Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice izdvojena tema

poruka: 4.798
|
čitano: 1.222.430
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Hvala na trudu ali probao sam kod frenda i jako mi je teško pisati kada imam nešto s lijeve strane.

15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

da li je netko mozda narucivo tipkovnice preko madarskog ipona? da li je imao ikakve probleme sa njima?

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Moze neki savjet za najjeftiniju mehanicku tipkovnicu,koliko bi para doslo.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Deklaj kaže...
Moze neki savjet za najjeftiniju mehanicku tipkovnicu,koliko bi para doslo.

 Nova ili polovna? Kupnja u zemlji ili narućivanje izvana?

Twitter: @191x7
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Kupi bih novi,kod nas po mogucnostu,ali ako je dosta jeftiniji ili bolji moze iz vana,uglavnom preferirano kod nas bilo koji shop
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Deklaj kaže...
Moze neki savjet za najjeftiniju mehanicku tipkovnicu,koliko bi para doslo.

 http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=Zalman+K500

16 godina
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Deklaj kaže...
Kupi bih novi,kod nas po mogucnostu,ali ako je dosta jeftiniji ili bolji moze iz vana,uglavnom preferirano kod nas bilo koji shop

 

Prijedlog:

http://www.nabava.net/search.php?tp=0&q=ROCCAT+Suora

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Hvala oboje nego ima li ikakve razlike ova je 400 a ova skoro 700 kuna,dali mi se isplati uzet ovu skuplju
16 godina
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Netko je pisao tu u temi da se ta Zalmqn jako brzo i cesto kvari...potrazi...
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
odjavljen
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Može preporuka neke tipkare, iz ovog jeftinijeg razreda?

Za svakodnevnu uporabu, tu i tamo neko duže tipkanje, al opet ništa posebno.

Nije za gaming, ne treba imati onaj numpad, niti biti osvjetljena ni ništa posebno, al bi bilo super da nije baš neki loš kinez.

Do nekih 200-250 max

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.9.2016 18:04 (Zin8).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Na kraju sam se konačno odliučio i kupio ROCCAT SUORA!!! :)

http://www.roccat.org/en-HR/Products/Gaming-Keyboards/Suora/

 

 

Recenzija slijedi za par dana!

Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Kupujem novu tipkovnicu pa me zanima ima li iko informacije ili iskustva o MS Infinity i MS Illusion tipkovnici? Koju biste od te 2 preporucili?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Ne preporučam MS Inustrial tipkovnice. Ni miševe.

Twitter: @191x7
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
191x7 kaže...

Ne preporučam MS Inustrial tipkovnice. Ni miševe.

 također 

 

uzeo jednom i nikad više...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Sto je problem sa MS tipkovnicama/misom?

Sad koristim neku Genius koja je dotrajala koja je kostala 100ak kn. Vrijeme je za promjenit ali negdje do 250kn al problem je jer nemam vremena hodat po drugim gradovima radi tipkovnice a MS ima u svakom tech shopu....
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

A problem je narudžba iz npr Zagreba i plaćanje pouzećem kada dostave?

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
R1DER kaže...
Sto je problem sa MS tipkovnicama/misom?

Sad koristim neku Genius koja je dotrajala koja je kostala 100ak kn. Vrijeme je za promjenit ali negdje do 250kn al problem je jer nemam vremena hodat po drugim gradovima radi tipkovnice a MS ima u svakom tech shopu....

ja imam loša iskustva s njima... vrlo nekvalitetna roba. imao sam bežičnu tipkovnicu i miša... domet jako loš, miš se micao sam od sebe, tipkovnica duplo registrirala razmak... ukratko smeće... kad sam prešao na logitech svi problemi nestali, a logijev komplet je bio 100tinjak kuna skuplji...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.9.2016 21:30 (lllnuclearlll).
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Dakle kolege prije recenzije ROCCAT SUORA tipkovnice ide pitanje. Naime imam problem, a ne znam jel problem u tipkovnici ili softwareu pa ako netko ima iskustva molim pomoć. Problem je slijedeći.

 

Uštekam tipkovnicu u komp i slova ne svijetle. Ne znam dal je to normalno ili bi trebala svijetlit odmah čim se ušteka. Reko dobro valjda je do drivera. Instaliram taj famozni ROCCAT SWARM software, uredno prepozna tipkovnicu bla bla ALI OPET NIŠTA!!!! Što god da namijestim u tom softwareu jednostavno nema efekta na tipkovnici! Kao da signal ne doalzi do tipkovnice (a s druge strane program je vidi). Inače koliko sam skužio tipke rade i konstrukcija je ok bez oštećenja. Također promjetio sam da je kutija već bila otvarana al to sam vidio tek kad sam došao doma pa jbg.

 

Enivej zar sam zbilja takav baksuz da sam baš stavio šape na pokvarenu tipkovnicu ili nešto krivo radim??? TO JE FKNG TIPKOVNICA!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

Bok,ljudi,  što mislite o ovoj  svjetlećoj tipkovnici? Nebi bila korištena za gaming, već za tipkanje po mraku.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Azmo kaže...

Dakle kolege prije recenzije ROCCAT SUORA tipkovnice ide pitanje. Naime imam problem, a ne znam jel problem u tipkovnici ili softwareu pa ako netko ima iskustva molim pomoć. Problem je slijedeći.

 

Uštekam tipkovnicu u komp i slova ne svijetle. Ne znam dal je to normalno ili bi trebala svijetlit odmah čim se ušteka. Reko dobro valjda je do drivera. Instaliram taj famozni ROCCAT SWARM software, uredno prepozna tipkovnicu bla bla ALI OPET NIŠTA!!!! Što god da namijestim u tom softwareu jednostavno nema efekta na tipkovnici! Kao da signal ne doalzi do tipkovnice (a s druge strane program je vidi). Inače koliko sam skužio tipke rade i konstrukcija je ok bez oštećenja. Također promjetio sam da je kutija već bila otvarana al to sam vidio tek kad sam došao doma pa jbg.

 

Enivej zar sam zbilja takav baksuz da sam baš stavio šape na pokvarenu tipkovnicu ili nešto krivo radim??? TO JE FKNG TIPKOVNICA!!!!

 gdje si ju kupio, negdje kod nas ili na njihovoj stranici ??
ona mora svijetlit čim ju ti ušteakš u komp, bez da išta prčkaš po njoj...

si probao na još kojem kompu ili lapu tipkovnicnu da vidiš dal tamo svijetli ?? čisto da provjeriš da nije neka situacija do tvog kompa

ali kako god, ona mora svijetlit bez obzira na to gdje je uštekana, imala driver i software instaliran na kompu ili ne

moja ozone svijetli i dok ju prištekam na mobitel (preko otg kabela)

 

kako god imaš garanciju na nju, tako da kontaktiraj one kod kojih si kupio, i reci kakva je situacija sa njojm, i problem će bit lako riješen vjerujem (zamjena vjerojatno jer si ju tek dobio)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
thekeyofdestiny13 kaže...

Bok,ljudi,  što mislite o ovoj  svjetlećoj tipkovnici? Nebi bila korištena za gaming, već za tipkanje po mraku.

 Ako nećeš gejmat mislim da možeš za istu lovu naći pono kompaktnije i praktičnije tipkovnice s osvjetljenjem od ove.

 

NPR

https://www.protis.hr/products/details/genius-gaming-scorpion-k20-usb-led-osvjetljenje/106457

10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
matija656 kaže...
Azmo kaže...

Dakle kolege prije recenzije ROCCAT SUORA tipkovnice ide pitanje. Naime imam problem, a ne znam jel problem u tipkovnici ili softwareu pa ako netko ima iskustva molim pomoć. Problem je slijedeći.

 

Uštekam tipkovnicu u komp i slova ne svijetle. Ne znam dal je to normalno ili bi trebala svijetlit odmah čim se ušteka. Reko dobro valjda je do drivera. Instaliram taj famozni ROCCAT SWARM software, uredno prepozna tipkovnicu bla bla ALI OPET NIŠTA!!!! Što god da namijestim u tom softwareu jednostavno nema efekta na tipkovnici! Kao da signal ne doalzi do tipkovnice (a s druge strane program je vidi). Inače koliko sam skužio tipke rade i konstrukcija je ok bez oštećenja. Također promjetio sam da je kutija već bila otvarana al to sam vidio tek kad sam došao doma pa jbg.

 

Enivej zar sam zbilja takav baksuz da sam baš stavio šape na pokvarenu tipkovnicu ili nešto krivo radim??? TO JE FKNG TIPKOVNICA!!!!

 gdje si ju kupio, negdje kod nas ili na njihovoj stranici ??
ona mora svijetlit čim ju ti ušteakš u komp, bez da išta prčkaš po njoj...

si probao na još kojem kompu ili lapu tipkovnicnu da vidiš dal tamo svijetli ?? čisto da provjeriš da nije neka situacija do tvog kompa

ali kako god, ona mora svijetlit bez obzira na to gdje je uštekana, imala driver i software instaliran na kompu ili ne

moja ozone svijetli i dok ju prištekam na mobitel (preko otg kabela)

 

kako god imaš garanciju na nju, tako da kontaktiraj one kod kojih si kupio, i reci kakva je situacija sa njojm, i problem će bit lako riješen vjerujem (zamjena vjerojatno jer si ju tek dobio)

 Kupio sam je u LINKSu.

 

Znaći mora ODMAH svijetliti? Dobro to mi je bitno. Probat ću još kod frenda danas pa da vidim. Al sve mi se ćini da su mi uvalili pokvarenu tipkovnicu. Nadam se da neće radit problema oko toga.

13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Azmo kaže...

 Kupio sam je u LINKSu.

 

Znaći mora ODMAH svijetliti? Dobro to mi je bitno. Probat ću još kod frenda danas pa da vidim. Al sve mi se ćini da su mi uvalili pokvarenu tipkovnicu. Nadam se da neće radit problema oko toga.

 oni oko toga ne smiju radit nikakve probleme

ako si kupio nešto, onda očekuješ da to radi kako bi i moralo, a i ti kao kupac imaš pravo na zamjenu robe ukoliko nešto nije kako treba, a i oni imaju obavezu da to riješe kako god zbog garancije

u svakom slučaju nemaju oni tebe što zahebavati u vezi toga, platio si i ima da radi kako mora

 

da, ona bi morala odmah svijetliti, osim ako nije nekako to već isključeno

banalno zvuči, ali dal si probao upalit osvjetljenje na samoj tipkovnici, ne sa njenim programom ?

 

evo ja sa svojom probao, ugasio osvjetljenje i ištekao ju, kad sam ju ponovno uštekao svjetla su zablicala, ali su se ugasila jer sam ih i ja ugasio

dakle ugasio ti svjetla na tipkovnici ili ne, ona moraju zablicati ili svijetliti kad ju uštekaš, odmah...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.9.2016 10:38 (matija656).
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
thekeyofdestiny13 kaže...

Bok,ljudi,  što mislite o ovoj  svjetlećoj tipkovnici? Nebi bila korištena za gaming, već za tipkanje po mraku.

 Nauči touch typing 

 

iako, i ja pogledam tu i tamo ako mi treba neki specijalni znak koji ne koristim često

7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
lllnuclearlll kaže...
thekeyofdestiny13 kaže...

Bok,ljudi,  što mislite o ovoj  svjetlećoj tipkovnici? Nebi bila korištena za gaming, već za tipkanje po mraku.

 Nauči touch typing 

 

iako, i ja pogledam tu i tamo ako mi treba neki specijalni znak koji ne koristim često

 Ako bude trebalo, hvala.

Zemlja je kuća slika, a srce čovjeka je riznica prizora života koji poput slika prolaze ljudskom sviješću, te čovjek živi i pati poput glumca, a uči poput gledatelja.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
matija656 kaže...
Azmo kaže...

 

Kažeš da je kutija bila otvarana pa pretpostavljam da je netko već koristio tipkovnicu i kreirao profil na kojem je osvjetljenje ugašeno. Već sam pisao u temi o miševima pa ću samo napraviti prosti C/P.

 

Ako ne možeš kreirati profil/ne spremaju ti se postavke (imao sam taj problem sa mišem i tipkovnicom, Tyon i Isku FX), a koristiš Windows 8 ili 10 probaj dolje navedeno:

 

1. Postaviti Roccat folder ( C:\Program Files (x86)\ROCCAT ) u Windows Defender Whitelist (<- antivirus)    (vrijedi i za sve druge antiviruse)

2. Programe naziva "TyonMonitor" (<- obje ikone) i "TyonMonitorW" (<- obje ikone) pokrenuti u Windows 7 compatibility mode+Administrator

2.1 C:\Program Files (x86)\ROCCAT\Tyon Mouse   <-default folder u kojem se nalaze za "TyonMonitor"

Brain.exe has stopped working!
10 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

HAHAHA netko u BUG redakciji me čuo! U novom BUGu recenzija ROCCAT SUORA! :) HVALA BUŽE!

 

Enivej, apdejt on maj sitjuejšn!

Tipkovnica je ZBILJA pokvarena (tko će nego ja prstom u g....). Danas idem po zamjenu i nadam se da će ta bit u redu!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
Azmo kaže...

HAHAHA netko u BUG redakciji me čuo! U novom BUGu recenzija ROCCAT SUORA! :) HVALA BUŽE!

 

Enivej, apdejt on maj sitjuejšn!

Tipkovnica je ZBILJA pokvarena (tko će nego ja prstom u g....). Danas idem po zamjenu i nadam se da će ta bit u redu!

 moraju ti dat zamjenu, stara je par dana, tako da oko toga ne smije bit problema

isprobaj zamjenu u trgovini odmah, da vidiš dal sve štima, da nebi bila slučajno situacija kao i sa prvom :D

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
10 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice
matija656 kaže...
Azmo kaže...

HAHAHA netko u BUG redakciji me čuo! U novom BUGu recenzija ROCCAT SUORA! :) HVALA BUŽE!

 

Enivej, apdejt on maj sitjuejšn!

Tipkovnica je ZBILJA pokvarena (tko će nego ja prstom u g....). Danas idem po zamjenu i nadam se da će ta bit u redu!

 moraju ti dat zamjenu, stara je par dana, tako da oko toga ne smije bit problema

isprobaj zamjenu u trgovini odmah, da vidiš dal sve štima, da nebi bila slučajno situacija kao i sa prvom :D

 Dobio zamjenu! Svijetli!!! :) A za ostalo moram vidjet doma.

11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajuće tipkovnice

http://shop.fnatic.com/collections/keyboards

 

Trenutno je rasprodaja, (ponudit će vam još 5€ popusta, dostava besplatna) ukupno 560kn - mislim da je dobar deal, jedino što ne dobijete hr znakove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice