T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.365
|
čitano: 6.302.319
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
TomoR kaže...
Ivan M. kaže...

Kod mene nema nikakvog povecanja, a i telefonska linija mi je u kvaru a internet radi Cool kako je to moguce Nevinašce

Signali idu preko iste žice, na strani centrale imaš dio koji se razdvaja na telefonski dio i ADSL dio; isto tako kod kuće imaš splitter - provjeri da ti sve žice sjede dobro. Ako da, onda javi u T-com da ti provjere priključak s njihove strane. Naravno, moguće je da ti je riknuo kućni splitter.

Rjeseno. Kod T-coma je bio vjerojatno neki kvar. Osmijeh

http://tinychat.com/bug - Chat za sve Bug forumaše
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
lg-viewty kaže...

resetiraj modem

14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Imam onu najslabiju brzinu, od T-Coma sam udaljen 3km, Max TV bih trebao dobit tek ovih dana

 

@zzz ZAsto?

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2009 16:08 (lg-viewty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
lg-viewty kaže...

Imam onu najslabiju brzinu, od T-Coma sam udaljen 3km, Max TV bih trebao dobit tek ovih dana

 

@zzz ZAsto?

imam cesto problema sa sporom brzinom,nakon reseta skida pun gas

s s
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

za vas koji imate maxtv i volite zaigrat koju igru na netu..

vecina ljudi koje ja znam je zvala tcom da im iskljuce interleaving, i ping padne s npr. 45 na 35 i stabilniji je. neznam dal to utjece na down/up, al mislim da ne

 

probajte, trebali bi vam to iskljucit i ping se smanjuje.

 

ja cu za koju godinu kad istekne ugovor s bnetom prec na neku optiku, a po ovom sto vidim najvjerojatnije metronet, jer lik ima 5/5 Mbps i ping mu je 28-33 na njemackim serverima sto je smijesno :D toliko oni imaju na adslu a udaljeni su par km od servera

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Još uvijek sve po starom.

eh, da je malo podić taj upload... eh, da je malo podić taj upload...

Ne očekujem nikakva povećanja, osim možda cijeneNevinašce

Preškrti su oni za to.

prema ovome kvaliteta veze mi je vrhunska, odnosno A prema ovome kvaliteta veze mi je vrhunska, odnosno A
Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2009 4:02 (FlyBoy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Dali za MAXTv tribaš imat prijavljenu televiziju?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
P4k1 kaže...

Dali za MAXTv tribaš imat prijavljenu televiziju?

pokraj maxtv moras placati htv pristojbu, ali  se ne moras prijavljivati ...

http://downloadzona.blog.hr/ http://hardwarezona.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2009 9:28 (igy).
16 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Vidim da vi neki spominjete optiku... Djeca draga, ne znam kak ce bit u buduce, ali trenutno je cijena koristenja interneta preko optike skupa ko dragi kamen. Nemojte se nadat skorom prelasku dok vecina konkurencije ne ustupi optiku pa da svi snize cijene.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2009 10:16 (Batista).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
P4k1 kaže...

Dali za MAXTv tribaš imat prijavljenu televiziju?

Naravno da moraš, RTV pristojba (ili kako ti to zoveš 'prijavljena televizija') ne ide na programe, to je porez na televizore i radio prijemnike (nisam siguran je li i za tv-kartice) i po zakonu trebaš plaćati pristojbu ako imaš neki od navedenih uređaja.

 

Isto tako, po zakonu, inspektori nemaju pravo upadati u tvoj stan/kuću da provjere imaš li ti koji od uređaja ako nemaju nalog za pretragu...

 

Taj zakon o plaćanju RTV pristojbe je pun rupa i lako se i bez posljedica može izbjeći plaćanje RTV pristojbe. Ionako još nisam čuo da su nekom tko ne plaća RTV pristojbu na vrata kucali inspektori.

 

 

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room.
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
i_rambo_plache kaže...
P4k1 kaže...

Dali za MAXTv tribaš imat prijavljenu televiziju?

Naravno da moraš, RTV pristojba (ili kako ti to zoveš 'prijavljena televizija') ne ide na programe, to je porez na televizore i radio prijemnike (nisam siguran je li i za tv-kartice) i po zakonu trebaš plaćati pristojbu ako imaš neki od navedenih uređaja.

 

Isto tako, po zakonu, inspektori nemaju pravo upadati u tvoj stan/kuću da provjere imaš li ti koji od uređaja ako nemaju nalog za pretragu...

 

Taj zakon o plaćanju RTV pristojbe je pun rupa i lako se i bez posljedica može izbjeći plaćanje RTV pristojbe. Ionako još nisam čuo da su nekom tko ne plaća RTV pristojbu na vrata kucali inspektori.

 

 

moj frend je prestao placati rtv pretplatu 2 godine,oniga tuzili i ovrhom sve naplatili-sa kamatama

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
i_rambo_plache kaže...
P4k1 kaže...

Dali za MAXTv tribaš imat prijavljenu televiziju?

Naravno da moraš, RTV pristojba (ili kako ti to zoveš 'prijavljena televizija') ne ide na programe, to je porez na televizore i radio prijemnike (nisam siguran je li i za tv-kartice) i po zakonu trebaš plaćati pristojbu ako imaš neki od navedenih uređaja.

 

Isto tako, po zakonu, inspektori nemaju pravo upadati u tvoj stan/kuću da provjere imaš li ti koji od uređaja ako nemaju nalog za pretragu...

 

Taj zakon o plaćanju RTV pristojbe je pun rupa i lako se i bez posljedica može izbjeći plaćanje RTV pristojbe. Ionako još nisam čuo da su nekom tko ne plaća RTV pristojbu na vrata kucali inspektori.

 

 

Ne kažem ja da ne plaćam Rtv pristojbu, nego me zanima to jer mi rođak ima max tv a ne plaća rtv pristojbu.

16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
zzz kaže...

moj frend je prestao placati rtv pretplatu 2 godine,oniga tuzili i ovrhom sve naplatili-sa kamatama

Ovrha?? LOL!

 

Šta nije mogao platiti dug koji mu se nakupio (čak i uz kamate)? Po mom izračunu, dug za 2 godine (s kamatama i sudskim troškovima) ne bi trebao biti veći od 4'000 kn iako je i to previše...

 

Ne piši nebuloze...

Gentlemen, you can't fight in here! This is the War Room.
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
i_rambo_plache kaže...
zzz kaže...

moj frend je prestao placati rtv pretplatu 2 godine,oniga tuzili i ovrhom sve naplatili-sa kamatama

Ovrha?? LOL!

 

Šta nije mogao platiti dug koji mu se nakupio (čak i uz kamate)? Po mom izračunu, dug za 2 godine (s kamatama i sudskim troškovima) ne bi trebao biti veći od 4'000 kn iako je i to previše...

 

Ne piši nebuloze...

nije imao love,placa dug u ratama

14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Hehe, nebi vam ja, ja imam u Optime paket OptiSURF i plaćam 260kn+ koliko potrošim telefona. A imam u toj cijeni pretplatu telefona, internet(5mbps download/ 0.50mbps upload) i Optiminu televiziju. xD

ceRina:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Cerina15 kaže...

Hehe, nebi vam ja, ja imam u Optime paket OptiSURF i plaćam 260kn+ koliko potrošim telefona. A imam u toj cijeni pretplatu telefona, internet(5mbps download/ 0.50mbps upload) i Optiminu televiziju. xD

dali imas flat ?

14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Naravno

ceRina:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Cerina15 kaže...

Naravno

toje lipo

ebiga,ja nemam izbora ili t-com ili nista

14 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Da, ali ostali operateri će počet pokrivat sve više i više prostora, nebrini.

ceRina:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Meni nesto se*e internet, ali osjetio san da je brzi net, tj. prije 200-210 kbs, sad čak dodje 235 kbs, samo cesto moran resetirat router digod nece da otvori stranicu.
(Jbg nekom valja i 20 kb/s)

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2009 16:19 (markoal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Po svim testovima koje sam mjerio,nemam nikakvih ubrzanja, ali sam primjetio nelu ful čudnu stvar(zasad samo na stranici od t-com-a)Inače imam 4mbps vezu.Išao sam skidat file od 100MB i u prve 2 sekunde skinuo mi je 25MB-a i pisala je brzina od nekih 12000KB/s i onda počelo padat prema nekih 450KB gdje je i ostalo. Neznam dali je to neka greška do njih ali zasad samo kod njih sam to primjetio da tako povuće brzina i do 10MB/s, nadam se da bi moglo doć do povečanja brzine(jednog dana)

 

Evo link pa probajte i vi skinut file od 100MB i pratite prvih par sekundi kako skida pa javiteCool

http://www.t-com.hr/privatni/kzona/podrska_savjeti/maxadsl_brzinetest.asp

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Meni se krene skidat sa 3 mb/s pa onda malo zastane na 1.2 pa padne na 450-500 kb/s. Jednom je bilo po 10 mb/s i trajalo je možda negdje 5 sekundi. i skoro došlo do pola sa ovom brzinom od 1.2 mb/s pa počelo padat. Probo sam par puta svaki puta isto.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.11.2009 16:59 (vedrann).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Haha,:D i meni je bilo ima pogodine ja gledam WTF brzina preko 1 mb/s, kad ona se ljepo spustala do 200 kb/s i onda se ja sjetio da sam vec jednom bio skidao to pa mi je samo kao nastavilo a taj dio koji je vec skinilo prikazivalo je kao da je velika brzina.

I don't care...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
markoal kaže...

Haha,:D i meni je bilo ima pogodine ja gledam WTF brzina preko 1 mb/s, kad ona se ljepo spustala do 200 kb/s i onda se ja sjetio da sam vec jednom bio skidao to pa mi je samo kao nastavilo a taj dio koji je vec skinilo prikazivalo je kao da je velika brzina.

Ja sam to svaki puta izbriso. I kada uploadam nešto upload nekad bude 50 kb/s na 5-10 min pa onda opet padne.

15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
vedrann kaže...
markoal kaže...

Haha,:D i meni je bilo ima pogodine ja gledam WTF brzina preko 1 mb/s, kad ona se ljepo spustala do 200 kb/s i onda se ja sjetio da sam vec jednom bio skidao to pa mi je samo kao nastavilo a taj dio koji je vec skinilo prikazivalo je kao da je velika brzina.

Ja sam to svaki puta izbriso. I kada uploadam nešto upload nekad bude 50 kb/s na 5-10 min pa onda opet padne.

vjerovatno t-com nesto testira ,mozda ovu optiku

16 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
zzz kaže...
vedrann kaže...
markoal kaže...

Haha,:D i meni je bilo ima pogodine ja gledam WTF brzina preko 1 mb/s, kad ona se ljepo spustala do 200 kb/s i onda se ja sjetio da sam vec jednom bio skidao to pa mi je samo kao nastavilo a taj dio koji je vec skinilo prikazivalo je kao da je velika brzina.

Ja sam to svaki puta izbriso. I kada uploadam nešto upload nekad bude 50 kb/s na 5-10 min pa onda opet padne.

vjerovatno t-com nesto testira ,mozda ovu optiku

Prilično sam uvjeren u to.

I ak nije optika, nekaj s brzinama 100% testiraju, osjeti se svakodnevno, barem kod mene.

You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one.- Mihail Talj
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn

Moram vas razočarati jer kako sam ja upućen neće biti povečanja brzina eventualno smanjenje cijena....

 

jer je teško ovu najvecu brzinu od 20Mbit povečati (nemože se korisnicima garantirati veča brzina od ove jer to maximum što preko parice može ići) osim ako je korisnik blizu centrale. cca do 1km.

 

iz provjerenih izvora sam saznao da su još nešto skinuli brzine interneta da bi max-tv mogao idealno raditi.

15 godina
neaktivan
offline
T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li naznaka?

Po mom misljenju najbolje bi bilo smanjit cijene paketa jer i dalje smo preskupi za ono sto imaju nase susjedne drzave, koliko sam pratio i primjetio dosadasnje promjene, islo je povecanje brzine, pa povecanje prometa pa smanjenje cijena paketa, tko zna sto ce biti, ali nadam se da ce korisnicima od 10gb paketa stavit flat za cijenu 10gb prometa a flat korisnicima smanjit cijenu paketa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: T-Com ADSL ; nove brzine/cijene, ima li nazn
Stoja kaže...

Po svim testovima koje sam mjerio,nemam nikakvih ubrzanja, ali sam primjetio nelu ful čudnu stvar(zasad samo na stranici od t-com-a)Inače imam 4mbps vezu.Išao sam skidat file od 100MB i u prve 2 sekunde skinuo mi je 25MB-a i pisala je brzina od nekih 12000KB/s i onda počelo padat prema nekih 450KB gdje je i ostalo. Neznam dali je to neka greška do njih ali zasad samo kod njih sam to primjetio da tako povuće brzina i do 10MB/s, nadam se da bi moglo doć do povečanja brzine(jednog dana)

 

Evo link pa probajte i vi skinut file od 100MB i pratite prvih par sekundi kako skida pa javiteCool

http://www.t-com.hr/privatni/kzona/podrska_savjeti/maxadsl_brzinetest.asp

 

To je već neko objašnjavao ovdje na forumu. Kad ti klikneš na datoteku koji želiš skidat ona se odma počne skidat, a tebi se pojavi kamo želiš da se spremi. Dok ti odabereš lokaciju jedan dio ti je več skinut (do tad se nalazi u ramu ili u temp folderu, neznam točno). Tako da ti fajl najedamput iznosi 10 ili kolko MB pa od tud tolka brzina na početku.

Velim ovo objašnjenje sam vidio ovdje na forumu i ima mi smisla.

*** Gentlemen, Start Your Engines ***
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice