Ljetovanje iz snova

poruka: 11
|
čitano: 3.811
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Ljetovanje iz snova

Koje je vaše ljetovanje iz snova.

Napišite jedan primjer iz hrvatske i jedan primjer iz ostalih zemalja

=)

15 godina
offline
RE: Ljetovanje iz snova

serem po pc-u cjeli dan a niko me nis ne pit nit mi ne prigovara(a sta cu takav sam skromanNevinašce)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.8.2008 0:00 (R4zOR229).
16 godina
offline
Ljetovanje iz snova

Idealno bi bilo neko tropsko otočje tipa Bali ili Sejšeli, pa 10tak dana bez ikakvih obaveza ili stresa...    eh, kako bi to samo bilo lijepo...

 

(na žalost nemam čak niti Jadran ove godine pa visim tu po ZGu i na kompu pomalo..)

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
16 godina
offline
RE: Ljetovanje iz snova

Otok sv. Ana.

Dubrovnik, nisam bio :(, imam viksu na Pagu pa skoro samo tamo idem.

16 godina
neaktivan
offline
Ljetovanje iz snova

Dubrovnik nikom ne preporučam, ispeko sam se ko pile na onim zidinama a zbog zakona kuće moraju skinuti klime. Najbolje na antarktiku ići ljetovati

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
16 godina
neaktivan
offline
Ljetovanje iz snova

U Hrvatskoj mi je doslovno svejedno, samo da idem s frendovima.

 

A svijet... Htio bi otići u SAD, i obići ih s autom, a pošto je tamo sve jeftinije ne bi bilo prevelikih problema. Čisto me interesira dal je tamo sve onako kako to prikazuju na filmovima.

Rambo is watching you!
15 godina
odjavljen
offline
Ljetovanje iz snova

Moje ljetovanje iz snova bi bilo da sam na nekom tropskom otoku, da tamo imam kuću i ljenčarim na ležaljci, pijem sokić, uz predivan zalazak sunca i pogled na kućicu. A u Hrvatskoj, da sam u Zadru, i slušam morske orgulje, uz zalazak sunca, a nakon toga imam Party!Osmijeh

Goodbye
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ljetovanje iz snova

pa chuj havaji nebi bili losi....ili Dubai da mal posjetim---mm

16 godina
offline
Ljetovanje iz snova

Putovanje tropskim otocima u društvu svoje cure i njezine frendice!Cool

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
16 godina
offline
RE: Ljetovanje iz snova
i_rambo_plache kaže...

...

A svijet... Htio bi otići u SAD, i obići ih s autom, a pošto je tamo sve jeftinije ne bi bilo prevelikih problema. Čisto me interesira dal je tamo sve onako kako to prikazuju na filmovima.

 Je onako kao iz filma, bio paznam.


Što se tiče ljetovanja kod mene je situacija za HR najrađe odem na Krk (Baška) svako ljeto i po Istri nije često ali je ljepo. Što se tiče inozemstva želja mi je u Dubai otići te ponovo na Hawaii-je bio tamo i prekrasno bilo, bio mi je ljep odmor tamo.
هردسري & سبيدسري
15 godina
protjeran
offline
Ljetovanje iz snova

Evo, da i ja napišem... Bahamsko otočje i Silba

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice