno

16 godina
online
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 0:06 (djigibao).
11 godina
online
Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta

Tnx. Vidim da je ta marka odabrana i kod vecine na youtubeu, kao najbolja.  Za ovu seriju su rekli da je najbolja za gledanje filmova:

https://www.ronis.hr/slusalice-sennheiser-rs-170/RS-170/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Vidim da je kod nas 1800 kn, e sad da znam da su zbilja tako kvalitetne, uzeo bih ih, makar ide cijena preko 1500 kn

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Savjetnik za izbor gaming slušalica/headseta
Ekipa dali netko zna zasto HyperX C2, 7.1 kartica ne radi na PS4, na PC sve stima!? 🤔 Thx!
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice