Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

poruka: 79
|
čitano: 33.497
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
tnakir kaže...

Zaboravih... bilo koji osim Pixme 210 :))))))))

hehe ja imam taj 210 i mogu reci da sam se ugovno posteno ima dobru printanja ali cijena boja je uzas

13 godina
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

ok gasim topic jer vidim da svi kenjate po meni...ja sam rekao iskustva i probleme koje izbjegavam u sirokom luku, a kad vam se dogodi nesto od toga, eto vam na!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
RuskeGTT kaže...

ok gasim topic jer vidim da svi kenjate po meni...ja sam rekao iskustva i probleme koje izbjegavam u sirokom luku, a kad vam se dogodi nesto od toga, eto vam na!

Gle, ajmo u fino. Poštujem tvoju zabrinutost, ali imam jedno pitanje.

 

Koliko platiš oriđiđi komplet boje, a koliko si platio printer kojeg imaš??

16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
RuskeGTT kaže...

ok gasim topic jer vidim da svi kenjate po meni...ja sam rekao iskustva i probleme koje izbjegavam u sirokom luku, a kad vam se dogodi nesto od toga, eto vam na!

Nitko ne ''kenja'' po tebi nego također iznose svoja dugogodišnja iskustva.

 

btw evo za još jedan primjer

Nova Canon Pixma ip3600 košta kakvih 500-550 kuna.

Set originalnih tinti košta ~400 kuna. Set zamjenskih bez čipova ~35 kuna. Pa da mi nakon dva seta zamjenskih crkne isplatilo se, a neće ziher ako mi nisu ovi pocrkali nakon 4-5 godina rajbanja.

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2010 16:53 (Wolverine_pce).
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

Može neka reakpitulacija na kraju jer i mene zanima {#}

vi koji imate iskustva, dakle koji je printer (da je jeftin) sa najjeftinijim bojama i gdje se one mogu kupiti u zagrebu??

thx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
josip-ac kaže...

Može neka reakpitulacija na kraju jer i mene zanima {#}

vi koji imate iskustva, dakle koji je printer (da je jeftin) sa najjeftinijim bojama i gdje se one mogu kupiti u zagrebu??

thx

Definiraj jeftin. Nekome je 700 kuna jeftino a nekom je i 300 kuna skupo.

 

Najbolje ti je pogledati kako se kreću cifre zamjenskih tinti pa prema njima pogledat koji ih printeri koriste.

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2010 16:55 (Wolverine_pce).
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

pa oko 300 kn cjena printera {#} iskreno nemam blage o ovome pa bi savjet bio zlata vrijedan

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
josip-ac kaže...

pa oko 300 kn cjena printera {#} iskreno nemam blage o ovome pa bi savjet bio zlata vrijedan

Od novih Canona onda ništa jer Pixme tek od modela ip3500/3600 koriste jeftine CLI-8 odnosno CLI-521 tinte.

 

Od Epsona imašStylus S20

Koristi tinte

- Black T0711
- Cyan T0712
- Magenta T0713
- Yellow T0714

 

a njih imaš po 20 kuna/komad

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2010 17:09 (Wolverine_pce).
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

pa proizvođači printera prodaju njih za malu lovu pa misle zaradit na tinti....isto kao i sa mobitelima ( dobiješ ga za kunu a ti njima vratiš trostruko više računima koji ti dođu za razgovor),ja osobno nikad nebi kupovao orginal boje jer nema smisla davat tolke pare, pa kupim onda novi printer..... 

''Znam da ništa ne znam.''
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2010 17:22 (ilija2010lukic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

zanemariti

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.11.2010 17:21 (josip-ac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
RuskeGTT kaže...

ok gasim topic jer vidim da svi kenjate po meni...ja sam rekao iskustva i probleme koje izbjegavam u sirokom luku, a kad vam se dogodi nesto od toga, eto vam na!

Drugar ko kenja po tebi... Nas par iznosimo iskustva i neimanje problema (boze koja glupa rijec - neimanje) sa zamjenskim tintama. Sto si osjetljiv. Zamisli da ti curu ukradem!?

Biljezim se sa stovanjem...
14 godina
moderator
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

i ja već oko 5 godina koristim zamjenske na HP dj5550 i nikakvih problema, uštedio sam barem za 10 novih printera...

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

imam jedno glupo pitanje

upiše u ve-mil brojt tinte

ove za epson

i prikaže mi dvije

jednu koja košta 109 i jednu od 33 kune

koja je razlika

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
maherDP kaže...

imam jedno glupo pitanje

upiše u ve-mil brojt tinte

ove za epson

i prikaže mi dvije

jednu koja košta 109 i jednu od 33 kune

koja je razlika

 

ova od 109 kuna je original tinta, i pouzdana je 100%, a ako koristiš ove jeftine, zamjenske, također se nebi trebalo ništa dogoditi, ali nikad se nezna

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

gdje si mogu kupit booje za moj printer da si sam punim tube stare

ublizini imam samo HG-Spot i VE-Mil

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

http://www.konikom.hr/p8017/pisac-epson-sx415/product_info.html

 

Prezadovoljan,zamjenske su pojedinačne i ima ih u Konikomu za šaku kuna. All-in-one best buy po meni,u odnosu na to što nudi,kvalitetu i brzinu.

Cemetary gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
ilija2010lukic kaže...

ja imam epson sx 115 i nije skup, a dobar je....bar za moje potrebe...  a boje za njega su ti 20-ak kuna

Daj mi reci brojeve zamjenskih boja,da vidim jel ih imam gdje u blizini za kupit

13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
ilija2010lukic kaže...

ja imam epson sx 115 i nije skup, a dobar je....bar za moje potrebe...  a boje za njega su ti 20-ak kuna

 slažem se u  u potpunosti :)

 

ili ovaj

13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
maherDP kaže...
ilija2010lukic kaže...

ja imam epson sx 115 i nije skup, a dobar je....bar za moje potrebe...  a boje za njega su ti 20-ak kuna

Daj mi reci brojeve zamjenskih boja,da vidim jel ih imam gdje u blizini za kupit

 eo ti tu LINK

16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
thedream kaže...

http://www.konikom.hr/p8017/pisac-epson-sx415/product_info.html

 

Prezadovoljan,zamjenske su pojedinačne i ima ih u Konikomu za šaku kuna. All-in-one best buy po meni,u odnosu na to što nudi,kvalitetu i brzinu.

 

Ako ide na mutlifunkcionalca onda mi je osobno Canon MP550 bolji izbor. Ima ga na akciji u ADM-u za 599 kuna a tinte su po 6 kuna/komad.

 

kamilica.jak kaže...

ili ovaj

 

Za taj Canon nemaš jeftinih zamjenskih. Prva nova Pixma koja ima jeftine zamjenske je ip3500/ip3600.

ip1900 koristi PG-40 i CL-41 koje koštaju 130 / 160 kuna. Ako ide na printer do 300 kuna Epson Sylus S20 je najbolji izbor.

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

Ne znam po čemu osim - osobno. Osmijeh SX415 je odličan,mislim da Canon ima nešto jaču rezu skeniranja, ali o brzini ispisa u boji od 34str/min može samo sanjati.

 

EDIT : Možda kakav Lexmark, samo ne ide baš u istu rečenicu bojim se sa jeftino i bojama.

 

http://www1.lexmark.com/products/view/All-in-Ones/catId=cat10004-category

Cemetary gates
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 10:50 (thedream).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

Pa zato i kažem meni osobno. Inače preferiram Canon ne znam zašto, nekako su mi draži. {#}

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

Pitanje:

 

Koje jeftine (zamjenske) boje preporučujete za Epson SX 125

 

Sestra sebi kupila taj All-in-one printer i pita jeli mogu ići zamjenske tinte i koje su najbolje za solidnu cijenu (komplet do 200 kn)

Redeemer engaged.....redemption is yours...resistance is futile | http://www.youtube.com/watch?v=XwjO3Rj2RtU
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.11.2010 13:45 (Krešo91).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
Krešo91 kaže...

Pitanje:

 

Koje jeftine (zamjenske) boje preporučujete za Epson SX 125

 

Sestra sebi kupila taj All-in-one printer i pita jeli mogu ići zamjenske tinte i koje su najbolje za solidnu cijenu (komplet do 200 kn)

 

Na žalost ne vidim da ima za nabaviti zamjenske setove T1281/2/3/4 tinti.

Jedino da proba naći boju u rinfuzi pa da ih sama puni.

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
maherDP kaže...
ilija2010lukic kaže...

ja imam epson sx 115 i nije skup, a dobar je....bar za moje potrebe...  a boje za njega su ti 20-ak kuna

Daj mi reci brojeve zamjenskih boja,da vidim jel ih imam gdje u blizini za kupit

Cyan : T0892/T0712

Yelow : T0894/T0714

Magneta: T0893/T0713

Black : T0891/T0711

''Znam da ništa ne znam.''
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

koja je razlika bez čipa i sa čipom

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?
maherDP kaže...

koja je razlika bez čipa i sa čipom

Ako kupiš zamjensku bez čipa onda ćeš morati seliti čip sa originalne na ovaj zamjenski i resetirat ga.

Printer će uredno raditi jedino nećeš moći softverski provjeravati koliko boje ima. To ćeš morati provjeravati ''pješice'' odnosno fizički pogledat koliko je boje ostalo.

 

Ako uzmeš onaj s čipom tada sve radi kao da je original i nema seljakanja čipova.

- Never argue with an idiot, he'll drag you down to his level and beat you with his experience -
13 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

Mene zanima ovo : danas sam htio kupiti boju HP 21 za printer HP F2180 i prodavač mi je rekao da se boje za taj printer mogu nadopuniti tri puta , i da bi me jedno nadopunjavanje koštalo 10 KM, a orginalna boja košta 30 KM. Šta da uradim, da kupim nove boje ili da ga nadopunim? I zašto se može samo 3 puta nadopuniti?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

Da ne otvaram novu temu... Imam epson DX4400 i jednostavno mi je previše davati 70kn * 4 za sve 4 boje i crnu da bih mogao ikako printati. Gdje u Rijeci ima za kupiti zamjenske (neke jeftnijie) tonere??

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam jeftini printer sa jeftinim bojama?

stari moj

imaš zamjenske boje cca 25 kn po boji

 za taj printer T0711/2/3/4(zamjenske ne org)

ako sam dobro vidio ima ve-mil u rijeci tamo je svaka zamjenska po 33 kn,a u Hg spotu moraš naručit

gledao sam sad nemaju u ponudi zamjenske,ali primaju naruđbe,ja sam si naručio printer

 

zahvaljujem svima gore odluka mi je pala na epson stylus D120

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.11.2010 8:36 (maherDP).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice