Zvučnici za PS3?

poruka: 9
|
čitano: 4.628
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici za PS3?

Evo ovako imam PS3 koji mi se nalazi u dnevnom boravku, spojen je na LCD, u dnevnom također imam i samsung kucno kino. Sad me zanima kako da ja najbolje dobijem dobar zvuk za moj PS3, PS3 ima optički izlaz ali kućnu kino nema. Ako to dvoje ne mogu nikako spojit da li postoje neki zvučnici kao za PC 5.1 a da se mogu spojiti na PS3?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Zvučnici za PS3?

hmm nisam siguran al probaj spojit sa av kablom 

znaci crveni i bjeli spojit na kucno kino il vec kak neznam tocno

ja imam tak slicno spojeno i radi bez problema 

Death Cube K
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici za PS3?

Ako sam dobro skužio spojiom si PS3 AV kabelom koji na drugoj strani ima činčeve ( crveni i bijeli) i to ide u kućno kino???

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Zvučnici za PS3?
Dino89 kaže...

Ako sam dobro skužio spojiom si PS3 AV kabelom koji na drugoj strani ima činčeve ( crveni i bijeli) i to ide u kućno kino???

Tak je i 100% imaš zvuk.

Jedino kaj mislim da ne bude 5.1, tj. surround

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
16 godina
neaktivan
offline
Zvučnici za PS3?

Hvala na pomoći, napravio sam kako ste rekli i radi. Rade mi svi zvučnici, znači 5.1 a sad jos ne znam jel ima surround. Moram malo odigrati God of War pa da vidimo :P

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici za PS3?
Dino89 kaže...

Hvala na pomoći, napravio sam kako ste rekli i radi. Rade mi svi zvučnici, znači 5.1 a sad jos ne znam jel ima surround. Moram malo odigrati God of War pa da vidimo :P

 

nema 5.1 zvuk nego su ti dva i dva koristena kuzis dva su koristena kao desni na stereo zvuku, a dva su kao lijevi zvucnik na stereo zvuku.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zvučnici za PS3?
nailer kaže...
Dino89 kaže...

Hvala na pomoći, napravio sam kako ste rekli i radi. Rade mi svi zvučnici, znači 5.1 a sad jos ne znam jel ima surround. Moram malo odigrati God of War pa da vidimo :P

 

nema 5.1 zvuk nego su ti dva i dva koristena kuzis dva su koristena kao desni na stereo zvuku, a dva su kao lijevi zvucnik na stereo zvuku.

Nema veze bitno da udara, a ne onaj jadni zvuk od LCD-a :P

16 godina
offline
Zvučnici za PS3?

Da napomenem još jedno, a nisam to pročital negdje na forumima:)

 

Kod takvog spajanja, tj kad video dobivate putem DVI->HDMI, a zvuk prek činčeva, tj. AV kabla, morate dobro paziti na jednu stvar koja bi vam mogla zagorčati život:

Audio multi output MORA biti ON Audio multi output MORA biti ON
 

Ukoliko vam, po defaultu ostane OFF, pozdravite se sa zvukum ili pročitajte ovo Cool

Sretno

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Zvučnici za PS3?

Bok ja imam Ps3 I monitor koji nema zvuka ali se pitam mogu li ja s usb zvučnikom za Kompjuter dobiti zvuk na svome Ps3

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 8.1.2017 15:26 (luka313).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice