H1 telekom izdvojena tema

poruka: 1.508
|
čitano: 456.016
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

Dakle, ako H1 ima svoju centralu tu, H1 TRIO ti je dostupan.

Evo, kako ljudima ostavljam svoj broj kad im pisem zahtjev, uvjek me zovu 2mj, maksimalno 2 i pol mjeseca od potpisivanja da im je oprema i usluga stiglo.

Ali mi ni dalje nije jasno, zasto neki cekaju po par mjeseci uslugu, a novo peceni korisnici dobivaju u roku

15 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?

zato jer je sranje kod prebacivanja iz razloga sto te postojeci operater ne zeli prebaciti..lol..H1 daje zahtjev T-scumu ili kako god vec a oni odobravaju..ja sam se prebacio sa t-scuma na h1 i trajalo je mjesec dana..znaci oni meni prazan ugovor postom, ja potpisao pa vratio i jos odobravanje od t-scuma i to je to..

13 godina
offline
H1 telekom?

U 11 mjesecu potpisao ugovor za H1 uslugu Trio Bit i od tada čekam, još uvijek sam na ISKON-u preko HT{#} . U 3 mjesecu mi stigla oprema ali nikako da me uključe.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
H1 telekom?

imaju li rok za iskljucenje zbog nezadovoljstva?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
H1 telekom?

Pozdrav, zanima me kakva su vasa iskustva sa h1 telekomom u zadnje vrijeme. Najvise me zanima ova vdsl 2 usluga, kako to radi, kako ide prebacivanje s t-coma (nisam vezan ugovorom)...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom?

h1 najšugaviji internet bolji mi je bio tcom, svako malo mi se izgasi (ruter radi ali nemogu na stranice)

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.7.2013 12:53 (bjong).
 
0 6 hvala 0
14 godina
offline
H1 telekom?

Ja imam njihov H1 Surf&Call 10 već oko 15 mjeseci i nema nekih  problema osim u početku sa njihovim centrom za podršku. Prije 10 dana sam zvao za˛Surf& Call 50 i vidio da se javljaju neki sasvim drugi ljudi koji znaju što rade i pričaju. U utorak devetoga ( na moje iznenađenje jako brzo ) mi dolaze priključiti opremu pa čemo viditi.

Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
bego kaže...

Ja imam njihov H1 Surf&Call 10 već oko 15 mjeseci i nema nekih  problema osim u početku sa njihovim centrom za podršku. Prije 10 dana sam zvao za˛Surf& Call 50 i vidio da se javljaju neki sasvim drugi ljudi koji znaju što rade i pričaju. U utorak devetoga ( na moje iznenađenje jako brzo ) mi dolaze priključiti opremu pa čemo viditi.

H1 Surf&Call 10? Zar taj paket nije u ponudi od prije nekih 30-45 dana?! A to da su ti došli u tako kratkom roku baš i nevjerujem ... jer za promjenu paketa u H1 potrebno je potpisati novi ugovor. Ako si zvao SZK i zatražio promjenu paketa potrebno je najmanje 4 dana da ti primiš ugovor i da isti vratiš njima, nakon čega tek počinje obrada promjene paketa. Zato smatram da si sve ovo malo preuveličao.

Hasta La Victoria Siempre
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

Da u ponudi je od prije neki 30-45 dana a prije toga nije bilo ništa ?????????????? . Ugovor potpisan 25.6.2013. a dolaze spojiti 9.7.2013. Eto malo sam pogrješio ali nisam smatrao da je dan dva bitno za ovu temu.

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
bego kaže...

Da u ponudi je od prije neki 30-45 dana a prije toga nije bilo ništa ?????????????? . Ugovor potpisan 25.6.2013. a dolaze spojiti 9.7.2013. Eto malo sam pogrješio ali nisam smatrao da je dan dva bitno za ovu temu.

Prije toga je bio H1 S&C Action !!!

Hasta La Victoria Siempre
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.7.2013 18:21 (iggy81f).
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

Da, to je taj paket.

12 godina
offline
H1 telekom?

kako se prebaciti iz optime na njih (tv, telefon i internet)? optimom sam vezan sa ugovorom (malo preskupo, a i h1 je hrvatska tvrtka?) {#}

I Love Milka
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
H1 telekom?

Jel ima netko da je dobio VDSL?

Ja sam potpisao taj ugovor 4.6. i danas onako iz čiste znatiželje idem zvat da vidi što se događa pa mi rekli da su 2.7. poslali odbijenicu zbog nepostojanja tehničkih mogućnosti.

Gledajući sad njihovu info stranicu o tome izgleda da na VDSL spajaju samo one koju su do 500m a sve ostale na ADSL.

 

Kako tehnologija VDSL2 koristi bakrenu žicu za prijenos podataka,mogućnost i kvaliteta isporuke VDSL2 usluge izrazito ovisi o udaljenosti korisnika i kvaliteti parice. Propusnost naglo pada sa povećanjem udaljenosti korisnika od kolokacije. Za udaljenosti manje od 500 metara od kolokacije operatora do adrese korisnika – velika je vjerojatnost da VDSL2 može ponuditi maksimalni kapacitet koje modem pruža, dok pri udaljenosti 500-1000 metara njezina učinkovitost i dostupnost značajno padaju te se tad koristi ADSL2+ tehnologija.

 

http://www.h1telekom.hr/tabid/516/Default.aspx

 

 

DSL Stat DSL Stat
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.7.2013 21:56 (SyntaXT).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

Meni su jučer nakon 15 dana čekanja  prikljucili u Cvijetnom naselju. Jutros sam mijerio brzinu i iznosi 33/10. Moram ih nazvati da vidim dali mogu još šta pogurati. Zapravo oni i garantiraju minimalnu brzinu 35/10.

12 godina
neaktivan
offline
Re: H1 telekom?
Aj mi pricitaj iz rutera line attenuation pa cemo znat moze li uopce vise ili ne.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

E da bila je postavita brzina 35/10. Maloprije sam ih nazvao i tvrdili su da je postavljeno tako radi stabilnosti a nakon što sam im rekao da sam 100 m od centrale nazvali su za 5 minuta i rekli da su mi sada postavili brzinu 55/16. Malo ču pratiti pa cemo viditi kako se ponaša.

Evo sada se ustabilio i ide čisti 50/15 iako imam i mobitel i sat elit na mreži.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2013 14:58 (bego).
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
1950Killer kaže...

kako se prebaciti iz optime na njih (tv, telefon i internet)? optimom sam vezan sa ugovorom (malo preskupo, a i h1 je hrvatska tvrtka?) {#}

itko?

I Love Milka
12 godina
offline
Re: H1 telekom?

Evo napokon me nazvali i rekli da ce mi usluga bit realizirana do 30.7. Opremu cu dobiti tjedan dana ranije. Potpisao sam ugovor na sredini 2. mjeseca dakle 5 mjeseci sam cekao...

Radi se od H1 Trio, udaljen sam 800m od centrale tako da bi propusnost trebala bit odlicna. Cim mi dođe uzimam i vdsl i nadam se da bu to onda brz net...za 250kn nemre bit bolje...sad placam t-scum 370kn za 4mbit,telku i telefon....pljačka

Werdum Combat Team
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

Ima nacina, ali dal je isplativo ili ne.

Zoves optimu i kazes da ti net ne radi kak spada, da tv steka i slika se zaledi i slicno i saljes prigovor i zahtjev za raskid.

Ako oni to odbiju, saljes to direkt HAKOM-u pa ce se oni s time pozabaviti. Samo dnevno 3x istekas kabel na 10min i ustekas ga i kazes da gubis net i slicno. Na taj nacin sam se ja rijesio tscum-a i par frendova isto jer su stvarno derali bili na cijeni

 

edit:

 

 

KrpaZG kaže...

Evo napokon me nazvali i rekli da ce mi usluga bit realizirana do 30.7. Opremu cu dobiti tjedan dana ranije. Potpisao sam ugovor na sredini 2. mjeseca dakle 5 mjeseci sam cekao...

Radi se od H1 Trio, udaljen sam 800m od centrale tako da bi propusnost trebala bit odlicna. Cim mi dođe uzimam i vdsl i nadam se da bu to onda brz net...za 250kn nemre bit bolje...sad placam t-scum 370kn za 4mbit,telku i telefon....pljačka

 

svaka ti cast na strpljenju, ja jesam radio za H1, ali bi otkazao nakon tolkog cekanja

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2013 19:41 (Nocio).
12 godina
offline
Re: H1 telekom?

A nisam se usrecio bas...morao sam cekat jer mi je 350+kn/mj za 4mbit+telku+telefon previse...blizu sam centrale pa su mi ocekivanja visoka. vidit cemo. 

Werdum Combat Team
12 godina
offline
H1 telekom?

Izgleda da je s T-Comom dogovoren prijenos za hrpu ljudi 30.7. Mene su isto zvali jučer

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

Koliko se dugo čeka na uklapanje na H1. Cimer i ja smo se doselili u novi stan a gazda je odjavio T-Comov net tjedan prije nego smo se i doselili pa bi nam sad trebao neki net. Malo sam prosurfo i za oko nam je zapeo  Surf and call 10. Najbitnije nam je da se to što prije riješi ako je moguće naravno...

BF Nick: Xtream_Switch
12 godina
offline
H1 telekom?

Ako me spoje kad su rekli, bit će točno 2 ipo mjeseca. Nekima riješe u roku od mjesec dana, neki su čekali i puno duže od mene.

 

Ali vjerojatno ide brže ako već nisi kod T-Coma

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: H1 telekom?
Montezano kaže...

 

Ali vjerojatno ide brže ako već nisi kod T-Coma

Pa da zato me i zanima jer nismo vezani za nikoga trenutno. Ništa, moramo zvati i provjeriti.

 

Hvala!

BF Nick: Xtream_Switch
12 godina
offline
H1 telekom?

Sada su nas zvali sa mobitela na kućni, navodno iz H1 telekoma i rekli da će u toku sat vremena doći njihov zaposlenik omogućiti nekakve besplatne pozive!?! Zar se to ne radi preko centrale, s obzirom da su zvali sa mobitela, a ne iz centrale, malo mi je sumnjivo zvučalo pa ako netko zna o čemu se radi? LP

 

EDIT: Došao je čovjek, bila je riječ o potpisivanju ugovora zbog promijene cijena u EU, a i rok za ugovor nam je ubrzo isticao, pa je to u paketu potpisano. Bila je riječ o dezinformaciji stoga nismo znali u čemu se radi, ali smo sve sada riješili.

“In every crowd are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupéry, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.7.2013 16:55 (Johnny4286).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: H1 telekom?

To mi je jako poznato haha, tako smo i mi dogovarali sastanke i samo dodjemo na sve pripremljeno, potpisemo, ako imate kakva pitanja obavimo to i odemo.

 

Kako se zvao taj netko ko je bio kod tebe i koji je stembilj na dnu kopije ugovora?

12 godina
offline
H1 telekom?

Iskreno nemam pojma još niti sada haha, nisam doma pa ti kasnije pošaljem u pm ime. Ali sve u svemu moram priznati da je gospodin koji je tu bio fino sve objasnio i stvarno što se kulture i pristojnosti tiče, nemam prigovora.

“In every crowd are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: H1 telekom?

ALELUJA

H1 - 230kn mjesecno

http://www.speedtest.net/result/2869230722.png

 

T-šrot -370-400kn mjesecno..

http://www.speedtest.net/result/2847155606.png

 

Odmah cu se prebacit na vdsl 20mbit za 250kn mjesecno :)

Cekanje se isplatilo!

 

 

 

 

 

 

Werdum Combat Team
12 godina
offline
Re: H1 telekom?
KrpaZG kaže...

ALELUJA

H1 - 230kn mjesecno

http://www.speedtest.net/result/2869230722.png

 

T-šrot -370-400kn mjesecno..

http://www.speedtest.net/result/2847155606.png

 

Odmah cu se prebacit na vdsl 20mbit za 250kn mjesecno :)

Cekanje se isplatilo!

 

 

 

 

 

 

Čestitam kolega :) Kod mene ista stvar. Jedino mi je čudno jer izgleda da me dragi T-Com isključio već jutros (možda i sinoć odmah iza ponoći).

 

Uglavnom, spajam opremu čim dođem doma s posla

10 godina
protjeran
offline
Re: H1 telekom?
Kakave vajde od toga štoi je Hrvatska tvrtka ?! Kada se mnogi žale na nju?Pogledaj smao na njiHovoj FB stranici.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice