iPHONE internet problem. HELP!-hitno

poruka: 29
|
čitano: 21.760
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
iPHONE internet problem. HELP!-hitno
pitanje

Pozdrav ljudi,

imam iPHONE i sad bi mi netko, tko zna, trebao reci kako cu se povezati na internet preko t-mobile-a (mislim da je to broadband) jer bih zelio ici na internet preko njega i kada nisam kod kuce.

 

 

 

HELP PLEASE.

 

hitno

 


POsebni POzdrav moderatorima koji me jako obožavaju...
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
iPHONE internet problem. HELP!-hitno

Nemam ti iPhone tako da ti neznam kako reći da si to naštimaš, valjda će se netko javiti. Ali ti možda mogu pomići tako da si sam pogledaš u postavkama za Connections i tamo upišeš vrijednosti. Dam ti i 2 linka da si malo pogledaš, a mislim da biš si i kod T-mobile morao uključiti tarifni paket, preporuka w n w.

 

Link1

Link2


hcsc
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPHONE problem

HELP ?????,

Nakon deinstalacije programa ? za crtanje, IPHONE više ne radi . Verzija na mobu je 1.1.2.  Kad upalim IPHONE na ekranu  se pojavi APPLE -ov znak i to je sve.  ????

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE problem
biba kaže...

HELP ?????,

Nakon deinstalacije programa ? za crtanje, IPHONE više ne radi . Verzija na mobu je 1.1.2.  Kad upalim IPHONE na ekranu  se pojavi APPLE -ov znak i to je sve.  ????

 

  Recovery mode ce pomoci Namigiva  Napravi to...

May The Force be With You DuDe!
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE problem

Može malo detaljnije, to mi je mob od sina a ja baš nisam stručnjak za mobitele - kad IPHONE pomoću home tipke uspijem dobiti u mode da mi pokaže data kebel i muziku ubaci me u ITUNES idobijem poruku da je pronašao IPHONE u recovery modu i da ga moram restorati. Kaj to znači i kaj da napravim i da li ćemu se izgubiti podaci. Napominjem da mob ima softwer 1.1.2 i da kolko ja znam nije otključan nego ima neku dodatnu karticu????

16 godina
offline
RE: iPHONE problem
Kupi oglasnik ili slično i traži one koji dekodiraju mobove možda oni znaju!
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE problem

Napravi sljedeće...

 

Kada ti se iPhone pokaže u iTunesima odaberi Restore. iPhone će tada pokupiti zadnju verziju softvera 1.1.4 ali ne brini. ZiPhone 3.0 bez problema će ti otključati telefon. Znači prvo restore pa onda skini ZiPhone i pokreni Unlock opciju (na vrhu je). Kada je to gotovo ponovno spoji iPhone sa iTunesima i odaberi da ti iTunesi preuzmu Backup od prije.

Na taj način ćeš pokupiti se podatke koji su pohranjeni prilikom posljenjeg Backupa.

Neki će biti izgubljeni ali bolje i to nego iPhone koji ne radi uopće.

 

Javi kako je prošlo.

 

Pozdrav!

Slavo

15 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE problem

Puno hvala ali prije nego što krenem u tu proceduru da li ću moći otključati iPhone sa ZiPhone 3.0  kad imam informaciju da on prije nije otključavan nego ima neku dodatnu karticu na simu i da li onda tu karticu moram izvaditi ????

 

Lp,

16 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE problem

Bilo bi dobro, zapravo nužno je, izvaditi našu karticu i taj StealthSim ili već što imate i staviti u njega onu originalnu karticu koja je AT&T ili O2. Ovisi gdje ste ga kupili. Nakon Restora sa originalnom karticom slobodno ju izvadite i vratite svoju karticu bez te dodatne. Ona vam više neće trebati nakon otključavanja sa ZiPhoneom!

 

Pozdrav!

S.

16 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE internet problem. HELP!-hitno

Znači...

 

Pod Setings odeš pod general pa network i onda na EDGE. Tamo u najgornji red upisati web.htgprs i to je to. Bilo ni odlično pretplatiti se na neki Web and Walk paket kod T-Mobilea jer inače  naplaćuju 100 KB - 5 kn (!) pa da ne bi bio račun na kraju mjeseca preko soma! :) Znam neke kojima je bio!

 

Pozdrav!

S.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
iphone problem hitno

na iphonu nađem mrežu i krenem se spojit i piše mi unable to join na tu mrežu.kaj trebam napravit,i imam doma web and walk internet i kako se mogu preko iphona spojit na njega

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iphone problem hitno

Kako misliš imaš web and walk doma? Možda wifi?

Ako si aktivirao web'n'walk i odabrao neki paket onda samo trebaš otići pod Settings/General/Network/EDGE/ i tamo pod APN upisati web.htgprs

 

Onda ti je uključen GPRS i možeš surfati, skidati mailove...

 

Pozdrav!

15 godina
neaktivan
offline
iPHONE internet problem. HELP!-hitno

Da li netko zna kako se mogu spojiti s IPHONOM na adsl bežičnu mrežu koju imam u uredu. Pokušao sam manualno staviti sve IP adrese i router ali ne funkcionira..

 

HVALA!!!!

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
RE: iPHONE internet problem. HELP!-hitno
KEYPEY kaže...

Da li netko zna kako se mogu spojiti s IPHONOM na adsl bežičnu mrežu koju imam u uredu. Pokušao sam manualno staviti sve IP adrese i router ali ne funkcionira..

 

HVALA!!!!

 iPhone automatski detektira IP wLana, ako je DHCP omogucen, onda mora raditi, ako imas administrator privilegije na routeru mozes orvoriti konfiguraciju i pregledati logove, DHCP.....
Otidi u postavke iPhona i sravi na automatic kod wLan-a, ako pronade ime mreze, a nece komunicirati, onda je neki drugi problem al to trebas napisati...
Zlo i Naopako
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2008 13:26 (bestia).
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE internet problem. HELP!-hitno

nađe mrežu i automatski i ručno ali neće se spojit tj kad pokušam ukucat www.google.hr ili bilo sto kaže da ne nadje server.

hvala na pomoći ... dragocjena mi je radi instaliranja softwarea..imam gore 1.1.4 možda ga to je...

 

 

16 godina
protjeran
offline
RE: iPHONE internet problem. HELP!-hitno
KEYPEY kaže...

nađe mrežu i automatski i ručno ali neće se spojit tj kad pokušam ukucat www.google.hr ili bilo sto kaže da ne nadje server.

hvala na pomoći ... dragocjena mi je radi instaliranja softwarea..imam gore 1.1.4 možda ga to je...

 

 

 Provjeri sa svojim administratorom da ta mreza nema zastitu, WEP ili WPA, ponovi password, probaj ponovno. iPhone ne koristi nikakav drugi protokol za spajanje ili webBrowsing od nekog drugog uredaja, ako se drugi kace na taj wLan morao bi i ti.
Zlo i Naopako
16 godina
protjeran
offline
iPHONE internet problem. HELP!-hitno

KEYPEY

 jel proradilo....

Zlo i Naopako
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE internet problem. HELP!-hitno

1) resetiraj stroj

2) javi se T-Comu da ti pošalje konfiguracijsku datoteku za EDGE postavke i obvezno ugovori jednu od tebi povoljnih tarifa za EDGE transfer paketa, jer bi ti račun mogao biti ogroman. Ovako se isplati, 500 MB nije skupo, ako si samo na gmejlu i ponešto surfanja.

15 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE internet problem. HELP!-hitno

ma ima zaštitu..ja sam kao admin..a u stvari su serviseri koji su mi to zrihtali tako da neznam pasword..ali mogu uvijek upast u router...pa vidjet...dakle nije klasični wlan..nego je adsl prek bežičnog routera..

 

 

16 godina
protjeran
offline
RE: iPHONE internet problem. HELP!-hitno
Ako vec mozes upas u router, promjeni wlan WPA/WEP password i nema frke, trebalo bi proci pored servera direkt ADSL route.
Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
RE: iPHONE internet problem. HELP!-hitno

trebalo je samo druge ip adrese ručno stavit i prošljakalo je...

16 godina
neaktivan
offline
iPHONE internet problem. HELP!-hitno

ne,ja mislim da znam sto zeli reci,on se spaja na router ali nema admin acess nego se spaja PPPOE konekcijom,i to mene mori i ja sebi hocu uzet Iphone 3G ali neznam bil jer gdje ja zivim imam Wireless providera i pokriven je cijeli grad,ali samo se mogu spojit PPPOE konekcijom a ja mislim da nju iphone ne podrzava...

"Make it so"
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2008 19:21 (xxtoni).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
iPHONE internet problem. HELP!-hitno

Poz. Imam jedno pitanje u vezi W and W kartice, naime , ja imam W and W karticu i adapter i koristim se tim, ali me zanima kad bih stavio tu karticu u Iphone koliko bi mi skidalo mb. po satu ako surfam ili ako koristim google maps?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPHONE internet problem. HELP!-hitno

jesi  li  dobio  odgovor  na  to  pitanje  ako  jesi  mozes  mi li  reci  jer  ja  imam  isto  takvo  pitanje

14 godina
neaktivan
offline
iPHONE internet problem. HELP!-hitno

Moj voljeni ajfon me po prvi put iznevjerio. Ne spaja se ne internet. Ima 3G signal i sve, ali ne otvara stranice ni niš jer pise da nema data konekšn. To mi se danas pojavilo. Jedan moj prijatelj sta isto ima iPhone isto ima taj problem i isto od danas. Upalim i ugasim airplane mod onda malo radi, ali nakon par puta opet neradi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iphone kopija internet.

Evo ovako :) kupila sam kopija iphona 4,sve odlično radi,i touch.Odličan je telefon,ali mreža mi je m:tel,i na starom telefonu su mi odobrili internet,bez ikakve prijave,sada ja ne znam na iphonu net da napravim,niko koga sam pitala nije znao.Molim vas,ako neko zna,nek kaže{#}

zerina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
kopija iphona ! internet.

Evo ovako ljudi,kupila sam kopiju iPhona 4.Odlično sve radi,touch sve.Ali internet me zafrkaje.Ima dodatak Java plugins,ima podršku opera mini,msn,fb  :) mreža mi je m:tel,te su mi odobrili internet na starom telefonu Samsung-u ch@t C322    bez prijave,pritom ja sad na iphonu dual sim , sam stavila m:tel te kada uđem u internet piše mi : Connect failed.Ne razumijem se u telefone,žensko sam,ali  ko me skontao i ko zna kako,šta,nek se javi ;p 

zerina
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: kopija iphona ! internet.

pozdrav svima ja imam isto tih problema,kupio iphone 4Gtek sam ga nabavio touck radi super,sve je ok osi dvije stvari:memorija tel je:0.45MB to je lose,ali stavio mikro od 1gB

                        2 roblem je:kada bi se Zelio spojiti na internet preko wifi jednostavno ne ide,dal treba kakve postavke napraviti ili sto na ekranu pise kad idem na ikonu wifi:1 enable wlan-kad to napravi gore u ljevom kutu se pojavi ikona da je ukljucen, 2 wlan status-pise phone mac address: 3 search networks-ali u koji god grad dodem uvijek nade iste tj.kao uopce da nemoze uloviti stvarno one na koje bi se dalo prekljuciti 4access points-na kojem pise empty ali se nista ne moze pisati u tom folderu,

                                                         dali trebam ici u settings-connectivity-blutooth

                                                                                            -data account-add PS account-1)account name----

 

                                                                                                                                       -2)APN

                                                                                                                                       -3)user name

                                                                                                                                       -4)password

                                                                                                                                       -5)auth.type-normal

                                                                                                                                       -6)sim selection sim 1,ili sim 2

                                                                                                                                       -7)advanced settings

 

                                                                                          M O L I M   V A S   Z A P O M O C ????????????????

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 23:47 (mester).
12 godina
neaktivan
offline
Re: kopija iphona ! internet.
mester kaže...

pozdrav svima ja imam isto tih problema,kupio iphone 4Gtek sam ga nabavio touck radi super,sve je ok osi dvije stvari:memorija tel je:0.45MB to je lose,ali stavio mikro od 1gB

                        2 roblem je:kada bi se Zelio spojiti na internet preko wifi jednostavno ne ide,dal treba kakve postavke napraviti ili sto na ekranu pise kad idem na ikonu wifi:1 enable wlan-kad to napravi gore u ljevom kutu se pojavi ikona da je ukljucen, 2 wlan status-pise phone mac address: 3 search networks-ali u koji god grad dodem uvijek nade iste tj.kao uopce da nemoze uloviti stvarno one na koje bi se dalo prekljuciti 4access points-na kojem pise empty ali se nista ne moze pisati u tom folderu,

                                                         dali trebam ici u settings-connectivity-blutooth

                                                                                            -data account-add PS account-1)account name----

 

                                                                                                                                       -2)APN

                                                                                                                                       -3)user name

                                                                                                                                       -4)password

                                                                                                                                       -5)auth.type-normal

                                                                                                                                       -6)sim selection sim 1,ili sim 2

                                                                                                                                       -7)advanced settings

 

                                                                                                                                  M O L I   V A S  P O M O C ????????????????

Ako se netko snašao u ovom tekstu nek mi se javi u PP!

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice