T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.374
|
čitano: 6.327.286
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

ima li tko danas većih varijacija u brzini? download mi se kreće od 2-8mb\s

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
sokre kaže...

ima li tko danas većih varijacija u brzini? download mi se kreće od 2-8mb\s

umene sve OK Osijek

 

http://www.speedtest.net/result/1484131206.png

sjaši Kurta da uzjaše Murta
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

riješeno oc proca tj. asrockov turbo 30 mi očito nepaše novoj wifi kartici, nakon malo igranja i ručnog ugađanja sve sređeno. 

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Aktivirao sam pred koji dan drugi paket, iz 15gb prešao na Flat. I sada piše da će mi doći račun za ovih 15gb na korištenih npr.17 dana te račun za flat tarifu. Pitanje je sada, to ću platiti punu cijenu ili će lijepo reducirati puno cijenu od 60kn 15gb prometa na zih 17 pa da ispadne manje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Ispast ce manje
Samobor je lepa varoš :))
13 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Raving Rabbid kaže...

Aktivirao sam pred koji dan drugi paket, iz 15gb prešao na Flat. I sada piše da će mi doći račun za ovih 15gb na korištenih npr.17 dana te račun za flat tarifu. Pitanje je sada, to ću platiti punu cijenu ili će lijepo reducirati puno cijenu od 60kn 15gb prometa na zih 17 pa da ispadne manje?

Proporcijonalno

16 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Ispast će proporcionalno manje. Računaj da ti 15 GB traje 30 dana dakle oni ti računaju 1/2 GB po danu. 17 dana -> 8.5 GB.

Dakle ako si u tih 17 dana potrošio više od 8.5 GB doći će ti dodatnih paketa da platiš (za svaki dodatni paket od 1 GB 20 Kn.)

A cijenu same pretplate za paket ćeš dobiti nešto malo više od pola mjesečnog iznosa.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

kod promjene paketa sa 15 gb na flat, jel dovoljno samo preko interneta ili treba još nešto potpisivati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
indy500 kaže...

kod promjene paketa sa 15 gb na flat, jel dovoljno samo preko interneta ili treba još nešto potpisivati?

Samo preko neta je dovoljno. Al pazi - ako uzmeš onaj povoljniji dsl na 12 mjeseci -> to je produženje ugovora.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
13 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

znam da je produženje. ionako nemam druge opcije osim t-gamadi.

u slučaju produženja je isto samo preko interneta dovoljno?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
indy500 kaže...

znam da je produženje. ionako nemam druge opcije osim t-gamadi.

u slučaju produženja je isto samo preko interneta dovoljno?

Jest. No preporučio bih ti da s produženjem ugovora pričekaš dok budu davali kakve poklone ili pogodnosti.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
indy500 kaže...

znam da je produženje. ionako nemam druge opcije osim t-gamadi.

u slučaju produženja je isto samo preko interneta dovoljno?

a od kud si ti, pogledaj za oltima telekom, možda možeš uzet, jeftiniji su , a dobiš brži internet-flat, telefon, i mislim i da televizuju dobiš za samo 260 kn tako nešto, al mislim da je to bez pdv-a, a s pdv-om je oko 300 kn a nije 450 kao kod t-idiota, i ja sam isto sad na t-comu ali u 12 mj. če bit dostupno tv, kod mene pa ču onda tek uzet, sad jedino mogu uzet tel. i int, a tv još nemogu pa jedino to čekam, čum ču moć uzet prebacivam se isti tren, il kod njih ili b-net njih još nemogu, i još kaj bi mi bilo draže od h1......al vidjet ču.....

12 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Pozdrav svima!

 

Trebam jednu informaciju.Imam flat rate od T-Coma-4Mbit/256kbit.U prošla dva tjedan brzina je bila povečana na 7mbps,a upload na 0.70mbps.I sad je opet vracena na staru brzinu.Jel netko imao slično iskustvo?Ili su samo pogriješili?

 

Lp!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Madman500 kaže...

Pozdrav svima!

 

Trebam jednu informaciju.Imam flat rate od T-Coma-4Mbit/256kbit.U prošla dva tjedan brzina je bila povečana na 7mbps,a upload na 0.70mbps.I sad je opet vracena na staru brzinu.Jel netko imao slično iskustvo?Ili su samo pogriješili?

 

Lp!

Testiranje mreže i ništa više.

213.202.106.145:28960 TDM PROMOD 211 Tarrget Rush Team server
13 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
deus-ex resolution kaže...
indy500 kaže...

znam da je produženje. ionako nemam druge opcije osim t-gamadi.

u slučaju produženja je isto samo preko interneta dovoljno?

a od kud si ti, pogledaj za oltima telekom, možda možeš uzet, jeftiniji su , a dobiš brži internet-flat, telefon, i mislim i da televizuju dobiš za samo 260 kn tako nešto, al mislim da je to bez pdv-a, a s pdv-om je oko 300 kn a nije 450 kao kod t-idiota, i ja sam isto sad na t-comu ali u 12 mj. če bit dostupno tv, kod mene pa ču onda tek uzet, sad jedino mogu uzet tel. i int, a tv još nemogu pa jedino to čekam, čum ču moć uzet prebacivam se isti tren, il kod njih ili b-net njih još nemogu, i još kaj bi mi bilo draže od h1......al vidjet ču.....

  Optimu mogu imati samo onu opciju da ide preko t-coma.

12 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?
kolika bi mi bila skidanja s 2 Mbps, zasad imam 4 Mbps ali pitam iz znatiželje
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

duplo manja

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
deus-ex resolution kaže...
kolika bi mi bila skidanja s 2 Mbps, zasad imam 4 Mbps ali pitam iz znatiželje

Jednostavna matematika.

 

4Mbps -> 512kB/s

2Mbps -> 256kB/s

 

To je teoretska brzina, stvarna će biti desetak kB manja ili ne, zavisi kako kome.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
13 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

morat će nešto više ponudit preko ADSL-a ili cijenu smanjit jer je mobilni internet sve jeftiniji i jeftiniji gledam ovu akciju od tele2 20gb/100kn i stvarno razmišljam šta će prosječnom korisniku ADSL

 

http://www.tele2.hr/mobilni_internet/podatkovne_tarife_mobilni_internet_pretplata.html

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

e to sam i ja vidio danas gregor je pricao o tome i nisam mogao vjerovati...ja najvise dnevno sam radio 10-11GB, pa kad gledam to je to bokte...neznam gregor je u velikoj prednosti

 

EDIT: shebo sam se, dnevno da radim toliko, ali mjesecno radim izmedu 40 i 100GB, ovisi kad...tako da ovo nista za mene :)

 

jbg gregor :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2011 16:50 (RuskeGTT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Hyperion kaže...
deus-ex resolution kaže...
kolika bi mi bila skidanja s 2 Mbps, zasad imam 4 Mbps ali pitam iz znatiželje

Jednostavna matematika.

 

4Mbps -> 512kB/s

2Mbps -> 256kB/s

 

To je teoretska brzina, stvarna će biti desetak kB manja ili ne, zavisi kako kome.

aha, ok, premalo je to...xddd......ništa od toga...xddd. ostajem i dalje u t-com-u

13 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
RuskeGTT kaže...

e to sam i ja vidio danas gregor je pricao o tome i nisam mogao vjerovati...ja najvise dnevno sam radio 10-11GB, pa kad gledam to je to bokte...neznam gregor je u velikoj prednosti

20 GB je mjesečno, a ne dnevno, ali stvarno nemoreš vjerovat koje su to razlike u cijeni pogotovo kada tele2 koristi mrežu od T Mobila {#}

15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Prošli mjesec sam napravio rekord od 560GB DL/UL od toga 20 i nešto GB uploada. :D

 

Dok ne stave flat tarifu na mobilni on je zaqrac, 10GB što imam na vipovom sticku sprašim za ~4h ako hoću no moram razvuć na cijeli mjesec. Srećom skinem si kod kuće filmove, serije i igre pa gledam/igram dok sam u Zagrebu.

x264 - High Profile 10 | FLAC | MKV
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2011 17:00 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
balck2x11 kaže...
RuskeGTT kaže...

e to sam i ja vidio danas gregor je pricao o tome i nisam mogao vjerovati...ja najvise dnevno sam radio 10-11GB, pa kad gledam to je to bokte...neznam gregor je u velikoj prednosti

20 GB je mjesečno, a ne dnevno, ali stvarno nemoreš vjerovat koje su to razlike u cijeni pogotovo kada tele2 koristi mrežu od T Mobila  {#}

  znam shebo sam se, ispravio sam gore

15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Ne mogu vjerovati da je mobilni internet 20GB = 100 KN, a kod t-coma start paket 1GB = 100 KN.... koja pljacka ma*** ** *****

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.10.2011 17:08 (lovac82).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
a koja brzina?
http://bambytalica.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Kolko vidim neki od vas  imaju osnovnu tarifu+ max tv i onda im je brzina veća, meni nije uvijek mi je download najviše 500,a upload 30, zanima me jel ima neka caka za napravit da bude brže ili je to samo sreća?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
skipe1994 kaže...

Kolko vidim neki od vas  imaju osnovnu tarifu+ max tv i onda im je brzina veća, meni nije uvijek mi je download najviše 500,a upload 30, zanima me jel ima neka caka za napravit da bude brže ili je to samo sreća?

sreća na kojem si tipu centrale, novije odvajaju max-tv od neta. dok kod starijih to nije slučaj.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
12 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?
Join Teamspeak 3 === 217.114.63.57
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

malo išo provjeravat, nisam dugo, kad ono...

ovo je prvi puta da imam ovaku brzinu otkad imam internet. Vjerovatno neče dugo trajati.

speedtest speedtest
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 11:27 (fighterZu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice