Nosite li sat?

poruka: 3.043
|
čitano: 1.095.942
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: Nosite li sat?

Ma nama penzionerima je svejedno - sve nam je unisex, pa i pelene.

9 godina
offline
Nosite li sat?

Pozdrav, narucio bi se novi remen za sat preko ebaya, nasao sam par njih koji mi se svidjaju ali ne zelim bas naruciti tek tako, jer ne znam da li ce odgovarati. Vidim da ima remena po 22,24mm itd..Mogu li kako doznati koje dimenzije odgovaraju mom satu? 

Radi se o Nautica satu evo i par slika - https://imgur.com/a/C7e0i

Barcelona - Mes que un club
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 4:48 (el.šef).
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
el.šef kaže...

Pozdrav, narucio bi se novi remen za sat preko ebaya, nasao sam par njih koji mi se svidjaju ali ne zelim bas naruciti tek tako, jer ne znam da li ce odgovarati. Vidim da ima remena po 22,24mm itd..Mogu li kako doznati koje dimenzije odgovaraju mom satu? 

Radi se o Nautica satu evo i par slika - https://imgur.com/a/C7e0i

 Pa izmjeri širinu svog remena, odnosno širinu između lugova (onbaj dio sata koji služi da se ubaci springbar/iglica koja čuva remen.

morrisoN
14 godina
offline
Nosite li sat?

Prije godinu dana sam uzeo sat preko Dicte.Bulova precisionist.Cca 3800 kn.

Nakon svega par tjedana primejtio sam ogrebotinice po staklu.Sat ima mineralno staklo.Iako je moj prosli sat takodjer imao mineralno staklo u 10 godina koliko sam ga nosio nisam primjetio niti jednu jedinu ogrebotinu.

Javio sam se Dicti i naravno odjebali su me sto ih donekle i kuzim.

Kvaka u svemu je sto su me supci odma blokirali na fejsu kako nebi mogao nista komeentirat i na daljnje upite nisu odgovarali.

 

Svakako i dakako nikad vise Dicta

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

od krizme svaki dan na ruci 

16 godina
offline
Nosite li sat?

Kupio bih mudmastera s ovog shopa ali cijena je abnormalno niska. Kod nas je oko 2200+ kuna

 

http://www.thewatchhut.co.uk/casio/mens-casio-g-shock-mudmaster-exclusive-alarm-chronograph-watch-gg-1000-1a5er-gg-1000-1a5er.html

 

Što vi mislite o ovom shopu?

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2018 20:07 (crozoki).
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Meni djeluje legit. No, raspitaj se još.
morrisoN
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Na watchshopu je ista cijena (provjereni shop), no the watch hut još uvijek ima 10% popusta na kod SALE10 tako da ispadne još jeftinije.

Mislim da su oni dio iste grupacije ili nešto s obzirom da na stranici od watchshopa ima direktni link na the watch hut tako da bi trebalo biti legit.

15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Evo prvog ovogodišnjeg kupanja...
morrisoN
7 godina
offline
Nosite li sat?

 

Bok ekipa.

 

Ima li netko od vas osobna iskustva sa trajanjem akumulatora u casio solar vurama ?  Pitam to jer imam priliku vrlo jeftino kupiti novi novcati zapakirani , a taj sat i inače nije skup ( cca do 50 eura, novi, na amazonu ) a po raznim forumima sam našao svakakve informacije o trajnosti te ugrađenje solarno punjive baterije ( od 2 god do 20 godina je raspon forumskih nagađanja...)... Sam casio kaže da će baterija trajati dokad je  i sat fizički  u komadu i upotrebljiv...

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
bunker kaže...

 

Bok ekipa.

 

Ima li netko od vas osobna iskustva sa trajanjem akumulatora u casio solar vurama ?  Pitam to jer imam priliku vrlo jeftino kupiti novi novcati zapakirani , a taj sat i inače nije skup ( cca do 50 eura, novi, na amazonu ) a po raznim forumima sam našao svakakve informacije o trajnosti te ugrađenje solarno punjive baterije ( od 2 god do 20 godina je raspon forumskih nagađanja...)... Sam casio kaže da će baterija trajati dokad je  i sat fizički  u komadu i upotrebljiv...

 Mislim da ti ovakve baterije idu u tough solar casio

https://www.ebay.com/itm/Panasonic-CTL1616-CTL1616F-Solar-Rechargeable-Battery-f-CASIO-G-Shock-Pro-Wave-/371154312219

 

 

Tako da ne bi trebao imati problema, kupiš punjivu bateriju kao gore na linku i zamijeniš je.

7 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Hvala crozoki.

U ovu kaj bi ja kupio ide baterija ctl920f. Ni bed za kupit bateriju, nego me zanimalo ako netko je imao neku slicnu vuru, kako se to u stvarnosti ponasa....
12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
bunker kaže...

 

Bok ekipa.

 

Ima li netko od vas osobna iskustva sa trajanjem akumulatora u casio solar vurama ?  Pitam to jer imam priliku vrlo jeftino kupiti novi novcati zapakirani , a taj sat i inače nije skup ( cca do 50 eura, novi, na amazonu ) a po raznim forumima sam našao svakakve informacije o trajnosti te ugrađenje solarno punjive baterije ( od 2 god do 20 godina je raspon forumskih nagađanja...)... Sam casio kaže da će baterija trajati dokad je  i sat fizički  u komadu i upotrebljiv...

 ja ti imam 3 solara..

 

g shock aviator star 3 god, radi bez problema.

 

edifice star 7 mjeseci takodjer radi bez ikakvih problema.

 

njih nosim povremeno, ovisi o prigodi.

 

imam i 3. sat za na posao svaki dan, također jeftilen za 50-tak eura i takodjer radi najnormalnije, njega imam oko godinu i pol.

 

aq-s810w model

 

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
7 godina
offline
Re: Nosite li sat?
GrimReaperKC kaže...

 

 

 

Hvala za info....   I dalje mi je nejasno da li se takva baterija ponaša poput ostalih ( pa nakon xy punjenja ju moš hitit ) ili ovdje ipak govorimo o mogućih 10-15-20 godina upotrebe te vure sa tom baterijom ( znači bez zamjene baterije ).

16 godina
offline
Re: Nosite li sat?
bunker kaže...
GrimReaperKC kaže...

 

 

 

Hvala za info....   I dalje mi je nejasno da li se takva baterija ponaša poput ostalih ( pa nakon xy punjenja ju moš hitit ) ili ovdje ipak govorimo o mogućih 10-15-20 godina upotrebe te vure sa tom baterijom ( znači bez zamjene baterije ).

 Evo ti pročitaj ove 3 strane na watchUseek forumu o trajanju baterija u solarnim Casio satovima.

 

http://forums.watchuseek.com/f17/tough-solar-battery-life-span-4202554.html

7 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Hvala crozoki. Procitao sam ja to jos prije par dana ( taj forum trazilice prvo ponude na tu tematiku... ), no i tamo je vrlo sirok dijapazon iskustava sa tim solar tehnikalijama...

😊
7 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Zasad ispunjava sva očekivanja.

😊
12 godina
offline
Re: Nosite li sat?
bunker kaže...

Zasad ispunjava sva očekivanja.

😊

 i ja ga imam..

 

kupio ga za na posao, da mi ga nije zao lupit i tako to..

 

odlican

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
7 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Da. Nije skup, dobrog dizajna ( bar meni ), ima oklop gumirani poput gshocka, vodootporan, vrlo jasne kazaljke i brojke koje vidim i bez dioptrijskih naocala, u ovih desetak dana ide u sekundu točno, a puni se na svakoj svjetlosti ( naravno, najbrze se puni na suncu ).

😊
12 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?

Pozdrav ekipa,

 

odlucio sam se na kupnju novog sata za neke malo svecanije prigode (svadbe, izlasci itd.)

 

Posto sam ljubitelj mehanickih satova volio bi takav i kupiti (iako nije nuzno) pa bi mi trebala preporuka koji bi model ili mehanizam bilo najbolje uzeti

 

Preferiram vece satove klasicnog dizajna, kao npr.:

SAT 1

SAT 2

 

Ne sviđaju mi se satovi sa debelim okvirom ili sa puno ˝kotacica˝ i ukrasa na okviru, npr:

SAT1

SAT2

 

Spreman sam izdvojiti između 1500 - 1800kn, max. 2000kn ako se radi o dobroj ponudi. Za sada sam uspio otici samo do Watch centra u Areni ali tamo je izbor satova dosta ogranicen, a od mehanickih satova imaju samo 2-3 modela koja mi se nisu svidjela.

Kupnja preko interneta mi nazalost nije opcija pa mi zato treba pomoc vas iskusinijih u odabriu

 

6 godina
offline
Nosite li sat?

Možete li preporučiti neki G-shock sat, kupio bi preko E-baya, 20-25$ , do sada nisam nosio satove pa eto da i to probam

Trust nobody, become the best !
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Poslao sam ti PM!
Imam ja jedan G koji mi je viska!
Eto, ako nekog zanima rijec je o modelu GA 1100 2A

 

 

6 godina
offline
Re: Nosite li sat?

Evo taman vidio i odgovorio, da želim samo probati kako je to nositi sat xD, ne treba mi još original, al evo sad sam vidio da u kutijici imam original sat marke NAUTICA, trebam prominiti remenje i bateriju

Trust nobody, become the best !
14 godina
neaktivan
offline
Nosite li sat?
xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
15 godina
offline
Re: Nosite li sat?
Odličan sat za tu lovu
morrisoN
15 godina
offline
10 godina
offline
Nosite li sat?

Ej ekipa,nemam iskustva sa satovima i garancijom pa ne znam sta tocno garancija pokriva.

Jutros da cu stavit sat puce mi kopca tj. kais se je pukao di se spojena ona metalna kopca.

Sat uopce nije ni nosen dugo ni nista,tu i tamo ga stavim i jutros puce koda je 10 kuna.

Zanima me dali za to garancija vrijedi?

Pogledajte sliku.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
offline
Re: Nosite li sat?

 Kupio bi taj sat, jel stranica legit i dali se plaća carina/porez/pdv ili što već?

 

I može li preporuka web shopova?

13 godina
offline
Nosite li sat?

Legit je 100%! Ja sam naručio u dva navrata i sve je prošlo ok.

Nema nikakvog staha, jedino što nemaš tracking number i ovisi o sreći hoćeš li platiti carinu pošto satovi dolaze iz Singapura.

Steam: krvavasisa, Battlelog: krvavasisa, Rockstar SC: valentino4
13 godina
offline
Re: Nosite li sat?
zila kaže...

 Kupio bi taj sat, jel stranica legit i dali se plaća carina/porez/pdv ili što već?

 

I može li preporuka web shopova?

 Stranica je legit. Ja sam svog narucio od tamo prije nekih god dana... sa carinom me na kraju kostalo oko 700kn... odlican sat, svakako preporuke...

Al imaj na umu da je sat zapravo dosta mali, svega 37mm, pa ak imas vecu ruku mozda ti nece odgovarati...

 

Evo kako izgleda u usporedbi sa Casio ProTrekom (51mm)

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice