T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.374
|
čitano: 6.325.091
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Moze se imat i sa 10 Mbita i turbo mix, nakon potroseni 100 spusta se na ono sta ide po bakru, ne pali vise tunel preko mobilne mreze.

A ovako ti radi da zbraja s bakra brzinu i sa onom s mobilne i trosi u omjeru ovisno koja brzina ti treba za sadrzaj.

Tak da recimo 10 Mbita ce ic sa bakra i 20 i nesto sa mobilne.

Tak da ti 100 GB nije bas tako samo da preslikas onaj sadasnji promet sto koristis pa ode tih 100 GB brzo.

Dost dobronje slozeno, naravno onaj ko ima 2 Mbita uzme turbo mix, i krene picit full HD, e onda ce koristit stalno 2 Mbita + sve ostalo ce ic kroz mobilnu i odeee
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
8 godina
offline
T-Com Internet

Istina, 100 GB neću tako brzo potrošiti, nisam se toga sjetio. 

 

Nakon što sam procitao tvoj odgovor poslao sam upit T-Comu i odgovor je opet da ide samo 4, ne bitno što trenutno imam 10. 

To mi je skroz bezveze, zašto ne puštaju maksimum parice?! Evo i odgovora 

 

”Pozdrav xxx, Turbo Mix opcija omogućuje brzinu do 30 Mbit/s za prvih 100 GB potrošnje svaki mjesec, no nakon toga se brzina smanjuje na 2.8-4 Mbit/s. Zasada nemamo mogućnost veće brzine nakon potrošenih 100 GB, no nadamo se da si zadovoljan opcijom 🙂 xxx”

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

Za ruralna naselja jos uvijek nema pravog rjesenja za internet, zalosno je da je t-com jedini koji moze ponuditi stabilnu liniju i to na brzini 10/4 sto je za 2018. zbilja premalo, al jbg, ako hoces bolji internet, preseli u grad, jel tako? 😤

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
acmilan2 kaže...

Za ruralna naselja jos uvijek nema pravog rjesenja za internet, zalosno je da je t-com jedini koji moze ponuditi stabilnu liniju i to na brzini 10/4 sto je za 2018. zbilja premalo, al jbg, ako hoces bolji internet, preseli u grad, jel tako? 😤

 Nije. Odnosno, ovisi koji grad i koji dio u tom gradu. Jer se pojedini gradovi i pojedini dijelovi unutar grada razlikuju kao noć i dan. Najbolje je raspitati se ima li u blizi koji političar ili tajkun i tamo seliti. Živim u Zagrebu i neki dijelovi već godinama imaju optiku, dok drugi i dalje troše prastaru bakrenu infrastrukturu.

6 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

"U devet mjeseci 2018. Hrvatski Telekom bilježi odlične financijske rezultate, dobit porasla za 18,6 posto"

 

https://www.tportal.hr/biznis/clanak/u-devet-mjeseci-2018-hrvatski-telekom-biljezi-odlicne-financijske-rezultate-dobit-porasla-za-18-6-posto-foto-20181031

 
0 2 hvala 0
15 godina
offline
T-Com Internet

Zna li netko kako je moguce da imam brzine 130/240Mbps (upload uvijek veci za barem 70 nego download) na HT optici i paketu 200/100? Mjerio na samsungu s5, ipadu 2018, iphoneu 7 i motoroli g5 plus. Ne znam jel da ih zovem ili ne....

Iphone 7 32GB Black
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

 

Pozdrav dobri ljudi!

 

Pratim ovu temu (kao gost, ovo mi je prvi post na forumu) već mjesecima odkad mi je T Com ponudio turbo mix opciju prije nekih 7-8 mjeseci, i koristim je od tada. Po PS-u je funkcioniralo to što se tiče brzine i prometa do svjetskog u nogometu kad sam prijetio da mi je cijeli 6 mjesec bio po maximalnoj brzini, a gledao sam na kompu HRTi u HD-u sve utakmice i Youtube sve HD, skidao filmove itd. Također i 8 i 9 mjesec max brzina cijeli mjesec no 10 mjesec nije bilo tako nego nakon 100Gb se smanjilo. Nisam pratio koliko trošim ali 2 tjedna sam bio na 4Mbps. Također sam primjetio da su mi povećali znatno brzinu u 10 mjesecu i opet sad u 11 mjesecu. Slika u privitku. Zanima me, zna li itko što se to događa? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

A jesu ljudi ludi za mnom

skoro mjesec dana se ne javlja agent. 21 stoljece. internet. fix i mob telfonija.osobni dolazak a da ne katem, najstarji oblik komunikacije je PAPIR, uz onoliko potrosenog vrvemena . prezentacija usluga. pravila, uvjeravanja. postavljanja pitanja o idenitetu (tu bi doktor trebao sramiti jer manje pita nego agent) i na kraju koliko je tezina vjerodostojnosti vaseg usmenog obracanja.

 

Ja vjerujem, da ljudi komuniciraju. I da imate istu frekvenciju razumijevanja. ali ovo kod mene, sramota. !!!!

Zduzno vjerujem da citate ovo sto sam napisao i  da tokom pauze sam i  tema povremene sprtnje, ali niste svjesni da radite za veliku firmu i gradite imidz  a najvaznije (za mene osobno, vazno da m mozete izaci u susret rjesaiti moje potrebe za vasom uslugom) trosite mi vrijeme i novac.

 

Stvarno ste prava slika olicenja bezoobraznosti, ne treba vam vjerovati i reklama Zivjeti zajedno.. Nek mi Bog oprosti. poserem vam na taj moto.

 

Ispricavam se.sto sam na javnom mjestu iskalio svoje nezadovoljstvo.

Svako dobro.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Jebodiah  he he 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...
Zduzno vjerujem da citate ovo sto sam napisaoi  da tokom pauze sam i  tema povremene sprtnje, ali niste svjesni da radite za veliku firmu i gradite imidz  a najvaznije (za mene osobno, vazno da m mozete izaci u susret rjesaiti moje potrebe za vasom uslugom) trosite mi vrijeme i novac.

 Malo si zabrijao. Neznam dal trolas ili sta, al kojom logikom bi netko trebao povezat nick "jebodiah" s ikim ko zove tcom podrsku. Nastranu sto ima milion poziva dnevno. Bilo bi bolje malo dozivljaje da smiris. Ovo je vec 10ta poruka da kukas kako je HT lakom, ocajan, babaroka i sto sve vec ne, kao da je to neka osoba umisljene moci koja bi trebala rjesavati probleme ljudi, a ne kompanija kojom odluke donose 100 i vise menagera na svakojakim pozicijama, a izvrsava tisuce radnika i da sve i svasta moze poc po krivu u tom lancu, a pri tome, ovima na vrhu je jedino bitno dal su prihodi porasli ili ne i nemaju apsolutno nikakvog kontakta s ikim od korisnika. Non stop se obracas tom HT-u ko da je ikome igdje bug.hr/forum na mapi bitnosti pa ih briga sto itko tu pise o njima. Smiri se, odradi to sto imas najbolje sto mozes al HT nema nista protiv tebe ni ikog, nisi im zadnja rupa na svirali. Mislim da imas bolje teme od "t-com" za zalopojke.

16 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Jebodiah kaže...
----------------

 Malo si zabrijao. Neznam dal trolas ili sta, al kojom logikom bi netko trebao povezat nick "jebodiah" s ikim ko zove tcom podrsku. Nastranu sto ima milion poziva dnevno. Bilo bi bolje malo dozivljaje da smiris. Ovo je vec 10ta poruka da kukas kako je HT lakom, ocajan, babaroka i sto sve vec ne, kao da je to neka osoba umisljene moci koja bi trebala rjesavati probleme ljudi, a ne kompanija kojom odluke donose 100 i vise menagera na svakojakim pozicijama, a izvrsava tisuce radnika i da sve i svasta moze poc po krivu u tom lancu, a pri tome, ovima na vrhu je jedino bitno dal su prihodi porasli ili ne i nemaju apsolutno nikakvog kontakta s ikim od korisnika. Non stop se obracas tom HT-u ko da je ikome igdje bug.hr/forum na mapi bitnosti pa ih briga sto itko tu pise o njima. Smiri se, odradi to sto imas najbolje sto mozes al HT nema nista protiv tebe ni ikog, nisi im zadnja rupa na svirali. Mislim da imas bolje teme od "t-com" za zalopojke.

Ovako....

Nikad ne pisem o tim velikim i malim firmama lose. Radi se o pojedincu kao agent koji tamo radi,

Danas sam napisao. jer uskoro ce mjesec dana od datuma kad je prvi agent (ocjenjen vrlo dobrim kontaktom) rekao da me prebacuje drugom agentu za daljnje realizacije. Logicno bi bilo da mi je ostavo kontakt broj i ja bi nazvao, ali ovako ...... mjesev dana ...

 

Moze i sto poruka ali ja pisem i ocjenjujem  kontakt s osobama a ne FIRMU .Prisjeti se malo, kad mi dajes do znanja da brojis moje zalopojke. Imas pravo  ali i krivo shvatio..... o pojedincu govcorim koji ne radi svoj posao.

 

Jebodiah je samo nick u ovom forumu. Nema nikakvu realno znacneje .Iza ove poruke stoji covjek s fizickim hendikepom. slabovidnost i nagluhost, od rodenja. Svugdje imam poteksoca i mirim se s time. Imat cu ih uvijek.  Ne sramim se, svojeg fizickog hendikepai otvoreno kazati osobama, kad sam dosao kasnije. ako sam usao u krivu prostoriju ako sam prljav ili zakrvavljjen dosao na kontakt razgovor, ne bi li na svoj nacin, nesto sebi priustiti. Ljudi sjete takve osobe i lako je mene tu prepoznati.

 

Jako sam siguran da ovdje ima i ljudi koji rade iz te branse, bilo agenti, predstavnici itd. I drago bi mi bilo da i mogu nesto reci, objasniti , ponuditi itd. Nemam nista protiv. A isto vjerujem da i taj agent s kojim sam imao vrlo dobar kontakt cita moj post kao i onaj drugi ageht koji ima obraza mene zapostaviti mjesec dana, ako ne, bar porukom da je zauzet i da ce mi se javiti za neko vrijeme. 

Ono sto tebi smeta. nije to bila za tebe nego za tog agenta, pojedinca. ili vise vas, ako doista sijedite njegov/njezin primjer zapostavljanja musterrija

 

Imas potptuno pravo.ali malo si skroman ili blag. To nisu bile zalopojke , neg svinjski cvilez.

Ja poput svinje cvilim, ne dam tih jebenih 200+ za trazeni paket spram ljudi koji za veci paket , istu ili vecu cijenu mogu platiti.

 

Da sumirram realnost. Blago si rekao o meni. Ja sam ucviljeno govno, to je moj zivot  i moj stav , i na taj nacin se borim za opstanak.

Post o kojem govcoris, nije bio protiv firme, nego pojedinca. i radilo bi o svim aspektima drustva a he samo o HT Iskon

 

O trolu i trolanju nemam blage veze a kamoli koristi, krivo si insinuirao.

Primite  moju ispriku o tracenju vremna i mjesta, Nema tu nista dalje komentirati, samo  je namijenjeno onim ljudima o kojem se radi a pogotovo o Firmama jos manje .

 

Svako dobro

 

6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...

A jesu ljudi ludi za mnom

skoro mjesec dana se ne javlja agent. 21 stoljece. internet. fix i mob telfonija.osobni dolazak a da ne katem, najstarji oblik komunikacije je PAPIR, uz onoliko potrosenog vrvemena . prezentacija usluga. pravila, uvjeravanja. postavljanja pitanja o idenitetu (tu bi doktor trebao sramiti jer manje pita nego agent) i na kraju koliko je tezina vjerodostojnosti vaseg usmenog obracanja.

 

Ja vjerujem, da ljudi komuniciraju. I da imate istu frekvenciju razumijevanja. ali ovo kod mene, sramota. !!!!

Zduzno vjerujem da citate ovo sto sam napisao i  da tokom pauze sam i  tema povremene sprtnje, ali niste svjesni da radite za veliku firmu i gradite imidz  a najvaznije (za mene osobno, vazno da m mozete izaci u susret rjesaiti moje potrebe za vasom uslugom) trosite mi vrijeme i novac.

 

Stvarno ste prava slika olicenja bezoobraznosti, ne treba vam vjerovati i reklama Zivjeti zajedno.. Nek mi Bog oprosti. poserem vam na taj moto.

 

Ispricavam se.sto sam na javnom mjestu iskalio svoje nezadovoljstvo.

Svako dobro.

 Bilo kakva komunikacija s telekomima može potrajati mjesecima. Za mene je tužno da nude manje više jedno te isto i da je uvjet za promjenu bilo koje tarife u novu po nekoj normalnoj cijeni - ugovor na 24 mjeseca. To ja smatram lošim.

 

5 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Bojim se da me T-com gubi.

Rekli su mi zvat u 48 sati, pola su već potrošili

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jebodiah kaže...
A isto vjerujem da i taj agent s kojim sam imao vrlo dobar kontakt cita moj post kao i onaj drugi ageht koji ima obraza mene zapostaviti mjesec dana, ako ne, bar porukom da je zauzet i da ce mi se javiti za neko vrijeme.

Stvarno sam sad zabrinut. Osim ako tog "agenta" nisi kontaktirao tu preko foruma, opet zabrijavas. Kakvo citanje tvojih postova nakon sto si zvao ht podrsku? Gdje je poveznica, gdje je pecat?! Ako mislis na nekog s foruma, valjda ti taj koji se ponudio ne moze isposlovat to sto je mislio da moze, jednostavno. I on je samo radnik i ovisi o nekom drugom, ako mu nisu pustili pisi kuci propalo, zovi dalje, ocito nije u mogucnosti. Nitko se ne bi ponudio nesto napravit samo da te za*ebaje, ocito je nesto poslo po krivu. Nisam detaljno pratio sto i kako pokusavas kad spominjes 200kn, ali je na par mjesta detaljno objasnjeno vise nacina kako se dobiju ponude iz posebnog cjenika. Ako ti jedan agent ne sredi, zovi dalje. Ako ni on ne sredi, pokusaj drugi opisani nacin. Pa treci. Kad iscrpis sve mogucnosti, mozda se kod tebe to ne moze? Predji na drugog providera?! Milion opcija. Imas optiku do kuce (tako nesto je bilo), ali nisi u sustavu, to je to, dok to ne isprave neces optiku dobit. Ili ces bit uporan i zvat konstantno 10/20 agenata, ili neces pa neces imat optiku, ali stalno kukat po forumu da ti netko ili nesto nije rjesio ne vodi nicem.

 

I po zadnji put, ne citaju HT agenti forum bug.hr, niti menageri, niti je ikog briga sta mi tu pisemo osim nas samih koji tu sudjelujemo, a eto, od nas se nadju neki koji i rade u HT-u, ali to je to.

 

11 godina
offline
T-Com Internet

Istekao nam ugovor za xs paket i sada je stigao racun na 214 kuna ima li sto jeftinije kod ht-a opet jer ovo sto nude regularno je neisplativo

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ima, regularno, bez žicanja, Magenta 1
Ako imas mobitele, mobilna neka tarifa i onda max2 za 159 kn bude.
Mislim da najmanje mobilna ide hybrid mini za 75 kn sa 2000 jedinica
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
11 godina
offline
T-Com Internet

Mobitel imam na bon i potrosim 20 kuna mjesecno tako da mi netreba pretplata, a danas su inace zvali jer sam se prijavio za predstavnika, i kao nemoze vise xs. Nude mi sada neki paket sa tv-om za 205 kuna, tv mi je nepotreban jer imam tvheadend server

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
može jeftinije. potpisao sam 24 mj. novi paket sa tcom. naletio sam na vrhunskog agenta, jer svi nude mobitel na preplatu a ja to neću. inače meni treba samo tel i internet bez max tv. Nisam htio mjenjati HT ali skoro sam prešao na A1. Minutu do 12 je bilo. A1 ima neogr. tel i internet flat 70 za 159 kn mjesečno i ne placaš prva 3 mjeseca ništa to ispadne 140 kn mjesečno i odlična je ponuda ne znam jel optika. ja imam sada max2 50 flat int i tel za 169 kn jer Beg nije cicija za 10 kn mjesecno.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

2 mjeseca se natežem sa njima i nikako dobit ono 209kn max3 i sport plus za 20kn, zovem 08009000 tražim to, šalju me da odem u tcentar, odem ja tamo i kažem šta tražim i pokažem klipanu koji radi taj cjenik, on mrtav ladan kaže to ne postoji, uze neki katalog regularnih cihena i tutne mi pod nos, pitam pa jel to sve što nudite da potpišem na još dvije god, kaže da, reko onda odo u vip nešto skemijat, kaže on meni svjedno kak hoćete, ja odem u vip i slože mi ugovor duo paket tek tolko da ovi debili dobiju zahtjev za prijenos broja u vip.

 

Koje su šanse da me sad iz tcoma zovu i pokušaju zadržat ? A da to bude unutar 14 dana kakav je rok za raskinut taj ugovor sa vip. Može li se telefonski raskinut taj ugovor sa vip ? Potpisano u vip centru.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Koje su šanse da me sad iz tcoma zovu i pokušaju zadržat ? A da to bude unutar 14 dana kakav je rok za raskinut taj ugovor sa vip. Može li se telefonski raskinut taj ugovor sa vip ? Potpisano u vip centru.

 Nisam sto posto siguran kako to sad ide, ali mislim da si prvo trebao raskinut ugovor kod tcoma, jer tada dobijes broj savedeska i broj naloga, i tamo na savedesku ti mogu ponudit ove cijene. Ovako kako si napravio nisam siguran tocno da li zovu ili ne. Koliko sam pratio temu, neke zove, al neke ne. Onako bi bio sigurniji. Taj u tcomu ti nije to mogao ponuditi s posebnog cjenika jer ti tocno pise tko to moze ponudit, i dok ne dobijes te odjele za druge ta ponuda ne postoji.

 

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

2 mjeseca se natežem sa njima i nikako dobit ono 209kn max3 i sport plus za 20kn, zovem 08009000 tražim to, šalju me da odem u tcentar, odem ja tamo i kažem šta tražim i pokažem klipanu koji radi taj cjenik, on mrtav ladan kaže to ne postoji, uze neki katalog regularnih cihena i tutne mi pod nos, pitam pa jel to sve što nudite da potpišem na još dvije god, kaže da, reko onda odo u vip nešto skemijat, kaže on meni svjedno kak hoćete, ja odem u vip i slože mi ugovor duo paket tek tolko da ovi debili dobiju zahtjev za prijenos broja u vip.

 

Koje su šanse da me sad iz tcoma zovu i pokušaju zadržat ? A da to bude unutar 14 dana kakav je rok za raskinut taj ugovor sa vip. Može li se telefonski raskinut taj ugovor sa vip ? Potpisano u vip centru.

 Jako je velika sansa da ce te zvati sada.Jesi pokusavao ostavljat broj da te predstavnik nazove jer preko 0800 9000 iznimno tesko daju te pakete.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.11.2018 16:42 (perkoxcar).
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Silent horror1992 kaže...

Koje su šanse da me sad iz tcoma zovu i pokušaju zadržat ? A da to bude unutar 14 dana kakav je rok za raskinut taj ugovor sa vip. Može li se telefonski raskinut taj ugovor sa vip ? Potpisano u vip centru.

 Nisam sto posto siguran kako to sad ide, ali mislim da si prvo trebao raskinut ugovor kod tcoma, jer tada dobijes broj savedeska i broj naloga, i tamo na savedesku ti mogu ponudit ove cijene. Ovako kako si napravio nisam siguran tocno da li zovu ili ne. Koliko sam pratio temu, neke zove, al neke ne. Onako bi bio sigurniji. Taj u tcomu ti nije to mogao ponuditi s posebnog cjenika jer ti tocno pise tko to moze ponudit, i dok ne dobijes te odjele za druge ta ponuda ne postoji.

 

 

Pa ja sa njima i jesam raskinuo, ali nisam smio tražit trajno isključenje, jer bi izgubio fiksni broj i paricu, mislim da sam ispravnu proceduru napravio i sad je samo pitanje hoće li zvat.

Ostavljao sam broj na svim mogućim mjestima, pa i tamo radio onaj zahtjev da me prodajni predstavnik nazove, zvala ženska koja prvo izvidi o čem se radi pa daje kontakt broj prodajnom da te zove, rekla to napravit i kita, prodajni nije zvao.

Više put su nudili al svaki put je to gore nego prošli ugovor bilo.

A taj koji je bio u tcentru i je prodajni predstavnik, tako piše, nisam mogao vjerovat kolko lika boli kurac, nije 5 riječi progovorio a kamoli da je pokušao da složimo neki ugovor.

 

Uglavnom ja sa vip mogu u 14 radnih dana to raskinut što sam potpisao ?

 

10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Budu te zvali sigurno,dat će ti ponudu za ostanak i ako prihvatiš odbija se zahtjev za prelazak,ako ne ideš drugom operateru. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

ROK U KOJEM POTROŠAČ IMA PRAVO JEDNOSTRANO RASKINUTI UGOVOR S TRGOVCEM

 

Potrošač ima pravo, ne navodeći razloge za to, jednostrano raskinuti ugovor sklopljen izvan poslovnih prostorija ili sklopljen na daljinu u roku od 14 dana.

 
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

A taj koji je bio u tcentru i je prodajni predstavnik, tako piše, nisam mogao vjerovat kolko lika boli kurac, nije 5 riječi progovorio a kamoli da je pokušao da složimo neki ugovor.

 Nije ga briga. Firma ima dovoljno korisnika i dominira tržište telekomunikacija, a postotak prebjega godišnje ukupno ne mora biti velik (spominjao se nekad broj od 30% sveukupno za sve operatere), pa ga nije briga.

10 godina
offline
T-Com Internet

dali netko ima problema sa netom? znaci vec tjedan dana doma net zeza...na pcu sada radi normalno,a na mobitelu ne mogu nista otvoriti,pc i mob spojeni preko wifi-a nema smisla

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
seherac kaže...

Budu te zvali sigurno,dat će ti ponudu za ostanak i ako prihvatiš odbija se zahtjev za prelazak,ako ne ideš drugom operateru. 

 

Znači. 

U slučaju da dogovorim u međuvremenu sa tcom novi ugovor oni će automatski taj koji sam sa vipom sklopio stopirat-učinit nevažećim tako što će odbiti zahtjev koji je vip njima poslao za prijenos fiksnog broja iz tcom u vip ? 

Ili ipak moram ja sa vip raskidat ugovor tako što ću zvat ili otić tamo u vip centar ? 

 

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...
Pa ja sa njima i jesam raskinuo, ali nisam smio tražit trajno isključenje, jer bi izgubio fiksni broj i paricu, mislim da sam ispravnu proceduru napravio i sad je samo pitanje hoće li zvat.

To bi se dogodilo da stvarno raskines, al tebi je plan ne raskinuti, stoga nisi ni dobio savedesk broj.

Silent horror1992 kaže...
A taj koji je bio u tcentru i je prodajni predstavnik, tako piše, nisam mogao vjerovat kolko lika boli kurac, nije 5 riječi progovorio a kamoli da je pokušao da složimo neki ugovor.

 To nije prodajni predstavnik jer prodajni ne rade u tcentru..., barem ne ovaj kanal prodaje koji se navodi u cjeniku. A tog nije bilo briga jer ti on ne moze ponudit to sto ti zelis. On dobije bonus za prodaju onog sto mu je moguce, a da ti je nekako i sredio to sto si htio ne bi dobio nikakav bonus ionak. Normalno da ga onda boli kita.

seherac kaže...

ROK U KOJEM POTROŠAČ IMA PRAVO JEDNOSTRANO RASKINUTI UGOVOR S TRGOVCEM

Potrošač ima pravo, ne navodeći razloge za to, jednostrano raskinuti ugovor sklopljen izvan poslovnih prostorija ili sklopljen na daljinu u roku od 14 dana.

 I kakve ovo sad ima veze s ovim kad je on sklopio ugovor unutar poslovnih prostorija.

10 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

@sandokan111  

 

Pa pitao je jel može raskinuti ugovor? Ugovor je sklopljen u poslovnici,znači ne može raskinuti ugovor. Ostaje mu jedino da prihvati ponudu od T-coma,koji onda odbija prijenos na drugog operatera.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...
Silent horror1992 kaže...
Pa ja sa njima i jesam raskinuo, ali nisam smio tražit trajno isključenje, jer bi izgubio fiksni broj i paricu, mislim da sam ispravnu proceduru napravio i sad je samo pitanje hoće li zvat.

To bi se dogodilo da stvarno raskines, al tebi je plan ne raskinuti, stoga nisi ni dobio savedesk broj.

Silent horror1992 kaže...
A taj koji je bio u tcentru i je prodajni predstavnik, tako piše, nisam mogao vjerovat kolko lika boli kurac, nije 5 riječi progovorio a kamoli da je pokušao da složimo neki ugovor.

 To nije prodajni predstavnik jer prodajni ne rade u tcentru..., barem ne ovaj kanal prodaje koji se navodi u cjeniku. A tog nije bilo briga jer ti on ne moze ponudit to sto ti zelis. On dobije bonus za prodaju onog sto mu je moguce, a da ti je nekako i sredio to sto si htio ne bi dobio nikakav bonus ionak. Normalno da ga onda boli kita.

seherac kaže...

ROK U KOJEM POTROŠAČ IMA PRAVO JEDNOSTRANO RASKINUTI UGOVOR S TRGOVCEM

Potrošač ima pravo, ne navodeći razloge za to, jednostrano raskinuti ugovor sklopljen izvan poslovnih prostorija ili sklopljen na daljinu u roku od 14 dana.

 I kakve ovo sad ima veze s ovim kad je on sklopio ugovor unutar poslovnih prostorija.

 

Preko moba sam pa ne mogu lijepo citirat.

 

Ne kužim o kakvom ti raskidanju pričaš ?

Pa ja sa tcom nemam ugovor već dva mjeseca, a to što sam dalje bez ugovora koristio uslugu je nešto drugo.

Tražio sam od tog debila raskid ali da mi ostane broj, uzeo podatke, napravio i kaže imate uslugu sve dok drugi provajder kod kojeg odete njima ne pošalje taj neki zahtjev za prijenos broja od njih u drugog provajdera, u ovom slučaju vip, šta drugo sam mogao napravit ne kužim.

Save desk ne postoji više, bar koliko sam uspio nać na netu i koliko mogu rođaku vjetovat koji radi u optimi a u tcomu radio par godina, postoji taj neki odjel al to nije više save desk nego sad isključivo zovu-trzaju jedino ako dobiju taj zahtjev za prelazak kod drugih i to ako procijene da si im bitan, to jest ak imaš masan račun. Ja imam max3 paket pa će vljda zvat. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice