Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori izdvojena tema

poruka: 11.738
|
čitano: 1.607.868
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Prva prilika i ja mijenjam EVGU 750 G2 za Seasonic PRIME 1000 W Titanium.

Super će odgovarati uz novi procesor i Volta karticu.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2017 22:52 (Valentin17).
11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Uz novi intel procesor, jel? Nemoj bogohulit.

13 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
_mark0_69 kaže...

Uz novi intel procesor, jel? Nemoj bogohulit.

Normalno.

Dao sam šansu AMDu, ali nije išlo.

matija656 kaže...

u ponedjeljak došla moja prva konfiguracija u životu

Je... kako me živcira jako kad Gigabyte neće da presvuče bakrene cijevi nego izgledaju nakaradno

i odudaraju od svega ostaloga.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 10:06 (Valentin17).
8 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...

Normalno.

Dao sam šansu AMDu, ali nije išlo.

 Pa gdje je zapelo nakon toliko hvale za 1700x na PM?

 

Kaj ces sad, prodajes Ryzen pa na Coffe?

8 godina
protjeran
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
picajzla0707 kaže...
pokrenuo return

 Kako je to proslo, jel dolazio opet dostavljac po to ili si slao postom?

14 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

chutac Taman sam ti htio reci da vratis originalne spuzve i tako ces dobiti 99% isti zvuk kakav si imao prije novih earpadsa. Drago mi je da si rijesio.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Je, hvala :)


Ono je stvarno bilo katastrofa.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Lucidius,
poslali su dostavnu sluzbu, nije me kostalo ni kune i odmah su mi vratili kompletan iznos skupa s postarinom koju sam platio kad sam je narucio

Dakle sve me je kostalo nula kuna
8 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Malo offtopic medjutim isprobavam usb 3.1 na maticnoj sa stikovima  i koliko vidim to ne radi uopce..device is working properly itd al ne otvara mi uopce stik...prepozna ga kao da ga instalira al nista od transfera podataka....jel se treba kaj posebno cackat upalit itd. Ili jednostavno određeni stikovi  ne rade na 3.1 iako su 3.0  

edit : nvm rijesio valjda su driveri prolupali malo ..instalirao nove sa asusove stranice sad radi 

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.8.2017 22:00 (sseennoonn).
8 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Navecer slijedi testiranje max zapisivanja

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
11 godina
online
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
sseennoonn kaže...

Navecer slijedi testiranje max zapisivanja

kad budeš testirao obavezno koristi taj samsung ssd za komunikaciju sa stickom

meni su brzine bile poprilično niske kad bi kopirao neki iso fajl od 20gb sa hdd-a

sa ssd-a su dostizale punih 260-270 no opet write na ssd nije postizao punih 400, vjerojatno zbog starog intelovog ssd-a koji je bio dosta zapunjen

8 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

zasad sto se tice ovako testova brzinskih ....evo malo slika a ovako fajlova ovisi..evo saljem backup mobitela sav znaci backup stock roma sa slikama videima itd  i varira doslovce je bilo od 10mb pa sve do  250mb/s ..slanje the grand tour serije od 6,79gb sa desktopa  na stik  je islo cak i relativno konstantno od oko 250mb/s .. slanje sa sticka na SSD je max oko 370mb/s

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 23:12 (sseennoonn).
16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

@4mal : slični setup i ja imam u zamisli pošto renoviram kucu, no nekako mi se cini da ti se zvucnici sa smedom bojom ne uklapaju xD

16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

e jbga neme sve bit savrseno,ali u odnosu na prije je velika razlika i meni se svidja(a zvucnici su navecer u mraku crni)  

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 23:08 (4mal).
12 godina
protjeran
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

mariolla79

 

Sad još samo fali corsair stolnjak.

 

Šalu na stranu, daj brate riješi to sa stola, ovako stvarno nema smisla jedno s drugim 

11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Ici ce novi stoljnjak hahahha...coffie...lol...salu na stranu jbg..mala ima 4 godine i sigurniji je komp u kuhinji na stolu nego u sobi.....u sobi je od zene i male pc....tako da se ja nazalost slepam ovako....lol...zena s posla donjela navlake od raznih brandova tako da je pokriveno sve kad se nekoristi..dsquared za monitor..toods za mis..furla navlaka za tipkovnicu i samsonite za kistru..armani jeans za slusalice....lol....

razorblade
15 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
mariolla79 kaže...

Ici ce novi stoljnjak hahahha...coffie...lol...salu na stranu jbg..mala ima 4 godine i sigurniji je komp u kuhinji na stolu nego u sobi.....u sobi je od zene i male pc....tako da se ja nazalost slepam ovako....lol...zena s posla donjela navlake od raznih brandova tako da je pokriveno sve kad se nekoristi..dsquared za monitor..toods za mis..furla navlaka za tipkovnicu i samsonite za kistru..armani jeans za slusalice....lol....

 Znas da Corsair ima i svoje Gaming stolice?

 

Btw. ja sam krenuo takoder s kompletiranjem jednog branda. Prvo sam mislio da ce to biti Logitech no na kraju ce ipak biti Steelseries

Evo tipkovnicu imam Apex M800 prije par dana sam logitech g402 zamijenio s steelseries rival 300.

Sada trebam slusalica nabaviti ..

11 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Zbam da ima..ali malo preskupo za moj djep...htio sam rgb void ali davat 270 kn vise nego za ove bez rgb je ludost...a sve isto...driveri itd...a wirreles su mi bile preskupe....arctis 3 ili 5 si piknes i miran si....ja sam isto imao logy 502 i uzeo scimu....logy dao zeni....mislio sam isto lohy slagat ali mi je cijena strafice bila primamljiva i jos uzeo na firmu tak da super..jedino kaj kod nas nema podloga jos uvijek..ali hangar 18 ce najvjerojatnije do kraja godine uves ih pa bi uzeo extended neku

razorblade
15 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
mariolla79 kaže...

Zbam da ima..ali malo preskupo za moj djep...htio sam rgb void ali davat 270 kn vise nego za ove bez rgb je ludost...a sve isto...driveri itd...a wirreles su mi bile preskupe....arctis 3 ili 5 si piknes i miran si....ja sam isto imao logy 502 i uzeo scimu....logy dao zeni....mislio sam isto lohy slagat ali mi je cijena strafice bila primamljiva i jos uzeo na firmu tak da super..jedino kaj kod nas nema podloga jos uvijek..ali hangar 18 ce najvjerojatnije do kraja godine uves ih pa bi uzeo extended neku

 podlogu uzmes izvana

16 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

svaka cast viator ! eh kad se sjetim svoje prve konfe slozene amd durona smrcc 

a prvi put sam grafu hdd i cd rom instalirao 96-te 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 19:41 (4mal).
12 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Hvala.

Rad nikada ne prestaje,uvijek ima za doraditi neki detalj :)

A gle postavljanje proca i hladnjaka mi je bilo kao da demontiram bombu,a sve sa bacon fingers....ručnik je bio oko vrata..

 

P.S.

 

Negdje 2000.god kada je netom izašao Soldier of Fortune smogao sam hrabrosti da kliknem Nvidiu u kućište od 150kn :D 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.8.2017 19:47 (Viator).
10 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Rei Ayanami

Pozdrav, zanima me gdje si kupio stol i kojih je dimenzija.

11 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

@Remzi 

 

ja bi na tvom mjestu ili zamjenio 7950 za neko napajanje koje ima dva 8pin konektora

ili bi jednostavno stavio 7950, nekuzim kako je preglomazna osim ako neslazes mini tower, inace to je najbolji air cooler koji postoji, barem prema mojim iskustvima

 

EDIT: radi 7970 i sa jednim 8pinskim i jednim 6pinskim, nema veze sto su dva 8pina na njoj ili ako hoces biti 'sigurniji' uzmes adapter koji pretvara dva molexa u jedan 8pin pa dobiješ dva 8pina 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.8.2017 15:30 (Kamikaza1600vti).
12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Probao sam kod sebe staviti jedan 8 i jedan 6 i nisam dobio nikakvu sliku. Msm nisu grafe loše, ali nešto sam ja loše pikirao.

13 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
AdR03 kaže...

Evo i mojih slikica

Mrak složeno.

12 godina
offline
Re: Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori
Valentin17 kaže...
AdR03 kaže...

Evo i mojih slikica

Mrak složeno.

 Dobar propuh :D Samo ventilatori i matična :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Stvarno lijep build, taj define c mi se jako sviđa, gledam i sam da bih ga uzeo. Jedino što recenzije kažu da temperature nisu baš nešto...

8 godina
neaktivan
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Moram izuzetno pohvaliti temperature sa ovim setupom.

 

Ambient temperatura u stanu je 30 stupnjeva a procesor neide nikada preko 40 na browsanju i gejmanju.

 

sa 1h aida extreme stress testa dolazi do 47 i tu stoji. Moram napomenuti da sam išao all in i kupio posebno coolermaster maker nano pastu i nju aplicirao na procesor iako sam dobio noctuinu sa coolerom.

 

najvažnije je da sve ove temperature dobivam sa 800 rpm na svim fanovima. Sa ovim noctuama to je doslovno nečujno čuje se minimalan šum i to od napajanja.

 

 

sve u svemu jako sam zadovoljan

 

[url=https://valid.x86.fr/vdcjr9][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/vdcjr9-6.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.8.2017 17:32 (AdR03).
16 godina
offline
Slike vaseg hardvera-Pitanja & odgovori

Zekoslavko koje su to nvidie?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Slike vašeg Hardvera
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice