T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.374
|
čitano: 6.325.242
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
T-Com Internet

Poziv je snimljen.

Jasno sam čuo šta mi je rekla, a zovem opet sutra prekosutra da vidim u kojoj je fazi taj ugovor.

Kak uopće oni meni da omoguće uslugu prek parice koja je zaizeta? 

Ja mislim da oni mogu svirat kožnu frulu ako ja zakonom imam 14 dana da storniram potpisano.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ne bi bio prvi kojem se to dogodilo. Loša komunikacija među odjelima. HT dobije od A1 zahtjev i isključe te, a ovi te uključe iako su rekli drugačije.
8 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Antoniio22 kaže...
Ne bi bio prvi kojem se to dogodilo. Loša komunikacija među odjelima. HT dobije od A1 zahtjev i isključe te, a ovi te uključe iako su rekli drugačije.

 E-mail ili pismeno je najbolje sa njima a ovo telefonsko snimanje je dobro ako i ti imaš to snimljeno a to šta oni snimaju je smješno.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...
Preporuka svima koji žele taj max 3 za 209kn da nazovu A1 i naprave neki ugovor čisto da do ovih stigne zahtjev jer ne trzaju oni na rekla kazala i prijetnje idem kod drugog itd.

Vidis kako se moze kad dodjes do odjela koji te stvari iz cjenika moze dat.

Seki001 kaže...

Trebao je on to otić njima u poslovnicu i dobit napismeno potvrdu od njih, a ovako preko telefona nebi ni rođenom vjerovao a ne A1 specijalcima.

 Potpis. Zajebi ti snimano nije snimano. Ako nemas napismeno nista od tog.

11 godina
offline
Re: T-Com Internet
Seki001 kaže...
Antoniio22 kaže...
Ne bi bio prvi kojem se to dogodilo. Loša komunikacija među odjelima. HT dobije od A1 zahtjev i isključe te, a ovi te uključe iako su rekli drugačije.

 E-mail ili pismeno je najbolje sa njima a ovo telefonsko snimanje je dobro ako i ti imaš to snimljeno a to šta oni snimaju je smješno.

 

Na koji mail da im pošaljem i šta točno da napišem ?

Čisto da se mogu ogradit ako šta zajebu, to jest da imam dokaz da sam u roku tražio storniranje.

9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Silent horror1992 kaže...

Na koji mail da im pošaljem i šta točno da napišem ?

Čisto da se mogu ogradit ako šta zajebu, to jest da imam dokaz da sam u roku tražio storniranje.

 A1 ima neki sluzbeni mail, ako neko zna nek ti napise, naslov stavi "raskid ugovora" i onda napisi koji ugovor hoces raskinut , svoje podatke, oib itd, radi cega i da je besplatno u 14 dana su ti rekli i cekaj odgovor.

9 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Evo vidim danas počeli ljudi navlačiti optiku, u dva dana su provukle dvije ekipe backbone po cijelom naselju skoro, a vidim da je neka firma iz Bjelovara već spajala jednu zgradu koja je direktno spojena na DTK. Sad me zanima kad će početi to vući dalje i po kućama jer je DTK i podzemni bužiri do kuća već sve sređeno samo trebaju valjda neke nove ormariće postaviti pored postojećih. 

 

Nadam se što skorije jer mi je već ovih 10/0.64 dosta 

 

A prema objavi namjere planirani početak bi trebao biti 15.12.2018., a oni su počeli više od mjesec dana ranije 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.11.2018 15:17 (JozoBozo121).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Istekla mi ugovorna obveza. Do sada sam imao MAX 2 sa turbo mix opcijom za 199 kuna. Sada mi nude taj paket za 250 kuna ili forsiraju Magentu 1 koja me uopće ne zanima. Posljednje sam bio u ponedjeljak u T-centru, gdje mi je ponuđeni MAX 2 paket za 250 kuna. Rekao sam da mi je to preskupo u odnosu na to što sam do sada imao te da idem konkurenciji. Malo me iznenadio odgovor, da neka idem tko me drži. Da bi nakon nekoliko trenutaka rekla da će me prijaviti na "HCR" (ne znam da li sam dobro upamtio) te da će me oni kontaktirati i tada ću vidjeti da li ću dobiti nešto povoljnije. Ne znam o ćemu je točno riječ, ali još uvijek nisam dobio nikakav poziv. Da li je moguće da ne mogu ponuditi nešto povoljnije te da me ne žele uopće zvati ili ova u t-centru nije nešto dobro napravila (jer nije bila sigurna kako se to radi)?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Ekipa jel itko dobio novi router i jel itko kupio posebno svoj router i spojio se na T-com optiku.Ovi u T-comu me uvjeravaju da je to vrlo tesko za napravit i da necu imat njihovu podrsku ako bude problema sa internetom i TV programima!?

Imam ZTE router i jako sam nezadovoljan s njim zato bih i htio kupit neki malo bolji.Wifi po sobama je nikakav a streaming 4k materijala je vrlo losa ako je bitrate malo veci!

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: T-Com Internet
Njihov ruter u bridge mode i spojiš svoj na kojem stigneš pppoe konekciju (internet). MaxTV i telefon idu i dalje preko njihovog rutera, ako imaš i to.
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Istekla mi ugovorna obveza. Do sada sam imao MAX 2 sa turbo mix opcijom za 199 kuna. Sada mi nude taj paket za 250 kuna ili forsiraju Magentu 1 koja me uopće ne zanima. Posljednje sam bio u ponedjeljak u T-centru, gdje mi je ponuđeni MAX 2 paket za 250 kuna. Rekao sam da mi je to preskupo u odnosu na to što sam do sada imao te da idem konkurenciji. Malo me iznenadio odgovor, da neka idem tko me drži. Da bi nakon nekoliko trenutaka rekla da će me prijaviti na "HCR" (ne znam da li sam dobro upamtio) te da će me oni kontaktirati i tada ću vidjeti da li ću dobiti nešto povoljnije. Ne znam o ćemu je točno riječ, ali još uvijek nisam dobio nikakav poziv. Da li je moguće da ne mogu ponuditi nešto povoljnije te da me ne žele uopće zvati ili ova u t-centru nije nešto dobro napravila (jer nije bila sigurna kako se to radi)?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

ZTE 931 VII (2016) u kombinaciji s Asus N18U. Kako je najbolje kombinirati?

931VII u bridge? Tada trebam username, password i ostale postavke za konekciju unijeti u Asusa?

ZTE u DMZ uz isključen wifi pa sve ostalo spajati na Asusa i koristiti njegov firewall i ostalo?

Trenutno mi je na ZTE isključen wifi, na njega je spojen Asus preko WAN porta mislim, ZTE 192.168.1.1 a Asus 192.168.2.1 i koristim Asus za skoro sve.

Problem je što mi trebaju određeni portovi biti potpuno otvoreni, a to na ZTE ne bude što god napravio.

Namjena - surfanje, gaming (BF V), Netflix streming, ...

Imam fiksni telefon VOIP, MaxTV ne i ne kanim (ne treba mi nešto ograničavati brzinu neta).

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Imaš na pce forumu speedport config decrypt pa dobij sve podatke za asus
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
Ag008 kaže...
Imaš na pce forumu speedport config decrypt pa dobij sve podatke za asus

 Nemam SpeedPort.

Twitter: @191x7
5 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

max 2 internet brz.50 flat i neogr. razgovori 169 kn. traži to. ja produzio. neki dan.

nikakav mobitel preplata laganu alergiju imam kad mi to počnu nudit

alterntiva je a1 za to isto sa popustima 140 kn mj 24 mj jer su prva 3 gratis. inace 159 kn

 

imam optiku HT i 10 kn više ostao t.com jer radi besprijekorno 

12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Ma svašta sam već pokušao, ali ništa (nude samo MAX2 za 250 kn ili Magenta1). Vjerojatno ću broj prenjeti na baku da iskoristim pogodnost za starije, jer ne želim plačati nešto što ne vrijedi tih novaca. Želio sam još vidjeti što će mi ponuditi taj "HCR" ili kako već (neka me netko uputi na što su me točno prijavili). Ali prošlo je već 6 dana i netko ništa ne zove. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com Internet

Bok. Molim hitno pomoć. Da bi iskoristio MAX 2 ili MAX 3 pogodnost, moram uzeti jednu mobilnu tarifu (Magenta 1). Zanima me da li mogu ja nakon nekoliko mjeseci raskinuti navedenu mobilnu tarifu i dalje se vratiti na bonove? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet
Kukec kaže...

Bok. Molim hitno pomoć. Da bi iskoristio MAX 2 ili MAX 3 pogodnost, moram uzeti jednu mobilnu tarifu (Magenta 1). Zanima me da li mogu ja nakon nekoliko mjeseci raskinuti navedenu mobilnu tarifu i dalje se vratiti na bonove? 

 koju pogodnost ?

ja sam uzeo MAx 3 i nisam morao uzeti magentu da bih dobio 800 kn vaučer za kupnju u santa domenici.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Anđeo bez falinge kaže...
Kukec kaže...

Bok. Molim hitno pomoć. Da bi iskoristio MAX 2 ili MAX 3 pogodnost, moram uzeti jednu mobilnu tarifu (Magenta 1). Zanima me da li mogu ja nakon nekoliko mjeseci raskinuti navedenu mobilnu tarifu i dalje se vratiti na bonove? 

 koju pogodnost ?

ja sam uzeo MAx 3 i nisam morao uzeti magentu da bih dobio 800 kn vaučer za kupnju u santa domenici.

 Istekao mi ugovor, a do sada imao MAX 2 XS za 199 kn sa turbo mixom. Više mi to ne mogu ponuditi već MAX 2 za 259 kn. Ili posljdnje danas MAX 2 za 159 ili MAX 3 za 249 s uključenimo Turbo Mix opcijom, ali moram uzeti mobilnu koju mogu prekinuti i vratiti se na bonove nakon mjesec ili dva. Ali mi to malo sumnjivo, pa se želim prije informirati.  

9 godina
offline
T-Com Internet

Bok

imam turbo mix tcom i zanima me da li bi bilo moguće odvojiti fiksnu od mobilne linije tj. router sa sim karticom koristit zasebno za sebe, a na kabel spojiti drugi router npr za goste.

 

PS. zar nema nitko da je probao?ok...budem eksperimentirao

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2018 14:28 (Razorman).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav.

Imam pitanje u vezi interneta. Trenutno imam neku dodatnu tarifu za brzi internet do potrosenih 100 gb. Ta brzina mi je super, nekih 30-40 Mb download, al svaki mjesec negdje oko 20-tog potrosim tih 100 giga pa me vrate na brzinu od 3 Mb download. Da li stvarno u 2018., skoro 2019. godini ne mogu imati standardni internet brzi od 3 Mb?

 
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Kukec, ne mora se uzeti MAX 2 za 159 kn plus mobitel, nego MAX 2 za 169 kn

ali to samo bolji agenti nude. Što se tiče ponude za starije problem bi mogla

biti brzina interneta.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: T-Com Internet
wAlpha kaže...

Nekako imam osjećaj, poznavajući A1, da tvoja priča sa njima tim pozivom još nije gotova. Nadam se da sam u krivu.

 

U krivu si.

Sve su stornirali u roku od dan dva.

Cak sam za svaki slucaj mail slao i trazio storno ugovora i na njega je odgovorila neka uposlenica kazavsi da je ugovor storniran i da mi usluge nece bit aktivirane.

 

Jos jednom pozivam tikvana koji je tvrdio da potpisan ugovor kod njih u poslovnici nije miguce raskinut u roku od 14 dana.

Bio si sine jos i bezobrazan a nemas pojma o cemu pricas.

Molim te objasni kako sam onda raskinuo ugovor ???

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 10:43 (Silent horror1992).
16 godina
offline
Re: T-Com Internet

Promijenio se web HT-a o nuđenju brzina, sada nudi za 0kn/mj 100Mbps.
Prije mi je nudilo 100Mbps za 10kn/mj.

 

No i dalje "isprika" kod aktivacije.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
online
T-Com Internet

Ja sam također doma produžio ugovor te spojio brata moj mob sa bonova na pretplatu bez ug. Obveze te tel i net U Magentu 1 .. Jer isto kao i kolegi pakwt xs istekao... Te meni ovo na mobu ne treba evo 19gb imam neta a sada je 26 u mj YouTube mi ne troši promet a stalno sam na netu... Isto se pitam ako bih dektivirao opciju na svom mobitelu što bi se desilo sa računom za tel i net... Jer ja svoju pretplatu mogu prekinuti bilo kada...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Ag008 kako bi nam dobro sjela ova 100/20Mbps brzina ja i ti smo blizu fttc kabineta i mi bi mogli imat vrlo blizu ili skoro full tih 100/20Mbps na vectoringu.

Ali ja ipak maštam o supervectoru ili G.fastu ali men se čini da je bliža realnost uskoro taj vectoring prvo da nam pomalo puštaju a onda bi malo kasnije moglo doć i ovo drugo 

Napad je najbolja obrana :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
ValentinoKr kaže...

Pozdrav.

Imam pitanje u vezi interneta. Trenutno imam neku dodatnu tarifu za brzi internet do potrosenih 100 gb. Ta brzina mi je super, nekih 30-40 Mb download, al svaki mjesec negdje oko 20-tog potrosim tih 100 giga pa me vrate na brzinu od 3 Mb download. Da li stvarno u 2018., skoro 2019. godini ne mogu imati standardni internet brzi od 3 Mb?

Evo, to i mene zanima.

Imamo lošu vezu (nema optike) i serviser nam je pred par godina predložio postavljanje 4G routera, jer je odašiljač blizu. (ne moram napominjati da smo umjesto dan-dva čekali preko 15-ak dana i uz to bili bez interneta i telefona, ali i to se riješilo nekako) 

 

Brzina je sa 3-4Mb/s došla na 9-10Mb/s (daleko manje nego 50-60Mb/s koliko je obećano od strane servisera, ali za istu cijenu, bolje i to nego ništa), veza nije pukla nikad, ZTE router radi kako treba. Ali tih 100GB naravno traje sve kraće i kad se potroši brzina je nikakva (kroz cijeli dan).

Ima netko od vas iskustva s povećanjem dozvoljenog prometa?

“Don’t go to men who are willing to kill themselves driving in circles looking for normality.”
13 godina
offline
T-Com Internet

danas su mi promjenili ruter, do sada sam imao SPEEDPORT W724V TYPE CI (slika 1.) a sada imam SPEEDPORT PLUS (slika 2.) koji je bolji, odnosno dali je ovaj "novi" bolji i aktualni kao što tehničar i sam navodi?

slika 1 slika 1
slika 2 slika 2
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
Jel itko uspio otkrit, kako na tom novom speedportu plus, uci u detaljnije podatke o liniji ?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Nije bolji, samo noviji i s jacim WiFi, ali zapravo je siromašniji uređaj i to puno, ograničen.

 

Kako do info? Uz T-Com shitware nikako. Imao sam ga, isprobao sve i vratio se na ZTe.

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice