Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.291
|
čitano: 1.124.514
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Hajde probaj malo i ZST pa javi koje su ti bolje :D Razmišljao sam da kupim 2, mooožda 3 para sluški, ali se teško odlučiti. Bojim se samo da bass ne bude prenaglašen u odnosu na ostale tonove i da se ne gubi signal npr. prilikom trčanja ili gore, hodanja. Za Zircon sam vidio par recenzija gdje ljudi vele da se gubi signal, doduše ovaj sa 180K pogleda na YT koji se činio objektivan veli da se signal gubi samo malo prilikom hodanja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.3.2017 23:40 (The_Fichek).
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
The_Fichek kaže...

Hajde probaj malo i ZST pa javi koje su ti bolje :D Razmišljao sam da kupim 2, mooožda 3 para sluški, ali se teško odlučiti. Bojim se samo da bass ne bude prenaglašen u odnosu na ostale tonove i da se ne gubi signal npr. prilikom trčanja ili gore, hodanja. Za Zircon sam vidio par recenzija gdje ljudi vele da se gubi signal, doduše ovaj sa 180K pogleda na YT koji se činio objektivan veli da se signal gubi samo malo prilikom hodanja.

 imam zirconice i signal mi se gubi jedino ako vrtim puno po jacku, inace je savrseno

10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Najs, fala. Mislim da ću onda kupiti Zircon i možda jedne KZ, ali ide na živce kaj su ZST i ZS3 uspoređuju na način da jedni na nekom forumu vele da ZST ima lošije srednje i niske tonove, a na drugoj stranici obrnuto, da su ZS3 imaju baš te iste tonove lošije. Ili pak izmišljavam toplu vodu i dosta su mi jedne sluške..

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 0:08 (The_Fichek).
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
The_Fichek kaže...

Najs, fala. Mislim da ću onda kupiti Zircon i možda jedne KZ, ali ide na živce kaj su ZST i ZS3 uspoređuju na način da jedni na nekom forumu vele da ZST ima lošije srednje i niske tonove, a na drugoj stranici obrnuto, da su ZS3 imaju baš te iste tonove lošije. Ili pak izmišljavam toplu vodu i dosta su mi jedne sluške..

 i ja sam ti uzeo obje sluse

 

Šta se dogodi, prvi prokleti dan nosim kz ed12 i kupujem si nesto u dućanu i maknem jednu iz uha i ostavim da visi. Odem iz dućana visi samo žica a desne slušalice nigdi, poslije toga ne bi je dragi bog pronašao

 

to se zove peh, a i problem tih sluša što su očito labilne na tom kablu pa ako vam visi kabel pazite se da ne izgubite slusalicu

10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Još malo istraživao i naletio na ovo: 

 Bome taj kabel izleti van sam tak. Džabe sve da su i bolje kad se kabel lako odvoji.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 0:49 (The_Fichek).
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ja imam dvije godine Panasonic RP-HJE120 i odlično me služe, isto metal slušam i za tih 60kn zvuče sasvim pristojno i najdulje su mi izdržale od svih dosad,

sad je izašla novija revizija Panasonic RP-HJE125 i isto ju ljudi hvale.

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

A Panasonic RP-TCM125K?

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 12:29 (The_Fichek).
9 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Kaj se tice Zircona, mislim da to nije za tebe; link

Brain.exe has stopped working!
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Isprobao sam desetak in ear slusalica, i mogu stvarno preporuciti Rock Zircon, ako i mogu bit razliciti ukusi u slusanju glazbe, onda mogu reci da kad sam slusao na tim raznim slusalicama frekvencijsku skalu, na Zirconu sam cuo najveci raspon, od najnizih do najvisih. Slusalice su fenomenalne za te novce, sad ih imam nekih godinu dana i sluze i dalje. Mene su izasle 9$ na Gearbestu preko neke akcije tad. 

 

 
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Samo da budem siguran. Sluške su kompatibilne sa Sony Xperiom (Z3C)?? Vidim da na većini u opisu piše: "This headset, can be simple pair smartphones for Samsung HUAWEI Xiaomi HTC ZTE." i onda obično mikrofon: M7Q2 ili L3Q6 ili G9H6 ili O2H6.

10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
The_Fichek kaže...

Samo da budem siguran. Sluške su kompatibilne sa Sony Xperiom (Z3C)?? Vidim da na većini u opisu piše: "This headset, can be simple pair smartphones for Samsung HUAWEI Xiaomi HTC ZTE." i onda obično mikrofon: M7Q2 ili L3Q6 ili G9H6 ili O2H6.

 Mislim da je to do music appa nema puno veze sa samim mobom. Na većini radi i bar jedna tipka(play/pause) sa ios kompatibilnih slušalica dok recimo konkretno na onkyo appu mi ne rade nijedne koje trenutno imam kod sebe ni ios ni android kompatibilne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 14:52 (om-prat).
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Oke, fala svima. Naručujem OVE navečer.., ak se tko još čega sjeti slobodno nek veli :)

13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Te TCM su iste samo imaju mikrofon.

A census taker once tried to test me. I ate his liver with some fava beans and a nice Chianti.
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Absu kaže...

Ja imam dvije godine Panasonic RP-HJE120 i odlično me služe, isto metal slušam i za tih 60kn zvuče sasvim pristojno i najdulje su mi izdržale od svih dosad,

sad je izašla novija revizija Panasonic RP-HJE125 i isto ju ljudi hvale.

 Sa ovime se u potpunosti slažem. Imam dvoje crne HJE120 već godinama, kupio jedne pa sam ih zagubio (mislio izgubio) koji tjedan kasnije i onda kupio druge pa pronašao prve.

Twitter: @191x7
10 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav ljudi,mozete li mi preporuciti neke bezicne sluske sa dobrim basom do 600 kn.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Šta kupit do 100kn?, slušanje mjuze preko moba.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 18:52 (x18x05x).
10 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pogledaj zadnjih par stranica. Ja sam isto pitao i na kraju naručio rock zircon sa ebaya za 11,5 dolara sa shippingom, znači 80kn. Izgnjavio sam ekipu sa pitanjima, zato velim da pogledaš :)

15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Ja sam uze kz ed9 za 70k sa gearbesta. Prije sam imao xiaome piston 2 i ok su zamjena za njih. Jedino sto me malo smeta je kabel koji se lako zapetlja ;)
Al za 70kn odlican izbor.

KZ-ED9 In-ear 3.5mm Super Bass HiFi Earphones with Mic http://m.gearbest.com/earbud-headphones/pp_327728.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
C4R3ON kaže...

Pozdrav ljudi,mozete li mi preporuciti neke bezicne sluske sa dobrim basom do 600 kn.

 

15 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Buraz ima te Rock Z, ja imam Xiaomi Piston 3. Sliuam pretežito metal i meni su ove moje piston mnogo bolje od Rock Z. Bolji zvuk, materijal i kvaliteta izrade i mnogo bolje sjede u ušima i izoliraju vanjski zvuk.

Još bi htio isprobat Xiaomi Hybrid da ih usporedim sa svojima.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Ve monk plus, ne postoji nista bolje od toga cak ni za pet puta toliko para
16 godina
online
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
C4R3ON kaže...
C4R3ON kaže...

Pozdrav ljudi,mozete li mi preporuciti neke bezicne sluske sa dobrim basom do 600 kn.

 

 Mozda ovako nesto (iz zadnjeg broja BUG-a):

 

BEST BUY:

Creative Sound Blaster Jam (od 450kn)

Zvuk: 8/10

Udobnost: 8/10

Prenosivost: 8/10

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
djigibao kaže...
C4R3ON kaže...
C4R3ON kaže...

Pozdrav ljudi,mozete li mi preporuciti neke bezicne sluske sa dobrim basom do 600 kn.

 

 Mozda ovako nesto (iz zadnjeg broja BUG-a):

 

BEST BUY:

Creative Sound Blaster Jam (od 450kn)

Zvuk: 8/10

Udobnost: 8/10

Prenosivost: 8/10

 A neke in-ear?

14 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
mariclius kaže...

Ne znam gdje postaviti moje pitanje pa ću ovdje. Imam dijete od 2 godine pa ne mogu baš gledati filmove preko dana da je ne isprepadam tako da onda ugasim ton. Onda tek navečer žena i ja gledamo filmove, ali bez tona. Filmove gledam preko pc pa me zanima ima li nekih jeftinijih bežičnih slušalica za pc tu kod nas u Hr i može li se u isto vrijeme spojiti dva para slušalica? Znaći ne zanima me neka kvaliteta već samo da posluže za koji film navečer. Što jeftinije to bolje. Jel to onda na usb?

 nešto tipa ovo

-zgodne za po kuči jer imaju stalak, te se automatski povezuju na stalak koji je povezan na izvor zvuka

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.3.2017 19:41 (bruno03).
12 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Hvala na javljanju. Razmišljao sam o tim slušalicama jer mi ih je i kolega pohvalio, ali na kraju kupio ove... http://www.comel.hr/slusalice-sony-mdr-rf810rk-bezicne-1211. Našao na njuškalu nove za 200 kn. Za mene idealne:) Uživam sada navečer u filmovima.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pozdrav svima!
Razmišljam o kupnji kvalitetnijih slušalica za glazbu te sam u dilemi između AKG K702 koje me već duže vremena privlače i Audio Technica ATH M50x. Kod AKG-a mi je problem što su jako glomazne (ili barem tako izgledaju po slikama) pa ne znam koliko ih je zgodno nositi negdje na putovanje. To bi mi bile prve audiofilske (ili barem skuplje) i open back slušalice pa bi mi bilo najbolje kada bi mogao poslušati nešto na njima prije nego se odlučim na kupovinu. Postoje li možda u nekoj trgovini u Zagrebu gdje bi ih mogao poslušati/kupiti? I što je s onom verzijom K7xx sa Massdropa, jesu li one bolje od ovih K702?

A što se M50x tiče, pročitao sam da je netko od vas napisao da je možda pametnija opcija ići na m40x a razliku novca spremiti u džep. One mi se čini dosta kompaktnije od AKG-a pa samim time i bolje (možda) za putovanje. Ima li netko od vas da je probao jedne i/ili druge pa da mi može reći nešto iz osobnog iskustva?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Akg je kao i beyerdynamic
Tipični švaba, sve odradi po špagi bez previše đinđi minđi, uglađen i nenametljiv
Rade se u Austriji, pa kvaliteta nije upitna
Otvorene su pa su više za slušanje kod kuće, a i malo su veće, nisu preklopive pa su definitivno za korištenje doma
Možeš ih koristiti i vani ili na putovanjima, ali čim su one otvorene, svi će čuti što slušaš, a i ti ćeš čuti zvukove izvana što ti isto tako bude utjecalo na zvuk
Odlične su zvukom i kvalitetom izrade, ali to su definitivno slušalice za koristiti doma primarno
K7xx nebi razmatrao, jer dok ih tamo platiš, i onda na to još carinu i ostalo, dođe te skoro kao i da kupiš iz eu k702, a i K7xx se rade u kini, što je kako kod manje kvalitetno od ovih koje se rade u Austriji

M40x zvuče bolje od m50x, zatvorene su i preklapaju se, pa su one puno bolja opcija ako će se koristiti za putovanja i ostalo, pogotovo zbog toga jer su zatvorenog tipa
Dobar build i zvuk, ali imaju više plastike nego akg

Vagni si što ti više treba, ako ćeš više doma koristiti slušalice, ja bi definitivno išao na akg u tom smislu

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.3.2017 13:41 (matija656).
16 godina
online
Slušalice za glazbu - tema za izbor

U novom Win updejtu (11.04.) stize 7.1 Virtual Sourround

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
djigibao kaže...

U novom Win updejtu (11.04.) stize 7.1 Virtual Sourround

 vid vraga

baš me zanima kako to bude radilo

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
djigibao kaže...

U novom Win updejtu (11.04.) stize 7.1 Virtual Sourround

Hooray!

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice