T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.392
|
čitano: 6.330.566
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
tonik kaže...
bunker kaže...

Prodajnom ptedstavniku je svejedno jesi li stari ili novi korisnik. Ht ima vise prodajnih kanala, i svaki od tih kanala mogu ponuditi neke druge pogodnosti....

Na 08009000 mozes dogovoriti da te nazove prodajni predstavnik, i neovisno je o tvojoj lokaciji jer sve ide online....

Mene interesira max 3 paket za 230 kuna, a to mi ovi u htu nisu ponudili kad se išlo preko agenta.

 Ostavi broj na webu, zvat ce te, ja sam tako dogvorio tocno taj paket.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet

230kn je puno za max 3 paket.

 

Ja plaćam 229kn, max3 paket, sportski plus paket i prošireni paket.

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
matrix777 kaže...

230kn je puno za max 3 paket.

 

Ja plaćam 229kn, max3 paket, sportski plus paket i prošireni paket.

 upravo tako i ja to sve za 350kn, pošto sam novi korisnik pa ne mogu ostvarit popust....

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...
matrix777 kaže...

230kn je puno za max 3 paket.

 

Ja plaćam 229kn, max3 paket, sportski plus paket i prošireni paket.

 upravo tako i ja to sve za 350kn, pošto sam novi korisnik pa ne mogu ostvarit popust....

 Mogao si da si išao preko prodajnog predstavnika. Ja sam novi korisnik od 11.mj.

11 godina
offline
T-Com Internet

Pozzz.... 

 

Moze jedam savijet.

 

Zovem T com vec naredna 3 mijeseca... Radi problema sa internetom i pucanjem veze. U sva 3 mijeseca tehnicari mi nisu dosli, pogledali u cemu je problem svaki puta kad nanovo nazovem kazu da su " pokusali rijesiti udaljeno " ok. 

 

Juce mi je receno da ce doci tehnicari, odlucim ostati taj dan doma, i cekam i naravno nisu dosli. I danas opet zovem radi pucanja, ovako mi je receno citiram: Pokusali smo napraviti sve sto je moguce, odradili smo najvece provijere i nismo nista nasli. Reko dali ja zovem bez veze ? Vidimo da ima pucanja , al mi ne mozemo vise nista uciniti .... Posaljite prigovor, reko jesam vec 3 i nisam dobio odgovore....  Kao onda raskinite ugovor platite penale i to je to . Mislim *ebem ti ja **** bezobraznu. Sta mi je raditi ? Nije samo sto se tice pucanja, opcenito radi brzine pinga nista se ne ispunjava nitko ne dolazi nista se ne poduzima.

Finger Up :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Jos nisam cuo da tehnicara nisu poslali, pogotovo tcom. Jel zivis u nekoj pri*izdini tipa otok jabuka ? Jedino mi je to objasnjenje zasto ti ne salju tehnicara da pogleda o cemu se radi.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet

Ne blizu Osijeka sam. 


Jednostavno odbijaju doci. ne znam iz kojeg razloga. I kome vise da se pozalim, dali da osobno odem u t com ili sta vec. posto prigovori ne pomazu

Finger Up :)
11 godina
offline
T-Com Internet

Evo sad je doso Postar po onaj stari max tv, reko zasto ja to m oram vratiti ako sam ga vec otplatio, jer je to od 3-4 godine kod mene. Kaze ne znam ja radim svoj poso ako necete platiti cete 500-600 kn.... WTF ?!!?!? 

Finger Up :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nisi ga otplatio. Oprema je vlasnistvo HTa i kod tebe je u "najmu". Ne vidim problem sa time, svejedno ne mozes nista sa starom opremom.
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Moze savjet... dobio frend tablet alcatel pixi 3 10inch za ugovor max3... pa me zanima dal se neko susreo s tim tabletom, dal to valja sta, dal steka youtube, jel usporen... prodao bi ga meni za 300kn pa me zanima dal se to isplati, 90% rada bi taj tablet se koristio za youtube... trazio po netu pa nisam nasao neka iskustva korisnika... hvala
7 godina
offline
Re: T-Com Internet
Moze savjet... dobio frend tablet alcatel pixi 3 10inch za ugovor max3... pa me zanima dal se neko susreo s tim tabletom, dal to valja sta, dal steka youtube, jel usporen... prodao bi ga meni za 300kn pa me zanima dal se to isplati, 90% rada bi taj tablet se koristio za youtube... trazio po netu pa nisam nasao neka iskustva korisnika... hvala
13 godina
offline
Re: T-Com Internet

U trgovini ti je oko 100eura novi..tak da za 300kn je ok

13 godina
offline
T-Com Internet

Pošto raspravljamo o ukidanju Discoveri kanala na max tv-u evo jedan zanimljiv članak o pružateljima IPTV-a  https://goo.gl/Lxm4Em

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Gale92 kaže...

Pošto raspravljamo o ukidanju Discoveri kanala na max tv-u evo jedan zanimljiv članak o pružateljima IPTV-a  https://goo.gl/Lxm4Em

 Samo fusnota: do sada nisam vidio niti jednu poruku na ovom forumu da je nekom uspjelo raskinuti ugovor bez penala zbog ukidanja spomenute grupe programa. Tresla se brda, rodio se miš. Kao i uvijek.

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
ridealong kaže...

 Samo fusnota: do sada nisam vidio niti jednu poruku na ovom forumu da je nekom uspjelo raskinuti ugovor bez penala zbog ukidanja spomenute grupe programa. Tresla se brda, rodio se miš. Kao i uvijek.

 to je sasvim normalno u našoj Rvackoj ......

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Prvo pišeš prigovor. Pa dobiješ odgovor u roku 15 dana. Pa te oni odbiju. Onda pišeš prigovor drugostupanjskoj komisiji koji imaju rok 30 dana za odgovor. Onda oni ponove sve od onih prvih i onda se tek javljaš HAKOMu koji opet ima 30 dana rok za odgovor. Još je rano da je netko napisao da je uspio raskinuti ugovor bez naknade :)
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
siljo90 kaže...
Prvo pišeš prigovor. Pa dobiješ odgovor u roku 15 dana. Pa te oni odbiju. Onda pišeš prigovor drugostupanjskoj komisiji koji imaju rok 30 dana za odgovor. Onda oni ponove sve od onih prvih i onda se tek javljaš HAKOMu koji opet ima 30 dana rok za odgovor. Još je rano da je netko napisao da je uspio raskinuti ugovor bez naknade :)

 Da je netko pokušao, već bi to napisao. Zato sam i napisao u jednoj starijoj poruci u drugoj temi kako će forumi i društvene mreže amortizirati ljutnju korisnika ali sve će ostati na tome.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 15:03 (ridealong).
12 godina
offline
T-Com Internet

Evo samo da se nadopunim, prošli put smo razgovarali o problemima sa Speedportom type ci. 

Danas sam napokon naletio na novi model Speedport w724v AC koji ima manje poteškoča sa wirelessom.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cromaki kaže...

Evo samo da se nadopunim, prošli put smo razgovarali o problemima sa Speedportom type ci. 

Danas sam napokon naletio na novi model Speedport w724v AC koji ima manje poteškoča sa wirelessom.

 To je CI.

12 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

 To je CI.

 Kolega, postoje 2 različita modela.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Da, postoje 2 modela.

Stariji, koji nema 5GHz i noviji AC model koji ima.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

Da, postoje 2 modela.

Stariji, koji nema 5GHz i noviji AC model koji ima.

 

Ja sam imao stari i od ljetos imam taj novi na kojem piše Type Ci jer je stari bio riknuo.

Na tom starom je wifi bio krš krševa, dnevno se wifi na uređajima gubio po 100 puta, toliko mi je taj ruter živaca pojeo da ne mogu opisat, a uz to što sad sve radi bez nekih prekidanja primjetio sam da je i signal jači, jer negdje u kući gdje se nije moglo uhvatit signal sad se može.

Generalno taj ruter je škart al šta drugo očekivat od te koma.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Cromaki kaže...

 Kolega, postoje 2 različita modela.

 Znam, ali meni ovaj stari koji je imao samo 2.4ghz nije imao CI mislim. Ali da, ima ovaj od 2.4ghz i ovaj sto ima 5ghz.

12 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav, je li imao netko problem s zte routerom da je brži download preko wirelessa nego preko zice? Znam nema smisla ali to mi se događa, i to s malim fileovima tipa nicehash miner za amd- cca 5MB. Preko kompa mu treba minuta da se skine a preko laptopa koji je spojen na isti router preko wifi treba mu mozda 2-3sec. Spojio sam i laptop s lan kabelom i isto se uspori download. Dosta uređaja mi je spojeno preko lan kablova na router i probao sam sve odspojiti i pustiti samo komp ali opet je bio isti spori download.. Je li moguće da me zeza neka glupa QoS postavka na routeru ili nesto slicno? Ili da tlacim T-com da mi zamjene router? Btw na optici sam tako da nije problem u losoj liniji. http://www.speedtest.net/result/7075114590

A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. -Jeremy Clarkson
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 17:23 (tin_95).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
tin_95 kaže...

Pozdrav, je li imao netko problem s zte routerom da je brži download preko wirelessa nego preko zice? Znam nema smisla ali to mi se događa, i to s malim fileovima tipa nicehash miner za amd- cca 5MB. Preko kompa mu treba minuta da se skine a preko laptopa koji je spojen na isti router preko wifi treba mu mozda 2-3sec. Spojio sam i laptop s lan kabelom i isto se uspori download. Dosta uređaja mi je spojeno preko lan kablova na router i probao sam sve odspojiti i pustiti samo komp ali opet je bio isti spori download.. Je li moguće da me zeza neka glupa QoS postavka na routeru ili nesto slicno? Ili da tlacim T-com da mi zamjene router? Btw na optici sam tako da nije problem u losoj liniji. http://www.speedtest.net/result/7075114590

 Moguce da ti lan port sjeban, probao si na više portova?

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
yup, na svima je ista stvar...
A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. -Jeremy Clarkson
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
tin_95 kaže...
yup, na svima je ista stvar...

 Jesi probao f/r na routeru?(i provjerio kablove...jesu cat5 ili cat6)

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 19:24 (dado16).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
dado16 kaže...
tin_95 kaže...
yup, na svima je ista stvar...

 Jesi probao f/r na routeru?(i provjerio kablove...jesu cat5 ili cat6)

 Jesam, a kablovi su cat5e ali tako rade vec godinama sumnjam da je u njima problem.. A od kompa do rutera je kabel duzine 1m.

 

EDIT: Probano i s drugim kabelom i dalje isto..

A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. -Jeremy Clarkson
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 20:22 (tin_95).
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
tin_95 kaže...
dado16 kaže...
tin_95 kaže...
yup, na svima je ista stvar...

 Jesi probao f/r na routeru?(i provjerio kablove...jesu cat5 ili cat6)

 Jesam, a kablovi su cat5e ali tako rade vec godinama sumnjam da je u njima problem.. A od kompa do rutera je kabel duzine 1m.

 

EDIT: Probano i s drugim kabelom i dalje isto..

 Nemas drugi router da probas? :) ....jbg ne vidim u cem bi bio problem

battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Prijavi kvar telefonom
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice