T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.370
|
čitano: 6.308.860
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
djigibao kaže...
Mislim da krivo mislis....

 

Poprilicno jasno pise... C/P iz njihovih uvjeta.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 2:28 (IcyTexx).
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Do sad je uvijek bilo da placas penale na onoliko mjeseci koliko si otkazao prije kraja.
Npr. potpises na 2 god (24 mjeseca), mjesecna rata je npr. 350kn.
U roku od 2 godine ja cu njima platiti (24x350) 8400kn, ako ja otkazem nakon recimo godine dana ja sam njima duzan isplatiti ostatak ugovorene obaveze tj. preostalih 12 mjeseci sto iznosi 4200kn.

Hocete reci da sada to vise nije tako?
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Fanu kaže...
roby27 kaže...
 Ja sam ti na t-com optici pa pitaj ak te kaj zanima, inace moram ti rec da su brzine prema inozemstvu nis posebno cak znaju padat vise nego kablovska

 

na kojoj si brzini, koliko placas paket i igras li sta online (tj koliki ti je ping) ? ako vas je vise u stanu/kuci spojeno na net, imas li problema sa latencijom (tipa ako sestra surfa na ipadu, osjetis li ti to na svom kompu u smislu da imas veci ping u igrama)?

 

btw kad ti brzina pada? meni se to ne dogadja na bnetu 

 brzina mi je 100/20 za net i telefon flat, 180kn placam mjesecno s time da sam prvih šest mj. imao za 1kn mjesečno

 

ne igram nista online, referirao sam se samo kad skidas nesto sa web stranice negdje izvana covjek bi ocekivao full 11-12MB/sec a kad ono vecinom se krece od 3-6MB

 

inace zivim u stanu a imam i bakreni net u kuci od t-coma vdsl 20mbita dl i ne vidim neku razliku u surfanju kao sto neki pricaju, mozda jedino kad gledas YT pa se brze puni onaj slider

 

inace 4K video na YT mi zna zatrzat i na optici

 

Sto se tice uploada tu se vidi razlika svakako ali DL iznad 50mbita po meni nema razlike, neki su uzimali i 200 pa i 500 uz povecanje brzina ali bacen novac jer nema razlike.

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
roby27 kaže...
Fanu kaže...
roby27 kaže...
 Ja sam ti na t-com optici pa pitaj ak te kaj zanima, inace moram ti rec da su brzine prema inozemstvu nis posebno cak znaju padat vise nego kablovska

 

na kojoj si brzini, koliko placas paket i igras li sta online (tj koliki ti je ping) ? ako vas je vise u stanu/kuci spojeno na net, imas li problema sa latencijom (tipa ako sestra surfa na ipadu, osjetis li ti to na svom kompu u smislu da imas veci ping u igrama)?

 

btw kad ti brzina pada? meni se to ne dogadja na bnetu 

 brzina mi je 100/20 za net i telefon flat, 180kn placam mjesecno s time da sam prvih šest mj. imao za 1kn mjesečno

 

ne igram nista online, referirao sam se samo kad skidas nesto sa web stranice negdje izvana covjek bi ocekivao full 11-12MB/sec a kad ono vecinom se krece od 3-6MB

 

inace zivim u stanu a imam i bakreni net u kuci od t-coma vdsl 20mbita dl i ne vidim neku razliku u surfanju kao sto neki pricaju, mozda jedino kad gledas YT pa se brze puni onaj slider

 

inace 4K video na YT mi zna zatrzat i na optici

 

Sto se tice uploada tu se vidi razlika svakako ali DL iznad 50mbita po meni nema razlike, neki su uzimali i 200 pa i 500 uz povecanje brzina ali bacen novac jer nema razlike.

 brzina downloada ti ovisi i o brzini ili opterečenju servera s kojeg skidaš.

nemam za potpis
10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Kakva je situvacija sa paketom od Tcoma gdje spada samo iternet i televizija, dali zna ko koja je mjesecna cijena uz potpisivanje ugovora na 24mjeseca?
Na njihovoj stranici pisu 299kn ali nepisu dali davaju koji popust mjesecno na tu cijenu, prije koliko vidim su davali maxi2 pakete za 180 do 210kn dok trenutno na stranici im nepise za te pakete nikava akcija pa ako neko ima taj paket dali zna davaju li koji popust na njega tokom 24 njeseca?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2017 16:38 (Belick1).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Dakle ubit sam se htio, 3 dana nije bilo interneta, zvao T-Com, rekli da rade nešto u centrali i da budem strpljiv, danas dođe internet, zovu me, rekli optika došla i mogu uzet veliku brzinu, do 93 megabita :D samo što su malo budale šta mi nisu odmah mogli objasniti da stavljaju optiku

Chaos is just somehow saying the very familiar fact that everything's complicated
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gamer6669 kaže...

Dakle ubit sam se htio, 3 dana nije bilo interneta, zvao T-Com, rekli da rade nešto u centrali i da budem strpljiv, danas dođe internet, zovu me, rekli optika došla i mogu uzet veliku brzinu, do 93 megabita :D samo što su malo budale šta mi nisu odmah mogli objasniti da stavljaju optiku

 hahaha, veliš? s veseljem bi čekao?

nemam za potpis
16 godina
offline
T-Com Internet

zanima me .......

 

prije nekoliko postova ,,, prije 3-4 mjeseci. pisao sam da imam odavno (a nisam znao) doveden optiku do moje kuce-ormatic u zidu

i po onoj slici  se vidi da je debeo i vrlo jak, ne da se bas savijati, ne da pukne nego onako provlaciti. vrlo je krut

 

sjecam se, tokom razgovora s agenticom, natuknula je da postoji mogucnost do zamjene optiskog kabla.....

sad me zanima, to sad vise nije opticki, ili nesto kvalitetnije ili losije itd....

ako netko zna moze li mi malo opisati kako je to.....

isto me zanima ,,, ako je svjetlost s jedne strane zida ,,,, u kuci mora biti struja (mislim na prijenos podataka)..... taj pretvarac bi morao instalirati unutar kuce. da li je to nesto slicno media converter, uredaj slican onom za sprovesti po kuci optiku da na kraju ima tih convertera....

 

imam ja jos godinu i 4 mjeseci na ugovoru pa onako razmisljam planiram sto mi je ciniti  kad podnese zahtjev za dovrsenje  uvodenje optike itd

Ako Bog da

 

hvala

svako dobro

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

@tenac Hahaha a ne baš, al veći upload dobro dođe, bilo bi utješno :D

Chaos is just somehow saying the very familiar fact that everything's complicated
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2017 2:02 (Gamer6669).
16 godina
offline
T-Com Internet

Pitanje na koje bi trebal što brži odgovor:

 

Dal mi neko iz službe za savjetovanje korisnika, u pokušaju da zadrži korisnika koji je podnio zahtjev za isključenje fiksnih usluga, može u novom ugovoru sniziti cijenu naknade, isto tak i za mobilnu, na koju još kao dodaje 2gb prometa besplatno? 

 

Pristal sam na to al sad žalim, odlučil sam isključiti uslugu al sad eto, ne znam dal se još stignem predomisliti jer bi za oba slučaja trebalo vrijediti od 1.7.?

Na moj telekom već vidim MAX2, a ne moj stari MAX2 S, a kod besplatne mjesečne potrošnje telefona umjesto 60min, 56min!?

 

43min je trajal razgovor i zbilja me iscrpilo, govorim neću, iskopčaj al ne... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Armor kaže...

Pitanje na koje bi trebal što brži odgovor:

 

Dal mi neko iz službe za savjetovanje korisnika, u pokušaju da zadrži korisnika koji je podnio zahtjev za isključenje fiksnih usluga, može u novom ugovoru sniziti cijenu naknade, isto tak i za mobilnu, na koju još kao dodaje 2gb prometa besplatno? 

 

Pristal sam na to al sad žalim, odlučil sam isključiti uslugu al sad eto, ne znam dal se još stignem predomisliti jer bi za oba slučaja trebalo vrijediti od 1.7.?

Na moj telekom već vidim MAX2, a ne moj stari MAX2 S, a kod besplatne mjesečne potrošnje telefona umjesto 60min, 56min!?

 

43min je trajal razgovor i zbilja me iscrpilo, govorim neću, iskopčaj al ne... 

 Neznam hoće li pomoc, al ja sam iza nove godine, htio produzit ugovor radi, rominga i novih tarifa, standardno sam krenuo preko facebooka, u sustini su mi ponudili mizerni popust, kao sluzba za korisnike i to je najbolje sto su mogli ponudit,

Nakon toga sam se raspito sta drugi nude,i fino im poslo da mi drugi nude za xyz iste usluge, nakon toga, su me zvali iz sluzbe za zadrzavanje korisnika, koji je dao drugu ponudu, a pošto je to internet i telefonija na ocu, onda sam pito za tablet, koji kao ne moze, nemamo, pa me stavio na cekanje, valda zvao nekog nadredenog i onda su poslali i to.

Internet je ostao isti, dobio umijesto 60 min 1000 bez uspostave poziva u RH + smo se dodatno natezali za lovca tj prikazivača broja pozivatelja... A sve to za  30%   jeftinije nego prije...

Što se tiče besplatne potrošnje tj minuta to je brjač koji pada kako se koristi, doduše kod mene kasni dan dva s azuriranjem...

 

Ako se nevaram imate pravo cca 2 tjedna da otkažete ugovorenu uslugu, ukoliko je ugovorena telefonski....

 

 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
odjavljen
offline
T-Com Internet

@Armor

Kad ti pod moj telekom dodje potvrda o sklopljenom ugovoru i na kucnu adresu..od tada krece 14 dana u kojem mozes raskiniti ugovor

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2017 10:41 (Robilad).
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Dobar dan imam pitanje moji roditelji su uzeli u T-comu Magenta1 paket i to nam je kao trebalo povecat brzinu internet ali i dalje nam je 4Mbps download kao i prije magente a susjed malo dalje od nas ima ima preko 20Mbps . Zna netko dali se brzina moze nekako povecat ili razlog zasto je tako mala.

 

Hvala 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Stavi parametre parice ovdje da vidimo tvoj max
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Nadam se da je to

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2017 12:19 (death1997).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
death1997 kaže...

Dobar dan imam pitanje moji roditelji su uzeli u T-comu Magenta1 paket i to nam je kao trebalo povecat brzinu internet ali i dalje nam je 4Mbps download kao i prije magente a susjed malo dalje od nas ima ima preko 20Mbps . Zna netko dali se brzina moze nekako povecat ili razlog zasto je tako mala.

 

Hvala 

 Moguc da ti jos nisu pustili vecu brzinu? Kad su vas ukljucili? Za 20mbps je potreban vdsl, a tcom kad ukljucuje prvo stavi osnovnu brzinu (4mbps) onda te tek tehnicar mora doc prebacit na vdsl, a tad bi trebao imat tih 20 (a mozda i vise ako parica dopusta). Zovni sluzbu pa vidi kad bi to trebalo bit. Ako susjed ima vdsl, trebao bi i ti moci.

10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Magentu1 imamo vec nekih 3 mjeseca, tehnicari su vec nekoliko put bili stalno zbog problema s netom, stalno vele da bi sad trebalo radit a na kraju nis od toga

 

12 godina
offline
T-Com Internet

ja sam se sa iskona ipak vratio nakon 1 godinu u Hrvatski telekom.

Koliko god da je skup, dobar je.

 

Uzeo sam tarifu za starije ( tata ) za 179 kn imam više od 50/10 internet, dobio novi ruter njihov... za sada sve super... vidio sa odmah razliku iskona i ht iako je to isto, ali nije stvarno :D

Samo Rijeka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Jole-Ri kaže...

Uzeo sam tarifu za starije ( tata ) za 179 kn imam više od 50/10 internet

 

Sa službene stranice HT-a:

"Internet

    Neograničeno surfanje bez dodatnih troškova (flat)
    Brzina surfanja do 20 Mbit/s"

Kako možeš imati brzinu 50/10?
7 godina
offline
Re: T-Com Internet

Pa bez dodatnih troskova je do 20 mbps, a uz mjesecnu nadoplatu od 10 kn ide do 50 mbps.
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
bunker kaže...

Pa bez dodatnih troskova je do 20 mbps, a uz mjesecnu nadoplatu od 10 kn ide do 50 mbps.

 

Samo Rijeka.
6 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Hvala obojici jer to nisam nigdje pronašao.

 

Link sastavljen od riječi "do 20 Mbit/s" vodi prema nepostojećoj stranici.

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
offline
Re: T-Com Internet

Više ljudi više zna.

😊

.
9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

evo da pitam ovdje, postoji li mozda neki usb mobilni internet na bonove, bez ikakvih ugovora? ne nuzno kod tcoma, nego i kod ostalih operatera.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
DoctorEvil kaže...

evo da pitam ovdje, postoji li mozda neki usb mobilni internet na bonove, bez ikakvih ugovora? ne nuzno kod tcoma, nego i kod ostalih operatera.

 

Postoji, imaš gro tema na forumu, potraži

13 godina
offline
Re: T-Com Internet

Tele2 jedini ima mobilni flat na bonove, ali dođe 249 kn/mj. (nakon potrošenih 5 GB interneta dnevno, moraš slat poruku za nova 2 GB i to možeš učiniti neograničen broj puta). Isto tako imaju i pokućni internet na pretplatu bez ugovorne obveze za 169 kn/mj. Kod pokućnog interneta limit je 1 TB i ne trebaju se slati nikakve poruke.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2017 19:58 (Marko :D).
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Marko :D kaže...

Tele2 jedini ima mobilni flat na bonove, ali dođe 249 kn/mj. (nakon potrošenih 5 GB interneta dnevno, moraš slat poruku za nova 2 GB i to možeš učiniti neograničen broj puta). Isto tako imaju i pokućni internet na pretplatu bez ugovorne obveze za 169 kn/mj. Kod pokućnog interneta limit je 1 TB i ne trebaju se slati nikakve poruke.

 nije mi potreban flat, dosta mi je nekakvih par stotina MB

11 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Kako u novom Outlooku postaviti mail? Vidim da su dodali i portove, a to nema na službenim stranicama. Ovo na slici je po defaultu, znam da je dolazni pop.ht.hr, a odlazni mail.ht.hr, ali kad to upišem javlja error. Očito su defaultni portovi krivi ili treba negdje staviti/maknuti kvačicu?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

 

Meni radi bez secure connection.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2017 2:30 (sandokan111).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice