T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.367
|
čitano: 6.302.858
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Nije baš tako, al ajde .....

Da vidis kolko se u zadnje vrijeme forsira na tehniku da se ne mjenjaju ruteri samo tako ak stvarno nisu neispravi i oni koji se zamjene zavrse na testiranju i pice se tablice ko je koljo ispravnih zamjenio i proziva.
Tak da nije to bas tako

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
offline
T-Com Internet

Baš.

Druga stvar je kad ti ga sprži grom. Iako prema pravilu oni nisu odgovorni za to jer si sam kriv što nisi se pridržavao uputa i iskopčao sve iz struje i utičnica, dobro je dok ne naplačuju zamjenu.

Meni su eto 2 puta u 4 mjeseca promijenili ruter jer je netko od mojih bio lijen iskopčati modem dok je grmilo. I zamijenili su prvo istim Zyxelom a onda kasnije sam dobio Innbox V45. Bitno da su se moji sad opametili i iskapčaju sve kad je nevrijeme. :D 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
froxie24 kaže...

Baš.

Druga stvar je kad ti ga sprži grom. Iako prema pravilu oni nisu odgovorni za to jer si sam kriv što nisi se pridržavao uputa i iskopčao sve iz struje i utičnica, dobro je dok ne naplačuju zamjenu.

 Kako to nisu odgovorni? :)))))))))

BAS.

Odgovorni su isporucit uslugu koju bez routera isporucit ne mogu.Kakvih uputa? Sto su oni napisali na papiric da ti moras iskpcavat nesto? hau jes no.

 

Nastranu sto njima ni najmanje ne pase da ti nemas uslugu pa ce ti to zamjenit kad god ako ti ne radi jer im je u cilju da imas uslugu i da je placas, ne da se spore s tobom zasto ti tu uslugu nemas.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Optima je jedno vrijeme, naplacivala router koji su spaljeni od groma ako oces novi, jer garancija ofc ne pokriva udar groma.

Kako stvari za sad stoje, ako krenu Fritzbox 7590 i 7530 u produkciju, dogodit ce se ista stvar, jer usporedbe radi, fritz je 10 puta skuplji uređaj nabavno.

A kod nekih posebnih slucajeva (pacijenata) koji kad je nevrijeme se drze ko ga jebe HTovo je (ok taki znaju ostat i bez televizora, kompjutera itd, onda im ne pada na pamet NE istekavat).

I da HT u zadnje vrijeme kad se sprema grmljavinako nevrijeme šalje SMS poruke da se iskljuci oprema i iz steuje i iz telefonske mreže.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
offline
T-Com Internet

Sve se bojim da nemaju osiguranje za te uredjaje placeno. Firma HT kalibra koja od nekog naruci 10 miliona routera ce se natezat oko garancije s proizvodjacem radi udara munje. Yea rite. Ovi im ga isporuce besplatno i jos kazu "hocete 2 za taj 1".

 

Isto tako se pitam kad bi se isao netko natezat s njima oko toga kako bi to zavrsilo, iako imaju jaku pravnu sluzbu svakako, sumnjam da bi ijedan sudac u ovom slucaju odlucio na stranu HT-a. Usluga je ugovorena na nacin da sva oprema od HT-a ukljucena, te je samim time i on odgovoran za sve kvarove na opremi koji nisu nastali namjernim djelovanjem, jer inace ne moze isporucivat uslugu. Ti kad potpisujes ugovor potpises obvezu samo ako ti HT istu moze isporucit. Korisnika ne interesira ako je grom sprzio router ili centralu. Nema apsolutno nikakve razlike. Mogu ja njima poslat sms "iskljucite centralu kad grmi da mi ne sprzi tv" i sto su onda oni odgovorni za tv? Hau jes no.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: T-Com Internet
hajduk1962 kaže...

Ističe mi ugovor ovaj mjesec na premium paket (full sportski,svi filmski kanali hbo, pickbox internet telefon neograničen,  magenta) koji sam plaćao 320 kn mjesečno ,i gledam ponudu za isti paket traže mi 450 kuna.To ne bih nikako prihvatio ,poslao sam upit za prodajne predstavnike i nema odgovora.Može  savjet i iskustva što bih mogao dobiti barem po staroj cijeni i ako netko ima broj predstavnika da mi, pošalje.

 Jesi uspio doci do predstavnika i dobiti neku ok ponudu? 

10 godina
protjeran
offline
T-Com Internet

Pozdrav. 

 

Da ne otvaram novu temu...Trebam za zadatak napraviti "kreiranje mosta u konfiguraciji sa dva računala"...Inače radim sa routerom mikrotik rb2011...E sad pošto nikad ništa slično nisam radio osim toeretski može li mi netko to pojasniti malo.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Pročitaj opče uvjete HTa malo detaljnije, sta je obveza korisnika itd.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Ako trebas samo bridge između 2 Lan porta, pa ri je na jedan port nakaceno jedno racunalo, a na drugi, drugo.

Onda najlakse Winbox, pod bridge odes gore na plus, kreiras proizvoljno naziv.
Onda odes u ak se nevaram 2. Karticu pod Ports, na plus i dodas eth portove koje hoce, odnosno ta 2 na kojima su ti računala.

To bi trebalo biti to, ako samo trebas napravit bridge izmesu 2 uređaja.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

 Kako to nisu odgovorni? :)))))))))

BAS.

Odgovorni su isporucit uslugu koju bez routera isporucit ne mogu.Kakvih uputa? Sto su oni napisali na papiric da ti moras iskpcavat nesto? hau jes no.

Valja pročitati i uvjete onoga što potpisuješ.

 

Hrvatski Telekom neće biti odgovoran za štetu nastalu uslijed neispravnosti pretplatničke terminalne opreme, odnosno za štetu za koju je odgovoran Pretplatnik kao ni za štetu koja Pretplatniku nastane slučajno ili uslijed događaja koji se smatraju «višom silom» kao što su velike vremenske nepogode, potresi, poplave, rat, štrajk i slično.

 

Ovo jasno piše u općim uvjetima korištenja fiksnih usluga koje si svojim potpisom prihvatio. Tako da je dobra volja Telekoma da besplatno isporučuje opremu korisnicima. Ti si dobio opremu od telekoma za korištenje usluge i tvoja je dužnost paziti da se ta oprema ne ošteti dok je u tvojem posjedu i sve je 100% jasno.

 

Neka blebetanja da je to sve odgovornost HT-a su isto točna toliko i koliko blebetanja pijanca u birtiji kako su Hrvati najbolji narod u svemiru, samo nas jebu političari.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 10:09 (JozoBozo121).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
PC - stručnjak kaže...
Pročitaj opče uvjete HTa malo detaljnije, sta je obveza korisnika itd.
JozoBozo121 kaže...

Valja pročitati i uvjete onoga što potpisuješ.

 Ne filozofirajte oboje. Nitko od vas u zivotu nije nijedne opce uvjete procitao da mu nije bio posao ili nesto slicno.

JozoBozo121 kaže...
Ovo jasno piše u općim uvjetima korištenja fiksnih usluga koje si svojim potpisom prihvatio. Tako da je dobra volja Telekoma da besplatno isporučuje opremu korisnicima. Ti si dobio opremu od telekoma za korištenje usluge i tvoja je dužnost paziti da se ta oprema ne ošteti dok je u tvojem posjedu i sve je 100% jasno.

Neka blebetanja da je to sve odgovornost HT-a su isto točna toliko i koliko blebetanja pijanca u birtiji kako su Hrvati najbolji narod u svemiru, samo nas jebu političari.

Mogu oni u svojim uvjetima pisat i da si ti odgovoran za glad u svijetu. To je apsolutno nebitno sto oni pisu ako ti nisi za nesto odgovoran stvarno. Pisu i trgovine svakakve gluposti da si ti kao kupac odgovoran pa nisi. Osvrni se sto je napisano. Ja ni najmanje ne sumnjam da su se oni negdje ogradili oko tih munja i kojeceg vec, prejaku oni pravnu sluzbu imaju da bi imali takve propuste. Samo je pitanje kad bi to doslo na sud i kad bi stvarno doslo do toga sto bi sudac presudio.

 

Kao sto sam vec napisao, kako je munja unistila opremu? Dosla preko zgrade? A sto ako je dosla preko centrale? Tko je onda kriv i kako se dokazuje odakle je unisteno? Zasto HT nije svoju opremu osigurao da je propisno uzemljena? Isto tako, HT ne dopusta korisniku da njihovu opremu makne te stavi svoju. Ja nisam u mogucnosti maknuti njihov router kompletno i staviti svoj. Ako sam ja za nesto odgovoran onda je to moja odgovornost, a ne na pola. To je ista ona prica kao sto su neki ISPovi prodavali kad parica li nesto nije valjalo da "instalacije u zgradi nisu dobre i da to korisnik sam treba popravit", a isto tako ne smije dirat instalacije po zgradi niti ima pristup ormaricima od ht-a :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 11:10 (sandokan111).
9 godina
offline
Re: T-Com Internet

Javili su mi se i rekli da mogu produžit po istim uvjetima.Nadam se da ću ipak dobit bar nekakav poklon bon, još nisam produžio.

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Tvoj problem sto nesto ne citas.

Postoje slucajevi di su korisnici vodili sud sa HT oko toga da je spaljen televizor i ostalo zbog HT mreze, pa je vjestacenjem domazano da korisnik odgovoran jer se nije pridrzavo preporuka operatora.

No nebitno, tupi svoje, nebitno je, trenutno je stanje da se oprema zamjeni i nikom ništa.

Al je se nadam da ce doci DT model u HR, da ce naplacivat i izlazak tehnicara na teren.
A router ako je neispravan, da si odes kupit u ducan ili ak oces na rate od operatera.

A što se tiče instalacija u stambenim zgradam.

Instalacija od HT privoda ili uvoda pa do svakog stana je u vlasništvu zgrade, odbosno stanara.
I HT ju pogotovo za veleprodajen operatere nije duzan ni taknit a kamo li nesto popravljat.

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.9.2019 13:23 (PC - stručnjak).
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
A sto se tice uvodnog ormarica, kad zgrade odrađiju sanaciju instalacije.
Firme koje izvode radove traze sluzbeno da se ormaric otvori.
Dogovori se kad, otvori se, izviđac odradi novu instalaciju.
Zatvori i to je to
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
13 godina
offline
T-Com Internet

Čao drugari,

stigla mi je "radosna vijest" od Tcoma, kažu stiže nam brzi internet putem onog njihovog hibridnog rutera.

Jel se daju otvarat portovi na tom čudu tehnike? 

Bojim se da ne bi prelazak sa ovog predpotopnog Thomsona koji sad imam nebi ispao "s konja na magarca" scenario.

Već sama činjenica da ga šalju mi govori da mogu zaboraviti na FTTx.

Otvoren sam za izraze sućuti također :)

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
sandokan111 kaže...

 Ne filozofirajte oboje. Nitko od vas u zivotu nije nijedne opce uvjete procitao da mu nije bio posao ili nesto slicno.

Mogu oni u svojim uvjetima pisat i da si ti odgovoran za glad u svijetu. To je apsolutno nebitno sto oni pisu ako ti nisi za nesto odgovoran stvarno. Pisu i trgovine svakakve gluposti da si ti kao kupac odgovoran pa nisi. Osvrni se sto je napisano. Ja ni najmanje ne sumnjam da su se oni negdje ogradili oko tih munja i kojeceg vec, prejaku oni pravnu sluzbu imaju da bi imali takve propuste. Samo je pitanje kad bi to doslo na sud i kad bi stvarno doslo do toga sto bi sudac presudio.

 

Isto tako, HT ne dopusta korisniku da njihovu opremu makne te stavi svoju. Ja nisam u mogucnosti maknuti njihov router kompletno i staviti svoj. Ako sam ja za nesto odgovoran onda je to moja odgovornost, a ne na pola. To je ista ona prica kao sto su neki ISPovi prodavali kad parica li nesto nije valjalo da "instalacije u zgradi nisu dobre i da to korisnik sam treba popravit", a isto tako ne smije dirat instalacije po zgradi niti ima pristup ormaricima od ht-a :)

 Ja uvijek ako ništa drugo onda na brzinu pročitam obveze i prava korisnika kad potpisujem bilo kakav ugovor ili pretplatu. Ako na nešto ide moj potpis, onda i pogledam što potpisujem, barem okvirno. Tvoj je problem što nemaš 5 minuta za prelistati 20 stranica nečeg za što se obavezuješ na dvije godine.

 

Nema to nikakve šanse doći do suda. Uvjeti su jasni, oni su usklađeni sa zakonom, i što je najbitnije, ti si prisato na njih. Svaki iole ozbiljniji odvjetnik bi ti se nasmijao da mu dođeš s time.

 

Sve nakon telefonskog ormarića u zgradi je vlasništvo stanara, HT s tim nema nikakve veze, niti bilo koji drugi operater, a ormarić je vlasništvo telekoma i njega nitko bez dozvole HT-a ne bi smio otvarati.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Re: T-Com Internet
PC - stručnjak kaže...
Tvoj problem sto nesto ne citas.

Pa ne citam opce uvjete na 20 stranica da. Isto kao sto ih ne citas ni ti, ni itko drugi tu. U pravilu da, sve bi se to trebalo procitat PRIJE potpisa ugovora. Zanima me kako bi to na salteru izgledalo kad se dodje potpisivat ugovor da svak prije potpisa za mobilnu ili fiksnu tarifu fino uzme opce uvjete sjedne sastrane i cita. Divno bi bilo, tocno ono sto operater zeli.

 

Nemojte glumatat nesto sto se ne dogadja. Nitko ih ne cita ako su duzi od 2-3 stranice.

PC - stručnjak kaže...
Postoje slucajevi di su korisnici vodili sud sa HT oko toga da je spaljen televizor i ostalo zbog HT mreze, pa je vjestacenjem domazano da korisnik odgovoran jer se nije pridrzavo preporuka operatora.

Pa tocno to. Jel ti vidis razliku/slicnost u tome? Pa sam si sebe s ovim opovrgnuo.

Korisnikovo vlasnistvo osteceno gromom -> Tuze HT -> ne uspjevaju.

HTovo vlasnistvo osteceno gromom -> tuze korisnika -> ????

 

Malo razmisljat prije nego se ispise sve bi bilo pozeljno.

Normalno da necu moc nakamcit da mi HT plati TV, a ocito se probalo. Prilicno je jasno kako bi proslo da HT trazi istu stvar od mene za svoju opremu.

PC - stručnjak kaže...
No nebitno, tupi svoje, nebitno je, trenutno je stanje da se oprema zamjeni i nikom ništa.

Normalno da je nebitno. I stalno ce to mjenjat upravo radi prije opisanog.

a) Imaju vjerojatno deal s proizvodjacem opreme koji je itekako povoljan

b) Na ruku im ne ide nikakov natezanje s korisnikom radi opreme koja u realnosti im vrijedi 0.000000000000000000000000001% icega, a za sobom vuku los glas, nezadovoljstvo tog i ostalih korisnika (ako nista, barem sve njegove blize rodbine i poznanika kojima ce se ovaj stalno zalit).

 

Stoga bespredmetno pricat opce o ovome.

PC - stručnjak kaže...
Al je se nadam da ce doci DT model u HR, da ce naplacivat i izlazak tehnicara na teren.
A router ako je neispravan, da si odes kupit u ducan ili ak oces na rate od operatera.

Da, i onda ces ti fino moc stavit svoj router i cao djaci.

PC - stručnjak kaže...
A što se tiče instalacija u stambenim zgradam.
Instalacija od HT privoda ili uvoda pa do svakog stana je u vlasništvu zgrade, odbosno stanara.
I HT ju pogotovo za veleprodajen operatere nije duzan ni taknit a kamo li nesto popravljat.
PC - stručnjak kaže...
A sto se tice uvodnog ormarica, kad zgrade odrađiju sanaciju instalacije.
Firme koje izvode radove traze sluzbeno da se ormaric otvori.
Dogovori se kad, otvori se, izviđac odradi novu instalaciju.
Zatvori i to je to

 Da, primjeti, isti problem zasto su svi operateri "propali" odnosno sporili se s HT-om oko ovih instalacija jer je prodajom infrastrukture doslo do ovakvih s*ranja. "Ti to obavi sam, ALI, da bi uopce pristupio tome da to mozes obavit, mi ti moramo otvorit vrata" :)))))))))) Ma vidi vraga. Oko ovog se sporit s HTom nema smisla, jer su veci popu*ili jer su ih ovi vucarali po sudu godinama i nabili troskova milion, pa kad su i dobili tuzbu nista od toga nije bilo. Ali su dobili. Tako i ja kao korisnik nema smisla natezanja oko tog s infrastrukturom u zgradi, ali sam u povoljnijoj poziciji od konkurencije jer na kraju krajeva, operateru ne ide na ruku da ja odem drugome, te ce oni "po svojoj dobroj volji" popraviti to sto trebaju.

Tako da ne, nije to u mojoj/zgradinoj ingerenciji vec opet HTovoj. Iz istog razloga, da bi ja, kao korisnik bio sretan i koristio njihove usluge, HT provlaci optiku po zgradi. Mogli su uredno dovesti optiku do ulaza i reci "ako hocete, dalje angazirajte svoje radnike da to obave po zgradi pa cemo vas prikljucit". Al naravno nisu, iz vec objasnjenih razloga.

 

Tako da nikakve routere ja placat necu ako ih sprzi grom, pojedu mravi u kuci i sto ja znam dok god je to u vlasnistvu HT-a.

JozoBozo121 kaže...

Tvoj je problem što nemaš 5 minuta za prelistati 20 stranica nečeg za što se obavezuješ na dvije godine.

Samom ovom recenicom si pokazao tko od nas dvoje "blebece". To si isao na tecaj ubrzanog citanja pa 20 stranica procitas u 5 minuta? :)

JozoBozo121 kaže...

Nema to nikakve šanse doći do suda.

Sad jos ni pravo ne poznajes. Sve ima sanse doci do suda, samo treba tuzit.

JozoBozo121 kaže...
Uvjeti su jasni, oni su usklađeni sa zakonom, i što je najbitnije, ti si prisato na njih. Svaki iole ozbiljniji odvjetnik bi ti se nasmijao da mu dođeš s time.

To, je li nesto uskladjeno s zakonom, ili nije, je na sudu da presudi, a radi toga se i dizu tuzbe. Napisao sam ti gore, da stave u ugovor da si odgovoran za glad u svijetu, a ti potpises mislis da i to prolazi? Ne rade ugovori na taj nacin. To si neke filmove gledao previse pa su ugovori bili neraskidivi bez obzira na uvjete unutar ugovora. Pa pogledaj si samo kredite u svicarcima. A to je onak 200 puta kompliciranije od ovih "ugovora" oko opreme.

Ovo za odvjetnike mozemo komotno zanemarit obzirom da te kolega povise poklopio s izjavom da su ljudi tuzili HT jer im je TV izgorio. Znaci odvjetnik se nece prihvatit tuzbe gdje HT trazi od tebe da platis HTovu opremu koja je pregorila, ali eto, prihvatit ce se tuzbe gdje ti trazis da HT plati tvoju pregorenu opremu. Yea rite.

Ili su to bili neki neozbiljni odvjetnici koji su se tuzakali s HT-om?

JozoBozo121 kaže...
Sve nakon telefonskog ormarića u zgradi je vlasništvo stanara, HT s tim nema nikakve veze, niti bilo koji drugi operater, a ormarić je vlasništvo telekoma i njega nitko bez dozvole HT-a ne bi smio otvarati.

Ti na opremi ne mozes radit bez pristupa ormaricu. HT ti doslovno treba dat pristup da ti nesto radis. Na vecoj razini su se vec oko ovih stvari tuzili s HTom propali operateri samo velika im korist od toga kad ih je HT ukopao s sudskim procesima.

16 godina
offline
T-Com Internet

Trebam info iz prve ruke tj. Nekog iz t-com

Radi se o sljedecem.

Korisnik ima Magenta 1, tel, mob, internet, pokucni internet i mini maxtv.

 

Interesira me sta ce se desiti ako se predje sa mobilne pretplate na bonove?

Sta se sve iz gornjeg paketa gubi?

 

Imajte u vidu da je mobilna pretplata istekla kao i ovo ostalo.

 

Zahvaljujem

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
T-Com Internet

Pozdrav, da li je netko dobio letak o Hibridbox-u, naime trenutno imam brzinu 10/0.7, a preko njega bih dobio 30/5, besplatno 100 gb i onda dok se to potroši, nastavio bih surfati neograničeno po svojoj brzini. Zanima me da li je stvarno to bez naknade i da li je stvarno to tako kako i reklamiraju? Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet

Pa izgubit ćeš popust koji si dobio temeljem Magente i moguće neke programe ako su ti uključeni besplatno zbog magente.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
hrčak kaže...

Pozdrav, da li je netko dobio letak o Hibridbox-u, naime trenutno imam brzinu 10/0.7, a preko njega bih dobio 30/5, besplatno 100 gb i onda dok se to potroši, nastavio bih surfati neograničeno po svojoj brzini. Zanima me da li je stvarno to bez naknade i da li je stvarno to tako kako i reklamiraju? Hvala

 Trošite li internetskog prometa više od 100 GB koliko vam je uključeno u uslugu, a htjeli biste stalno surfati velikom brzinom, ova opcija optimalno je rješenje za vas. Za samo 30 kuna možete tako, na već postojeće, dograditi dodatnih 100 GB. No, ako vam je i to malo, ponovo aktivirajte postupak po istoj cijeni. Tako vam se brzina nikada neće smanjiti.

Kada potroši 100GB možeš dalje surfati ali po manjoj brzini tj. koliko tvoja parica dopušta, ili platiš 30kn dodatnik 100GB pa ti se vrača na brzinu koja ti dopušta 4G.

 

BF3:fluffy_inside
13 godina
offline
T-Com Internet

Mene totalno zbunjuje Tcom: danas cijeloj ulici podijelili hibridne rutere a u isto vrijeme u susjednoj ulici elektra postavila onaj karakteristični ormarić sa brojilom, dakle priprema za FTTC ormarić je u igri.

Možda im je ponestalo Speedportova pa podjelili ljudima te Huaweie da se mogu spojit na VDSL?

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
djigibao kaže...

Trebam info iz prve ruke tj. Nekog iz t-com

Radi se o sljedecem.

Korisnik ima Magenta 1, tel, mob, internet, pokucni internet i mini maxtv.

 

Interesira me sta ce se desiti ako se predje sa mobilne pretplate na bonove?

Sta se sve iz gornjeg paketa gubi?

 

Imajte u vidu da je mobilna pretplata istekla kao i ovo ostalo.

 

Zahvaljujem

 odes na onaj mini hibrid,to ti je 79kn i nemas ugovor

i mozes ostat u magenti sa svim popustima

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=2260909
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
moze link do toga...ako to nije ovo...

https://www.simpa.hr/tarife/hibrid
http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
12 godina
offline
Re: T-Com Internet
djigibao kaže...
moze link do toga...ako to nije ovo...

https://www.simpa.hr/tarife/hibrid

 Ta je skuplja ove mini nemaš u webshopu samo na prodajnim mjestima ili preko agenta 2000 jedinica za 79kn ako ti je 2000 jedinisa dosta ako ne onda ovu skuplju sa linka

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.9.2019 8:12 (DDavorin).
16 godina
offline
Re: T-Com Internet
djigibao kaže...

Trebam info iz prve ruke tj. Nekog iz t-com

Radi se o sljedecem.

Korisnik ima Magenta 1, tel, mob, internet, pokucni internet i mini maxtv.

 

Interesira me sta ce se desiti ako se predje sa mobilne pretplate na bonove?

Sta se sve iz gornjeg paketa gubi?

 

Imajte u vidu da je mobilna pretplata istekla kao i ovo ostalo.

 

Zahvaljujem

 

...jos nesto nesto vezano za ovo...

Da li prelazak sa pretplate na bonove (ista mreza, npr. Bonbon ili Simpa) automatski znaci ukidanje Magente1?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
10 godina
protjeran
offline
Re: T-Com Internet

Tako je. To sam i napravio sada u programu. I znači trebam još spojiti 2 računala sa LAN kabelom u portove koji su namjesteni za bridge i tjt?

This time next year we'll be millionaires
16 godina
offline
T-Com Internet

Ne znam jel ovo novo ali cini se da cec radi...

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
T-Com Internet

Već 10 dana ne mogu otkloniti smetnju na 4G baznoj stanici(signal pao drastično). Lud sam već, svaki puta kad ih zovem kažu budite strpljivi. evo kako je bilo prošli tjedan, a kako je danas(klikneš a ono kuglica samo vrti). Više ne znam šta da radim, već razmišljam o prekidu svih usluga od HT HR.

04.09 04.09
Danas Danas
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.9.2019 9:00 (DDavorin).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
T-Com Internet

Ima li još netko trenutno problema s internetom? Lokacija Čakovec, optika. Brzina svaki put ~128 Mbps na speedtest.net ali je ostatak interneta spor, a u igrama se ping vrti oko 200.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice