T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.362
|
čitano: 6.300.779
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Kako mislis odbili, pismeno? jesi li probao promijeniti brzinu preko user.t-com.hr?

 

Line attenuation ti treba biti sto manji, a SN Margin sto veci....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
hardrock kaže...

Jel mi se isplati ovo:

 

1) Raskid ugovora sa optiminim telefonom u cijeni od 198 kn,

te prelazak na Tcom ADSL i telefon za 235kn mjesečno?

 

2) Ili da uzmem optimin internet i telefon (O2surf+ paket),

bez raskida ugovora i 192kn mjesečno?

 

S obzirom da znam kakva bi bila kvaliteta Tcom usluga tj. MaxADSL-a,

dok s druge strane neznam kakva će bit usluga od Optime, jer koriste Tcomovu infrastrukturu...

 

Bilo kakav savjet bi mi dobro došao.

Hvala i lp.

 

Idealno bi bilo da možeš isprobati internet od optime pa da onda odlučiš.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Lavek666 kaže...

Imam t-com internet.kolko vidim trebalo bi najmanje 2 mbps a meni je ovakohttp://speedtest.net/result/2397958504.png a kad pukne veza zna pasti i na 0,60 download,zovem ih brzinu kažu nemože bolje ,veza puca svaki čas i po 5,10 puta na dan i onda su nešto kao sredili i bilo dobro što se pucanja tiče od 22.prosinca do danas znači 4 dana i sad opet isto počelo.{#}

 

Imate kakvih savjeta?

Imas maxtv?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2012.
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Jucer sam se dobrano nasmijao...

zvao tcom jer je vec 27.12 umalo kraj godine a meni niej dignuta brzina pada provjerim u cemu je problem...

kaze zenska da su probali mi podic brzinu ali da mi je parica prelosa loooool

a prva kuca do mene ima dignut upload i kolega 500m dalje od mene i centrale isto dignut

ovo su podaci iz rutera..

Downstream rate: 3244 kbps

Upstream rate: 315 kbps

Line mode: ADSL2+

Maximum line rate: 4344 kbps (downstream) / 765 kbps (upstream)

Noise margin: 10 dB (downstream) / 12.1 dB (upstream)

Line attenuation: 54.6 dB (downstream) / 34.5 dB (upstream)

 

znam da sam dosta daleko od centrale i sto se tice downloada pomirio sam se sa manjom brzinom

ali upload im necu oprostit..

cheers

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
dRoID kaže...
hardrock kaže...

Jel mi se isplati ovo:

 

1) Raskid ugovora sa optiminim telefonom u cijeni od 198 kn,

te prelazak na Tcom ADSL i telefon za 235kn mjesečno?

 

2) Ili da uzmem optimin internet i telefon (O2surf+ paket),

bez raskida ugovora i 192kn mjesečno?

 

S obzirom da znam kakva bi bila kvaliteta Tcom usluga tj. MaxADSL-a,

dok s druge strane neznam kakva će bit usluga od Optime, jer koriste Tcomovu infrastrukturu...

 

Bilo kakav savjet bi mi dobro došao.

Hvala i lp.

 

Idealno bi bilo da možeš isprobati internet od optime pa da onda odlučiš.

Da, al kako da ga isprobam? Ne mislim čekati 90 dana da mi oni dopreme opremu, i onda još k tome zaključi se da je internet veza loša...

 

16 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn

Ako ideš preko t com infra. onda ne bi smio imati nikakvih problema.Ja ve če 3.mj. koristim h1 trio bit uslugu i sve mi savršeno radi.

BF3:crna_bandera
13 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn

Da, preko njihove infre. idem , svi koji koriste tcom u mom selu nemaju problema sa vezom, bi li bila isto dobra veza ak idem preko optime, al tcomovom infrom.?

12 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Povećali upload, napokon!

 

 

29.11.2010= Barcelona-Real Madrid 5:0
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2012 14:45 (KiX777).
 
2 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
hardrock kaže...

Da, preko njihove infre. idem , svi koji koriste tcom u mom selu nemaju problema sa vezom, bi li bila isto dobra veza ak idem preko optime, al tcomovom infrom.?

Isto će ti raditi kod svakog operatora.

12 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Jel se smije hakometar koristiti kad je maxtv uključen? Jer je to zapravo brzina koju dobivam-.-

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Diplomirani pješak kaže...

Jel se smije hakometar koristiti kad je maxtv uključen? Jer je to zapravo brzina koju dobivam-.-

Oni garantiraju do 1 mbit u tome je stvar i glupost.. I ja imam ispod 2 mbita dok je max tv ukljucen i sad zamisli jos kad se netko spoji na wifi pa ti surfaj.

14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Fake_Alert kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Jel se smije hakometar koristiti kad je maxtv uključen? Jer je to zapravo brzina koju dobivam-.-

Oni garantiraju do 1 mbit u tome je stvar i glupost.. I ja imam ispod 2 mbita dok je max tv ukljucen i sad zamisli jos kad se netko spoji na wifi pa ti surfaj.

moze li mi netko objasniti ovu stvar? zasto moj frend ima 8 mbit brzinu dok je maxtv ugasen (placa 4mbit)? isto tako sam i ja imao dok sam uzeo maxtv na probni rok. da li je stvar u tome sto smo prvo imali internet pa zatim maxtv? moj brat je imao prvo maxtv, nedavno je uzeo i internet i njemu je stalno 4 mbit neovisno o tome da li je maxtv upaljen ili ne.

 

p.s. prvi puta kada sam uzimao matx tv (2 puta sam ga uzimao na pobu :) ) brzina mi je bila ista bio maxtv ugasen ili ne...

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 18:49 (Idealist).
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Lavek666 kaže...

Imam t-com internet.kolko vidim trebalo bi najmanje 2 mbps a meni je ovakohttp://speedtest.net/result/2397958504.png a kad pukne veza zna pasti i na 0,60 download,zovem ih brzinu kažu nemože bolje ,veza puca svaki čas i po 5,10 puta na dan i onda su nešto kao sredili i bilo dobro što se pucanja tiče od 22.prosinca do danas znači 4 dana i sad opet isto počelo.{#}

 

Imate kakvih savjeta?

evo da ti ja dam svoj savjet (imao sam 5 mjeseci muka s njima), a događalo se ovo:

 

Pucala mi je veza svaki put kad bi malo zapuhalo, padala kiša, snijeg ili bilo neko nevrijeme, te sam imao problema s šumovima na telefonu. Dolazili su mi doma svaki drugi dan te uvjek su isto pokusavali po kuci (mjenjanje rutera, mjenjanje spittera, pregledavanje kablova u potkrovlju i pipkanja po mom kompjuteru), te su vec nakon par mjeseci poceli mene optuzivati da moj telefon ne valja i radi toga budu šumovi na telefonu (naravno telefon je nov te nema sanse da je to razlog da jedan sat sumi, a drugi ne). Mjenjali su cijlu centralu, mjenjali parice, čak je i neka druga firma došla promjeniti neku malo veću razvodnu kutiju na početku ulice, te naravno nije pomoglo. Tek kad sam im rekao da mjenjaju sve kabele od centrale do moje kuce, isli su "pregledati" kutije na stupovima. Na kraju se ispostavilo da nije bilo dobro zafrkano nesto u toj kutiji, te su to napravili i od tad vise nemam nikako problema. 

 

Što se njih t-comovaca tiče, njima se nigdje ne žuri da poprave to, njihova politika je "neka, ima vremena". Postepeno su se i meni dizali živci pa sam se znao i izderati na njih kad bi mi dosli kuci ne najavljeno, te sam poceo biti sve agresiviniji prema njima. {#} 

 

A na kraju opet ima i pozitivno nesto.. Dobio sam pravo na besplatan internet i telefon puna 3 mjeseca, te mi je ping jako malan (vjerovatno od mjenjanaj tih parica)

 

A savjet je: je*i im mater svima po spisku pa ce te malo i slusati, jer oni sve to laganini rade te im uopce nije vazno da li ce popraviti ili ne (bar ovi sto su meni dolazili), a mozes se i laganini prijetiti ako imas neku ideju {#}

[url=http://profile.xfire.com/igorrasic][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/2/igorrasic.png[/img][/url]
15 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Idealist kaže...
Fake_Alert kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Jel se smije hakometar koristiti kad je maxtv uključen? Jer je to zapravo brzina koju dobivam-.-

Oni garantiraju do 1 mbit u tome je stvar i glupost.. I ja imam ispod 2 mbita dok je max tv ukljucen i sad zamisli jos kad se netko spoji na wifi pa ti surfaj.

moze li mi netko objasniti ovu stvar? zasto moj frend ima 8 mbit brzinu dok je maxtv ugasen (placa 4mbit)? isto tako sam i ja imao dok sam uzeo maxtv na probni rok. da li je stvar u tome sto smo prvo imali internet pa zatim maxtv? moj brat je imao prvo maxtv, nedavno je uzeo i internet i njemu je stalno 4 mbit neovisno o tome da li je maxtv upaljen ili ne.

 

p.s. prvi puta kada sam uzimao matx tv (2 puta sam ga uzimao na pobu :) ) brzina mi je bila ista bio maxtv ugasen ili ne...

ovisno na kakvu je centralu spojen tj. starije generecpiej centrala (čuo sam za simens) nemogu razdvojiti adsl i maxtv ili im je komplicirano to za izvesti. a ako ti je parica kvalitetna i imaš sreće da si na toj centrali dobit ćeš duplu brzinu kad ti je tv ugašen. ako se nevaram da uzemš 2 max tv prijemnika vjerojatno bi prešao na 12-13 mbit-a. imao sam isti slučaj ja na 8-9 mbit-a a frend udaljen isto od centrale 300-tinjak metara ima 4mbit i kad mi je max tv ugašen tj. uzeo ga je samo zbog toga da dobije duplu brzinu ali ga je očigledno zapala novija centrala.

 

uglavnom dok mi ovako veza grua na t-com-u niti ne razmišljam mjenjati operatera niti otkazivati  max-tv, doduše moguće da si uzmem još 1 max-tv prijemnik.

ČVARCI = ČIPS OD SVINJE
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 19:34 (sokre).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Fake_Alert kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Jel se smije hakometar koristiti kad je maxtv uključen? Jer je to zapravo brzina koju dobivam-.-

Oni garantiraju do 1 mbit u tome je stvar i glupost.. I ja imam ispod 2 mbita dok je max tv ukljucen i sad zamisli jos kad se netko spoji na wifi pa ti surfaj.

Kaj garantiraju? DO 1 mbit ili OD, jer ja imam nekih 0.8, daj da vidim di si to našel

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2012.
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Diplomirani pješak kaže...
Fake_Alert kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Jel se smije hakometar koristiti kad je maxtv uključen? Jer je to zapravo brzina koju dobivam-.-

Oni garantiraju do 1 mbit u tome je stvar i glupost.. I ja imam ispod 2 mbita dok je max tv ukljucen i sad zamisli jos kad se netko spoji na wifi pa ti surfaj.

Kaj garantiraju? DO 1 mbit ili OD, jer ja imam nekih 0.8, daj da vidim di si to našel

Ma to mi svaki put kazu kad kod mene doma dodu jer je ovo iritantno ne mozes surfat u miru sa maxtvom upaljenim.

Do 1 mbit.

12 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Pa i 0.001 mbit je po toj logici do 1 mbit.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Diplomirani pješak kaže...

Pa i 0.001 mbit je po toj logici do 1 mbit.

Gledaj. Meni kada je tu dolazio tehnicar a dosao je par puta vec i susjed nam je. Kaze da garantiraju do 1 mbit brzinu, znaci preko 1 mbit ne garantiraju radi zagusenosti mreze, centrala i jos nekih faktora u koje ne ulazim. Ako ti placas 4 mbit i ne dobivas toliko - Yebiga! I ja placa 4 mbit a propusnost parice mi je 6000 kbs ( varira od doba dana ) i maxtv pojede oko ~4 mbita i sta mi ostane? Ispod 2 mbit.

 

12 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

http://www.speedtest.net/results.php?ct=d&ria=0&s=0

 

12.5 svjetski prosjek... nase bjedni 4. Ali dajte pogledajte. Prije par mjeseci je download cak bio kojih 7mb.a sad je jedva preko 4. 
Inace, internet mi puca svakih 30min ako je i ako nije ukljucen MaxTV. Neki vele mjenjaj splitter. Ima ko kakvo rjesenje ?  

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
SimeKZ kaže...

http://www.speedtest.net/results.php?ct=d&ria=0&s=0

 

12.5 svjetski prosjek... nase bjedni 4. Ali dajte pogledajte. Prije par mjeseci je download cak bio kojih 7mb.a sad je jedva preko 4. 
Inace, internet mi puca svakih 30min ako je i ako nije ukljucen MaxTV. Neki vele mjenjaj splitter. Ima ko kakvo rjesenje ?  

Nazovi T-com na 0800 9000 i nek ti pošalju tehničara. Ja sam ga zvao zbog pucanja veze, vjerojatno će ti doć, ako ti valja sve s opremom ode pogledat do centrale "šta se desilo", a ako nešto ne valja s opremom on ti zamijeni. To je to.

Pars pro toto.
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.1.2013 23:41 (TheGh0st).
14 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Decki kako dobiti informaciju brzine parice na Thompson SpeedTouch-u? Odem na broadband connection -> DSL Connection i tamo nema puno informacija, samo par gluposti.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Vas sto muci zasto neki u istom mjestu kad ugase maxtv imaju vecu vrzinu neta a neki ne. Nema vas veze s opremom u centrali. Vecina ih je na 2 tipa DSLAM-a ali su oba ericsson samo je jedan noviji model (ja ih prepoznajem po boji hehehe ... stariji su cijeli crni a novi tamno plavi ;)). Imate isto i ericssonov switch i onda idu reglete i do razvodni stumica ormara itd zice. E da i sve centrale su s sredistem optikom spojene. Imate unutra NOKIA pretvornika. E sad zasto nekima jedno nekima drugo. Ovako fora he u kvalitete linije... odnosno sustav automatski isprobava parametre i ostavlja na kojima sama ustanovi da je stabilno i onda tu dode da je ustanovljeno da je konekcija losija i onda ostavi net i tv zajedno da se ne limitiraju brzine po protokolima... odnosno nekad se tako zna ostavit kad je dw ok za obje ali up nije pa da za net up nebi bio sj. Onda dujele ivisno o potrebi...
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Nemojte zamjerit na pisanju. Neznam pisat brzo i ok na mobu
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Nije meni problem što se prepolovi, nego što se drugima prepolovi s 8 na 5, a meni s 4 na 1 mbit. Inače već sam im rekao, ali kažu da sam predaleko od centrale i da mogu jedino ugraditi satelitski maxtv. Kužite da 360 kn dođe račun, a na youtubeu moram pauzirati da mi se 240p video do kraja učita.

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2012.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Diplomirani pješak kaže...

Nije meni problem što se prepolovi, nego što se drugima prepolovi s 8 na 5, a meni s 4 na 1 mbit. Inače već sam im rekao, ali kažu da sam predaleko od centrale i da mogu jedino ugraditi satelitski maxtv. Kužite da 360 kn dođe račun, a na youtubeu moram pauzirati da mi se 240p video do kraja učita.

Baš sam ti se ja o tome raspitivao okolo, pitao sam baš jednog T-comovca ima li brzina interneta veze sa MaxTV-om i on je rekao da nema. Naime, svaki ima svoj ulaz (IPTV i LAN). Moj frend ima MaxTV, a internet mu ide i više od 4.5 mbit, a upload više od 0.55 mbit, dok mu je cijelo vrijeme MaxTV upaljen. Tako da svima vama koji imate MaxTV, preporučio bih vam da napravite isto što i on. Odete baš u zgradu T-Coma i nek vam to riješe kako Bog zapovijeda (da vam internet brzina bude maksimalna uz MaxTV). I mislim da ti je minimalna brzina 2 mbita, tako da slobodno uzmi HAKOMetar u ruke i slobodno pokreni žalbeni postupak. Kažem, to ti nikako ne bi smjelo biti tako, jer mi je sam T-comovac rekao da iako MaxTV u biti ide preko interneta, da ti to ne bi trebalo utjecati jer on ima svoj posebni IPTV, dok ostali idu na LAN ulaz!

Pars pro toto.
13 godina
protjeran
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
TheGh0st kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Nije meni problem što se prepolovi, nego što se drugima prepolovi s 8 na 5, a meni s 4 na 1 mbit. Inače već sam im rekao, ali kažu da sam predaleko od centrale i da mogu jedino ugraditi satelitski maxtv. Kužite da 360 kn dođe račun, a na youtubeu moram pauzirati da mi se 240p video do kraja učita.

Baš sam ti se ja o tome raspitivao okolo, pitao sam baš jednog T-comovca ima li brzina interneta veze sa MaxTV-om i on je rekao da nema. Naime, svaki ima svoj ulaz (IPTV i LAN). Moj frend ima MaxTV, a internet mu ide i više od 4.5 mbit, a upload više od 0.55 mbit, dok mu je cijelo vrijeme MaxTV upaljen. Tako da svima vama koji imate MaxTV, preporučio bih vam da napravite isto što i on. Odete baš u zgradu T-Coma i nek vam to riješe kako Bog zapovijeda (da vam internet brzina bude maksimalna uz MaxTV). I mislim da ti je minimalna brzina 2 mbita, tako da slobodno uzmi HAKOMetar u ruke i slobodno pokreni žalbeni postupak. Kažem, to ti nikako ne bi smjelo biti tako, jer mi je sam T-comovac rekao da iako MaxTV u biti ide preko interneta, da ti to ne bi trebalo utjecati jer on ima svoj posebni IPTV, dok ostali idu na LAN ulaz!

Linija ima svoja fizička ograničenja. Internet i MaxTV koriste istu liniju da bi funkcionirali. Postoji nešto što se zove "maksimalna propusnost linije/parice".

 

Da bi internet funkcionirao na 4 Mbps (što je minimalna brzina koju možeš platiti), Maksimalna propusnost parice mora biti više od 4Mbps. Da bi MaxTV funkcionirao dobro, moraš imati još 4Mbps ekstra propusnosti linije. Znači da bi ti adsl+max radili bez greške, moraš imati 9-10 Mbps maksimalne propusnosti linije, uz sve ostale parametre koji utječu na kvalitetu veze u granicama normale.

 

Ako je tebi propusnost linije 6 Mbps, znači da će ti MaxTV većinu vremena raditi dobro (max ima veći prioritet od ADSL-a), ali kad je max upaljen, internet će ti biti sporiji, čisto zbog fizičkog ograničenja linije...

13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
RaNzO kaže...
TheGh0st kaže...
Diplomirani pješak kaže...

Nije meni problem što se prepolovi, nego što se drugima prepolovi s 8 na 5, a meni s 4 na 1 mbit. Inače već sam im rekao, ali kažu da sam predaleko od centrale i da mogu jedino ugraditi satelitski maxtv. Kužite da 360 kn dođe račun, a na youtubeu moram pauzirati da mi se 240p video do kraja učita.

Baš sam ti se ja o tome raspitivao okolo, pitao sam baš jednog T-comovca ima li brzina interneta veze sa MaxTV-om i on je rekao da nema. Naime, svaki ima svoj ulaz (IPTV i LAN). Moj frend ima MaxTV, a internet mu ide i više od 4.5 mbit, a upload više od 0.55 mbit, dok mu je cijelo vrijeme MaxTV upaljen. Tako da svima vama koji imate MaxTV, preporučio bih vam da napravite isto što i on. Odete baš u zgradu T-Coma i nek vam to riješe kako Bog zapovijeda (da vam internet brzina bude maksimalna uz MaxTV). I mislim da ti je minimalna brzina 2 mbita, tako da slobodno uzmi HAKOMetar u ruke i slobodno pokreni žalbeni postupak. Kažem, to ti nikako ne bi smjelo biti tako, jer mi je sam T-comovac rekao da iako MaxTV u biti ide preko interneta, da ti to ne bi trebalo utjecati jer on ima svoj posebni IPTV, dok ostali idu na LAN ulaz!

Linija ima svoja fizička ograničenja. Internet i MaxTV koriste istu liniju da bi funkcionirali. Postoji nešto što se zove "maksimalna propusnost linije/parice".

 

Da bi internet funkcionirao na 4 Mbps (što je minimalna brzina koju možeš platiti), Maksimalna propusnost parice mora biti više od 4Mbps. Da bi MaxTV funkcionirao dobro, moraš imati još 4Mbps ekstra propusnosti linije. Znači da bi ti adsl+max radili bez greške, moraš imati 9-10 Mbps maksimalne propusnosti linije, uz sve ostale parametre koji utječu na kvalitetu veze u granicama normale.

 

Ako je tebi propusnost linije 6 Mbps, znači da će ti MaxTV većinu vremena raditi dobro (max ima veći prioritet od ADSL-a), ali kad je max upaljen, internet će ti biti sporiji, čisto zbog fizičkog ograničenja linije...

E hvala ti kolega na pojašnjenju, volim kada mi netko baš dobro objasni kako što radi, iako sam u ovom slučaju u krivu.

 

P.S. Ako je nekoga zanimala moja brzina interneta : http://www.speedtest.net/result/2408570880.png

Pars pro toto.
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Sad bas razgovaro malo s firmom koja radi odrzavanje za ht. I stanje vam je ovakvo cak i ako ne primjecujete da vam net ne radi ispravno sustav automatski radi mjerenja i prijavljuje kvarove njima ako ustanovi oscilacije u brzini... Tako da svaki dan za moje podrucje dobiju desetke naloga da poprave spojeve itd.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

eto nakon poziva i prijave kvara popustili su speedtest

malo je downspeed pao ali sasvim zadovoljavajuce :D

 

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic. http://db.tt/0iXs5Cx
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Ja sam zvao, na što sam dobio neku zbunjenu žensku...koja nema pojma o povećanju brzina...onda sam čekao da bi dobio informaciju da je to još "u procesu"...lol

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice