Kako napraviti WIFI???

poruka: 10
|
čitano: 23.555
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Kako spojiti mobilni WIFI na internet preko rutera

Znaci: imam WiFi na mobu i sad bi ja htjela ic na internet preko rutera.ak me kuzite?? znaci, internet na mobitelu preko kompa/rutera.. i kako se to aktivira?? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti WIFI???

Upali Wifi na mobu nađi svoju mrežu od kompa i routera i spoji se. Upiši wpa ili wep key ako te traži i to je to.

Stisni Hvala ili Palac gore ako sam pomogao.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti WIFI???

kakav imaš router ? ima li mogučnost wlan wireless  (ako ima onda ima antenicu na sebi ? )  ili je to možda samo žičani router  (nema na sebi antenu i spojeno je s tvojim pc samo s LAN kabelom)

franc
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako napraviti WIFI???

jesam i neće..piše: problem pri autorizaciji.

Kristina
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako napraviti WIFI???

Sa antenicom.

Kristina
13 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti WIFI???

Najprije, imaš edit posta i citiranje (višestruko). Koji ruter imaš? Što piše na njemu, kako izgleda? Kad to provjeriš ćemo dalje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kako napraviti WIFI???
TinciLala kaže...

jesam i neće..piše: problem pri autorizaciji.

iz ovog bi se dalo zaključit da imaš neki ruter sa antenom koji ima podršku za wifi jeer inače ga ne bi pronašao sa mobitelom. znači na mobitelu upališ wireless i uključiš pretraživanje mreže...najčešće se samo odmah pokrene i onda odabereš SVOJU mrežu tj. ime svog rutera i upišeš šifru koju si upisao kad si postavljao ruter i spajao ga sa kompom :) 

13 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti WIFI???

Problem pri autorizaciji ti je zato jer nisi najvjerovatnije dobro upisala lozinku od mreže.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti WIFI???

Autorica je odlepršala. {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti WIFI???

uspjela sam se spojiti tabletom na svoj zicani router sa antenicom, ali kada idem na internet, fb i druge stranice kao da nisam spojena... zasto? sto da napravim da mi se skroz poveze? molim vas pomagajtee!!!

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice