Slušalice za glazbu - tema za izbor izdvojena tema

poruka: 4.296
|
čitano: 1.125.075
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Nisam skuzio. Cini se kao drigi noviji model po review usera sa amazona 

 

https://www.amazon.com/review/reviews-lightbox//ref=cm_cr_arp_mb_img?ie=UTF8&asin=B00ENMK1DW

11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
mm17 kaže...
Pronašao sam : Version Differences
The original SHP9500 comes with a ten foot springy cord, and a cloth carrying bag. The newer SHP9500S comes with a 5 foot cord of decent quality, and no carrying bag.

 Mislim da nije samo u tome razlika. Imas na amazonu po kutiji se vidi da je drugaciji model 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
SHP9500S su novije, autor je napisao da je moguće da ima neke razlike u driveru, ali da nije uspio pronaći, ja nisam provjeravao, ali po cijeni ove novije su jeftinije svugdje pa me to začudilo, i drugačija je kutija, šteta što ih nema kod nas ili bar da je iz nekog dućana iz eu, taj ebay ne preferiram baš, u rezultatima su rijetke nove uopće s prihvatljivom cijenom.
11 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Mozda ih uzi shop moze nabavit oni su poznati po tome

6 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Hvala, provjerit ću. Evo onaj link, on je također naručio prve i dobio te novije - https://medium.com/@Xander51/philips-shp9500-shp9500s-headphones-review-a-great-cheap-open-pair-4b7504864a8e
10 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Jel isprobao tko ove Doppler Labs sluške? 

 

Baš sam mislio naručit par komada al kaj ak nije kol'ko para tol'ko muzike? 

 

 

Edit: Pisala mi je cijena od 24000€, zato sam stavio. Ovo je sad malo normalnije.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 20:21 (gocc01).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Koje slušalice preko glave da uzmem za slušanje muzike i filmove na laptopu dok putujem vlakom pa je poželjno i to da su prenosive/sklopive za nekih 22 dolara tek toliko da ne plaćam nikakve dodatne troškove?

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.9.2017 19:44 (glikoprotein).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

preporuka in ear do oko 700kn? 

 

bacio sam oko na sennheiser momentum in-ear i Audio Technica ATH-LS50IS, al volio bih jos pokoji komentar/preporuku. Preferirao bih neki lagani V-shape. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Bok ljudi!

 

Prije par dana sam izgubio svoje Piston 3 slušalice pa me sad zanima ima li nekih drugih in-ear slušakica u sličnom cjenovnom rangu (15-20 USD), a da su bolje od njih ili su one i dalje best buy?

 

EDIT Uglavnom slušam hard rock i metal.

Ozbiljno mi treba novi status.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 23:30 (Raykip).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
glikoprotein kaže...

Koje slušalice preko glave da uzmem za slušanje muzike i filmove na laptopu dok putujem vlakom pa je poželjno i to da su prenosive/sklopive za nekih 22 dolara tek toliko da ne plaćam nikakve dodatne troškove?

 Cemu preko glave? Sumnjam da ces naci ista pametno za buđet 22$ Bolje da ides na in-ear

etnes kaže...

preporuka in ear do oko 700kn? 

 

bacio sam oko na sennheiser momentum in-ear i Audio Technica ATH-LS50IS, al volio bih jos pokoji komentar/preporuku. Preferirao bih neki lagani V-shape. 

 Audio technica ima veci dinamicki raspon, trebale bi nesto bolje zvucati, no mislim da ni sa jednima neces pogrijesiti, najbolje ti je probati svaki model zasebno jer senheiser i audio technica imaju drugaciji zvucni potpis tj. drugacije zvuce, e sada ti najbolje znas sto se tebi svidja, definitvno bi probavao slusalice ako cu vec davati toliko novca na njih..

Raykip kaže...

Bok ljudi!

 

Prije par dana sam izgubio svoje Piston 3 slušalice pa me sad zanima ima li nekih drugih in-ear slušakica u sličnom cjenovnom rangu (15-20 USD), a da su bolje od njih ili su one i dalje best buy?

 KZ Es3, KZ ZST, KZ Atr. KZ Atr sam kupio troje, sve troje nakon 9mj rade super, odlicne slusalice, i marka KZ je jako dobra za taj nizi cjenovni rang. Trenutno cekam KZ Es3 koje bi trebale biti malo bolji model. Svake od 3 navedena modela imaju drugacije karakteristike, prguglaj da vidis sto ti najvise odgovara. Ali definitno okej i kvalitetna marka, bang for the buck ;)

13 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Kupio sam Status Audio CB-1 sa Amazona za manje od 500 kuna (stavite kupon za popust). Znaci slusalice su najveci best buy kojeg ce te ikad kupit, build quality, udobnost, zvuk. Ako imate pitanja pitajte.

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
4 0 hvala 3
8 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Trazim sluske za mob, za glazbu.


Jel su od S8 (AKG) dobar odabir za 200kn nove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
mrbean kaže...

Trazim sluske za mob, za glazbu.


Jel su od S8 (AKG) dobar odabir za 200kn nove?

 Apple radi najbolje slusalice za mob do 300kn, bolje nego Sennheiser CX300 i svih ostalih modela u cijenovnom rangu.

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ako ti se da cekati, gore toplo preporucam KZ audio, imas gore moj post pa procitaj, cijene idu od 100 do 300kn, ak narucujes ogranicen si na 22$/150krznenih, tu su ti kz es3 najbolje (16$) i osane ti novca da kupis i njihov bluetooth modul(7$)

Ako ces kod nas uzimati, gledas nekakvu poznatiju marku do te granice, i probas ih, ak ti pasu uzmes, jednostavno

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.10.2017 15:37 (Strm).
12 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Jel ima neko iskustva sa P serijom od Bowers&Wilkinsa. U Sonusu su sad popusti wireless verzija P5 1800kn a P7 2300kn. Ne znam jel stvarno tolika razlika izmedu njih da se isplati kesirat 500kn vise?

http://www.youtube.com/radiopulsfm
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
energyman kaže...

Jel ima neko iskustva sa P serijom od Bowers&Wilkinsa. U Sonusu su sad popusti wireless verzija P5 1800kn a P7 2300kn. Ne znam jel stvarno tolika razlika izmedu njih da se isplati kesirat 500kn vise?

 Imam P7 i neusporedivo su bolje od P5 ...

P5 su on ear .. P7 over ...udobnije , zvucno bitno bolje..iako su i P5 kvaliteno napravljene P7 su dva koplja iznad . Ali ako mozes preporuka da ih isprobas oboje . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
11 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Pitanje kod Fidelio X2 mi se cuje dosta glasno SSSSS kad ekipa kaze slovo S i ne u pokvarenom smislu nego je dosta naglašeno ima neki fix za to ili nekaj? DAC/AMP mi je na 5 od 10 glasnoca

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Problem može biti snimka, dac-pojačalo ili si osjetljiv na sibilante. X2 po meni nisu baš agresivne po tom pitanju, ali svi mi imamo drugačije uši.

[img]http://www.pohrani.com/f/3P/LZ/2VcjQeoa/katana.jpg[/img]
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Ovisi prije svega koji ti je izvor, ne vrijedi ti takve sluske kupovati da ih kacis samo ravno u komp... Ja sam do nedavno imao setup, gramofon na dac ide i to u sluske, to ti je jedan klasican primjer vrhunskog zvuka

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Strm kaže...

Ovisi prije svega koji ti je izvor, ne vrijedi ti takve sluske kupovati da ih kacis samo ravno u komp... Ja sam do nedavno imao setup, gramofon na dac ide i to u sluske, to ti je jedan klasican primjer vrhunskog zvuka

 u ovom su ne kompu

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
Nvidia GTX 680 kaže...
Strm kaže...

Ovisi prije svega koji ti je izvor, ne vrijedi ti takve sluske kupovati da ih kacis samo ravno u komp... Ja sam do nedavno imao setup, gramofon na dac ide i to u sluske, to ti je jedan klasican primjer vrhunskog zvuka

 u ovom su ne kompu

Probaj nez tog daca, moze biti da previse nabrije srednje tonove, provjeri dali ti komp ima eq u driverima, to ti je najbolje rjesenje ako postoji

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 23:53 (Strm).
11 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Moguce da sam samo dosta pojačao na 5 od 10 mi je jacina 

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 15:58 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

nove sennheiserice u ponudi, osobno mi se jako sviđaju, pogotovo bojom

https://en-us.sennheiser.com/headphones-audiophile-high-end-hd-660-s

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
matija656 kaže...

nove sennheiserice u ponudi, osobno mi se jako sviđaju, pogotovo bojom

https://en-us.sennheiser.com/headphones-audiophile-high-end-hd-660-s

 Oh..yessss ...nisam dugo njuskao nista novo jer trenutno imam druge prioritete a onda idem u lov na Utopiu ...nakon toga...vidjet cemo za 660S :) 

 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 18:58 (unimatrix001).
13 godina
offline
Re: Slušalice za glazbu - tema za izbor
unimatrix001 kaže...

 Oh..yessss ...nisam dugo njuskao nista novo jer trenutno imam druge prioritete a onda idem u lov na Utopiu ...nakon toga...vidjet cemo za 660S :) 

 

 mene baš jako zanimaju, da vidim što su napravili sa njima i dal su bolje od prijašnjih

za sad, izgledom su mi puno bolje

nadam se samo da ih jednog dana budem mogao kupiti, jer bi jako volio imati slušalice od sennheisera, pogotovo tu seriju 600, a ove 660 su mi za sad najprimamljivije 

 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

Prvom prilikom kupujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Slušalice za glazbu - tema za izbor

https://www.bestbuy.com/site/bose-quietcomfort-35-wireless-headphones-silver/5169800.p?skuId=5169800

 

ajmo malo spustit cijene za svekoliko pucanstvo, 150 eur

inace  sluske su sto se tice zvuka i mojih kriterija smece, al

tko voli gay-metro izdrkotine to je stvarno best buy

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice