Homebox A1 i online igranje

poruka: 4
|
čitano: 2.901
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Homebox A1 i online igranje

Pozdrav! Zanima me kakva su iskustva sa vip odnosno sadasnjim A1 homeboxom i igranjem online igara? Vidim da je brzina 100mbps na prvih 100 gb sto je meni sasvim dovoljno, ali me zanima dali dolazi cesto do pucanja veze ili visokog pinga i slicno? Zivim u Osijeku tako da mislim da lokacija odnosno signal ne bi trebao predstavljati problem. Citam po forumima iskustva sa homeboxom i nailazim samo na lose postove.. ima li netko sa dobrim iskustvima? Hvala! 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Homebox A1 i online igranje
sonic87 kaže...

Pozdrav! Zanima me kakva su iskustva sa vip odnosno sadasnjim A1 homeboxom i igranjem online igara? Vidim da je brzina 100mbps na prvih 100 gb sto je meni sasvim dovoljno, ali me zanima dali dolazi cesto do pucanja veze ili visokog pinga i slicno? Zivim u Osijeku tako da mislim da lokacija odnosno signal ne bi trebao predstavljati problem. Citam po forumima iskustva sa homeboxom i nailazim samo na lose postove.. ima li netko sa dobrim iskustvima? Hvala! 

 To si čitao o Tele 2 ako si naišao na loše postove.

 

Ja imam Homebox i nemam zamjerki.

12 godina
neaktivan
offline
Homebox A1 i online igranje

ne znam kaj se događa s brzinom, bila je prek 30 jučer ujutro, danas popodne 25, a sad varira od 1-6

 

ne vidin svrhu one 2 antene, isto je sa njima i bez njih 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Homebox A1 i online igranje

Kod mene u Sesvetama, Kraljevecki Novaki signalni brzina varira o vremenu u danu, kad je jedna tura klinaca u skoli bolje itd.... Sve ovisi kak se potrefi. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice