Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.659.860
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
kikijv97 kaže...
dado16 kaže...
Seki001 kaže...

A kaj ti to znači "just a little more" jel nešto znaš pouzdano da bi mogle arene bit uključene u Bnet ponudu ili samo nagađaš bezveze?

 Budes vidio

 

 

Ajmo Dado...jel znaš nešto. Daj neki bar tip.... Oce bit za godinu, dvije ili je ipak istina ovo sto mislimo vecina

 Ma daj trolla vas .

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Kod onih koji imaju B.net karticu i CAM modul utaknut u TV  totalno se sve posemerilo ovim njihovim jucerasnjim preslagivanjem poretka TV programa.

 

Mora se ponovo pokrenuti pretrazivanje TV programa na TV-u, pa zatim sve ponovo posloziti onako po redu kako vi zelite.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 10:05 (Bugov moljac).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

bok,

 

da li vam rade tv programi na bnet-u preko receiver-a?

danas je trebalo biti "preslagivanje" kanala no nijedan ne radi!

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Resetiraj prijemnik.

16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Kako se slazu BNet i PS4 (PSN servis)?

 

Znam da je bilo nekih problema kod konekcija multiplayera i chata preko BNeta.

 

Istekao mi ugovor kod Optime, pa je BNet jedna od opcija.

Ali preduvijet (prije nego pocnem busiti zid za kabel) je da ne bude problema s PS4.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Bugov moljac kaže...

Resetiraj prijemnik.

 jedno 10 puta od jutros i prijemnik i router nista ne pomaze, vidi se lista programa al sve "sivo" kao da nije ukljuceno u paket

CARPE DIEM
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
simeparanoja kaže...
Bugov moljac kaže...

Resetiraj prijemnik.

 jedno 10 puta od jutros i prijemnik i router nista ne pomaze, vidi se lista programa al sve "sivo" kao da nije ukljuceno u paket

 Provjeri mrežni kabel da li je dobro priključen na obje strane.

Ako nije u tome problem, zovi njihovu tehnučku službu

15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

evo rjeseno

tko ima ovakvih problema nakon bnetovog "sortiranja" kanala, potrebno je rucno pretraziti kanale

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Kako da ne bi gubio 3 sata na sortiranju.. Koga su oni pitali zeli li da mu naprave ovaj nered a ne raspored?? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
simeparanoja kaže...

evo rjeseno

tko ima ovakvih problema nakon bnetovog "sortiranja" kanala, potrebno je rucno pretraziti kanale

Pretražio sam kanale, ali ništa se nije promijenilo i dalje je sortirano po temama.

Kako si ti to odradio - postupak?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

postavke _ tehbicke postavke _ pretraga kanala

 

oni su ih sad sortirali, ne znam po kojoj logici al ako ti kanali ne rade ovo bi trebalo pomoc

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

jel tko probao raskinuti ugovor nakon selidbe (a da na novoj adresi nije bio dostupan bnet prikljucak)? podnio sam prigovor i rekli su mi da u roku od 15 dana trebam dobiti odgovor 

 

pa me zanima koliko ce problema stvarati oko toga 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Kako se slazu BNet i PS4 (PSN servis)?

 

Znam da je bilo nekih problema kod konekcija multiplayera i chata preko BNeta.

 

Istekao mi ugovor kod Optime, pa je BNet jedna od opcija.

Ali preduvijet (prije nego pocnem busiti zid za kabel) je da ne bude problema s PS4.

 

---------------------------------------------------------------

 

U vezi "Kodeksa ponasanja na internetu" i smanjenja brzine od 18:00-24:00 (Vrijeme najveceg prometa), to je smanjena brzina samo u tom periodu kad dodes do Limita2 ili cijeli dan?

I da li u taj limit ulazi promet od TV-a?

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 12:08 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Nebi ti trebalo bit problema kod konekcija i chatova u MP preko PsN-a. Zato što kad sam imao ps4 ja tih problema nisam nikad primjetio sve je išlo glatko jedino ako njihovi serveri padnu pa se nemožeš spojit al to nije do Bnet-a.Stvarno neznam da bi trebao imat nekakvih  problema sa PS4 nebi trebao ako je sa net-om sve ok.

 

Limit ti se odnosi samo na net a ne na TV on ne troši internet promet i neračuna se u isti.

Ali ako uzmeš ovaj turbo 70 net ili ko mnogi sad ovaj od 120/15 Mbps za samo 10 Kn  nečeš imat nikakvih problema sa limitima.

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 13:15 (Seki001).
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Matozan kaže...

Pretražio sam kanale, ali ništa se nije promijenilo i dalje je sortirano po temama.

Kako si ti to odradio - postupak?

 Ja sam napavio svoju listu kanala u koju sam stavio samo one koji su mi dostupni. I sada samo njih vidim kada idem na popis kanala.

Za uređivanje liste je postupak malo drugačiji, treba ići na postavke i tamo negdje su Liste i onda dalje imaš uređivanje/dodavanje/brisanje...

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
14 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

sta bnet planira ugasiti analogni signal?? Sta ce bit onda s onima sta imaju vise TV-a? Morat ce kupovat njihove tjunere??

 

Odgovor na Facebooku u vezi analogije:

'' Analogni signal je u postupku gašenja, jer je usluga zastarjela. Sve korisnike prebacujemo na digitalni signal. Marija''

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Kad će taj DOCSIS 3.1?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Shockwave kaže...

Kad će taj DOCSIS 3.1?

 Sutra 

8 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Moji odjavili analognu tv od bneta, jer je kvaliteta slike na smart tvu bila ocajna, kanali su mjenjali format sami od sebe itd... do danas ih nisu prespojili natrag na antenski sustav zgrade i već dvije godine gledaju bnet tv besplatno. Kad zagase analogni signal, uzimaju maxtv jer, pored vise kanala, dodatni tv prijemnik od 60kn/mj. ispada poprilično bezobrazno skupo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
wAlpha kaže...

Moji odjavili analognu tv od bneta, jer je kvaliteta slike na smart tvu bila ocajna, kanali su mjenjali format sami od sebe itd... do danas ih nisu prespojili natrag na antenski sustav zgrade i već dvije godine gledaju bnet tv besplatno. Kad zagase analogni signal, uzimaju maxtv jer, pored vise kanala, dodatni tv prijemnik od 60kn/mj. ispada poprilično bezobrazno skupo.

 Kako god okrenes i dalje ispadne skuplje kod t-coma...

battletag:MasnaKrvavic#2275
8 godina
protjeran
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Dali itko zna dali je sa tehničke strane moguće da preko B.net-ovog koaksa mogu mi pustit Vipnetov-e Tv pakete naravno prije bi raskinuo B.netov Tv a ostavi samo internet ?

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Tehnički bi se to možda i moglo napraviti, ali neće.
To su dvije različite firme.
Kao što Tcom zajebava korisnike Iskona i obrnuto.
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Hrky kaže...
Tehnički bi se to možda i moglo napraviti, ali neće.
To su dvije različite firme.
Kao što Tcom zajebava korisnike Iskona i obrnuto.

 Zar iskon ne koristi tcomovu optiku tamo gdje je već postavljena?

15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Seki001 kaže...

Dali itko zna dali je sa tehničke strane moguće da preko B.net-ovog koaksa mogu mi pustit Vipnetov-e Tv pakete naravno prije bi raskinuo B.netov Tv a ostavi samo internet ?

 Pa nema razloga da ti nebi pustili, pa nece valjda pored jednog vec provucenog koaksijalnog kabela vuci jos svoj jedan kabel, nazovi VIP pa ih pitaj.

8 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Hrky kaže...

To su dvije različite firme.

 Koliko je meni poznato, Bnet je samo ostalo ime, ali je to Vip, tak da je to jedna firma. Po ručunu vidiš da piše Bnet, oh ne, piše Vip.

 

lp

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 23:05 (Taraba).
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

@Taraba

 

Hrky ima pravo. To su dva različita pojma.

Naime, istina je, VIP je kupio B.net, ali paket usluga idu odvojeno kao dva različita brenda. Kaj potpišeš sa jednima, nema veze sa drugima.

 

Zašto? Zato što svaki brend ima svoj poslovanje. Kao i da imaš dvije birtije jednu pored druge od istog vlasnika, al' u svakoj plaćaš kaj popiješ.

 

Ako se VIP nešto neda napraviti, iako je isti gazda, onda to neće, jer onda mora ulaziti u prostor svojeg drugog brenda.

Puno im jednostavnije ostaviti svaki brend zasebno, nego to spajati, te ići kao jedan brend.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
8 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Radiš u Vipu ili Bnetu pa to znaš ili samo misliš?

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

@Taraba

 

Ne, ništa od toga navednoga.

 

Imam B.net dime, a na viksi mogu uvestI VIP ak želim. E, pa sam mislio da imam istog provajdera na oba mjesta, te sam zvao B.net, te su mi rekli ovo što sam iznio u prethodnom postu.

Iako bi računi stizali njima na istu adresu, pravno i tehnički to su dva pojma.

Ak' mi ne vjeruješ, nikome ništa.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
10 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Imam jedno pitanje u vezi rutera, naime, pokusavam otvarat portove da mi NAT TYPE bude OPEN (igra je cod ww2), zezal sam se oko toga mozda 2 sata i otvarao portove koje treba al nista. Pitanje je sad, da li ja moram nazvat bnet (korisnicku sluzbu) i rec im da otvore te i te portove ili kak to vec ide

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Imao sam isti problem i tu su mi dali savjet na temi kako to riješiti.

Zezao sam se sa postavkama na ruteru i izvodio ne znam što sve ne.

Ali nije do tebe nego do Bneta. 

 

Nazovi ih ili pošalji email i traži da te skinu sa cg-NAT. 

Nakon toga će ti biti riješen problem ;)

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice