T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.378
|
čitano: 6.329.019
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Hehe kak bi se reklo, na krivom mjesti imas kucu, moras prodat i kupit blize centrali.
Nije ni do tebe ni do centrale, jednostavno si daleko od nje, ubiti ima puno kabela do tebe.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
toma20 kaže...

ovako pitanje posto se bas nekuzim pitao sam za turbo i rekli su mi da nemogu imati,znam da sam od centrale 1.6 km sad me zanima dali je do centrale ili do mene,pitam da znam da se nadam vdslu uskoro ili ne?

 Prema ovome ti si udaljen vise od 1.6km, kako kazes. Nekih 2.1km bi bilo ispravnije. Tako da je vjerovatno problem u udaljenosti, odnosno atenuaciji. Ukoliko se centrala ne priblizi tebi ili ti njoj od VDSL-a nemas nista.

Never let a computer know you are in a hurry.
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
PC - stručnjak kaže...
Hehe kak bi se reklo, na krivom mjesti imas kucu, moras prodat i kupit blize centrali.
Nije ni do tebe ni do centrale, jednostavno si daleko od nje, ubiti ima puno kabela do tebe.

 a nista morat cu se vratiti u kucu iz koje sam se odselio,a trenutno od ove kuce u kojoj sam sada 1km,ona (stara) je jedno 500 m od centrale 

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
c.ronaldo1001 kaže...

Imao sam adsl na 10 mbit, sad su mi aktivirali Turbo 30.

Pošto mi je tako velika brzina nepotrebna i iskreno ne vidim neku veliku razliku u surfanju (osim download afkors), radije bi imao manji račun za internet.

 

Ako ih tražim da mi spuste na Turbo 20, hoće li se to onda gledati kao da sam na 4 mbit i da li bi mi onda račun trebao biti 30 kn manji?

 Slobodno ti njih pitaj samo kad več imaš turbo 30 a račun je takav kakav je bolje ti je da imaš bolje pa ako ti zatreba imaš onda jače i bolje kad več imaš uključeno.

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
TonyM kaže...
Hurki kaže...
A da li je to onda za mene besplatno(turbo)?


Trenutno imam Max 3m+ paket, 4/512 ... i lik mi to sinoć uključio kao što rekoh... a sada čitam da ide 5 do 10mbps :s


 Turbo ti je besplatan kako piše da su oni koji su imali  brzinu 5 imati turbo na 20 a sad 10 kao što sma imao ja digli su na 30.

No moj ti je savjet da pritisneš da ti donesu što prije ruter jer nekada to zna trajati.Zato malo zvati službu pokušati da ti ne otežu sa time.

 Ma kliknuo sam ja to prekjučer, pa nestalo jučer neta, jutros ga privremeno vratili dok ne dođe router. Rekoše da će tehničara poslati da ga ubaci.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/Hurki_CRO/
12 godina
offline
T-Com Internet

Bok. Koliko se smije potrošit s ovim vdsl2 s 20MBit/s? Pitam zato jer se skida po 13 gb za oko 1h i 40min.

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Tony1999 kaže...

Bok. Koliko se smije potrošit s ovim vdsl2 s 20MBit/s? Pitam zato jer se skida po 13 gb za oko 1h i 40min.

 ako ja nisam dobio nikakvu kaznu za ovo, neces ni ti za tih 13gb :P

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Rasho kaže...
Tony1999 kaže...

Bok. Koliko se smije potrošit s ovim vdsl2 s 20MBit/s? Pitam zato jer se skida po 13 gb za oko 1h i 40min.

 ako ja nisam dobio nikakvu kaznu za ovo, neces ni ti za tih 13gb :P

 Hvala puno, nemam razloga za brigu kad vidim tvoju potrošnju 

http://valid.canardpc.com/cache/banner/fmwm3z-4.png
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Tony1999 kaže...
Rasho kaže...
Tony1999 kaže...

Bok. Koliko se smije potrošit s ovim vdsl2 s 20MBit/s? Pitam zato jer se skida po 13 gb za oko 1h i 40min.

 ako ja nisam dobio nikakvu kaznu za ovo, neces ni ti za tih 13gb :P

 Hvala puno, nemam razloga za brigu kad vidim tvoju potrošnju 

 Pa ako imas flat mozes koliko hoces... neograniceno. Samo pazi sto skidas i odakle... meni recimo i netreba dlanje, kad ionako sve streamam, samo cekam tehnicara i taj ZTE router pa cu moci normalno u 720p streamati filmove i serije.

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
TonyM kaže...
Hurki kaže...
A da li je to onda za mene besplatno(turbo)?


Trenutno imam Max 3m+ paket, 4/512 ... i lik mi to sinoć uključio kao što rekoh... a sada čitam da ide 5 do 10mbps :s


 Turbo ti je besplatan kako piše da su oni koji su imali  brzinu 5 imati turbo na 20 a sad 10 kao što sma imao ja digli su na 30.

No moj ti je savjet da pritisneš da ti donesu što prije ruter jer nekada to zna trajati.Zato malo zvati službu pokušati da ti ne otežu sa time.

 Kolega ima 4 mb i danas je zvao i uključili su mu 30, rekli su mu da turbo 20 skoro nikome ne uključuju...

Bene docet, qui bene distinguit.
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Jel imas možda kakve informacije zašto nikome ne uključuju Turbo 20 jer sam se ja baš nadao tome jer sam preudaljen, a sad sam izgubio i tu nadu :(

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
tommyboy77 kaže...

Jel imas možda kakve informacije zašto nikome ne uključuju Turbo 20 jer sam se ja baš nadao tome jer sam preudaljen, a sad sam izgubio i tu nadu :(

 Neznam, samo je tako rekao agent a kolega ni kriv ni dužan dobio Turbo 30 i boli ga briga. A ako si preudaljen od centrale, onda ionako nisi imao šansu. Postaj sliku u temu Kvaliteta DSL parice ili ovdje pa da vidimo kakvo je stanje.

Bene docet, qui bene distinguit.
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Koliko dode taj turbo 30? Trenutno imam 10mbps, a nebi bilo lose imat jos 20
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
0 kn, 20 Mbita VDSL mjenja 4 ADSL, 30 mijenja 10.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
GeneralPag1997 kaže...
Koliko dode taj turbo 30? Trenutno imam 10mbps, a nebi bilo lose imat jos 20

 Ako imaš 10 mbps kao što sam i ja onda nema razloga da netražiš turbo 30.Naravno ako imaš tehničke uvjete a oni ti to provjere.

Ionako je cjena ista pa zašto nesurfati skidati i uplodati bolje i brže.Naravno prije nego kreneš riješavati obrati pozorost da ti dostave ruter da ne ostaneš

bez interneta pa če biti sekiracije kao mnogi i ja što sma se sekirao,ali prošlo je i sad je ok.

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
PC - stručnjak kaže...
0 kn, 20 Mbita VDSL mjenja 4 ADSL, 30 mijenja 10.

 Kolega, rekoh vam - moj kolega ima 4 mbit ADSL i stavili su mu na 30, račun mu je ostao isti. Ponavljam, rekli su im da Turbo 20 ne uključuju skoro nikome, imaju problema sa tim a i ne reklamiraju ga baš...

Bene docet, qui bene distinguit.
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Bi li oni to meni ukljucili i za vrijeme trajanja ugovora? Vidim da za turbo opciju treba zte, a ja ga vec iman, sto bi tribalo znacit da cu brzr dobit turbo opciju?
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
GeneralPag1997 kaže...
Bi li oni to meni ukljucili i za vrijeme trajanja ugovora? Vidim da za turbo opciju treba zte, a ja ga vec iman, sto bi tribalo znacit da cu brzr dobit turbo opciju?

 Uključili bi ti, UGOVOR SE NE PRODULJUJE !!!I da nemaš ZTE oni bi ti ga poslali, ali pošto ga ti imaš, moguće je da ako već sada nazoveš da danas i dobiješ turbo, ali sve ovisi koliko si udaljen od centrale i da li tvoja centrala podržava vdsl.

Bene docet, qui bene distinguit.
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Hvala na informaciji. Pitao sam HT preko FB-a ako moja linija podrzava turbo opciju i napisali su kao da je mogu aktivirat. E sad je to znaci da ce je oni aktivirat pa nece nista bit od te brzine ili oce to cemo tek vidit.EDIT. jeli moguce po vama imat vdsl2 s ovim statusom?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 10:49 (GeneralPag1997).
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
GeneralPag1997 kaže...

Hvala na informaciji. Pitao sam HT preko FB-a ako moja linija podrzava turbo opciju i napisali su kao da je mogu aktivirat. E sad je to znaci da ce je oni aktivirat pa nece nista bit od te brzine ili oce to cemo tek vidit.EDIT. jeli moguce po vama imat vdsl2 s ovim statusom?

 Mozes imati turbo30 na toj liniji bez ikakvih problema.

Never let a computer know you are in a hurry.
9 godina
offline
T-Com Internet

Meni su danas digli brzinu (nisam trazio, niti bih ikad, parica je katastrofa) sa 3328 / 250 kbits na 4699 / 512 kbits.

Vjerojatno ce pri tim brzinama pucati veza 50x na dan, pa ce mi ju opet srezati na 1200 / 110 kbits, ajmo u krug :)

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
GeneralPag1997 kaže...

Hvala na informaciji. Pitao sam HT preko FB-a ako moja linija podrzava turbo opciju i napisali su kao da je mogu aktivirat. E sad je to znaci da ce je oni aktivirat pa nece nista bit od te brzine ili oce to cemo tek vidit.EDIT. jeli moguce po vama imat vdsl2 s ovim statusom?

Kako su ti je aktivirali ako tebi dolazi iz centrale ADSL_2+, a ne VDSL?

Nije mi jasno.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Dali bi ja sa ovim parametrima mogoa imati vdsl--hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 11:58 (galinjo24).
12 godina
offline
T-Com Internet

Naravno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
sudy_freak kaže...
GeneralPag1997 kaže...

Hvala na informaciji. Pitao sam HT preko FB-a ako moja linija podrzava turbo opciju i napisali su kao da je mogu aktivirat. E sad je to znaci da ce je oni aktivirat pa nece nista bit od te brzine ili oce to cemo tek vidit.EDIT. jeli moguce po vama imat vdsl2 s ovim statusom?

Kako su ti je aktivirali ako tebi dolazi iz centrale ADSL_2+, a ne VDSL?

Nije mi jasno.

 Pa nisam jos nis aktivira haha. Navecer cu ih zvat da aktiviraju

12 godina
offline
T-Com Internet

meni ne mogu ponuditi nikakvu moguću opciju da se bilo kako poveća brzina.

imam fiksnu linuju, internet i maxtv preko njih... može li se išta više tražiti sa ovim rezultatima?

Link Information Link Information

weedafuqyee
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cromaki kaže...

Naravno

 Pitam agenta..kaže trenutno vam nije dostupan vdsl

11 godina
offline
T-Com Internet

Kakva iskustva imate ako želim isključiti fiksni telefon i max tv?

 

Jel moram plaćate još uvijek  sve one silne naknade ako ih isključim ?

Ako sam ti pomogao, pritisni hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Evo slika di se bolje vidi...uglavnom kaže agent zasad ništa..jel to ok stanje.?

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2015 12:33 (galinjo24).
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
hrčak kaže...

Kakva iskustva imate ako želim isključiti fiksni telefon i max tv?

 

Jel moram plaćate još uvijek  sve one silne naknade ako ih isključim ?

 Najbolje ti je provjeriti na njihovom besplatnom telefonu.Ako nemaš ugovor snjima ako nisi vezan na neko određeno vrijeme onda je lako i neplača se ništa koliko ja znam.

Ali najbolje provjeriti sa njima

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice