Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.182.719
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pozz, da li je netko upoznat sa misem Corsair Saber 10000dpi?
Sto se tice kvalitete, da li je bolji od Roccat Kone XTD? Preporuke za neki drugi mis su dobrodosle, do 350kn. Sto se tice gripa, svejedno. E da, i da nije Logitech.

Hvala


ko
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Razmisljam i ne mogu odluciti:

 

Logitech g303 vs g403 vs g pro.

 

Imam srednju do manju saku, prerefiram claw...i najvise naginjem g pro...

 

Ima tko da da jos koju pametnu? (nebi bas druge alternative, osim...)

 

Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Odi u links pa tamo isprobaj koji ti najbolje lezi..lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
klokan_jack kaže...

Razmisljam i ne mogu odluciti:

 

Logitech g303 vs g403 vs g pro.

 

Imam srednju do manju saku, prerefiram claw...i najvise naginjem g pro...

 

Ima tko da da jos koju pametnu? (nebi bas druge alternative, osim...)

 

Hvala.

 Sto se tice velicine sake i gripa tu smo identicni, ja sam bas prije nekih tjedan dana nabavio g303 i mogu reci da je najbolji mis koji sam ikad koristio. Sva tri misa koje si naveo imaju isti senzor koji je vrhunski tako da ti sad sve ovisi o tome kakav dizajn zelis, g403 je definitivno najveci i ergonomski je, a ova dva su ambidextrous, mozda bi ti najbolje bilo otici do Linksa jer tamo ce ti otvorit kutiju da isprobas mis (barem u poslovnici na Tresnjevci to rade). Iako na prvu g303 ima cudan oblik zapravo jako lijepo lezi u ruci, super lagan je i doslovce je uzitak igrati s njim. Na kompu igra i brat koji je isto odusevljen misem, on doduse ima malo vecu sapu, ali mu svejedno pase. Znam da je najbolje kad covjek sam isproba kako mis lezi u ruci, ali nadam se da sam barem malo pomogao. Jos jedna stvar koju mozes napraviti je naruciti preko web shopa jedan od miseva pa ako ti se ne svidi jednostavno ga vratit u roku od 2 tjedna.

16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
klokan_jack kaže...

Razmisljam i ne mogu odluciti:

 

Logitech g303 vs g403 vs g pro.

 

Imam srednju do manju saku, prerefiram claw...i najvise naginjem g pro...

 

Ima tko da da jos koju pametnu? (nebi bas druge alternative, osim...)

 

Hvala.

403 Prodigy je vrlo dobar i favorit mi je između ova tri.

Doduše, ja koristim palm grip, odnosno neki hibridni, ali 403 je i za claw grip super.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 15:45 (Danny_HR).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
war3_tft kaže...
klokan_jack kaže...

Razmisljam i ne mogu odluciti:

 

Logitech g303 vs g403 vs g pro.

 

Imam srednju do manju saku, prerefiram claw...i najvise naginjem g pro...

 

Ima tko da da jos koju pametnu? (nebi bas druge alternative, osim...)

 

Hvala.

 Sto se tice velicine sake i gripa tu smo identicni, ja sam bas prije nekih tjedan dana nabavio g303 i mogu reci da je najbolji mis koji sam ikad koristio. Sva tri misa koje si naveo imaju isti senzor koji je vrhunski tako da ti sad sve ovisi o tome kakav dizajn zelis, g403 je definitivno najveci i ergonomski je, a ova dva su ambidextrous, mozda bi ti najbolje bilo otici do Linksa jer tamo ce ti otvorit kutiju da isprobas mis (barem u poslovnici na Tresnjevci to rade). Iako na prvu g303 ima cudan oblik zapravo jako lijepo lezi u ruci, super lagan je i doslovce je uzitak igrati s njim. Na kompu igra i brat koji je isto odusevljen misem, on doduse ima malo vecu sapu, ali mu svejedno pase. Znam da je najbolje kad covjek sam isproba kako mis lezi u ruci, ali nadam se da sam barem malo pomogao. Jos jedna stvar koju mozes napraviti je naruciti preko web shopa jedan od miseva pa ako ti se ne svidi jednostavno ga vratit u roku od 2 tjedna.

 

Sad si me malo zaintrigirao pojmovima ambidextorious i ergonomic mouse.

Kazes da su prva dva (g303 i g pro) ambi...a g403 ergonomski...

Zasto?
...ajde vidim jos da je g303 "neobicni" dizajn, ali g pro je po meni isti dizjnom kao g403...(dakle klasicni, ergonomski?).

Vidim da se uvijek preporucuju ergonomski misevi kao dugorocno bolje/sigurnije rjesenje...to me sad malo hmm potaknulo da razmislim jos malo oko odabira...(nebi htel da uzmem mis koji ce nakon duzek koristenja izazvati neke bolove u zglobu radi dizajna :/)

Jucer sam probao u ducanu (Links VZ) samo g403 koji mi se cini mozda mrvicu prevelik, ali s druge strane lijepo pase u ruci...

 

(...da dodam, zapeo sam oko Logitecha iz razloga posto sam narucio Logitechovu tipkovnicu g810...pa da imam jedan softver...inace mi je razer deathadder elite bas privlacan...)

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.1.2017 9:23 (klokan_jack).
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Napisao sam ti vec u inbox, ali moze i ovdje cisto radi teme i razgovora.

 

Ambi ne znaci nista drugo vec da ga mogu koristiti desnjaci i ljevaci tj simetrican je (da povuces liniju po sredini dobio bi dvije iste polovice), a ergonomski su kao ovaj g403 sto si isprobao, oblikovan je da onako vise sjedne u saku.

g303 i g pro su ambi, ali g pro ima ajmo rec "sigurniji" i jednostavniji dizajn sto bi na koncu trebalo znaciti da ce pasati vise ljudi nego g303. Ako si navikao na claw grip sumnjam da ces imati grceve, a ukoliko ti se g303 cini neobican (i meni je kad sam ga vidio) onda ti je mozda sigurnija solucija ici na g pro. :)

13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Koristi itko Logitech G900 Chaos Spectrum?

 

Ne mogu reći da sam ikad ozbiljnije razmatrao taj miš, ali trenutno je cca 730 kuna novi na amazonu, a moj Coolermaster Reaper je počeo nešto zezati. Htio bih wireless miš, ali da je napokon donekle precizan ko žični.

 

Vrijedi tih para ili je to i dalje previše za ono što nudi?  

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Hexfire kaže...

Koristi itko Logitech G900 Chaos Spectrum?

 

Ne mogu reći da sam ikad ozbiljnije razmatrao taj miš, ali trenutno je cca 730 kuna novi na amazonu, a moj Coolermaster Reaper je počeo nešto zezati. Htio bih wireless miš, ali da je napokon donekle precizan ko žični.

 

Vrijedi tih para ili je to i dalje previše za ono što nudi?  

Miš nema nikakav input lag i ako voliš bežično vrijedi.

Čak ga je i Davor, mrzitelj bežičnih miševa za koje kaže da su dno, uzeo i koristi ga svakodnevno.

11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
klokan_jack kaže...
war3_tft kaže...
klokan_jack kaže...

Razmisljam i ne mogu odluciti:

 

Logitech g303 vs g403 vs g pro.

 

Imam srednju do manju saku, prerefiram claw...i najvise naginjem g pro...

 

Ima tko da da jos koju pametnu? (nebi bas druge alternative, osim...)

 

Hvala.

 Sto se tice velicine sake i gripa tu smo identicni, ja sam bas prije nekih tjedan dana nabavio g303 i mogu reci da je najbolji mis koji sam ikad koristio. Sva tri misa koje si naveo imaju isti senzor koji je vrhunski tako da ti sad sve ovisi o tome kakav dizajn zelis, g403 je definitivno najveci i ergonomski je, a ova dva su ambidextrous, mozda bi ti najbolje bilo otici do Linksa jer tamo ce ti otvorit kutiju da isprobas mis (barem u poslovnici na Tresnjevci to rade). Iako na prvu g303 ima cudan oblik zapravo jako lijepo lezi u ruci, super lagan je i doslovce je uzitak igrati s njim. Na kompu igra i brat koji je isto odusevljen misem, on doduse ima malo vecu sapu, ali mu svejedno pase. Znam da je najbolje kad covjek sam isproba kako mis lezi u ruci, ali nadam se da sam barem malo pomogao. Jos jedna stvar koju mozes napraviti je naruciti preko web shopa jedan od miseva pa ako ti se ne svidi jednostavno ga vratit u roku od 2 tjedna.

 

Sad si me malo zaintrigirao pojmovima ambidextorious i ergonomic mouse.

Kazes da su prva dva (g303 i g pro) ambi...a g403 ergonomski...

Zasto?
...ajde vidim jos da je g303 "neobicni" dizajn, ali g pro je po meni isti dizjnom kao g403...(dakle klasicni, ergonomski?).

Vidim da se uvijek preporucuju ergonomski misevi kao dugorocno bolje/sigurnije rjesenje...to me sad malo hmm potaknulo da razmislim jos malo oko odabira...(nebi htel da uzmem mis koji ce nakon duzek koristenja izazvati neke bolove u zglobu radi dizajna :/)

Jucer sam probao u ducanu (Links VZ) samo g403 koji mi se cini mozda mrvicu prevelik, ali s druge strane lijepo pase u ruci...

 

(...da dodam, zapeo sam oko Logitecha iz razloga posto sam narucio Logitechovu tipkovnicu g810...pa da imam jedan softver...inace mi je razer deathadder elite bas privlacan...)

 

ambi == simetrican, jednak za lijevu i desnu ruku, jel.

Jesi razmisljao o EC2? Zowie ne koristi drivere.....deathadderi su malo veci misevi pa ako ti je g403 prevelik, vjerojatno bi bio i razer.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
TheExaltedOne kaže...
klokan_jack kaže...
war3_tft kaže...
klokan_jack kaže...

Razmisljam i ne mogu odluciti:

 

Logitech g303 vs g403 vs g pro.....

 

 

ambi == simetrican, jednak za lijevu i desnu ruku, jel.

Jesi razmisljao o EC2? Zowie ne koristi drivere.....deathadderi su malo veci misevi pa ako ti je g403 prevelik, vjerojatno bi bio i razer.

 

EC2 je stvarno vizualno super. Nakon sto sam procitao brdo reviewa vidim da ga naveliko hvale po dizajnu i kako pase u ruci (uzevsi u obzir moje moje potrebe).

Stoji i kao jako dobar gamerski mis opcenito, sa vrlo dobrim senzorom.

Moze ravno konkurirati navedenim misevima (DA, G403,303...)..tako barem pise...

 

Ovo za drivere je odlican bonus.

 

Mislim da cu na kraju svega uzeti bas njega...

 

...skoro sam prekjucer narucio g pro gaming (huh).

 

Usporedivao sam EC2 s EC1 i cini se EC1 idealnim (posto trazim manji/srednji mis).

Da se ispravim nisam cisti claw, vec mix palm/claw.

 

Momci hvala Vam na trudu jos jednom. Bas si racunam i malo sam u soku jer sam u tjedan dana olaksao se za 4900 kn i sad jos mis dolazi na red :)...i to samo na periferiju :D (a curi trubim da moramo stedjeti i neka ne kupuje toliko krpica i sminke :D)

 

16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

EC2, ako se ne varam, koristi senzor 3310. Dobar je, ali ne možeš reći da može konkurirati spomenutim Logitechovim modelima koji su ipak opremljeni za klasu boljim senzorom.

Ali miš je dobar, to nije upitno.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2017 20:05 (Danny_HR).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Danny_HR kaže...

EC2, ako se ne varam, koristi senzor 3310. Dobar je, ali ne možeš reći da može konkurirati spomenutim Logitechovim modelima koji su ipak opremljeni klasom boljim senzorom.

Ali miš je dobar, to nije upitno.

 Na papiru mozda ne konkurira, ali u praksi (barem sto se tice csgo) nisam vidio razliku naspram 3310 ili 3388 (ja mislim) koji koristi deathadder. Na kraju dana, svi oni spadaju u kategoriju "savrsenih" senzora i oblik je ono sto bi barem po meni trebalo biti kljucno pri izboru.

EC2 sam kupio od http://ggwp.pro/ , imaju i stranicu na ebayu. Povoljno je i dode za par dana.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
TheExaltedOne kaže...
Danny_HR kaže...

EC2, ako se ne varam, koristi senzor 3310. Dobar je, ali ne možeš reći da može konkurirati spomenutim Logitechovim modelima koji su ipak opremljeni klasom boljim senzorom.

Ali miš je dobar, to nije upitno.

 Na papiru mozda ne konkurira, ali u praksi (barem sto se tice csgo) nisam vidio razliku naspram 3310 ili 3388 (ja mislim) koji koristi deathadder. Na kraju dana, svi oni spadaju u kategoriju "savrsenih" senzora i oblik je ono sto bi barem po meni trebalo biti kljucno pri izboru.

EC2 sam kupio od http://ggwp.pro/ , imaju i stranicu na ebayu. Povoljno je i dode za par dana.

 3310 ima nesto vise smoothinga nego 3360 i nije bas najprezicniji sto se tice dpia.

3310 3310
3310 3310
3366 3366
3310 3310
3366 3366
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2017 19:49 (leoncropro).
12 godina
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

a kakav je medu senzor PMW3330? koristi ga jedino R.a.t Pro S+, Modecom volcano  Gmx4 i CM Mastermouse S??lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Stjepanj kaže...

a kakav je medu senzor PMW3330? koristi ga jedino R.a.t Pro S+, Modecom volcano  Gmx4 i CM Mastermouse S??lp

 Nemogu nigdje naci :(, ovi grafovi su iz reviewa od ino-a sa overclock neta. Mislim da ce vrlo vjerovatno reviewati Cm mastermouse pa ce onda napravit i grafove(bar se tako nadam).

12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
leoncropro kaže...
Stjepanj kaže...

a kakav je medu senzor PMW3330? koristi ga jedino R.a.t Pro S+, Modecom volcano  Gmx4 i CM Mastermouse S??lp

 Nemogu nigdje naci :(, ovi grafovi su iz reviewa od ino-a sa overclock neta. Mislim da ce vrlo vjerovatno reviewati Cm mastermouse pa ce onda napravit i grafove(bar se tako nadam).

 aj super, ak bude review javi ovdje da ne zaboravimo, bas me zanima a vjerujem i ostale, jer ovaj modecom za 230kn je bomba...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Stjepanj kaže...
leoncropro kaže...
Stjepanj kaže...

a kakav je medu senzor PMW3330? koristi ga jedino R.a.t Pro S+, Modecom volcano  Gmx4 i CM Mastermouse S??lp

 Nemogu nigdje naci :(, ovi grafovi su iz reviewa od ino-a sa overclock neta. Mislim da ce vrlo vjerovatno reviewati Cm mastermouse pa ce onda napravit i grafove(bar se tako nadam).

 aj super, ak bude review javi ovdje da ne zaboravimo, bas me zanima a vjerujem i ostale, jer ovaj modecom za 230kn je bomba...

 Nasao sam datasheet na pixartovoj stranici i pise da je error obcno oko 3% za 3330 i oko 1% za 3360, ali to opet zavisi od proizvodaca.

11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Stjepanj kaže...

a kakav je medu senzor PMW3330? koristi ga jedino R.a.t Pro S+, Modecom volcano  Gmx4 i CM Mastermouse S??lp

 

PMW3330 i PMW3366/80/88 sta li vec ne su ti sve varijacije senzora koje se temelje na PMW3310 i PMW3360 

 

tipa ako neka kompanija zeli reci da ima novi najnapredniji senzor, uzmu PMW3360 i onda u njemu promjene par vrijednosti i nazovu to drugacijim imenom (kao sto je razer napravio sa novim deathadder elite, tj uzeo PMW3360 i preimenovao ga u nesto drugo lol)

12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav

Zanima me ima ko iskustva sa aula ghost shark mišem?Imate li koji drugi prijedlog za miš sa rapid fire opcijom?

LP

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Danny_HR kaže...

EC2, ako se ne varam, koristi senzor 3310. Dobar je, ali ne možeš reći da može konkurirati spomenutim Logitechovim modelima koji su ipak opremljeni za klasu boljim senzorom.

Ali miš je dobar, to nije upitno.

 Je zato vi forumski proevi primjetite razliku a 80% pro CS scene ga koristi i oni žive u zabludi, zamisli koje njubare.

Manite se tog markentiških sranja jer miš se ne kupuje po senzoru kad se bira između tih par top optičkih senzora.

Kanter PROO
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RePlaY kaže...
Danny_HR kaže...

EC2, ako se ne varam, koristi senzor 3310. Dobar je, ali ne možeš reći da može konkurirati spomenutim Logitechovim modelima koji su ipak opremljeni za klasu boljim senzorom.

Ali miš je dobar, to nije upitno.

 Je zato vi forumski proevi primjetite razliku a 80% pro CS scene ga koristi i oni žive u zabludi, zamisli koje njubare.

Manite se tog markentiških sranja jer miš se ne kupuje po senzoru kad se bira između tih par top optičkih senzora.

 

80% scene je primorano korisititi hardver koji dobiju od sponzora.

 

btw ja sam jedan od onih koji je primjetio razliku izmedju 3310 i 3360 iz prve.

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Fanu kaže...

 

80% scene je primorano korisititi hardver koji dobiju od sponzora.

 

btw ja sam jedan od onih koji je primjetio razliku izmedju 3310 i 3360 iz prve.

 Nisu, recimo G2 je sponzor razer pa niko od igrača trenutno ne koristi njihov miš. Zowievi miševi se najkorišteniji i svi su 3310, a zowie je sponzor mislim samo mausesportsu. I nije samo 3310 senzor najkorišteniji u pro sceni nego općenito na CS sceni.

 

A u čemu si ti to primjetija razliku u senzoru molin te? Razliku možeš primjetit u nekom drugon mišu jer ti više odgovara oblik ili težina pa imaš bolji aim. Al eto ode ipak ima boljih stručjaka od igrača kojima je to posa i igraju po 10h na dan.

Kanter PROO
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 14:22 (RePlaY).
11 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RePlaY kaže...
Fanu kaže...

 

80% scene je primorano korisititi hardver koji dobiju od sponzora.

 

btw ja sam jedan od onih koji je primjetio razliku izmedju 3310 i 3360 iz prve.

 Nisu, recimo G2 je sponzor razer pa niko od igrača trenutno ne koristi njihov miš. Zowievi miševi se najkorišteniji i svi su 3310, a zowie je sponzor mislim samo mausesportsu. I nije samo 3310 senzor najkorišteniji u pro sceni nego općenito na CS sceni.

 

A u čemu si ti to primjetija razliku u senzoru molin te? Razliku možeš primjetit u nekom drugon mišu jer ti više odgovara oblik ili težina pa imaš bolji aim. Al eto ode ipak ima boljih stručjaka od igrača kojima je to posa i igraju po 10h na dan.

 

http://on-winning.com/cs-go-config-setup-settings-monitor-mice-sensitivity-pros/

 

evo ti tko sta koristi, kao sto mozes vidjeti dosta sarolik izbor miseva

zowie prevladava ali mislim da je to zbog ergonomije misa (zbog ambidextrous dizajna) kojoj vise pase claw/fingertip grip koji koriste pro igraci u FPSovima

 

i mozes se kladiti da zowie izbaci EC/FK seriju sa 3360 senzorom, da bi svi presli na taj mis.

 

presao sam sa FK2 na G403 (wireless) - FK2 je 20g laksi i ima bolji oblik za claw/fingertip grip pa bi valjda s njim trebao imati bolji aim nego sa tezim G403 koji ima vise ergonomski dizajn, ali ipak nije tako.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RePlaY kaže...
Fanu kaže...

 

80% scene je primorano korisititi hardver koji dobiju od sponzora.

 

btw ja sam jedan od onih koji je primjetio razliku izmedju 3310 i 3360 iz prve.

 Nisu, recimo G2 je sponzor razer pa niko od igrača trenutno ne koristi njihov miš. Zowievi miševi se najkorišteniji i svi su 3310, a zowie je sponzor mislim samo mausesportsu. I nije samo 3310 senzor najkorišteniji u pro sceni nego općenito na CS sceni.

 

A u čemu si ti to primjetija razliku u senzoru molin te? Razliku možeš primjetit u nekom drugon mišu jer ti više odgovara oblik ili težina pa imaš bolji aim. Al eto ode ipak ima boljih stručjaka od igrača kojima je to posa i igraju po 10h na dan.

 Ukratko 3360 je napredniji senzor od 3310 sto znaci manji dpi error level(1% u vecini slucajeva ali to puno ovisi o proizvodadu) stabilniji rad na 1000hz i manje smoothinga(sto ja osobno mogu primijetiti), volim kak nas nazivas forum provima a ti imas u potpisu kanter pro s velikim slovima haha(bez uvrede). Po meni je g403 bolji od ec2 zbog kilkova, senzora, materijala i sve u svemu dobis vise mogucnosti od ec2 za vise manje iste novce(svijetla, makroi) jedino u cemu je ec bolji je kabel.

9 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Uglavnom trebao bih imati priliku isprobati na barem 2 tjedna g pro gaming i zowie ec2-a i onda odluciti koji mi vise odgovara...jer ovako sad sam svjestan prednosti/mana svakog modela. No, bez stvarnog opipa nemrem odluciti...

 

Ima gdje mogucnost da ta 2 misa isprobam: neki proizvodac ili distributer (moze link), ili pak neko od vas forumasa?

 

....g403, g303 ima pa su isprobani, ali ovih jok...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Aj molinte objasnite mi u kojim vi to situacijama i igricama primjetite tu razlku. Dajte mi konkretan primjer di, šta, kako?

 

I btw nisan ja nikakav pro cs igrač, oni koji tribaju znat znaju zašto mi je to u potpisu....

Kanter PROO
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 18:01 (RePlaY).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RePlaY kaže...

Aj molinte objasnite mi u kojim vi to situacijama i igricama primjetite tu razlku. Dajte mi konkretan primjer di, šta, kako?

 

I btw nisan ja nikakav pro cs igrač, oni koji tribaju znat znaju zašto mi je to u potpisu....

pa recimo u fps-ima kad zumiras, kad pokusavas pratiti protivnika tj ciljnik, u sc2 kad moras sve brzo selektirati bez greske, ako ti mis imalo "preskace" tj opcenito ne prati ono sto ti zelis da radi onda nevalja! no opet to ti je sve subjektivno jer netko to ne kuzi tj nema dovoljno "skilla" da to primjeti, mozda ni hw itd, ljudska priroda je takva da zelimo samo bolje i bolje, sva sreca uvjek ima tih skillera koji to guraju naprijedlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2017 18:16 (Stjepanj).
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Stjepanj kaže...

pa recimo u fps-ima kad zumiras, kad pokusavas pratiti protivnika tj ciljnik, u sc2 kad moras sve brzo selektirati bez greske, ako ti mis imalo "preskace" tj opcenito ne prati ono sto ti zelis da radi onda nevalja! no opet to ti je sve subjektivno jer netko to ne kuzi tj nema dovoljno "skilla" da to primjeti, mozda ni hw itd, ljudska priroda je takva da zelimo samo bolje i bolje, sva sreca uvjek ima tih skillera koji to guraju naprijedlp

 Ima san prvog deathaddera i sad iman rival 300 sa 3310 senzoron i to mi se nije nikad dogodilo niti će. Pa vi stvarno mislite da bi profesionalni igraći igrali sa takvim miševima da se takve banalne stvari događaju. Pa ja bi ga prvi zalipija za zid da mi se dogodi.

Kanter PROO
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
RePlaY kaže...
Stjepanj kaže...

pa recimo u fps-ima kad zumiras, kad pokusavas pratiti protivnika tj ciljnik, u sc2 kad moras sve brzo selektirati bez greske, ako ti mis imalo "preskace" tj opcenito ne prati ono sto ti zelis da radi onda nevalja! no opet to ti je sve subjektivno jer netko to ne kuzi tj nema dovoljno "skilla" da to primjeti, mozda ni hw itd, ljudska priroda je takva da zelimo samo bolje i bolje, sva sreca uvjek ima tih skillera koji to guraju naprijedlp

 Ima san prvog deathaddera i sad iman rival 300 sa 3310 senzoron i to mi se nije nikad dogodilo niti će. Pa vi stvarno mislite da bi profesionalni igraći igrali sa takvim miševima da se takve banalne stvari događaju. Pa ja bi ga prvi zalipija za zid da mi se dogodi.

 Ovo mogu potvrditi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice