Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša izdvojena tema

poruka: 6.051
|
čitano: 1.181.884
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Obavi placanje online u Linksu i imas pravo povrata 14 dana. Cak ga mozes i sam pokupiti u poslovnoci ak ne zelis placati postarinu i vrijedi ista stvar. To je provjereno.
5 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Malo zalazi već van teme, al dal pravo na povrat vrijedi ako hoću I preuzimanje I plačanje u poslovnici ? Ili MORAM baš platit online ? 

 

 

I hvala JAKO puno na pomoći 

Apoc
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.9.2019 11:21 (Apocalypso722).
4 godine
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Moras platiti online. Kad sam uzimao mis u linksu davnih dana isao sam na placanje u poslovnici i tad su mi rekli da nemam pravo iako sam obavio narudzbu online, medutim sad kad sam platio online tipkovnicu i preuzeo u poslovnici rekli su mi da imam pravo na tih 14 dana. U oba slucaja sam ih konkretno pitao za taj povrat u roku 14 dana. Nisam citao zakon, ali poanta povrata robe je po nekoj logici bas radi online transakcije.
5 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Hmmmm... Nikad nisam ništa plačao online. Vidjet ću, hvala puno, opet :) 

Apoc
11 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Miš: Delux M625

Senzor: PMW3360 (vrhunski senzor)

Razer Mamba shape, RGB Betlehem, kupljen preko Aliexpressa prije mjesec dana za cca. 130kn. Ugodno sam iznenađen s mišem s obzirom o kojoj cijeni je riječ. Pošto imam veću šaku i preferiram palm grip, tražio sam nešto poput Mambe i na kraju nabasao na klona s boljim senzorom. Ima svoj software (kojeg sam skinio s nekog upload servisa, no pregledan je i radi) i moguće je podešavati RGB efekte, profile, macroe i sl.

Izrada je zadovoljavajuća - ima solidan feel na dodir i odlično leži u ruci. Nedostaci su nešto glasnije i tvrđe tipke i ima osjetan "rattle" ako ga stisnem kažiprstom od gore (prilikom normalnog korištenja tih problema nema). 

 

Nadam se da će netkome te informacije biti od koristi. Uživajte. :)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Logitech G602 vs G603. Što bi preporučili (masa nije faktor)?

 

Zašto im je uopće cijena ista kad je jedan iz 2013., a drugi iz 2017. i ima noviji (za pretpostaviti i bolji) senzor?

Dapače, na Linksovoj stranici piše da je G602 10 kn skuplji??? Iako, sad su oba na akciji pa dođu isto...

 

What am I missing?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
DylanDog kaže...

Logitech G602 vs G603. Što bi preporučili (masa nije faktor)?

Zašto im je uopće cijena ista kad je jedan iz 2013., a drugi iz 2017. i ima noviji (za pretpostaviti i bolji) senzor?

Dapače, na Linksovoj stranici piše da je G602 10 kn skuplji??? Iako, sad su oba na akciji pa dođu isto...

What am I missing?

 G602 je bio "vrh ponude" ili bar blizu, kad je izašao, a ovima se izgleda baš ne smanjuje cijena ako se još prodaje. :)

Pregazilo ga je već vrijeme (težak, star senzor..), ALI ima jako velik broj tipki što ljudima očito paše. I to je još jedini takav Logitechov model koji se prodaje pa ga dosta ljudi zbog toga uzima. (Prije je bio i G700s)

Kao npr ja.

Imao sam i G900, ali sam prodao jer su mi nedostajale dodatne tipke.. :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša
 
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
iMik kaže...

 Ajde napokon! Hvala na informaciji.

 

Jedino se bojim cijene :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

SUmnjam da bude ispod 100€ ali imam ga na oku

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Upravo izvadio novi G603 iz kutije i nešto mi ne štima. Na svim miševima koje sam imao do sad scrool wheel služi još i ko 3 tipke: lijevo, desno, i dolje.

E sad na ovom se čuje jasno kliktaj desno i dolje, al ništa lijevo, čak nema niti osjeta kliktaja. Bi mi mogao tko razjasniti jel nešto ne valja s mišom ili je to by design, da ima samo desno i dolje ? 

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Apocalypso722 kaže...

Upravo izvadio novi G603 iz kutije i nešto mi ne štima. Na svim miševima koje sam imao do sad scrool wheel služi još i ko 3 tipke: lijevo, desno, i dolje.

E sad na ovom se čuje jasno kliktaj desno i dolje, al ništa lijevo, čak nema niti osjeta kliktaja. Bi mi mogao tko razjasniti jel nešto ne valja s mišom ili je to by design, da ima samo desno i dolje ? 

 Koliko znam taj mis uopce ne bi trebao imati klikove lijevo i desno sa scrollom nego samo dolje.

5 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Onda mi valjda registrira kao kliktaj dolje kad ga malo gurnem prema desno. Nisam ga uključivao, samo da probam tipke, na faksu sam. 

 

 

Apoc
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Taj mis nema side click na scrollu ali ne bi smio uopće ići desno. 

12 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Kod mene isti problem sa g703, ovo je već drugi, prvog sam odnio pod garanciju i dali su mi novi, Mislim se ima li smisla opet ga nosit na reklamaciju samo za zamjenu za novi.

 

Inače kupljen je u H18, mislija sam trazit neki drugi miš, ali u ponudi nemaju ništa posebno, pa mi se čini da ću opet samo tražiti novi pa opet sve ispočetka.

 

Možda bude treća sreća pa da sve radi...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Da se ispravim, i kod mene desno može kliknuti ali nikas nisam slučajno to napravio dok evo sad nisam probao. Na lijevo neće ali desno hoće ali baš moram pritisnuti dosta.. Nikad nisam slučajno to napravio. 

5 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Racuna li se tipka za namjestanje DPIa kao jedna od x tipki kojima se mis neki reklamira? Npr za G603 pise da ima 6 tipki, 2 glavne, 2 s lijeve strane za palac, jedna na scroll wheelu prema dolje... + ta za DPI.

 

Pošto je to tipka koja sluzi samo za jedno i pretpostavljam da se ne moze reprogramirati, ja ju nebi ukljucivao u neki broj tipki kojima se neki miš "dići".

Apoc
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 18:46 (Apocalypso722).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Tipka je, stoga računa se u broj tipki 

16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

I može se postaviti da radi nešto drugo.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

ekipa imam miša od lipnja 2016., dakle nešto više od 3 godine, Logitech G302 Daedalus Prime.

 

Ne znam jesam si nešto zabrijao, ali imam neki osjećaj da mi ne funkcionira baš ko na početku, djeluje mi i sporije i klikovi i sve. Koliki je neki njegov vijek trajanja, je li to realno da lagano slabi?

 

u slučaju da mu je vrijeme za zamjenu, koji bi mi preporučili? najbitnije mi je da je što bolji za MOBE, igram Hots dosta, igram i koješta drugo ali ovo mi je najbitnije. što se tiče cijene nije mi problem ići i do 600-700 kn ako je stvarno dobar omjer uloženog i dobivenog

 

edit: volim jednostavnije miševe, baš kao ovaj logitech što sam imao, da nemaju hrpu tipki nego baš ono klasika, lijevi desni klik, kuglica i tipka za pojačavanje brzine, to mi je super

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.9.2019 11:58 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Logitech G305 + adapter za AAA baterije da pašu u AA + Litijska AAA baterija. Miš 80-85 grama, bežičan, a doslovno nasljednik G302.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
191x7 kaže...

Logitech G305 + adapter za AAA baterije da pašu u AA + Litijska AAA baterija. Miš 80-85 grama, bežičan, a doslovno nasljednik G302.

 

mislio sam na žicu uzeti, ne da mi se zajebavat s baterijama

4 godine
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Cansee kaže...

 

mislio sam na žicu uzeti, ne da mi se zajebavat s baterijama

 Onda mozes ici na g203 koji ima isto kuciste kao g305.

 

Ako si za skroz lagani mis ciji kabel niti ne osjetis idi na glorious model o ili jos manji model o- na caseking.de, ispadne te 485kn sa dostavom.

9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

 

a sta kazes na ovaj?  LOGITECH G PRO HERO, Gaming, 16000dpi, crni, USB

 

vidim da je još danas na popustu u linsku, a dosta me podsijetio fizički na ovaj moj g302 pa reko da provjerim

14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Taj g pro hero je praktički isti mis kao g203. Dijele istu masku samo je senzor drukčiji a g203 već sam po sebi ima fantastican senzor i uzimanje g pro je bacanje novca 

4 godine
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Upravo ovo sto ti je kolega gore napisao. Oba misa imaju istu skoljku tj oblik, a razlika je sto pro ima rgb i malo bolji senzor za koji je i najpoznatiji recenzent za miseve Rocket jump ninja rekao da ne moze vidjeti razliku naspram ovoga od g203.

9 godina
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
Jel mi možete dati neki link od tog g203? Nalazim za kupit samo taj neki prodigy, dosta je jeftin, piše svuda budžet miš, ne znam jel to taj ili mislite na neki drugi? Kosta oko 250 kn
4 godine
protjeran
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi
To je taj, nemoj da te zavara cijena to je odlican mis.



Evo ti recenzija g203 vs g pro od najpoznatijeg recenzenta za miseve. Zaboravio sam, al cak i g203 ima rgb za one koje to veseli.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog mi

Ja imam g203, g603 I g403 (koji ima isti senzor kao g pro) I mogu reći da ne osjetim nikakvu razliku u performansama ta 3 misa, a igram (igrao) sam csgo, pubg, bf I nikad problema s nijednom od ta tri. 

16 godina
offline
Savjetnik za odabir odgovarajućeg gamerskog miša

Ljudovi, G305 je bežični G203. Čak nije ni puno teži.

A za zafrkavanje s baterijama, nema ti tu toga - baterije traju mjesecima.

 

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice