Kaj radimo na poslu?

poruka: 22
|
čitano: 2.932
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kaj radimo na poslu?

Kaj radite na poslu? Koje su vaše dužnosti, poslovi koje obavljate? Kako izgleda jedan vaš dan?

Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Kaj radimo na poslu?

LOL! Previše posla niti da se ne stigne ikaj napisat... :D

"Shadows are written down"
15 godina
protjeran
offline
Kaj radimo na poslu?

na poslu sjedim izležavam se tamo gdje kamere ne snimaju

Shady in the house
15 godina
neaktivan
offline
Kaj radimo na poslu?

Da da možeš mislit sigurno bi ostao zaposlen da ležiš, koliko imas godina 14?? tako nesto napisat na forumu je ćista glupost i neistina. Nakon par dana bi te skužili da zabušavaš i da se skrivaš od kamera.Plač

ASUS STRIKER EXTREME, INTEL Core2Quad Q6600 BOX 4*2.4 + Cooler ZALMAN CNPS9500, PC-6400, 4 GB 2* 500.0 GB SEAGATE, GeForce PCX 8800 GTX, 768MB DDR3, PIONEER DVR-115DBK APLUS CS-188A PC Case. 600W, OCZ StealthXStream. 22'' LCD SAMSUNG SM 2232BW,
15 godina
protjeran
offline
RE: Kaj radimo na poslu?
buky kaže...

Da da možeš mislit sigurno bi ostao zaposlen da ležiš, koliko imas godina 14?? tako nesto napisat na forumu je ćista glupost i neistina. Nakon par dana bi te skužili da zabušavaš i da se skrivaš od kamera.Plač

  pa ne izležavam se cijelo vrijeme, ti si stvarno inteligentno dijete
Shady in the house
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kaj radimo na poslu?
buky kaže...

Da da možeš mislit sigurno bi ostao zaposlen da ležiš, koliko imas godina 14?? tako nesto napisat na forumu je ćista glupost i neistina. Nakon par dana bi te skužili da zabušavaš i da se skrivaš od kamera.Plač

 
Shady kaže...
buky kaže...

Da da možeš mislit sigurno bi ostao zaposlen da ležiš, koliko imas godina 14?? tako nesto napisat na forumu je ćista glupost i neistina. Nakon par dana bi te skužili da zabušavaš i da se skrivaš od kamera.Plač

  pa ne izležavam se cijelo vrijeme, ti si stvarno inteligentno dijete
 Istina, ima nas i takvih koji se na poslu malo izležavaju, love krivine. BogatašOsmijeh
Nema pitanja na koje ne postoji odgovor.
16 godina
neaktivan
offline
Kaj radimo na poslu?

Radim za stalno u firmi koja se zove DPH-i vrhunska je plaća. DPH je inače za one koji neznaju i nikad nisu čuli za tu firmu, Debela Pulska hladovina SmijehSmijeh.

16 godina
protjeran
offline
Kaj radimo na poslu?

Ja radim u ministarstvu i to mi daje dovoljno vremena za posvetiti se forumima, web igricama, blogovima i svemu što vole mladi. Birokracija FTW.

Developers,developers,developers...coming and coming and coming...
16 godina
offline
Kaj radimo na poslu?

zato nam i je ovakva sjeb..a drzava

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kaj radimo na poslu?
crozoki kaže...

zato nam i je ovakva sjeb..a drzava

 malo je reći sje...ana
još je gore
potpisujem ovaj postViče
Psssssst Zecovi spavaju 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
protjeran
offline
Kaj radimo na poslu?

poslovodja u jednoj gradjevinskoj firmi

svadjam se i prepirem po cijele dane

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaj radimo na poslu?
doxy kaže...

poslovodja u jednoj gradjevinskoj firmi

svadjam se i prepirem po cijele dane

 Pa dobar si ti, ako sa 19-20 god si poslovođa u firmi sa srednjom školom svaka čast.
MEJDENI OWNAJU!!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kaj radimo na poslu?
frost135 kaže...

Radim za stalno u firmi koja se zove DPH-i vrhunska je plaća. DPH je inače za one koji neznaju i nikad nisu čuli za tu firmu, Debela Pulska hladovina SmijehSmijeh.

 Daj, e to bi i ja.. Koje uvjete moram ispunjavat?
"Tako je" - povikse seljaci i slozno glavama razbise zid
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaj radimo na poslu?
angel of fire kaže...
crozoki kaže...

zato nam i je ovakva sjeb..a drzava

 malo je reći sje...ana
još je gore
potpisujem ovaj postViče
 Prikljucujem se potpisuŠutim
Intel Core 2Duo E8200..2Gb rama..8800gt.. HDD 320Gb 8Mb cache-a..samsung t220..
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kaj radimo na poslu?
spavamo pomalo i đonjamo
:D
I will first use google,before asking stupid questions.
15 godina
protjeran
offline
RE: Kaj radimo na poslu?
buky kaže...
doxy kaže...

poslovodja u jednoj gradjevinskoj firmi

svadjam se i prepirem po cijele dane

 Pa dobar si ti, ako sa 19-20 god si poslovođa u firmi sa srednjom školom svaka čast.

pa imam 19 godina i cim sam dosao iz vojske otisao sam radit u ECP ko poslovodja...btw....bio sam zadnja generacija vojske posto su je ukinuli....
 
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2.00GHz (2 CPUs) 2048MB RAM 250 GB Total ASUS EAH3650 Series 1024 MB xFire-->ddoxy
16 godina
offline
Kaj radimo na poslu?

Ja sam serviser industrijskih ink-jet, laserskih i termotransfer printera. Ponekad sam u radioni, vecinom na terenu.

PC RULES!!!! 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaj radimo na poslu?
doxy kaže...

pa imam 19 godina i cim sam dosao iz vojske otisao sam radit u ECP ko poslovodja...btw....bio sam zadnja generacija vojske posto su je ukinuli....
 
 aha ah, to je onda druga stvar XD
"The people who cast the votes decide nothing. The people who count the votes decide everything." Joseph Stalin
15 godina
protjeran
offline
Kaj radimo na poslu?

Komuniciram s ljudima

Intel Core 2 Quad Q6600 , 4x2.4GHz, socket 775, 8Mb L2 cache, DDR2 4GB (2x2GB kit) PC8000 (1000MHz) OCZ, Platinum XTC, DC kit, VGA Ati Radeon HD 4870, 1024Mb GDDR5 256bit, Dual DVI, PCI-E, HDTV
15 godina
neaktivan
offline
Kaj radimo na poslu?

Diplomacija i Internet, zadovoljan sam i sa jednim i sa drugim :)

--- www.mobile-place.info
16 godina
offline
Kaj radimo na poslu?

Umirem od dosade na mostu, gutam sranja od nadredenih casnika, pokusavam ne rigati, internet nemam, ali uvijek igram igrice kad sam slobodan, nekad cak i izadem sa broda da totalno ne poludim.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kaj radimo na poslu?

trenutno se pije kava xD

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice