Bnet - iskustva općenito ? izdvojena tema

poruka: 4.148
|
čitano: 1.655.107
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Problem je sto se jedno vrijeme davala takva cijena i šakom i kapom, pa brijem da imaju velike rashode sto se toga tice, pa sada ozbiljna ponuda tek dolazi kad odlazis
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Ako sam u A1 uspio za trio paket postić super popust za produljenje ugovora...a pošto imam A1 mobilnu i na bonove..ako bih prešao na pretplatu
postoji li kakva šansa da se i pretplata za to isto umanji?

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Pozdrav, imam pitanje. Živim u zgradi i imamo zajednički antenski sustav preko kojega gledam zemaljsku televiziju. Kod ljudi koji su uzimali BNET, u stubištu je koaksijalac koji ide do stana odspojen sa ZAS-a i spojen na BNET-ovu infrastrukturu. Na taj način više nema signala zemaljske televizije preko antene na krovu.

Ja želim gledati samo te programe koje sam do sada imao (10-15 programa preko DVB-T), a treba mi kabelski internet. Mogu li to imati ako samo uzmem BNET internet (šalju li kabelom i ove programe koji sam primao vanjskom antenom?), ili moram uzeti BNET 2D internet+TV da bih uopće gledao HRT1/RTL kockicu i sl.?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
prasak kaže...
Pozdrav, imam pitanje. Živim u zgradi i imamo zajednički antenski sustav preko kojega gledam zemaljsku televiziju. Kod ljudi koji su uzimali BNET, u stubištu je koaksijalac koji ide do stana odspojen sa ZAS-a i spojen na BNET-ovu infrastrukturu. Na taj način više nema signala zemaljske televizije preko antene na krovu.

Ja želim gledati samo te programe koje sam do sada imao (10-15 programa preko DVB-T), a treba mi kabelski internet. Mogu li to imati ako samo uzmem BNET internet (šalju li kabelom i ove programe koji sam primao vanjskom antenom?), ili moram uzeti BNET 2D internet+TV da bih uopće gledao HRT1/RTL kockicu i sl.?

 Nisu smjeli dirati ZAS sustav, jer nije u njihovom vlasništvu (možda je predstavnik stanara odobrio?)

 

i moja zgada ima ZAS ali svaki stan ima za sebe, ja sam dozvolio da me odspoje od ZASa i da prijeđem na njihovu infrastrukturu

(makar su mogli provući komforno 1 kabel kroz vodilice unutar zida od elektro-ormara do razvodne kutije u mom stanu) no ovako je bilo brže

 

ako su te odspojili moraš uzeti 2D paket

 

16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Nije u njihovom vlasništvu, ali nema drugog načina da još jedan koaksijalac dođe do stana pa je korištenje postojećeg jedini način. Znači ne osiguravaju nadomještanje zemaljskih kanala u tom slučaju... Bezveze
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
prasak kaže...
Pozdrav, imam pitanje. Živim u zgradi i imamo zajednički antenski sustav preko kojega gledam zemaljsku televiziju. Kod ljudi koji su uzimali BNET, u stubištu je koaksijalac koji ide do stana odspojen sa ZAS-a i spojen na BNET-ovu infrastrukturu. Na taj način više nema signala zemaljske televizije preko antene na krovu.

Ja želim gledati samo te programe koje sam do sada imao (10-15 programa preko DVB-T), a treba mi kabelski internet. Mogu li to imati ako samo uzmem BNET internet (šalju li kabelom i ove programe koji sam primao vanjskom antenom?), ili moram uzeti BNET 2D internet+TV da bih uopće gledao HRT1/RTL kockicu i sl.?

 Nisi jedini. Svatko popuši tu foru. Najgore prođu ovi kaj imaju nove stanove. Ne možeš imat jedno i drugo osim ako sve ne ide preko bneta.

 

Obično uz net puste 40 analognih programa kojih ti ponude u zamjenu za zemaljsku ali nije pravilo da ćeš ih dobit.

14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Ziga kaže...
prasak kaže...
Pozdrav, imam pitanje. Živim u zgradi i imamo zajednički antenski sustav preko kojega gledam zemaljsku televiziju. Kod ljudi koji su uzimali BNET, u stubištu je koaksijalac koji ide do stana odspojen sa ZAS-a i spojen na BNET-ovu infrastrukturu. Na taj način više nema signala zemaljske televizije preko antene na krovu.

Ja želim gledati samo te programe koje sam do sada imao (10-15 programa preko DVB-T), a treba mi kabelski internet. Mogu li to imati ako samo uzmem BNET internet (šalju li kabelom i ove programe koji sam primao vanjskom antenom?), ili moram uzeti BNET 2D internet+TV da bih uopće gledao HRT1/RTL kockicu i sl.?

 Nisu smjeli dirati ZAS sustav, jer nije u njihovom vlasništvu (možda je predstavnik stanara odobrio?)

 

i moja zgada ima ZAS ali svaki stan ima za sebe, ja sam dozvolio da me odspoje od ZASa i da prijeđem na njihovu infrastrukturu

(makar su mogli provući komforno 1 kabel kroz vodilice unutar zida od elektro-ormara do razvodne kutije u mom stanu) no ovako je bilo brže

 

ako su te odspojili moraš uzeti 2D paket

 

 E vidiš meni su proveli posebno još jedan kabal jer nisam htio da mi diraju ZAS. Inače to ne rade ako se ne radi o nekoj "specifičnoj" situaciji i ne mogu svakom provest novi kabal jer nema dovoljno mjesta u bužirima (kad bi imao 10 tak kablova jer su debeli) a to im se u konačnici ni ne da radit. Rađe će ti ponudit tih 40 besplatnih programa ili tak nešto nego provodit dodatne kablove.

Sranje nastaje kad više ne želiš imat bnet ... i smiju dirat ZAS to im nitko ne može branit (drugačije ni neće provest uslugu) jer svaki stan ima svoj kabel i ti u konačnici odlučuješ hoćeš tako ili nećeš.

10 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
prasak kaže...
Nije u njihovom vlasništvu, ali nema drugog načina da još jedan koaksijalac dođe do stana pa je korištenje postojećeg jedini način. Znači ne osiguravaju nadomještanje zemaljskih kanala u tom slučaju... Bezveze

Tako je i kod mene bilo kad je došao da me spoji na Bnet. Samo sam mu ja rekao, nema šanse da dode do te utičnice u stanu jer ormari su ondje, tek za par dana. I vidi čuda, provukao je onda koaksijalac...

Ako vise ne možeš biti spojen na zas, onda kucna ili vanjska antena. Bar sam si ja tako složio, jer ove na zgradi što i jesu nije kako treba složeno, a i bolje da ne ovisim o tome i stanarima.

13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Opcije koje imaš:

 

- Bnet (tj. njihova vanjska usluga) ti vuče kabl do točke u stanu koju želiš  (antena ti ostaje)

- Bnet te odvoji od ZAS i spoji na svoj kabl. tada imaš osnovni paket digitalnih programa + 40 analogni. ovo najviše vole jer nema kopanja i bušenja.

- Kombinacija koju sam ja iskoristio (ako imaš više kablova ZAS prema stanu, kod novogradnji): Imam zajednički zid između dvije sobe na kojem su obje tv utičnice. Jedan kabl je "žrtvovan" za Bnet (dnevni boravak), a drugi je ostao ZAS (spavaća soba). Izbušio zid između dvije sobe i povezao utičnice ZAS-a. Morao sam mjenjati jednu utičnicu u zidu. Prva je "prolazna" ,a druga je "završna".  Tako da u dnevnom boravku imam i bnet i tv ZAS, a u spavaćoj sobi samo ZAS.

16 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
mr.potter kaže...

Opcije koje imaš:

 

- Bnet (tj. njihova vanjska usluga) ti vuče kabl do točke u stanu koju želiš  (antena ti ostaje)

- Bnet te odvoji od ZAS i spoji na svoj kabl. tada imaš osnovni paket digitalnih programa + 40 analogni. ovo najviše vole jer nema kopanja i bušenja.

- Kombinacija koju sam ja iskoristio (ako imaš više kablova ZAS prema stanu, kod novogradnji): Imam zajednički zid između dvije sobe na kojem su obje tv utičnice. Jedan kabl je "žrtvovan" za Bnet (dnevni boravak), a drugi je ostao ZAS (spavaća soba). Izbušio zid između dvije sobe i povezao utičnice ZAS-a. Morao sam mjenjati jednu utičnicu u zidu. Prva je "prolazna" ,a druga je "završna".  Tako da u dnevnom boravku imam i bnet i tv ZAS, a u spavaćoj sobi samo ZAS.

 

Ovo bi bilo super, samo ne znam gdje to piše, mogu li se na nešto pozvati. Zna li tko? Da ne bi bilo da ugovorim čisti internet, otpoje me sa ZAS-a, a na kraju ne dobijem ni nacionalne TV kanale (a čuo sam priče da onima koji ugovaraju samo internet ugrađuju filtre koji blokiraju frekvencije svih TV kanala, pa tako i ovih desetak nacionalnih).

16 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Memphis kaže...

 E vidiš meni su proveli posebno još jedan kabal jer nisam htio da mi diraju ZAS. Inače to ne rade ako se ne radi o nekoj "specifičnoj" situaciji i ne mogu svakom provest novi kabal jer nema dovoljno mjesta u bužirima (kad bi imao 10 tak kablova jer su debeli) a to im se u konačnici ni ne da radit. Rađe će ti ponudit tih 40 besplatnih programa ili tak nešto nego provodit dodatne kablove.

Sranje nastaje kad više ne želiš imat bnet ... i smiju dirat ZAS to im nitko ne može branit (drugačije ni neće provest uslugu) jer svaki stan ima svoj kabel i ti u konačnici odlučuješ hoćeš tako ili nećeš.

 

Ne znam da li su nešto mijenjali u ponudama i ugovorima oko ZASa, ali ne bi baš smjeli dirati bez dogovora.

Meni su prije par godina napravili istu stvar za 2D paket, tel+net pa je poslije uslijedilo nekoliko razgovora ugodnih :) (nisam bio u stanu na dan instalacije).

Nakon par dana su došla dvojica tehničara i provela poseban kabel sa kanalicama od stubišta do stana (i par m unutar stana) nakon što nisu uspjeli ugurati dodatni kabel u postojeću instalaciju (fleksi cijev u zidu).

 

 

16 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Kod mene u zgradi na snazi zabrana provlačenja kanalica...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Mladen kaže...
Memphis kaže...

 E vidiš meni su proveli posebno još jedan kabal jer nisam htio da mi diraju ZAS. Inače to ne rade ako se ne radi o nekoj "specifičnoj" situaciji i ne mogu svakom provest novi kabal jer nema dovoljno mjesta u bužirima (kad bi imao 10 tak kablova jer su debeli) a to im se u konačnici ni ne da radit. Rađe će ti ponudit tih 40 besplatnih programa ili tak nešto nego provodit dodatne kablove.

Sranje nastaje kad više ne želiš imat bnet ... i smiju dirat ZAS to im nitko ne može branit (drugačije ni neće provest uslugu) jer svaki stan ima svoj kabel i ti u konačnici odlučuješ hoćeš tako ili nećeš.

 

Ne znam da li su nešto mijenjali u ponudama i ugovorima oko ZASa, ali ne bi baš smjeli dirati bez dogovora.

Meni su prije par godina napravili istu stvar za 2D paket, tel+net pa je poslije uslijedilo nekoliko razgovora ugodnih :) (nisam bio u stanu na dan instalacije).

Nakon par dana su došla dvojica tehničara i provela poseban kabel sa kanalicama od stubišta do stana (i par m unutar stana) nakon što nisu uspjeli ugurati dodatni kabel u postojeću instalaciju (fleksi cijev u zidu).

 

 

 Ne bi smjeli provodit dodatne kanalice bez odobrenja, sve ovisi u kakvoj si zgradi. Što se tiče ZAS-a to je tvoja stvar jer svaki stan ima svoj kabal. Ako si ih tražio uslugu oni su ti je osigurali. Kod mene u novoj zagradi svima su u zgradi zrezali ZAS jer bnet prvo dostupno zbog već predinstalirane ZAS mreže a ekipa nema pojma o tome dok ne pukne ljubav. Sad kad je provedena optika razmišljam da uzmem to zbog jednostavnije instalacije u razvodnoj kutiji, zauzima mi manje mjesta.

 

Recimo kod mene susjedi koji su znali za to tražili su bnet priključak uz uvjet da im se provede dodatni kabeli na što ih je bnet iz igonorirao (nije im na taj način hto provrst uslugu) i ne znam kako su to na kraju riješili.

9 godina
neaktivan
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Pozdrav, kakva su vam iskustva sa bnet-om, kvaliteta veze, ping, stream i sl? Trenutno na h1, planiram mijenjati jer sam jako nezadovoljan vezom (pucanje, ping, netflix stream u večernjim satima očajan) pa bi trebao preporuku. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Spojeno na vlastiti ruter
12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
H.Stiglitz kaže...

Pozdrav, kakva su vam iskustva sa bnet-om, kvaliteta veze, ping, stream i sl? Trenutno na h1, planiram mijenjati jer sam jako nezadovoljan vezom (pucanje, ping, netflix stream u večernjim satima očajan) pa bi trebao preporuku. 

 Nakon kupnje vlastitog rutera je vise manje sve ok, ping oko 7, brzina 150/15... samo nekad zna crknut net (tipa jednom u 2 tjedna) pa moram resetirat oba rutera (i njihov i svoj). S tim da sam spojen bezicno i sve radi kao urica, ali to ti nikad nece biti tako s njihovim ruterom (probao sam i Tehnicolor i Ubee, oba su smece)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Ja sa Ubeeom nemam nikakvih problema. Žično je konstantno 150 Mbit/s, preko wi-fi na 2,4 MHz 50 Mbit/s, a na 5 GHz 140 Mbit/s ( obje mogu raditi istovremeno). U 6 mjeseci nisam ga niti jednom morao restartirati.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Meni je uzasan WLAN preko Ubeea... Odmah nakon reseta dode do 150 mbit (ili blizu bar), al najkasnije nakon par sati vec brzina padne na nekih 20-30, nekad malo vise, nekad malo nize. A komp je jedno 5 metara zracne linije od rutera bez zidova između. A stvar je ocito u ruteru jer cim sam spojio dodatni ruter preko kojeg furam WLAN sve radi kao urica.

 

Ako inace furas zicom spojeno mozda ni ne kuzis kad ti pada WLAN brzina, ako ne igras recimo online igre preko toga :) Meni je bas znalo biti neigrivo, stalno dropouts i lag spikeovi itd, dakle cak ni ta "usporena" brzina ne bi bila konstantna...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2019 11:10 (Minneyar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
stipest kaže...
Ja sa Ubeeom nemam nikakvih problema. Žično je konstantno 150 Mbit/s, preko wi-fi na 2,4 MHz 50 Mbit/s, a na 5 GHz 140 Mbit/s ( obje mogu raditi istovremeno). U 6 mjeseci nisam ga niti jednom morao restartirati.

Koji imate model uređaja, ako se smije znati?

6 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

meni su samovoljno uključili nekakvu opciju za povećanje brzine prije 2g i to je prošlo inkognito jer su stavili i kao akciju pa nisam skužio. i sad BUM račun s 90kn došao na 150kn!

a kažem samovoljno jer nisam ništa potpisivao niti tražio. oni tvrde iako bez dokaza da su ugovor sklopili udaljenim putem.

rješenje...bnet, vip, A1 prekriženi za sva vremena

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Jehonan kaže...

Koji imate model uređaja, ako se smije znati?

 Ubee EVW32C

9 godina
neaktivan
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Minneyar kaže...
H.Stiglitz kaže...

Pozdrav, kakva su vam iskustva sa bnet-om, kvaliteta veze, ping, stream i sl? Trenutno na h1, planiram mijenjati jer sam jako nezadovoljan vezom (pucanje, ping, netflix stream u večernjim satima očajan) pa bi trebao preporuku. 

 Nakon kupnje vlastitog rutera je vise manje sve ok, ping oko 7, brzina 150/15... samo nekad zna crknut net (tipa jednom u 2 tjedna) pa moram resetirat oba rutera (i njihov i svoj). S tim da sam spojen bezicno i sve radi kao urica, ali to ti nikad nece biti tako s njihovim ruterom (probao sam i Tehnicolor i Ubee, oba su smece)

 Koji ruter imaš?

12 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?
H.Stiglitz kaže...
Minneyar kaže...
H.Stiglitz kaže...

Pozdrav, kakva su vam iskustva sa bnet-om, kvaliteta veze, ping, stream i sl? Trenutno na h1, planiram mijenjati jer sam jako nezadovoljan vezom (pucanje, ping, netflix stream u večernjim satima očajan) pa bi trebao preporuku. 

 Nakon kupnje vlastitog rutera je vise manje sve ok, ping oko 7, brzina 150/15... samo nekad zna crknut net (tipa jednom u 2 tjedna) pa moram resetirat oba rutera (i njihov i svoj). S tim da sam spojen bezicno i sve radi kao urica, ali to ti nikad nece biti tako s njihovim ruterom (probao sam i Tehnicolor i Ubee, oba su smece)

 Koji ruter imaš?

 Od bneta Ubee EVW32C, svoj Tenda AC1200 Klik

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
5 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Evo da pohvalim B.Net (sad A1)... Jučer su mi maximalno izašli u susret i baš mi je drago da netko tako normalno posluje. Podstanar sam i preselio sam, a imam paket interneta još godinu dana pod ugovorom. Adresa na koju sam doselio ima TV i telefon (2d), ali nema internet. Na toj adresi novi ugovor sklopljen prije par mjeseci. Zbog ugovora ne mogu otkazati ni jednu ni drugu uslugu bez više od 1000 kuna penala. S pravne strane, sve je jasno. Ništa nisu dužni napravit, moram otkazati svoj internet i platiti penale, a onda probat povecati postojeci paket s 2d na 3d, što isto može bit problem, jer je tek slopljen ugovor... Nakon razgovora sa Zagrebom pristali su mi ugasiti moj internet besplatno, a na postojeću uslugu će uključiti 3d paket, odnosno, dodati internet. Meni je razlika u cijeni samo 50 kuna, sa 149,00 na 199,00, gazda stana nece vise trebati plaćati tv i tel, znači njemu ušteda preko 100 kuna. Savršeno ispalo.

 

Sve sam to lijepo, brzo i jednostavno dogovorio, vlasnika stana smo telefonski kontaktirali, prvo ja, onda B.Net, on je potvrdio i pristao na sve i stvar riješena u 5 minuta.

 

Tako se radi i tako se drže klijenti.

 

Bravo.

 

A mogli su bit pohlepni i strogo se držati pisanog ugovora, mučit vlasnika da osobno dolazi u poslovnicu, uopće ne pričat samnom o tuđim ugovorima... Zaradili bi sigurno više para tako, ali bi onda ovaj moj tekst bio poprilično drugačiji.

 

Hvala B.Net.

 

Live long and prosper.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?
Pojavio se BBC First na 128 kanalu. Slika je odlična.
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

E može jedno pitanje, ako znate, da ne zovem one službe za korisnike... Ima osnovni paket programa, to je nekih 50-60 programa valjda. Do prije 2 tjedna bila je stara CRT TV i na njoj su normalno bili ti svi razni History, Discovery, MTv i slično. Ja donio novu Toshiba LCD (ne smart), koja ima i DVB-T2 (iako to u ovom slučaju ne treba), ali kad skeniram nalazim samo 7-8 programa, ove naše HRT, Nova, RTL, Doma i uz njih još nekoliko stotina kodiranih programa. 

 

Sve je spojeno na sljedeći način. Kabel iz zida ide do kockastog razdijelnika. Razdijelnik ima 3 rupe: TV, Radio i Data. Na Data je spojen router i na router dalje mrežni kabel za komp. Na TV je spojen TV. Na Radio nije spojeno ništa.

 

Sad mi nije jasno, ima masu nekih postavki kod pretraživanja programa. Nešto ja očito krivo radim. Znate li šta krivo radim? Nije da mi puno trebaju programi, ali eto, kad su već tu, da ih imam.

 

E da, ima i 20-30 radio stanica, to sve radi super. Ali nema stranih programa od proširenog paketa.

 

Hvala

Live long and prosper.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bnet - iskustva općenito ?

Pretražuje ti samo digitalno područje. Pokušaj pronaći kako se pretražuje analognao. Tu su ti onih 40ak programa.

15 godina
online
Re: Bnet - iskustva općenito ?
Filox kaže...

E može jedno pitanje, ako znate, da ne zovem one službe za korisnike... Ima osnovni paket programa, to je nekih 50-60 programa valjda. Do prije 2 tjedna bila je stara CRT TV i na njoj su normalno bili ti svi razni History, Discovery, MTv i slično. Ja donio novu Toshiba LCD (ne smart), koja ima i DVB-T2 (iako to u ovom slučaju ne treba), ali kad skeniram nalazim samo 7-8 programa, ove naše HRT, Nova, RTL, Doma i uz njih još nekoliko stotina kodiranih programa. 

 

Sve je spojeno na sljedeći način. Kabel iz zida ide do kockastog razdijelnika. Razdijelnik ima 3 rupe: TV, Radio i Data. Na Data je spojen router i na router dalje mrežni kabel za komp. Na TV je spojen TV. Na Radio nije spojeno ništa.

 

Sad mi nije jasno, ima masu nekih postavki kod pretraživanja programa. Nešto ja očito krivo radim. Znate li šta krivo radim? Nije da mi puno trebaju programi, ali eto, kad su već tu, da ih imam.

 

E da, ima i 20-30 radio stanica, to sve radi super. Ali nema stranih programa od proširenog paketa.

 

Hvala

 U postu prije si napisao da si dogovorio 3D paket, onda moras dobiti od A1 prijemnik - STB preko kojega ces gledati digitalne TV programe.

Ovako direktno spojeno sa razdjelnika na TV moci ces samo gledati cca 40 analognih TV programa i cca 9 digitalnih TV programa, ali moras kod pretrazivanja postaviti da ti pretrazuje i preko antene i preko kabela.

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 14:13 (Bugov moljac).
5 godina
offline
Bnet - iskustva općenito ?

Aha, tako nešto sam i mislio i jučer probao, pa nisam uspio. Aj probat ću danas još toga. Je, sada je to 3D paket, ali nije bio do prošlog tjedna, bio je 2D, a kad su u pitanju samo osnovni programi, to i ide preko analognog, ne daju posebni prijamnik za TV. To tek kad se uzme extra programa. Bar je tako bilo prije, tako je kod mojih doma.

 

Imam više opcija za analogno. Aerial analog i još neki analog, možda cable analog. Uz satelite digital i cable digital. Satelit nije, cable digital sam prošao i tu su HRT, Nova i ovih par naših, te nekih 300 kodiranih.

 

Igrat ću se danas...  Hvala.

 

P.S.

 

Tih 40 analognih je i više nego dovoljno...

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.4.2019 14:19 (Filox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice