Tele2 i 3G modem

poruka: 8
|
čitano: 6.086
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Tele2 i 3G modem

Koristim TELE2 mobilni internet s usb modemom Alcatel X230D. Imam i 3G modem TP-linka TL-MR3420 s kojim želim navedeni TELE2 internet učiniti dostupan i drugim uređajima.

Međutim, kada unesem APN: mobileinternet.tele2.hr i broj *99# ne mogu se spojiti na internet bez obzira unesem li pin ili ne. Možete li mi pomoći?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tele2 i 3G modem

A

 

internet. tele2.hr?

 

bonovi wap.tele2.hr; koliko znam.... ;)

bug caruje, um klade valja
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.2.2013 0:03 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tele2 i 3G modem
Oldy kaže...

A

 

internet. tele2.hr?

 

bonovi wap.tele2.hr; koliko znam.... ;)

mislim da to ne ide jer sam prema ugovoru na pretplati

wap je vezan za mobitele mislim a kada uđem u postavke stika onda mi je APN onaj koji sam gore naveo

hvala

14 godina
offline
Tele2 i 3G modem

Imam jedan problem što se tiče 3G modema, od Huaweia.. naime, kod mene, u selu u kojem živim, nema pokrivenosti 3g mrežom, tek tu i tamo.. ugl. pronašao sam mjesto za spajanje, gdje mi hvata 3G, ili H. I spojim se, i sve radi kako bi trebalo nekih 10 min.. i onda se Download speed spusti na 0 kbps, i tako stoji. Upload speed se stalno mijenja.. kao da se Down pokvari, a Up ne.. -.- a cijelo je vrijeme modem spojen na internet, jer piše "Tele2 Hrvatska, internet access" i svijetli plava lampica {#}

i ne znam što da radim, jer mi je čudno kako to stalno radi.. iritira

|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.2.2013 22:16 (tonchy).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tele2 i 3G modem

može biti da stick nije ispravan, a najbolje ga je odnijeti na probu u poslovnicu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tele2 i 3G modem

Jučer me to baš frustriralo, pa sam isključio sve i otišao spavati... ali danas radi ok.

ipak ne radi.. opet ista stvar.

ali prebacio sam sim karticu iz sticka u mobitel, da mogu neometano surfati bar malo... :)

|| EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2013 17:04 (tonchy).
16 godina
offline
Re: Tele2 i 3G modem
tonchy kaže...

Jučer me to baš frustriralo, pa sam isključio sve i otišao spavati... ali danas radi ok.

ipak ne radi.. opet ista stvar.

ali prebacio sam sim karticu iz sticka u mobitel, da mogu neometano surfati bar malo... :)

ako radi sve na mobu onda modem na valja ili možda ima problema s slabijim signalom, jer bez obzira što ga loviš na tom mjestu, očito je slab signal na tom području

14 godina
offline
Tele2 i 3G modem

Može i noviji firmware flashat.

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice