Hotspot.privremeno.com - Access Point

poruka: 4
|
čitano: 12.425
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Hotspot.privremeno.com - Access Point

Ovako, do sada je postojao free wireless, koji je bio otvoren, i svatko se mogo spajati na njega.

 

Odjednom mi se počela otvarati samo stranica hotspot.privremeno.com i nisam više mogao surfati. Jel' mi netko može reći malo više o tome, te može li se kako 'izbjeći'.

Trebao mi je PIN za login, koji se naravno plaća - i kupio sam ga.

 

Problem je da se mogu spojiti na taj wireless samo pomoću WiFi USB Stick-a, jer mi jedino tada učita stranicu na kojoj se unosi PIN.

- A želio bih se spojiti putem Access Point-a. ALi nikako ne želi, piše da je problem u povezivosti ili da je limitirana.

 

Može li netko pomoći s ovime - dakle spojiti se sa Access Point-om na wireless, ne USB Stick-om.

 

 

Intel Core i7,Zotac GeForce GTX 295 ,6 GB of RAM,WD Caviar Black 1TB
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hotspot.privremeno.com - Access Point

Mozda ti mogu pomoci reci mi gdje si u kojem mjestu ili hotelu ili kampu si kupio taj pin

15 godina
offline
Hotspot.privremeno.com - Access Point

Koliko sam skuzio ti bi se kacio sa nekakvim svojim AP-om na taj hotspot koji se placa? Nece ici. Takvi sustavi se autentificiraju putem MAC-a i cookija/sessiona. Surfaj direktno preko usb sticka.

Do kada vi to meni mislite tolerirat?
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hotspot.privremeno.com - Access Point
tnakir kaže...

Koliko sam skuzio ti bi se kacio sa nekakvim svojim AP-om na taj hotspot koji se placa? Nece ici. Takvi sustavi se autentificiraju putem MAC-a i cookija/sessiona. Surfaj direktno preko usb sticka.

 Tako je{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice