Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.178.622
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav svima,

 

namjeravam kupiti ovaj miš sutra https://www.adm.hr/product.asp?product=sharkoon-fireglider-laserski-igraci-mis-usb-crni-7-gumba-weight-tuning-system-max-195-g-on&code=10573ADM

 

Što mislite o njemu? Ima li nešto slično (5-7 tipki, bežični ili žični) ali jeftinije (<250 kn) ?

Izuzetno rijetko igram igrice. Ponekad crtam na kompu. Bitno mi je da je ergonomski miš i da ga neću morati mijenjat naredne 3 godine.

 

Je li jedna od tipki kotačić? Pitam jer sam se navikao da s klikom na kotačić otvaram novi tab.

Koju podlogu preporučujete da kupim uz taj sharkoon a da je max 50 kn?

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 13:41 (Dash).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ne kupuj laserski miš. Pogotovo ako crtaš i bitna ti je preciznost. Laserski miševi nerijetko imaju problema s trackingom pixel-by-pixel pokreta, i to high-end laserski miševi tako da je sa low-end laserskim mišem to gotovo zagarantirano.

 

Evo par preporuka: G203, G300SMastermouse S RGB

 

EDIT: Za podlogu ti je sasvim solidna ona MS Industrial MP-X3ME (20ak kn) ili ako želiš veliku onda MP-X3ME Dragon 2 (oko 50kn). Ako ipak želiš kvalitetniju podlogu onda uzmi Sharkoon 1337 ili najmanji Steelseries QcK, one su 50-60kn. A možeš uzeti i ovaj Volcano MC-GMX4 kombo, dobiješ solidan miš i podlogu za 250-ak kn.

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 16:38 (TibzzX).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav. Igram CS-GO već preko 3 g. imam razer deathadder 2013 koji je već pri kraju i mogu reći da je jako bio dobar s obzirom da je trajao 2 g. i prijatelj mi je jednom prilikom posudio Roccat Kone Pure Military koji također bio dobar, ali sam mu ga morao vratiti.Uglavnom htio bih pitati preporuku novog miša pošto svi pričaju o logitechovim miševima meni se pretežno nešto ne sviđaju jer ih nikad nisam imao prilike koristiti pa ih neću vjerovatno ni sad.Jednom prilikom sam bio na lanu i malo igrao sa zowiem ec1-a i preciznost miša je nevjerojatna s obzirom na cijenu pošto je benq-ov proizvod koji je dosta skup htio bih samo preporuku ako neko zna koji je najbolji za cs SteelSeries Rival 300, Zowie ec1-a,Zowie fk1, jer sam htio nekom prilikom i uzet Rival 300 ali onda sam se zainteresirao za zowie pa je kupovina rivala otpala.Molim preporuku koji od ova tri je najbolji ili neki drugi u tom cjenovnom rangu.Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Gogs kaže...

Pozdrav. Igram CS-GO već preko 3 g. imam razer deathadder 2013 koji je već pri kraju i mogu reći da je jako bio dobar s obzirom da je trajao 2 g. i prijatelj mi je jednom prilikom posudio Roccat Kone Pure Military koji također bio dobar, ali sam mu ga morao vratiti.Uglavnom htio bih pitati preporuku novog miša pošto svi pričaju o logitechovim miševima meni se pretežno nešto ne sviđaju jer ih nikad nisam imao prilike koristiti pa ih neću vjerovatno ni sad.Jednom prilikom sam bio na lanu i malo igrao sa zowiem ec1-a i preciznost miša je nevjerojatna s obzirom na cijenu pošto je benq-ov proizvod koji je dosta skup htio bih samo preporuku ako neko zna koji je najbolji za cs SteelSeries Rival 300, Zowie ec1-a,Zowie fk1, jer sam htio nekom prilikom i uzet Rival 300 ali onda sam se zainteresirao za zowie pa je kupovina rivala otpala.Molim preporuku koji od ova tri je najbolji ili neki drugi u tom cjenovnom rangu.Hvala.

 Kone Pure Owl eye ROC-11-725 preporuka

 

imao sam Rival 300, tu sam ukratko napisao iskustva pa mozes procitat malo

15 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Taj roccat bi mi možda bio malo premali jer mi je deathadder ajmo reć taman (nebi bilo loše da je i mrvicu veći od razera jer imam veliku ruku).

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Posto si imao deathaddera, preporucio bi ti gigabyte xm300 koji oblikom podsjeca na deathaddera i stvarno je solidan mis. Odlican senzor, materijal i tipke. Prirodnije mi lezi u ruci od proslog roccatovog KPM-a i za razliku od njega uopce mi se ne znoji ruka sto me smetalo na KPM. Jedina zamjerka je klimav scroll (mozda je to do mog primjerka, nezz).

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Gogs kaže...

Taj roccat bi mi možda bio malo premali jer mi je deathadder ajmo reć taman (nebi bilo loše da je i mrvicu veći od razera jer imam veliku ruku).

 Onda Rival 300 definitivno.

 

jedan od najvecih miseva sigurno, probaj si prije kupnje kako ti lezi u ruci, ako igras a palm gripom, za to je jedan od najboljih

12 godina
protjeran
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ako nekog zanima prijatelj bi mijenjao logitech g502 za g pro il g303. Za sve dodatne info javite se u inbox.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Jeli netko probao COBRA PRO MT1115 miš, ima li za kupiti u Hr?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Pozdrav ekipa, igram sa frendom PUBG i on koristi neki miš od 40kn iz interspaara i svaki put kad umre whine-a da je zbog miša.

 

Pa sam odlučio pošto mu je rođendan s prijateljem uzet miša gamerskog uglavnom za FPS. Doduše nekad nabaci neke igre poput DOTE pa možda tipka - dvije sa strane nisu na odmet, al FPS je primaran pa se na to fokusiram.

 

Vidio sam ode akciju HG spota al jako se slabo kužim u glodavce pa me zanima do nekih 250 kuna ima li boljih izbora od Steelseries Kinzu V3 - - > 220,43kn ?

Live and let live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
10 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
TibzzX kaže...

Ne kupuj laserski miš. Pogotovo ako crtaš i bitna ti je preciznost. Laserski miševi nerijetko imaju problema s trackingom pixel-by-pixel pokreta, i to high-end laserski miševi tako da je sa low-end laserskim mišem to gotovo zagarantirano.

 

Evo par preporuka: G203, G300SMastermouse S RGB

 

EDIT: Za podlogu ti je sasvim solidna ona MS Industrial MP-X3ME (20ak kn) ili ako želiš veliku onda MP-X3ME Dragon 2 (oko 50kn). Ako ipak želiš kvalitetniju podlogu onda uzmi Sharkoon 1337 ili najmanji Steelseries QcK, one su 50-60kn. A možeš uzeti i ovaj Volcano MC-GMX4 kombo, dobiješ solidan miš i podlogu za 250-ak kn.

 Kupio sam bio G300S i moram reći da nemam nikakvih zamjerki nakon mjesec dana korištenja. Hvala na preporuci.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2017 12:46 (Dash).
13 godina
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

 Pozz kolege, može preporuka best buy budget miša ??

8 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

koji su miševi danas best buy.Cijenom do 500-700kn u vrh glave

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
sseennoonn kaže...

koji su miševi danas best buy.Cijenom do 500-700kn u vrh glave

 Roccat Kone Pure Owl eye

 

obavezno ga prvo probaj kako ti pase za ruku, jer je manji od standardnih miseva

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
itomic009 kaže...

 Pozz kolege, može preporuka best buy budget miša ??

 Pogledaj si Logitech seriju npr. doma imam g402 hyperion odlican mis. cca 350 kn

A imam ti i Steelseries rival 300 takoder odlican mis cca 419 kn

 

 

 

 

9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Može preporuka nekog gaming miša 1000Hz i da ima dosta gumbiju za programiranje

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Koji je najbolji izbor od ova 3 misa?

 

Logitech G300S, Cooler Master MasterMouse S, Fnatic Gear Flick

 

Ili ima neki bolji za 250-300kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

 Jel ima tko kakav info za ovaj miš NATEC GENESIS GX75 ?

7 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
mustang995 kaže...

Koji je najbolji izbor od ova 3 misa?

 

Logitech G300S, Cooler Master MasterMouse S, Fnatic Gear Flick

 

Ili ima neki bolji za 250-300kn?j

 Ja sam prije 5mj kupila Logitech G300s i ne zalim ni malo. Koristim ga za dizaj, crtanje, od igranja csgo .. 

Prije njega sam imala svega 3-4misa, uglavnom low budget pa mi je mozda zbog toga ovaj tako odlican. 

U pocetku mi se cinio malo tezak ali taj osjecaj je trajao prva 2-3 dana. Bilo bi dobro ako bi mogao isprobat prije kupnje ali posto si musko i imas vecu ruku ne vjerujem da ce tebi bit "tezak". 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.11.2017 17:51 (0mnia_x).
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Da li je istina da je razer mamba elite najbolji gamerski mis na svijetu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Da, uzimaj bez razmisljanja. 

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Shebo sam se za ime, mislio sam na Deadhadder Elite koji na akciji dobijem za 60eur
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Jok razer mamba najbolji gamerski mis, ja ga nebih svrstao ni medu prvih 10, ne postoji najbolji gamerski mis jer sve ovisi sta igras, prozvati neki mis najboljim nema nikakvog smisla.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Jel moze neka preporuka za gaming mis (fps) do 400 kn?

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Patrick_cro kaže...
Jok razer mamba najbolji gamerski mis, ja ga nebih svrstao ni medu prvih 10, ne postoji najbolji gamerski mis jer sve ovisi sta igras, prozvati neki mis najboljim nema nikakvog smisla.

 Moj komentar je bio sprdnja na tako smijesno pitanje, al dobro...

15 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Pogledaj si g402, Flick g1. Ne vidim bas neku veliku ponudu u tom cjenovnom rangu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ho ho ho ho itd.

 

kako se priblizava Bozic, imam nekoliko miseva za rjesit, pa tko je zainteresiran neka mi se javi na PP

 

Roccat Leadr

Roccat Kone Pure Owl-eye

Modecom GMX-3

Modecom GMX-4

Logitech G402

Steelseriess Rival 300

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2017 9:12 (X3M).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Krepao mi je miš nakon par godina. Zanima me što je novo u mišolandu odnosno best buy za oko 350 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Nabavio sam "najbolji gamerski miš"  Logitech G900.

I fakat, u igrama se doslovno vide bolji rezultati, nisam se nadao! 

Miš je lakši, čini mi se precizniji.. (moguće zato jer je lakši od prošlog G700s pa ga odma zaustavim poslije brzog pomaka, dok mi se vjerojatno G700 još malo pomaknuo zbog inercije... nagađam  A sigurno ni bolji senzor nije za baciti)

Baterija traje NEKOLIKO PUTA dulje od G700s.

 

A sad ono (meni) loše. Sa strane ima 2 tipke. Dok sam na G700s imao 6 

I svih 6 sam imao složene po desktopu (copy, paste, enter, refresh, forward, back...), u igrama (legni, bomba, prvo oružje, pištolj, promjena DPI...), u programima (copy, paste, promjena kista, selekcija, promjena načina rada...)

 

I sad mi to jaaako fali na G900... Već ga koristim preko 2-3 tjedan i još uvijek mi fale te tipke...

Koga god pitam veli "baš me briga za dodatne tipke, kako ti to može biti loš miš". To ljudi ne koriste, ili pitam krive ljude? :D

 

Imate kakvu ideju? Budem uporan i naviknem se na shortcute na tipkovnici? Prodam G900 i vratim se na G700?

Postoji nešto između, od Logitecha? Meni se čini G602. Lakši od G700, baterija traje tjednima, a ima više tipki od G900.. Samo je senzor banana u usporedbi s G900, ali nisam takav pro da bi mi smetalo. Nadam se. 

 

P.S. ima zainteresiranih za G900? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice