Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 1500)

poruka: 9
|
čitano: 4.656
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 1500)

Nisam još koristio wireless miševe. Općenito je mišljenje da baterije najmanje troše Logitech wireless miševi, ali oni imaju uglavnom DPI samo 1000, osim onih njihovih gamerskih modela koji su mi preskupi.

 

Dakle uvjeti:

 

1. Minimalno da ima 1500 DPI

2. Cijena da je do oko 300 kuna ili manje.

3. Trajanje baterije bar 3-4 mjeseca dosta intenzivnog korištenja, što više to bolje.

4. Prednost većim miševima

 

Zapeo sam za Hama Knallbunt 2.0 ,udovoljava uvjetima, vrlo je velik, za koji kažu: Extra low energy consumption....ali nisam našao komentare korisnika u vezi baterija.

 

 

Predložite

 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 1500)

A zašto nebih uzeo miš koji ima svoje postolje za puniti? Zar je teško nakon svakog korištenja staviti miš na punjač?

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 150
kruskar kaže...

A zašto nebih uzeo miš koji ima svoje postolje za puniti? Zar je teško nakon svakog korištenja staviti miš na punjač?

 Došao bi mi u obzir, ali pod uvjetom da izdrži cijeli dan korištenja pa da ga navečer stavim puniti. Naravno mora i cijenom, veličinom i DPI-odgovarati uvjetima.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 1500)
Ovo za logitech je istina, imam njihov m705 mis (1000DPI) i baterije koje su dosle s njim trajale su vise od 2 godine uz svakodnevno koristenje.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 150
ALVIN kaže...
kruskar kaže...

A zašto nebih uzeo miš koji ima svoje postolje za puniti? Zar je teško nakon svakog korištenja staviti miš na punjač?

 Došao bi mi u obzir, ali pod uvjetom da izdrži cijeli dan korištenja pa da ga navečer stavim puniti. Naravno mora i cijenom, veličinom i DPI-odgovarati uvjetima.

 

 

 Preporučujem ti onda da ciljaš na logitecha,imam osobno MX1000 jest da je na 800DPI-a(do prije par tj) sam ga svaki dan koristio i po 2 tj s 1 punjenjem su baterije držale,zato ti toplo preporučam logitecha,moj mx1000 je star preko 2g i baterija drži maltene isto kao prvog dana.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
14 godina
offline
Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 1500)

MX1000 je preskup, napisao sam da mi cijena igra ulogu također.

 

Ne želim ispod 1500 DPI, navikao sam na tu brzinu miša.

 

Šta kažete na ovaj novi punjivi miš ? 130 kuna košta, vidio sam ga u jednoj našoj trgovini, djeluje veliko i ugodno, 1600 DPI.

Ovo je valjda jedina slika tog miša na netu LINK

 

Koliko inače traju te punjive baterije u njemu, moguće da kad ostare ih se treba puniti nakon svakih par sati korištenja ?  Jel se mogu tada zamjeniti ?

Jel isprobao tko takvo nešto ?

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2015 15:22 (ALVIN).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 1500)

Na DPI se brzo privikneš...ako želiš kvalitetni, ugodni miš koji je dobar za sve onda je to definitivno M705. Baterije traju godinu i pol do dvije uz intezivnu upotrebu naravno bez zamjene ili punjenja. Ja sam sa tog miša prešao na G700s koji ima DPI u nebo i sve je to stvar navike, bez problema bi se mogao opet vratiti na M705 bez da izgubim išta bitno. Na ovom G700s baterija traje samo 8 sati, što je teže razočarenje kada se navikneš da nikada ne puniš miš a imaš odličnu bežičnu vezu.

 

Ali OK, ako si stvarno siguran u DPI koji ti treba onda zanemari ovaj post.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 1500)

Da DPI mi je prebitan.

 

btw. Ovdje na OVOJ stranici niže se mogu u tablici vidjeti trajanja baterija nekih logitech miševa.

 

Ja sam našao na engleskom amazonu jednog ergonomičnog kojeg voze u hrvatsku, skupa sa dostavom će me doći 20 funti. Vidio par komentara korisnika da mu baterije dovoljno dugo traje. Nadam se bar 2-3 mjeseca uz intenzivno korištenje (6-8 sati dnevno).

 

btw. Pročitao sam na nekoliko mjesta da će baterija duže trajati ako ga se koristi bliže kučištu u kojem je adapter.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Wireless miš kojem baterije traju (DPI bar 150
ALVIN kaže...

Nisam još koristio wireless miševe. Općenito je mišljenje da baterije najmanje troše Logitech wireless miševi, ali oni imaju uglavnom DPI samo 1000, osim onih njihovih gamerskih modela koji su mi preskupi.

 

Dakle uvjeti:

 

1. Minimalno da ima 1500 DPI

2. Cijena da je do oko 300 kuna ili manje.

3. Trajanje baterije bar 3-4 mjeseca dosta intenzivnog korištenja, što više to bolje.

4. Prednost većim miševima

 

Zapeo sam za Hama Knallbunt 2.0 ,udovoljava uvjetima, vrlo je velik, za koji kažu: Extra low energy consumption....ali nisam našao komentare korisnika u vezi baterija.

 

 

Predložite

 

 

 

 Evo nakon 3.godine, izguglao sam ovu svoju temu. Kupio sam tada tu spomenutu Hamu, vidim još je ima za kuputi u nekim trgovinama.

Onako, zadovoljan sam ali ništa ekstra, od tada ju stalno koristim. Vrlo brzo joj otpadnu sa strane ove grip gume, našao sam da su još nekom liku otpale, očito im je to mana, ali maknuo sam ih, očistio, pa se privikao bez njih.

 

Nisam brojao dane, ali baterije traju oko 3 mjeseca, nema šanse da je manje od 2.mj., a svakodnevno koristim i to u prosjeku po 6 sati.

Stavljaju se 2xAAA baterije....da, receiver mi je na 10cm od miša pa vjerovatno i time štedim na bateriji

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice