Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1 zaključana tema

poruka: 13
|
čitano: 6.407
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

Evo ljudi došlo je vrijeme kad se kvaliteta zvuka itekako "prati"u igrama...

Sustav 7.1 ili 5.1 nemožete smjestiti svugdje i očekivati the best kvalitetu zvuka...

Dakle u BUG-u su testirali sustav 2.1,zbog gore navedenog razloga-nema potrebe odnosno nema "mjesta" za 7.1 ili 5.1 sustav.

Najbolji sustav 2.1 je definitivno Logitech Z-Cinema koji ima zapanjujuću dobru kvalitetu zvuka(2.1 sustav)...

Sustav 5.1 jest najbolji za igre-ako želite i kako tako dobru cijenu.

Ali sustav 7.1 tek dolazi u naše domove.

Što kažete,i koji sutav koristite ?

 


by Mario Novak-XPCBIT
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

Malo si fulao, zvučnici nisu software :D

 

Uglavnom, koristim Z-2300 i za sve su mi odlični. Nisu Hi-Fi, ali kao PC zvučnici super.

16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

koristim 5.1 sistem..tip wcs-861 drvena kutija... mene sluze odlicno.. evo nekoliko godina..razmjestio zvucnike u razne dijelove sobe i sad ko u disku Šutim..ja zadovoljan..

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

kad sam birao birao sam 5.1 zvučnike. danas ne znam jesam li dobro izabrao, jer ona jadna dva stražnja svakodnevno proživljavaju samo takve torture premještanja, padanja, lomljenja i sl. Tkđ nedavno sam se prebacio na foobar i na asio pa većinu muzike što slušam na računalu slušam na dva zvučnika.

log 2300 je stvarno dobar izbor - potvrđeno. šteta što na tržištu ne mogu više naći altec lansing zvučnika koji su mi po zvuku bili i klasu više od onog što sada nudi tržište.

 


(p) & (c) Dario - 2008
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

ja sam uvijek za 5.1, imam panasonic home teather 850 W RMS-a spojen preko AUX-a na zvucnu. GRMI!!!


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1
Pudge kaže...

ja sam uvijek za 5.1, imam panasonic home teather 850 W RMS-a spojen preko AUX-a na zvucnu. GRMI!!!


 Koji model? Gledam malo po netu i nekako su mi sumljivi (snaga). Istina, nisam ih niti čuo niti vidio, ali neizgledaju baš jako. Razuvjeri me :)
16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

sa-ht845, sustav kucnog kina (4x75w + 240w + 370wsubwoofer)


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

Ja sam vrlo zadovoljan svojim 'Cambridge Soundworks Megaworks THX550' 5.1 sustavom. Prije njih sam imao njihov 2.1 sistem i zaista nude vrhunsku kvalitetu zvuka uz razumnu cijenu. Zadnjih godinu, dvije nisam primjetio ima li još igdje kod nas za kupiti CambridgeSoundworks-ovih zvučnika za komp, ali dokle mi god ovi rade ne mislim mijenjat.

16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

a gdje si nabavio taj cambridge?


Intel C2D 2,66 GHz, 4 Gb RAM, HD 3850, SB 320 Gb + WD 250 Gb, Philips 200ws, 850 W RMS panasonic 5.1 sound system
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

Imam Logitech Z-2300 i Creative labs X-FI Xtreme music zvucnu i mogu reci da sam prezadovoljan odlicna kombinacija :).Dakako nemozeš se mjeriti sa nekim HI-Fi sustavom ali za moje potrebe je ovo i previše.

Hmm razmišljaš o kupovini ozbiljnih zvucnika a nije valjda da ih imaš namjeru spojit na onboard zvucnu :S Tu onda ceš jako puno izgubiti na cistoci zvuka ako vec imaš za neke i skuplje zvucnike onda se rastegni i kupi si i neku bolju zvucnu ;)

Inace 7.1 je overkill za bilo kojega kucnog korisnika....5.1 je ok dobri su za filmove....muziku mi je puno draze slušati na 2.1 dok za igre svakako neki malo bolji headset  i još EAX i 3D koje mi zvucna pruža predobro :) sve cujem nikakvi zvucnici za igranje pogotvo online.


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1
Pudge kaže...

a gdje si nabavio taj cambridge?


 U HG-spot-u čini mi se (ili je to bio Ve-Mil...) prije nekih 2,5 godine...    koštali su cca 2.200.kn.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1
Znam da zvučnici nisu softvare!
Valjda sam imao otvoren Hardver i Softvare pa nisam gledao gdje sam postavio topic,isprika svima(slučajno).
Nadam se da se nitko ne ljuti:(
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici 7.1,5.1 ili 2.1

Nazalost, jos uvijek ne mozemo preseliti cijeli topic u drugi forum pa cete ovo opet morati otvoriti u forumu u koji spada -> Hardver.

Do onda, zakljucavam.


Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice