T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.373
|
čitano: 6.324.196
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

10 megi + IPTV. Više od toga ti neće dati jer će margina pasti ispod 8 pa postoji mogućnost problema s telkom.

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
T-Com Internet

Tako i imam, turbo 10 ali brzina smanjena na 7 zbog max tv da ne šteka. A koliko sam ja udaljen od centrale te da li postoji neka naznaka da će uskoro moći neki brži internet ili se moram zadovoljit sa ovim šta imam?  Hvala na informacijama.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 11:40 (hrčak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

kakav je ovo marketing od t-coma

 

https://www.tportal.hr/tehno/clanak/ht-predstavio-superbrzu-optiku-nove-generacije-evo-kome-prvo-stize-foto-20180322

 

? trenutno sam na optici kod t-coma (200/100mbit) pa me zanima hoce li ovo biti dostupno svim trenutnim korisnicima optike ili samo odredjenima? kad bi uopce trebalo biti dostupno?

 

 

 

btw otkad je 500mbit superbrza optika? sta je onda ovo u svicarskoj:

https://fiber.salt.ch/en/offer-en/

? lol

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
Uvijek se par gradova vrti u krug za tu optiku. Super. Tamo di i imaju provucen opticki kabel ne zele napravit pomaka jer ne moraju jer drze i ovako monopol
16 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

 "... U posljednje četiri godine ukupna visina investicija nadmašila je šest milijardi kuna, ...". Gdje ste to investirali? Postojeću centralu (zgradu) smo putem samodoprinosa početkom '90. napravili, samo ste ubacili svoju opremu unutra. Telefonski broj smo platili 1.700 DM. I to su vam pokvareni i korumpirani političari poklonili, 'ko da im je ćaća ostavio u amanet. A u ovom priopćenju talambasaju o nekim investicijama u milijardama, a zasigurno 90% profita ostvaruju prodajući preskupu, a nikakvu uslugu, a nemaš drugi izbor jer im to opet omogućuju lopovski političari. Ma odite slobodno u mp3, lopine belosvetske

Kradi bagro, kradi. Dabogda vam za lijekove trebalo!
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Fanu kaže...

kakav je ovo marketing od t-coma

 

https://www.tportal.hr/tehno/clanak/ht-predstavio-superbrzu-optiku-nove-generacije-evo-kome-prvo-stize-foto-20180322

 

? trenutno sam na optici kod t-coma (200/100mbit) pa me zanima hoce li ovo biti dostupno svim trenutnim korisnicima optike ili samo odredjenima? kad bi uopce trebalo biti dostupno?

 

 

 

btw otkad je 500mbit superbrza optika? sta je onda ovo u svicarskoj:

https://fiber.salt.ch/en/offer-en/

? lol

 Bemti ovi svicarci nisu normalni  svjetlosnim godinama smo iza. 

14 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ako netko imao slično iskustvo molio bih da ga podijeli. Naime ističe mi sad  u 4 mj ugovor za net, tv i telefon (365,00kn) ali imam max pakete Arena do 12mj. ove godine. Frajer iz T-coma kaže da bi platio penale za Arene oko 750,00kn da sad raskinem.Inače plaćam te Arene 20,00 kn mjesečno .Po tome najbolje mi je pričekati 12 mj. da ne plaćam penale i onda uzimam drugog providera koji mi daje trio uslugu uz optiku 150/75 za 210,00 kn.Nije mi jasno da tako veliki penali mogu biti za te Arene ali opet sve je moguće u T-comu?

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
T-Com Internet
Tih 20 kn je nekakav popust na ugovor. Kod raskida ugovora tj. plačanaja penala, računa se puna cijena paketa puta mjeseci do kraja ugovora. Kod svih operatera je tako.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Danas kreću nove tarife za mobilni internet, vidjet ćemo koliko konkurentne će bit vipu i tele2. Bit će i kombinacija s fiksnim netom. Uskoro bi trebali ažurirati službene stranice.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ma nista pametno. Bez brige.
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Danas kreću nove tarife za mobilni internet, vidjet ćemo koliko konkurentne će bit vipu i tele2. Bit će i kombinacija s fiksnim netom. Uskoro bi trebali ažurirati službene stranice.

 Još uvijek ništa. Imaš neke cijene?

8 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Najbolja Mobile M - 99kn/mj. - 10GB

Najbolja Mobile L - 169kn/mj. - 75GB

 

Totalno bezveze ponuda naspram Tele2.

Čak nema maxtv2go uključen.

 

Jedino što mi se interesantno čini je ova nova opcija Internet svuda. 30GB i MiFi router za 49kn/mj. bez ugovora. Zgodno za ljetovanje ili neko kraće putovanje, a nije preskupo.

 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Vkm996 kaže...
wAlpha kaže...

Danas kreću nove tarife za mobilni internet, vidjet ćemo koliko konkurentne će bit vipu i tele2. Bit će i kombinacija s fiksnim netom. Uskoro bi trebali ažurirati službene stranice.

 Još uvijek ništa. Imaš neke cijene?

 Možda ovo?

https://www.bug.hr/telekomi/hrvatski-telekom-nudi-internet-korisnicima-kucnog-interneta-i-izvan-kuce-3505

6 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Znači sam sam si nabavio uređaj. Unutra je Simpa bon i po potrebi si kad nisam doma za 10kn aktiviram Internet Dan 24 sata neograničeno.

Kakvi paketi ovo ono kemijanja ma daj... :D

 
1 1 hvala 0
16 godina
online
Re: T-Com Internet
aktiviras 5 puta taj paket i ode 50kn...
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
djigibao kaže...
aktiviras 5 puta taj paket i ode 50kn...

 Teško je naći nešto isplativo, a da je na bonove.

 

Osim ovog internet dana, HT nudi i SIM karticu i flat rate za turiste za 80 kuna tjedno (tjedno, ne mjesečno). Tele2 ima bezbrojgb za bonaše za 249 kuna mjesečno. Ne znam da postoji išta sličnoga kod VIP-a iako neki spominju neke noćne varijante kada se može downloadati veća količina sadržaja.

16 godina
online
Re: T-Com Internet
Mislim da je ovo idealno za ono za sto je namjenjeno - vikendice i slicno.
Neces ovo stavit doma i skidat torrent 24/7.
Ovo je za light surf/stream kad odes negdje gdje nemas tel/internet...
50kn (tj. 65kn) mjesecno za 30GB nije losa win-win.

Mene interesira (ako netko zna) da li se ovo moze koristiti samo par mjeseci godisnje (tj. po potrebi) ili se mora koristiti/placati svih 12 mjeseci?
Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Mozes koristit kako hoces. Tarifa je bez ugovora i mozes ju raskinut kad zelis, jedino ako uzimas router, onda ga otplacujes na 24 rate neovisno imao ili raskinuo tarifu. I 30gb vrijedi jedino ako vec u HTu imate ADSL.
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Nigdje ne piše može li se uzeti bez routera i bez ugovora
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
T-Com Internet

Jel nekom nedavno dolazio prodajni predstavnik i nudio optiku ua 150 Kn područje Zagreba zapad?

Prošle godine su mi nudili optiku za 150 kn, ali sam još imao ugovor sa B-netom pa nisam mogao preći i ostavila mi žena vizitku da je nazovem pred istek ugovora odnosno da će me nazvati .

Međutim ništa. Ne javlja se na taj broj.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
hummer0 kaže...

Jel nekom nedavno dolazio prodajni predstavnik i nudio optiku ua 150 Kn područje Zagreba zapad?

Prošle godine su mi nudili optiku za 150 kn, ali sam još imao ugovor sa B-netom pa nisam mogao preći i ostavila mi žena vizitku da je nazovem pred istek ugovora odnosno da će me nazvati .

Međutim ništa. Ne javlja se na taj broj.

 

 

ja sam sa prodajnim predstavnikom (zivim u zg, predstavnik je u rijeci) dogovorio optiku za 160kn (200/100)

potpisao ugovor i sve

 

ukljucili mi net kad ono 100/50 umjesto dogovorenih 200/100

 

nazovem predstavnika, lik kaze da je sve uredu i da treba pricekati da propuste vecu brzinu kad ustanove da moze

 

cekao tjedan dana, nist se ne dogadja, zovem tcom gdje mi kazu da ne postoji 200/100 paket za 160kn ("nemaju ga u sustavu pa ne mogu oni to aktivirati") i da moram nadoplatiti 20kn vise zelim li tu brzinu..

onda sam im poslao mail prigovora sa prilozenim ugovorom u kojem je navedena cijena od 160kn za 200/100

 

nakon toga su se ispricali i otad mi salju racune na 149kn :) (imam samo optika+telefon paket, nemam maxtv)

 

tako da pazi se, imaj sve napismeno pa ako ti budu srali kasnije da im imas sta poslati

prodajni predstavnici ce ti obecati brda i doline neovisno o tome sta kazu ovi u centrali t-coma

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...
Nigdje ne piše može li se uzeti bez routera i bez ugovora

 Može se uzeti bez routera ali im link ne radi: "Samo uslugu bez uređaja naručite ovdje". I ne može bez ugovora jer je riječ o pretplati. Ako si mislio na ugovornu obavezu, onda ona vjerojatno ne postoji ako se uzima samo usluga bez uređaja. Nazovi 0800 9000, pa pitaj.

16 godina
offline
Re: T-Com Internet

I mislio sam može li se uzeti ta opcija od 50kn na broj koji je na simpi/bonbonu ili mora ići posebna kartica/broj samo za tu uslugu.

 

Mislim si recimo na godišnjem, po ljeti uzeti jedan mjesec tu uslugu od 50kn (imam Max3) i bilo bi dobro kada bi se aktivirala na postojećem 098 broju

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...

I mislio sam može li se uzeti ta opcija od 50kn na broj koji je na simpi/bonbonu ili mora ići posebna kartica/broj samo za tu uslugu.

 

Mislim si recimo na godišnjem, po ljeti uzeti jedan mjesec tu uslugu od 50kn (imam Max3) i bilo bi dobro kada bi se aktivirala na postojećem 098 broju

 Radim tamo pa znam.

 

Usluga je bez ugovora bez obzira uzimali uređaj ili ne i može se raskinuti kad želite. Ako ste uzeli uređaj, samo ostaje rata za uređaj.

 

Dobije se nova SIM kartica koja radi samo u routerima. U mobitelima ne radi.

13 godina
offline
Re: T-Com Internet
hummer0 kaže...

Jel nekom nedavno dolazio prodajni predstavnik i nudio optiku ua 150 Kn područje Zagreba zapad?

Prošle godine su mi nudili optiku za 150 kn, ali sam još imao ugovor sa B-netom pa nisam mogao preći i ostavila mi žena vizitku da je nazovem pred istek ugovora odnosno da će me nazvati .

Međutim ništa. Ne javlja se na taj broj.

 

Tcomova stranica o raspoloživoj optici nije točna, tj. nije ažurirana, tako da je moguće da imate mogućnost optike a Tcom na centrali (studenti koji se javljaju na telefone) to neće vidjeti.

16 godina
online
Re: T-Com Internet
hummer0 kaže...

Jel nekom nedavno dolazio prodajni predstavnik i nudio optiku ua 150 Kn područje Zagreba zapad?

Prošle godine su mi nudili optiku za 150 kn, ali sam još imao ugovor sa B-netom pa nisam mogao preći i ostavila mi žena vizitku da je nazovem pred istek ugovora odnosno da će me nazvati .

Međutim ništa. Ne javlja se na taj broj.

 

Da, meni su ponudili tel + net 50/10 za 149 Kn (flat fiksna i 1000 min mobilne mreže).

Dodatnih 10 Kn je 100/20 a +30 za 200/100.

 

@Fanu

Da li je bilo baš 100/50 ili možda 100/20 ?

Na papiru (D2D Promo ponuda) piše samo Turbo 100 ali ne i brzina uploada. Ja sam htio 100/50 (agent je tako ponudio) ali sam na kraju dobio 100/20 a tehničar na centrali me je uvjeravao da paket 100/50 ne postoji (ili 100/20 ili sljedeći 200/100) pa sam morao zatražiti povećanje jer sam želio veći upload. Isto sam se načekao 10-tak dana iako su sami obećavali u roku 24 ili 48h, to su nekoliko puta prekršili.

Još traje rješavanje prigovora za neke druge probleme pa ne znam koja će biti konačna cijena, ali drago mi je vidjeti da su u tvom slučaju ipak preuzeli odgovornost i ispričali se.

 

16 godina
online
Re: T-Com Internet
siljo90 kaže...
Radim tamo pa znam.

 

Usluga je bez ugovora bez obzira uzimali uređaj ili ne i može se raskinuti kad želite. Ako ste uzeli uređaj, samo ostaje rata za uređaj.

 

Dobije se nova SIM kartica koja radi samo u routerima. U mobitelima ne radi.

  1. Znaci, moze se uzeti to recimo na 3 mjeseca, plati se ruter jednokratno odmah i onda mi svaki mjesec dolazi 50kn za internet?
  2. Nakon 3 mjeseca prekinem uslugu, ne placam nikakve penale?
  3. Ako zelim nakon 6 mjeseci ponovo tu uslugu samo se javim i nastavim koristiti?

 

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Mladen kaže...

@Fanu

Da li je bilo baš 100/50 ili možda 100/20 ?

Na papiru (D2D Promo ponuda) piše samo Turbo 100 ali ne i brzina uploada. Ja sam htio 100/50 (agent je tako ponudio) ali sam na kraju dobio 100/20 a tehničar na centrali me je uvjeravao da paket 100/50 ne postoji (ili 100/20 ili sljedeći 200/100) pa sam morao zatražiti povećanje jer sam želio veći upload. Isto sam se načekao 10-tak dana iako su sami obećavali u roku 24 ili 48h, to su nekoliko puta prekršili.

Još traje rješavanje prigovora za neke druge probleme pa ne znam koja će biti konačna cijena, ali drago mi je vidjeti da su u tvom slučaju ipak preuzeli odgovornost i ispričali se.

 

 

neam pojma, ne sjecam se vise

ali mislim da je bilo 100/20 posto im je to u ponudi

6 godina
offline
T-Com Internet

pozdrav jedino pitanje vezano za Tcom Internet. 

 

vi koji imate brzinu od 20mbps, da li vam nekad veza puca kad idete na skype ili slicno? imate li onaj bijeli veliki modem? i da li vam je wi fi slab ? 

 

moji baka i djed imaju onu tarifu za starije i imaju tu brzinu neta, no kad pokusamo ici na skype, jednostavno ne mozemo pricati, toliko se slika zbaga da je to strasno. 

 

zvao sam tcom, rekli su da na njigovu adresu nebi moglo da se ubrza brzina neta, te da mozda imaju nekih tehnickih problema, resetirali su ruter i opet isto. 

 

samo me zanima jel netko isto imao slicnih problema ? 

 

btw, cak sam kupio i one extendere za wi fi i ukljucio po kuci, svejedno isto. 

 

hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice