Test 2.0 zvučnika?

poruka: 17
|
čitano: 8.206
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Test 2.0 zvučnika?

Da li je u zadnjih godinu dana bio test 2.0 zvučnika u BUGu, i ako jest, u kojem broju?

 

thx

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?

? Pa šta će ti takvi zvučnici ne kužim kupuješ, tražiš, gledaš...
Rađe kupi 5.1 kao ja za 239kn s daljinskim nego tih 99kn za 2 zvučnika.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2008 13:11 (Ag008).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?

2.0 nije...a sumnjam da ce i bit...ali bio ti je veliki test 2.1 u broju 183.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?
Ag008 kaže...

? Pa šta će ti takvi zvučnici ne kužim kupuješ, tražiš, gledaš...
Rađe kupi 5.1 kao ja za 239kn s daljinskim nego tih 99kn za 2 zvučnika.

 
Sine, kaj ti briješ?

2.0 zvučnici će mi za slušanje muzike. Ne za gledanje filmova, ne za igranje, za slušat muziku. A većina muzike od Adma i Eve i Broja 1 na ovamo snimljena je tako da bi se slušala na dvokanalnim sustavima.

I kakvih crnih 99 kuna spominješ?

Konkretno pikiram GigaWorks T20... Ako neko ima iskustva s njima, podijelite...
16 godina
offline
Test 2.0 zvučnika?

Da se razumijemo od sad pa ubudiće:ne sudi se o kvaliteti zvučnika po broju satelita! Kako ti znaš da je 5.1 nužno bolji od 2.0,2.1 sustava? Može bit 100.10 ako po kvaliteti ne valja,pljujem ti ja na to. I ne treba kupovat 5.1 iz navike "više je bolje". Šta će liku 5.1 ako mu treba za muziku. A pare bolje bacit u vatru nego ih uložit u neki 5.1 sustav koji košta 200 kn.

Ovo pišem zbog 2. posta. Nadam se da još netko dijeli moje mišljenje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?

Mislim kako bi ti najbolje bilo kupit neki kvalitetniji 2.1 sistem, tako da imaš ipak woofer za dublji dio spektra Namigiva

Inače, imam ti Megaworkse od Cambridge Soundworks-a 550THX i fenomenalni su zvučnici (doduše 5.1), pa ako su im Gigaworksi u 2.1 kombinaciji bar približno dobri - PREPORUKE!!!  Smijeh

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2008 20:36 (Dado_ZG78).
16 godina
neaktivan
offline
Test 2.0 zvučnika?

M-Audio Studiophile DX-4, po mom misljenju jako dobri 2.0 zvucnici.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?

Slažem se,2.1 Gigaworks sigurno. Svi su više-manje olični i nećeš pogriješit koji god uzmeš

16 godina
neaktivan
offline
Test 2.0 zvučnika?

Evo ovi 2.1 http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?prikaziTemplate=0&Sifra=30566 mi se čine OK prema cijeni... jel ima tko kakvih iskustava?

A za više love dobijemo i više nego odlične Z3 i Z4 Logitech.

 

bobo desmra
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.3.2008 22:02 (Core2Duo2).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Test 2.0 zvučnika?

Bio je test u jednom od zadnjih brojeva i najbolji model po njima je logitech Z Cinema koji su preskupi, meni su najbolji z2300

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?

@ skywalker: slažem se ja s tobom Cool

 

Ma oću baš 2.0. Imao sam dobre 2.1, Inspire 2400, stare, al dobre, sad bi baš 2.0, ne volim kad mi bas dolazi samo iz jednog mjesta, koliko god da jači bio tako... Oko 600, naaajviše 650 kuna...

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2008 18:48 (ElwoodBlues).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?
ElwoodBlues kaže...

 

Ma oću baš 2.0. Imao sam dobre 2.1, Inspire 2400, stare, al dobre, sad bi baš 2.0, ne volim kad mi baš dolazi samo iz jednog mjesta, koliko god da jači bio tako... Oko 600, naaajviše 650 kuna...

 Onda su M-Audio koje sam predlozio malo preskupi za tebe, jer su cijenom oko 1500 kuna....ali vrijede svaku lipu. Doslovce.

http://www.m-audio.com/products/en_us/DX4-main.html
16 godina
offline
Test 2.0 zvučnika?

Mission m31/Wharfedale Diamond 9.1 (2.0, Ve-Mil, do 1500kn) + Yamaha/Harman Kardon/Marantz Receiver (ako se ide na 5.1 jednog dana) ili NAD/Cambridge Audio/Marantz/Yamaha stereo pojacalo.

Sve ostale Creative Labs, Logitech i ostale pc-speakers igracke se mogu sakriti kraj ovoga.

 


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?
hudo kaže...

Mission m31/Wharfedale Diamond 9.1 (2.0, Ve-Mil, do 1500kn) + Yamaha/Harman Kardon/Marantz Receiver (ako se ide na 5.1 jednog dana) ili NAD/Cambridge Audio/Marantz/Yamaha stereo pojacalo.

Sve ostale Creative Labs, Logitech i ostale pc-speakers igracke se mogu sakriti kraj ovoga.

 


 Da, samo sto ti za te zvucnike treba reciever, zvucnici za komp su aktivni zvucnici. A reciever bitno dize cijenu, tj. ovo sto si ti naveo uopce nije u cjenovnom rangu sa PC zvucnicima, naravno da se ne moze ni usporedivati ;)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?

Dobro, džizs, ljudi, šta pola vas imate malu kitu pa to kompenzirate sanjarenjem o extremnim komponentama?

 

Lisn tu mi veri kerfuli. Trebaju mi iskustva ljudi u vezi 2.0 zvučnika do 100 eura.

 

2.0.

Rang 600 - 750 kuna. Ni lipe više.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Test 2.0 zvučnika?

Mogao si to onda lijepo i napisat. Ti si samo pitao jel postoji test 2.0 zvucnika u bugu? Lijepo sam ti odgovorio da nema 2.0, nego samo 2.1, a i tesko ces naci samo 2.0 zvucnike (tj.bez woofera).

Sto se tice skupljih audio konfiguracija, neki to vole, pa zasto onda ne. Netko voli bicikle, pa na njih da po 7-8k kn, a nekima je od 1500 cisto dovoljno. O ukusima se ne raspravlja.

 

Sto se tice zvucnjaka do 100 eura, pogledaj ove:

 

Zvučnici LOGITECH 2.1 Z-4, crni, retail

659,00 kn

http://www.links.hr/index.php?naziv=Zvu%E8nici+LOGITECH+2.1+Z-4%2C+crni%2C+retail&option=artikl&id_kategorija=10050309&id_artikl=100.503.102

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.3.2008 19:01 (Mithrandir).
16 godina
offline
Test 2.0 zvučnika?

Imam Z-4 i mogu samo reci da je to jedan od najlosijih zvucnika do 100€ koje sam slusao. Bas je prenaglasen i nepovezan sa srednjim i tutnji u uskom frekventnom podrucju za koji je ocigledno tunirana kutija woofera. Ako je bas stisan onda ga uopce nema, uglavnom nemoguce ga je podesiti. U stereo zvucnicima se nalazi jedna aktivna jedinica i dvije pasivne, a zvuk je bez detalja i koloriran (neprirodan). Visoki nisu visoki, nego nekakvo sustanje.

Slusao sam ih mjesec dana, i zamjenio sa CL Itrigue 3330, koji imaju daleko bolji zvuk, meni i najbolji sto se tice 2.1 kompleta do 100€.

Imam jos  i Logitech x-230, dođu oko 500kn, jeftiniji od z-4 ali i puno boljeg zvuka. Mozda ne kao iTrigue ali blizu.

Preporucio bih doticne creative labs itrigue 3330, jeftini su a odlicnog zvuka.

Inace, zvucne jedinice u tom itrigueu su od JBLa (metalna srebrna membrana promjera par 4-5 cm), a proslavile su se kada ih je Apple ugradio u svoje iBall zvucnike, i postale hit zbog odlicne kvalitete zvuka.


#define QUESTION ((bb) || !(bb))
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice