Kako mogu vidjeti WPA šifru?

poruka: 35
|
čitano: 49.151
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Znači PC (XP) mog dragog strica je spojen na iternet, ali je on mijenjao WPA2 šifru i zaboravio ju je zapisati, te me sad pita da ju nađem.

Mogu li ju nekako vidjeti bez ulaska u UI samog routera jer je i tu šifru zaboravio napisati?

Vir prudens non contra ventum mingit...
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
MaterAos kaže...

Znači PC (XP) mog dragog strica je spojen na iternet, ali je on mijenjao WPA2 šifru i zaboravio ju je zapisati, te me sad pita da ju nađem.

Mogu li ju nekako vidjeti bez ulaska u UI samog routera jer je i tu šifru zaboravio napisati?

Ne.

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
15 godina
neaktivan
offline
Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Divno.

Vir prudens non contra ventum mingit...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Resetiraj router i stavi nove lozinke.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?

-ovisno koji ISP odnosno router.. okreni doljnu staranu i pročitaj WPA.... ako piše, to je to.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?

ima mnogo programa kojima otkrivaš wep i wap ključeve

trazi portable wirales tako nekako se zove ,njega nemoraš instalirati

točnije wireless keyview

Intel Celeron 2,2GH mb Jetway i845 s478
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2010 20:22 (topa).
15 godina
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
MaterAos kaže...

Znači PC (XP) mog dragog strica je spojen na iternet, ali je on mijenjao WPA2 šifru i zaboravio ju je zapisati, te me sad pita da ju nađem.

Mogu li ju nekako vidjeti bez ulaska u UI samog routera jer je i tu šifru zaboravio napisati?

Ne prolaze takve priče. Onaj tko radi WPA2 zaštitu za svoj ruter, nema šanse da je zaboravi. Ti se vjerojatno misliš spajat na susjedovu mrežu Cool Priznaj Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Ako je od strica zasto ne mozes ci u router? I sta ce mu ako ju ima vec ukucanu u komp? Ti to pokusavas provaliti negdje? Hehehehhe

BEz pristupa kompu u kojem je ukucana ta sifra ili pristupa routeru zaboravi da ce uspjeti. WPA sifru je nemoguce probiti.

15 godina
neaktivan
offline
Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Ne mislim krast od susjeda, na kompu sam na kojem je upisana šifra, ali bože, moj stric ima tako divan rukopis (5 ili s ili S; 2, z ili Z) i još bolje pamćenje, dakle šifra na 192.168.... nije user ili bilo koja druga koju je dragi stric zapisao, wpa2 je upisana u komp, ovo sad pišem s tog kompa, ali pošto su umjesto čitljivih znakova prikazane točke baš i ne vidim šifru...

Jel moguće pogledat šifru koja je već upisana na određenom računalu?

Vir prudens non contra ventum mingit...
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 0:05 (MaterAos).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Sto se patis. Udjes u router i tamo ti pise citljivo ili resetuj router i ukucaj neku koju ces ti zapamtiti. To si do sad mogao 100 puta uraditi.

16 godina
online
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
MaterAos kaže...

Jel moguće pogledat šifru koja je već upisana na određenom računalu?

 

Moguće je.

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
MaterAos kaže...

Ne mislim krast od susjeda, na kompu sam na kojem je upisana šifra, ali bože, moj stric ima tako divan rukopis (5 ili s ili S; 2, z ili Z) i još bolje pamćenje, dakle šifra na 192.168.... nije user ili bilo koja druga koju je dragi stric zapisao, wpa2 je upisana u komp, ovo sad pišem s tog kompa, ali pošto su umjesto čitljivih znakova prikazane točke baš i ne vidim šifru...

Jel moguće pogledat šifru koja je već upisana na određenom računalu?

Moguće je vidit samo moraš napisat koji je os i kako je spojeno da li wireles koristi neki svoj program, u win 7 odeš na properties te mreže i označiš show caracter i pokaže ti je. U d-linkovom programu je isto možeš vidit a i u railinkovom. Za xp ću ti napisat kasnije kad se pribacim na xp.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
dr.koja kaže...
MaterAos kaže...

Ne mislim krast od susjeda, na kompu sam na kojem je upisana šifra, ali bože, moj stric ima tako divan rukopis (5 ili s ili S; 2, z ili Z) i još bolje pamćenje, dakle šifra na 192.168.... nije user ili bilo koja druga koju je dragi stric zapisao, wpa2 je upisana u komp, ovo sad pišem s tog kompa, ali pošto su umjesto čitljivih znakova prikazane točke baš i ne vidim šifru...

Jel moguće pogledat šifru koja je već upisana na određenom računalu?

Moguće je vidit samo moraš napisat koji je os i kako je spojeno da li wireles koristi neki svoj program, u win 7 odeš na properties te mreže i označiš show caracter i pokaže ti je. U d-linkovom programu je isto možeš vidit a i u railinkovom. Za xp ću ti napisat kasnije kad se pribacim na xp.

Ako je os Xp i pomoću njega radi wireless a ne pomoću nekog drugog programa od adaptera, nećeš je moć nikako vidit. Najbolje ti je resetirat ruter i konfigurirat sve ponovo.

Ako misliš probijat Wpa ključ nećeš uspit. 

15 godina
neaktivan
offline
Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Spojen je preko Gigaset WLAN Adapter Monitora, a da ja Vista ili 7 bi već 100 puta kliknuo na show characters.

Resetiranje routera ne resetira memoriju, nego ga restarta, te šifra ostaje neka koju nitko živ ne zna.

Vir prudens non contra ventum mingit...
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
Resetiranje radi upravo to: resetuje na fabricke postavke sao moras naci kako. Iskopcaj ga iz struje,pritisni reset i drzi pa ga ukopcaj u struju. Reset pusti poslije 10 sekundi.
15 godina
neaktivan
offline
Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Nazovi T-com ili kod koga god vec imas adsl i pitaj njih da ti pokusaju resetirat

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
MaterAos kaže...

Spojen je preko Gigaset WLAN Adapter Monitora, a da ja Vista ili 7 bi već 100 puta kliknuo na show characters.

Resetiranje routera ne resetira memoriju, nego ga restarta, te šifra ostaje neka koju nitko živ ne zna.

Resetirane routera vraća na tvorničke postavke. Ne znam koji ruter imaš, većina ih se resetira čačkalicom ili nečim sličnim obično se gurne ozada, drđi se desetak sec. i sve je na početnim postavkama. Neki ruteri imaju i dugme za reset.

15 godina
neaktivan
offline
Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Da, stisnem reset olovkom i držim 10ak sekundi, ukopčam ga u struju i opet sve po starom, to bi bio Gigaset SX763, najveći i najiritantniji router koji sam do sad vidio...danas sam zvao telekom (po stričevom nagovoru, ipak sam muškarac i sve mogu samCool) , i lijepo su mi izdiktirali najnasumičniju šifru ikad od kakvih 15ak znakova i poklopili nakon čega sam ih zvao i pola sata ih uvjeravo da nisam neki poluidiot, te da mora bit problem s opremom koju oni daju ljudima kao standardnu, s uputama na kineskom, bez nekog majstora koji bi skratio proces prvog spajanja za kakva 3 sata, te koja nakon 6 mjeseci dobije nekakva obilježja firewalla

Vir prudens non contra ventum mingit...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
MaterAos kaže...

Da, stisnem reset olovkom i držim 10ak sekundi, ukopčam ga u struju i opet sve po starom, to bi bio Gigaset SX763, najveći i najiritantniji router koji sam do sad vidio...danas sam zvao telekom (po stričevom nagovoru, ipak sam muškarac i sve mogu samCool) , i lijepo su mi izdiktirali najnasumičniju šifru ikad od kakvih 15ak znakova i poklopili nakon čega sam ih zvao i pola sata ih uvjeravo da nisam neki poluidiot, te da mora bit problem s opremom koju oni daju ljudima kao standardnu, s uputama na kineskom, bez nekog majstora koji bi skratio proces prvog spajanja za kakva 3 sata, te koja nakon 6 mjeseci dobije nekakva obilježja firewalla

S tim ruterom sam imo iskustva da on sam mijenja šifre i postavke za WLAN...

Reset provjereno radi, ištekaš iz struje, držiš reset i uštekaš ga, pustiš nakon 10-ak sekundi. Šifra i sve se vraća na default.

I see offline people!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
dr.koja kaže...
MaterAos kaže...

Ne mislim krast od susjeda, na kompu sam na kojem je upisana šifra, ali bože, moj stric ima tako divan rukopis (5 ili s ili S; 2, z ili Z) i još bolje pamćenje, dakle šifra na 192.168.... nije user ili bilo koja druga koju je dragi stric zapisao, wpa2 je upisana u komp, ovo sad pišem s tog kompa, ali pošto su umjesto čitljivih znakova prikazane točke baš i ne vidim šifru...

Jel moguće pogledat šifru koja je već upisana na određenom računalu?

Moguće je vidit samo moraš napisat koji je os i kako je spojeno da li wireles koristi neki svoj program, u win 7 odeš na properties te mreže i označiš show caracter i pokaže ti je. U d-linkovom programu je isto možeš vidit a i u railinkovom. Za xp ću ti napisat kasnije kad se pribacim na xp.

bas sam sad pogledo, imam win7 ultimate, men je taj WEP-kljuc 26znamenki...jel to treba bit tak ili??

...it's only business...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
Sused kaže...
MaterAos kaže...

Da, stisnem reset olovkom i držim 10ak sekundi, ukopčam ga u struju i opet sve po starom, to bi bio Gigaset SX763, najveći i najiritantniji router koji sam do sad vidio...danas sam zvao telekom (po stričevom nagovoru, ipak sam muškarac i sve mogu samCool) , i lijepo su mi izdiktirali najnasumičniju šifru ikad od kakvih 15ak znakova i poklopili nakon čega sam ih zvao i pola sata ih uvjeravo da nisam neki poluidiot, te da mora bit problem s opremom koju oni daju ljudima kao standardnu, s uputama na kineskom, bez nekog majstora koji bi skratio proces prvog spajanja za kakva 3 sata, te koja nakon 6 mjeseci dobije nekakva obilježja firewalla

S tim ruterom sam imo iskustva da on sam mijenja šifre i postavke za WLAN...

Reset provjereno radi, ištekaš iz struje, držiš reset i uštekaš ga, pustiš nakon 10-ak sekundi. Šifra i sve se vraća na default.

Ma resetirat ću ga sjekirom...sutra mu je zadnji dan

Vir prudens non contra ventum mingit...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
ako si brojao zvjezdice zaboravi nato jer jos id xp broj zvjezdica ne odgovara broju stvarnih znakova. A ako ti je stvarno pass toliki onda se pitam cemu?
14 godina
neaktivan
offline
Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Netko je već napisao riješenje, ali da ponovim još jednom:

 

http://www.nirsoft.net/utils/wireless_key.html

 

Jednostavna aplikacija WirelessKeyView, instaliraš i ispiše ti sve routere na koje si bio

i na koje jesi spojen sa pripadajućim wepom...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
logic kaže...
ako si brojao zvjezdice zaboravi nato jer jos id xp broj zvjezdica ne odgovara broju stvarnih znakova. A ako ti je stvarno pass toliki onda se pitam cemu?

heh..bas je to i mene cudilo..bile su zvjezdice...malo njih, ja stavim ''show characters'' kad ono sifra od 26znamenki jbg...

...it's only business...
15 godina
protjeran
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Evo program koji sigurno radi... prikazuje sve pohranjene internet šifre spremljene na neko računalo... besplatan je ... Nažalost ograničen je na XP LINK

Pala bomba u rodilište. Sad ima duplo više djece. /////// Vrijeme je relativan pojam. Zavisi sa koje strane WC-a se nalaziš.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
Nemo_BJ kaže...

Netko je već napisao riješenje, ali da ponovim još jednom:

 

http://www.nirsoft.net/utils/wireless_key.html

 

Jednostavna aplikacija WirelessKeyView, instaliraš i ispiše ti sve routere na koje si bio

i na koje jesi spojen sa pripadajućim wepom...

hvala!!

...it's only business...
15 godina
neaktivan
offline
Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Backtrack s rječnikom od cca 30 gba xD, i jedno 3 dana vremena :P

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?

Da probije WPA? Kladio bi se u to?

To je teorietski moguce ako je sifra u rijecniku. A ako nije?

Brute force i nije pravo probijanje.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
themain.x kaže...

bas sam sad pogledo, imam win7 ultimate, men je taj WEP-kljuc 26znamenki...jel to treba bit tak ili??

Triba, ako je 128 bit wep ključ. Ako si upisa manju šifru a prikazuje ti tu od 26 znamenki znači da imaš mogučnost upisivanja kraćeg passphrase koji se pretvara u128 bit ključ da ne moraš upisivat svih 26 znamenki.

 

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako mogu vidjeti WPA šifru?
chofilol kaže...

Backtrack s rječnikom od cca 30 gba xD, i jedno 3 dana vremena :P

Možda , ako bi naša toliki riječnik s našim riječima al isto mislim da bi teško probio i do Nove godine 2011. Ni sam postupak nije baš jednostavan za wpa.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice