T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.324.147
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
matrix777 kaže...

Kakva je situacija kod max tv-a inače, puštaju li oni recimo sve programe uoči blagdanas korisnicima kao recimo Total tv? Naime, total tv svim korisnicima otključava sve kanale od 15.12 do 15.01

Imam već nekoliko godina MaxTV i nikad nisu otključali sve programe.

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
matrix777 kaže...

Kakva je situacija kod max tv-a inače, puštaju li oni recimo sve programe uoči blagdanas korisnicima kao recimo Total tv? Naime, total tv svim korisnicima otključava sve kanale od 15.12 do 15.01

 Bila je jednom promocija tjedan dana besplatnog Pickboxa.

Why so serious?
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
matrix777 kaže...

Kakva je situacija kod max tv-a inače, puštaju li oni recimo sve programe uoči blagdanas korisnicima kao recimo Total tv? Naime, total tv svim korisnicima otključava sve kanale od 15.12 do 15.01

 Ne bi te htio uvrijediti, ali kakvo je to pitanje? Pa valjda znaš s kakvim lopinama od firme imaš posla. Od njih besplatno ne možeš dobiti ni gripu. Počev od Mudrinića sve sami poltroni i gulikože u menažeriji.

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Sklopio sam ugovor i uzeo dodatno Sportski plus paket da mogu gledati Ligu prvaka.

Možemo li radi ovoga raskinuti ugovornu obvezu (bez naknade):

http://www.index.hr/sport/clanak/arena-sport-izgubila-prava-liga-prvaka-od-sljedece-sezone-na-bnetu/1013676.aspx

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

Sklopio sam ugovor i uzeo dodatno Sportski plus paket da mogu gledati Ligu prvaka.

Možemo li radi ovoga raskinuti ugovornu obvezu (bez naknade):

http://www.index.hr/sport/clanak/arena-sport-izgubila-prava-liga-prvaka-od-sljedece-sezone-na-bnetu/1013676.aspx

 

Mamu im jem odvratnu. 

 

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

Sklopio sam ugovor i uzeo dodatno Sportski plus paket da mogu gledati Ligu prvaka.

Možemo li radi ovoga raskinuti ugovornu obvezu (bez naknade):

http://www.index.hr/sport/clanak/arena-sport-izgubila-prava-liga-prvaka-od-sljedece-sezone-na-bnetu/1013676.aspx

 Naravno da ne možete.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet

10€ je puno, ja placam 6€ to sve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
matrix777 kaže...

10€ je puno, ja placam 6€ to sve.

 

Koliko si platio receiver ?

14 godina
offline
T-Com Internet

jeste primjetili da prema skoro svim serverima u italiji ili njemackoj ili bilo gdje u europi

ping je neralno velik a download je od 3-7 mbita

dok je upload normalan

prema hrvatskim serverima i serverima u sloveniji sve je normalno

imam vdsl vezu 40/6

Ljubljana Ljubljana
Munchen Munchen
Ancona Ancona
Samsung S8+
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
pasko kaže...

jeste primjetili da prema skoro svim serverima u italiji ili njemackoj ili bilo gdje u europi

ping je neralno velik a download je od 3-7 mbita

dok je upload normalan

prema hrvatskim serverima i serverima u sloveniji sve je normalno

imam vdsl vezu 40/6

 

I kod mene isto tako. 

Prema Anconi mi je samo veći ping a download je maximalan.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 19:41 (honor8).
14 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
pasko kaže...

jeste primjetili da prema skoro svim serverima u italiji ili njemackoj ili bilo gdje u europi

ping je neralno velik a download je od 3-7 mbita

dok je upload normalan

prema hrvatskim serverima i serverima u sloveniji sve je normalno

imam vdsl vezu 40/6

 Kod mene ista stvar ali na Optimi sam. Tako da vjerojatno nije problem kod naših.

15 godina
offline
Re: T-Com Internet

Jel netko ima problema sa ovim speedportom, radi jedno vrijeme i sam freeza, te se ne moze pristupiti routeru kroz sucelje a niti se uređaji mogu spojiti na wlan....u pitanju optika, promjenili mi router, i opet isti vrag....ne puca veza jer se vidi kroz mali raisecom da ima interneta, al taj speedport router skroz smrzava i radi njega nema interneta na ostalim uređajima

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 9:37 (dado16).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
dado16 kaže...

Jel netko ima problema sa ovim speedportom, radi jedno vrijeme i sam freeza, te se ne moze pristupiti routeru kroz sucelje a niti se uređaji mogu spojiti na wlan....u pitanju optika, promjenili mi router, i opet isti vrag....ne puca veza jer se vidi kroz mali raisecom da ima interneta, al taj speedport router skroz smrzava i radi njega nema interneta na ostalim uređajima

 Imao ja taj problem i promjenili router i sad sve ok. Internet ostane, tv ostane, al routeru pristupit ne mozes. Wifi nisam testirao jer sam spojen kabelom, al ni sluzba u tim trenutcima ne moze pristupit routeru. Vjerojatno i taj zamjenjeni treba mjenjat jer su se valjda vec sad poceli lagano kvarit pa ih cirkuliraju kao stare siemense.

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
dado16 kaže...

Jel netko ima problema sa ovim speedportom, radi jedno vrijeme i sam freeza, te se ne moze pristupiti routeru kroz sucelje a niti se uređaji mogu spojiti na wlan....u pitanju optika, promjenili mi router, i opet isti vrag....ne puca veza jer se vidi kroz mali raisecom da ima interneta, al taj speedport router skroz smrzava i radi njega nema interneta na ostalim uređajima

 Imao ja taj problem i promjenili router i sad sve ok. Internet ostane, tv ostane, al routeru pristupit ne mozes. Wifi nisam testirao jer sam spojen kabelom, al ni sluzba u tim trenutcima ne moze pristupit routeru. Vjerojatno i taj zamjenjeni treba mjenjat jer su se valjda vec sad poceli lagano kvarit pa ih cirkuliraju kao stare siemense.

 Meni je problem sto mi internet ne radi kao sto ni ne mozes pristupit routeru.... Malo mi smijesno da jos jedan router ne valja

battletag:MasnaKrvavic#2275
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

Sklopio sam ugovor i uzeo dodatno Sportski plus paket da mogu gledati Ligu prvaka.

Možemo li radi ovoga raskinuti ugovornu obvezu (bez naknade):

http://www.index.hr/sport/clanak/arena-sport-izgubila-prava-liga-prvaka-od-sljedece-sezone-na-bnetu/1013676.aspx

honor8 kaže...
Ag008 kaže...

Sklopio sam ugovor i uzeo dodatno Sportski plus paket da mogu gledati Ligu prvaka.

Možemo li radi ovoga raskinuti ugovornu obvezu (bez naknade):

http://www.index.hr/sport/clanak/arena-sport-izgubila-prava-liga-prvaka-od-sljedece-sezone-na-bnetu/1013676.aspx

 

Mamu im jem odvratnu. 

 

Malo sam razmišljao o vašim komentarima, i nije da se i ja ne nalazim među ekipom koja je pogođena, na moju neskromnu nesubjektivnu enormno veliku žalost! 

Ono što je realnost, T-Com sa MAX TV pričom je tu najmanji krivac, koliko se to može izmjeriti uopće, jer je "Glavni, i skorom jedini" krivac postaja Arena Sport, zar ne?! 

Sjećam se kako sam prije nekih godinu dvije dana čekao kao Godot na EuroSport-u 24 sata Le Mans utrku, da bih u jednom trenutku skužio da MAX TV više nema EuroSport kanale u ponudi, nije da me nisu svojevremeno upozorili na tu činjenicu, ali ja to nisam povezivao sa utrkom 24 sata Le Mans-a! 

U ovom slučaju, smatram opravdanim se koliko toliko ljutiti na T-Com, jer su izgubili te kanale, zašto i kako nije moj problem i moralna dužnost znati, ali koliko je u tom slučaju bila njihova moralna dužnost se može diskutirati. 

U pak ovom slučaju, kritike mogu jedino ići na adresu Arene Sport, a T-Com sa MAX TV linijom je samo jedna od kolateralnih žrtava, i pitanje je tko će na kraju snositi veće penale, T-Com, Arena Sport ili krajnji korisnici, jer, T-Com može zbog toga izgubiti broj komintenata plus prihode, a Arena Sport i na ugledu, i na povjerenju a i dobit plus komintente, dugoročno! 

 

Jedan prijedlog, drži vodu dok majstori odu, uzeti i VIP-ov router pa gledati Ligu Prvaka, a T-Com-u smanjiti pretplatu za konkretni paket, ako tu nije upletena linija Liga Petice?! 

ATJ Lučko
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
ATJLučko kaže...

 

 

Jedan prijedlog, drži vodu dok majstori odu, uzeti i VIP-ov router pa gledati Ligu Prvaka, a T-Com-u smanjiti pretplatu za konkretni paket, ako tu nije upletena linija Liga Petice?! 

 Kada bih vjerovao u teorije zavjere, onda bih predvidio točno to: kupovinu usluge kod oba providera. Netko je to prije mene već i napisao kako će vlasnici kafića sada morati kupovati pretplate kod 2 providera. I oba će zaraditi. :-)

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...
ATJLučko kaže...

 

 

Jedan prijedlog, drži vodu dok majstori odu, uzeti i VIP-ov router pa gledati Ligu Prvaka, a T-Com-u smanjiti pretplatu za konkretni paket, ako tu nije upletena linija Liga Petice?! 

 Kada bih vjerovao u teorije zavjere, onda bih predvidio točno to: kupovinu usluge kod oba providera. Netko je to prije mene već i napisao kako će vlasnici kafića sada morati kupovati pretplate kod 2 providera. I oba će zaraditi. :-)

 Sto je najbolje nuzno nece ni trebati imati kod 2...jer kod vipa ce prijenos utakmica biti i na vip now usluzi...koja je 40 kn, da stave i dodatni paket na tom vip now, nek je 100 kn al je bez ugovorne obveze, tak da kad zavrse utakmice, deaktiviras i gg.. Jedino kaj mora biti smart po mogucnosti android, ili ce share-at sliku sa tableta ili racunala mobitela

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.12.2017 21:41 (dado16).
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
dado16 kaže...

 Sto je najbolje nuzno nece ni trebati imati kod 2...jer kod vipa ce prijenos utakmica biti i na vip now usluzi...koja je 40 kn, da stave i dodatni paket na tom vip now, nek je 100 kn al je bez ugovorne obveze, tak da kad zavrse utakmice, deaktiviras i gg.. Jedino kaj mora biti smart po mogucnosti android, ili ce share-at sliku sa tableta ili racunala mobitela

 Kako ono ide: the spice must flow. Glavno je da lova kaplje.

9 godina
offline
T-Com Internet

Bok svima

u zadnje vrijeme nude mi vdsl koji bi trebao ici do 20mb, sada preko turbo opcije 10 ide do 8mbit. No to nude samo u paketu s max tvom za 320kn i telefon s neogranicenim poozivima sto mi zaista nije potrebno pa me zanima zar ne bih mogao samo internet i zar ne spajaju na vdsl po nekoj automatici? Zasto bih opet obnavljao ugovor i to na jos veci iznos, kada sam vec njihov pretplatnik?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Razorman kaže...

Bok svima

u zadnje vrijeme nude mi vdsl koji bi trebao ici do 20mb, sada preko turbo opcije 10 ide do 8mbit. No to nude samo u paketu s max tvom za 320kn i telefon s neogranicenim poozivima sto mi zaista nije potrebno pa me zanima zar ne bih mogao samo internet i zar ne spajaju na vdsl po nekoj automatici? Zasto bih opet obnavljao ugovor i to na jos veci iznos, kada sam vec njihov pretplatnik?

To su tipične Tcom gadarije. 

Provjeri po kojoj najnižoj cijeni konkurencija nudi ono što želiš (bez obrzira da li je usluga zaista dostupna) i kontaktiraj Tcom i reci im da razmišljaš o prekidu s njima i prelazu na drugog operatera.

Tek će te tada ozbiljno shvatiti i ponuditi ti razumnu cijenu.

Ne pristaj na više od 160kn za net/telefon, ili 220kn net/telefon/maxtv.

Samo internet opciju zaboravi jer je skuplja od net/telefon opcije.

10 godina
offline
T-Com Internet

dobio sam poklon od tcoma za Bozic,stvarno nisu normalni..trebao bih imati 10mbps....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
toma20 kaže...

dobio sam poklon od tcoma za Bozic,stvarno nisu normalni..trebao bih imati 10mbps....

 Koliko vidim na forumu, Optima i T-com imaju probleme (namjerno?) od 19 do 23 svaki dan.

 

Čak sam i ja probao mjeriti svoju brzinu na Speedtest prema T-COMu i ostalima. Na optici sam i nemam nikakve veze ni s jednim većim operaterom:

T-COM:

 

VIP:

 

U razmaku od nekoliko sekundi

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
T-Com Internet

Neznam kakve vi imate probleme al u bilo koji sat meni je uvijek ista brzina

 

 

speedtest

 

 

Pretpostavljam da koristite wifi, a tu je sasvim drugi problem...zicno je uvijek ista brzina(optika kod mene u pitanju)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 22:07 (dado16).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
dado16 kaže...

Neznam kakve vi imate probleme al u bilo koji sat meni je uvijek ista brzina

 

 

speedtest

 

 

Pretpostavljam da koristite wifi, a tu je sasvim drugi problem...zicno je uvijek ista brzina(optika kod mene u pitanju)

 na wifiu sam,ali mi je onda brzina obicno 7mbps sada npr ne mogu video gledati normalno,a da ne zasteka nakon 5 sek...

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
dado16 kaže...

Neznam kakve vi imate probleme al u bilo koji sat meni je uvijek ista brzina

 Hehe, mislim da im ovo nije pomoglo 

 

Ako su se hrpi ljudi ovaj mjesec počeli događati problemi s t-comom i Optimom u točno određeno vrijeme, sa istim simptomima, onda očito nešto ne štima kod providera :D

Oni su vjerojatno na ADSLu.

 

Nego, jesi usporedio Speedtest prema Iskonu, Vipu, Optimi i T-comu?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Što se tiče tog problema s Optimom (i Tcomom kod nekih). 

Na redditu je bio post prije 7 dana, gdje se neki lik želio na Optimu, i opisao je doslovno isti problem koji imam ja a vjerujem i većina Optiminih korisnika.

 

I ovaj prvi odgovor što ima najviše upvote-a je dao dobro objašenjenje šta se možda događa.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2017 22:44 (MacTheBig).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Moguce da na adslu imate problema, sa obzirom na bakar nist cudo...al vidim da je kolega napisao i za optiku sto nebi trebalo biti slucaj, cak i prema americkim serverima imam 200 Mbps, jedino je ping katastrofalan
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
MacTheBig kaže...
I ovaj prvi odgovor što ima najviše upvote-a je dao dobro objašenjenje šta se možda događa.

 Ako HT ne moze otkrit u cemu je problem, vrlo vjerojatno je ovo sto je on pretpostavio istina. Rute se izgleda zakupljuju na DT razini, a onda je u ovom slucaju HT u istom polozaju kao kad netko na iskonu/optimi zatrazi mjenjanje parice pa to mora ici preko HT-a, znaci, sluznicko djelovanje gdje nemaju kontrolu nad rutama jer ocito nemogu preusmjeriti zakrcene rute bez dozvole iz njemacke.

6 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Pozdrav. Danas dosao covjek (izgradnja kras) koji bi spojio kabel od tcoma, al posto iznad bora su mi vratasca za tavan doci ce sredinom prvog mjs spojit. E sad mi je ostavio plasticnu kutiju i rekao nek elektricar napravi instalaciju od dnevnog boravka pa do tavana i nek spoji plavu i bijelu zicu paricu. Do tavana imam oko 10m. Kakvi kabel treba kupiti za to do prikljucka i neku uticnicu u dnevnom? A spliter netreba? Imal bi maxadsl,maxtv i telefon.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Neki ethernet utp kabel. Ako ne planiras uvodit optiku cat 5e dovoljan, al nisu to neke cijene i za 6icu. Spliter nista. Ako treba te zice spajat to ti mozda treba krimpat a za to ti treba alat, al valjda taj koji ti to bude radio ce to imat.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.12.2017 22:31 (sandokan111).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice